.

Нерѓосувачки Челик Свеста Дишат Прстен Самоубиство Депресија Свеста Пауза Прстен Дишат Инспирација Накит Сила Подарок YLQ0694
Свеж

Напомена : 1 Фабрика Цена Гаранција на Нашите производи се од фабрики, а потоа со брод до вас, да заштедите многу пари за вас.2...

Моден 7Colors 14mm Јужна Море Круг Школка Бисер Gem камен Прстен, Големина:6 -11 ААА+
Свеж

jewerly не кутијаПревозот1 Стандардната превозот метод е воздухот пошта која нема царинската проблеми во повеќето пати...

Моден Црна Титаниум Прстен Мажите Класичен Ангажман Накит, Прстени
Свеж

Bitcoin : 16hw Pnq SVLx7t Jq KKYBEw XEHa Nf279j95eDogecoin : DEo FEKVvr7 X2 Lw5xf U6sg6o Rkgrygwz MtuНапомена : Нашите предмети се бренд лого внатре,и default за да испратите објекти со бренд лого.Ако ви треба предмети без бренд лого, ве молиме оставете порака за нас,објектот ќе се прилагоди ,и потребата од 30 дена да fihish .Објектот СпецификитеSKUTIRI0081 W8 BМатеријалТитаниумБојаПолиран СјајнаПозлата : IP Црна, ПозлатаМагнетиНИКОЈНИ Големина8 / 9Дебелина2.0~2.5 MMШирина8ММКаменНе камењаИнкрустираниНИКОЈПакувањеOPP вреќаОбичај Гравирање услуга1.Ние може да се направи на сопствени гравирање за внатре и / или надвор за сите наши прстени, нараквици,приврзоци и часовници.2.Оставете порака што фонтови и она што зборовите што сакате да ги engrave.3.гравирање на плаќање е 3за една страна...

бесплатен превозот Вистински Зелен Прстен ААА Одделение 3size изберете 02^^@^ GP стил парична Казна jewe Благородна Природни 5.25
Свеж

jewerly не кутијаПревозот1 Стандардната превозот метод е воздухот пошта која нема царинската проблеми во повеќето пати...

S925 Фунта Sliver Гроздобер Личност Marcasite Прстен за Жени со Различни Стилови на High-end Мода парична Казна Накит за Подарок
Свеж

Dropshipping : имаме многу dropshipping,ние знаеме како да работат со dropshiper.добредојдовте dropshiper дојде до нашата продавница.и ако имате некои од објектите што ќе dropshipping,може да ми испратите слика или линк, јас ќе се обидам мојата најдобра да ги најдете ида ви даде подобра цена и услуга.ОЕМ : Ние се обврзуваат обичај различни стилови, 925 sterling silver материјал обетки, прстени, приврзоци, нараквици и слично, инкрустирани со highend природен камен накит...

BOROSA 25мм Природни Druzy Кристал го Отвори Druzy Geode Rhombus Форма Злато Бенд Прстен,Мода Виножито Drusy Прстен Камења JAB799
Свеж

Материјал : Природни Druzy Geode ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : Големина : 25x25mm Дебелина : 7~9mm прстен големина : 6.5~7.5 Тежина : (Приближно) 10.2~11.5 g OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд Боја : Како на сликата

BAIHE Солидна 14K Бело Злато(AU585) Уверение Круша намали Ангажирање Жени Трендовски парична Казна Накит Домот уникатен Полу Планината Прстен
Свеж

Метал:Солидна 14 K Бело Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина За:3.4 g Прстен Големина:6.5 Поставување:Prong Поставување на Ширина на Врв За:21.2 mm Ширина Дното За:1.3 mm Центар Камен:Не Главниот Камен Форма:Круша намали Големината За:11x8mm SKU:R2073914kУслуга

Новиот Дизајниран Природни Larimar скапоцен камен Прстен Убава Овална 10X13MM Океанот Камен Свадба Ангажман Прстен Празникот на Жената, парична Казна Накит
Свеж

Новиот Дизајниран Природни Larimar скапоцен камен Прстен Убава Овална 10 X13 MM Океанот Камен Свадба Ангажман Прстен Празникот на Жената, парична Казна НакитКарактеристики : Направени од AAA Потекло Вистински Larimar Камен, исто така, повика Океанот каменУбава Сина боја, ќе направи да се чувствувате релаксираат и удобно925 Sterling Silver100% DJ CH Тим Дизајниран и Бренд КоличинаФабриката За Директна Продажба ЦенаСпецификација : Големина на прстенот : 10 X13mmГолемина : Променливи Во ГолеминаТежина : 4.83 gПакување Листа : 1 X Сина Larimar Прстен1...

KITEAL 2108 Мода Симпатична Принцеза Кристал отвори прилагодливи Прстен Кралицата Круна Кристал ангажман за Жените сребро&жолто злато во боја
Свеж

Qingtian НакитУживајте во вашата шопинг!Информации За ПроизводотБРЕНД : KITEAL МОДЕЛ : KITEAL Прстени Категорија : Прстени Материјал : Бакар , тежина : ~0g сертификат : никој Големина на : Забелешка : Поради грешки во мерењето, може да биде различенве молиме да ги вистинските информации како стандардQingtian НакитУживајте во вашата шопинг! СЛИКА ШОУпроизвод информации Информации : тежина : 0gQingtian НакитУживајте во вашата шопинг! Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Leige Накит Рубин Солидна 925 Фунта Сребрен Прстен Црвено скапоцен камен јули Birthstone Овална Намали Ангажман Свадба Прстен Подароци за Жени
Свеж

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Лабораторија Рубин Акцент Камења : cz Камен Големина : 6*8мм Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.75 carats Печат : s925 Камен Намалување на : овална намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

12 КОМПЈУТЕРИ/Поставите Нова Мода жените Накит Бренд Дизајнер Домот Нова Имитација прстен за жените панк Прстен Прибор трговија на Големо
Свеж

Опис : Боја : Златна бојаСостојба : 100% Сосема НовПлаќање : Испорака : Одржување : Пакување : Повратни информации :

70 парчиња/set Триаголник Камен Зглоб Прстен се Поставува Накит Жените Антички Сребрена Боја Шупливи Срцето Пердув Лист Midi Прст Прстени
Свеж

70 парчиња / set Триаголник Камен Зглоб Прстен се Поставува Накит Жените Антички Сребрена Боја Шупливи Срцето Пердув Лист Midi Прст ПрстениОбјектот Информации Материјал : Цинк Легура Боја : Сребрена Боја Количина : 70 парчиња

925 Фунта Сребрен Прстен Поставување Прилагодливи Прстен Накит Handmake Подарок За Девојка ID12121
Свеж

Прилагодливи Прстен ПоставувањеВи благодариме за се заинтересирани во нашите производи ! Опис : Име 925 Фунта Сребрен Прстен Поставување Прилагодливи Прстен Накит Handmake Подарок За Девојка ID12121 Бренд beadsnice ID 12121 Големина 6mm Тежина од 1,5 грам Материјална 925 sterling silver Количество 2 парчиња

Злато боја прстен sterling silver мажите прстени целосна Кубни Циркон свадба прстени за машки модни накит 2 бои се Опционални големина 8-13
Свеж

Материјал : Стерлинг сребро.Камен : Кубни циркониБоја: Злато,БелаГолемина :

JEXXI Нови Пристигнување Популарни 1pc Девојки 925 Sterling Silver Прстени CZ Кристал Накит Жените Најдобар Подарок За Дамите Прстен Големина 7 8 9
Свеж

JEXXI Нови Пристигнување Популарни 1pc Девојки 925 Sterling Silver Прстени CZ Дијамантски Накит Жените Најдобриот ПодарокЗа Дами Прстен Големина 7 8 9Материјал : Сребрен & Кубни Циркон Големина : Како Што Е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

Луди Фенг 14 компјутери /Set Цвет Midi Прстен се Поставува за Жените Boho Плажа Гроздобер турски Панк Сонцето Зглоб Прстен Накит
Свеж

Опис : Platin : Сребро.Боја : Сребрена бојаСостојба : 100% Сосема НовПакување : 14pcs / setПлаќање : Испорака : Одржување : Пакување : Повратни информации :

Накит прилично сребро turquoises мажите ring Ring Големина,8,9,10,11,12
Свеж

Долниот на Превозот и Ракувањето СтапкиНие може да разменуваат врати ставки за вас ако имате проблем со некој објект...

QIAMNI 925 Sterling Silver Трендовски Едноставна Круг Остава Прстен Роденден, Свадба Накит за Жените Девојки Мајка Подарок Шарм
Свеж

Екопријателски : ДаПовод : Годишнина Ангажман Подарок Партија СвадбаВашите Дизајни и Wholesales се ДобредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

QIAMNI 925 Sterling Silver Трендовски Круг Отвори Прстен Роденден, Свадба Прстен Женски Накит за Жените Девојки Мајка Подарок Шарм
Свеж

Екопријателски : ДаПовод : Годишнина Ангажман Подарок Партија СвадбаВашите Дизајни и Wholesales се ДобредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

Сребро Позлатен Мода Свадба Прстен 2017 ААА Кристал Реално Вистински 925 Фунта Сребрен Прстен за Мажите и Жените Bague Femme
Свеж

ФАБРИКАТА НА ПРОДАЖБА100% Сосема Нов и Висок Квалитет1 Материјал : 925 Sterling silver2 Големина : Види слика3...

BOROSA Златна Боја Прстен за промет на Големо Круг Сурови Природни Пурпурна Кварцен Кристал Druzy Камен Прстен, Со Кристал го Отвори JAB592
Свеж

Материјал : Сурови Природни Пурпурна Кристал ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : 25~26x19~20mm Дебелина : 13~14mm прстен големина : 7~8 Тежина : (Приближно) 13.0~14.0 g OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд Боја : Како на слики прикажани

2017 Мода луксузен сребрен прстен 925 sterling silver морска ѕвезда жена прстен Карактер шарм накит прстен Ангажман подарок
Свеж

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател...

Бесплатен превозот на Квалитетот на Модна Фотографија> Убава Благородна Природни Зелени Продажба Jadeite Мода за мажи Прстени Големина 8-12
Свеж

торбаДобредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука!Клиенти услуга : Ако имате било каков проблем или прашање, ве молиме да ни кажете на вашиот проблем и во време...

BOROSA 5pcs Злато Electroplated Прстени Природни Суровини и Виолетова Кристал Кварцен Камен Бенд Прстен го Отвори Кристал Мода Камења JAB592
Свеж

Материјал : Сурови Природни Аметист ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : 25~26x19~20mm Дебелина : 13~14mm прстен големина : 7~8 Тежина : (Приближно) 13.0~14.0 g OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд Боја : Како на слики прикажани

Пријателство & Семејство Прстен Engrave 4 Имиња DIY Прилагодено Birthstone 925 Sterling Silver Подароци За Мајки (JewelOra RI102510)
Свеж

тип : Персоналните Прилагодување Прстен Материјал : 925 Sterling Silver Стил : Комеморацијата Вети Прстен Должина : на Располагање Големина : НИ 6 / 7 / 8 / 9 Тежина : 3.2 gПерсонализирање на сопственинаправи прстен Купување Процес : 1...

Оригиналниот Прозрачна Прстен Светат Во Темница Злато Пломба Зелена Позадина Мода Нерѓосувачки Челик Мажи Жена Прстени Флуоресцентни Блескав
Свеж

Оригиналниот Прозрачна Прстен Светат Во Темница Злато Пломба Зелена Позадина Мода Нерѓосувачки Челик Мажи Жена Прстени Флуоресцентни Блескав

Модни Луксузни Едноставна Круг Мулти Боја Мали Sqare CZ Кристали Камен Прстен, Коктел Партија Прстен Розово Злато Боја на Жените Накит
Свеж

Накитот е пломба висок квалитет и вистински Австрија кристал (strass и компоненти полукристал) да се направи секој објект повеќе брилијантен и вредни!(Еден Инч е еднаква на 25 mm / 2.5 Сантиметар)Ширина на прстен : 0 .8cm18 K злато обложено со пенливи Австрија кристалиВисоко полиран алуминиумНикел слободни & противалергискиЗа предмети : Ве молиме имајте во предвид дека многу од фотографиите може да биде зголемена за подобро гледање...

Моден Златна Боја Прстен за Мажи Чиста Бенд 5.5 мм Круг Камен Накит Anillo Hombre Подарок за дечко R503
Свеж

Моден Злато Позлатен Прстен за Мажи Чиста Бенд 5.5 мм Круг Камен Накит Anillo Hombre Подарок за дечко R503Прстен Големина : 10, 11, 12, 13 (САД)Метал : Злато позлатен бакарКамен : 5.5 мм Кубен циркониСостојба : НоваБоја и Стил : Како што е прикажано на сликиКоличина : 1 ПарчеПревозот1...

Ликот на сребро 925 сребрен накит рачно изработени дама Тајланд народни стил црвениот корунд Прстен НОВИ
Свеж

Материјал S925 сребро инкрустирани црвен камен корунд, корунд стил Тајландски сребро тежина 7 g главниот камен големина црвено корунд 1.4 см широк 1.0 cm.производот пред видите

Leige Накит Природни скапоцен камен Прстени Сет за Жените Годишнината Подарок Смарагд Намали Аметист Прстен Sterling Silver парична Казна Накит
Свеж

Бренд : Leige Накит Главен Камен : вистински аметист Акцент Камења : cz Камен Големина : 7 X9mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 2.21 cts Печат : s925 Камен Намалување на : смарагд намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

[ЦРНА ОСИЛ] Гроздобер 4.3 g 925 Sterling Silver парична Казна Накит Bague Црното Spinel Цвет Свадба Прстени за Жените Девојка Партија Подарок C476
Свеж

Огледало полски : Квалификувани технологија на полски и мелење,Без конкавнаконвексни, без pin дупка, многу мазна и сјајнаКвалификувани технологија на инлеи : Инлеи кубни циркон под висок микроскоп на која беа вештачки, локацијата на камен е многу точни и верни, не е лесно да падне!Траен и Антиизбледи : Површината задебелена платина, трајни боја стабилност, дури и ако позлата слој избледени, само го користите за миење сребро или сребро крпа може да се користи за да се врати на накит светлаСребро Содржат : T тој сребро содржат повисоко од 92.5%

Бесплатен Превозот> p3409 Нов Стил АА + 11mm Црна Круг Бисер Планината 925 Сребрен Прстен
Свеж

Превозот1 Стандардната превозот метод е воздухот пошта која нема царинската проблеми во повеќето пати...