.

Ajojewel 2018 Dropshipping Кристал Вода Капка Обетки Tassel Кристал Накит Мода Жените Додатоци Bijoux
Свеж

Име : Ajojewel 2018 Dropshipping Кристал Вода Капка Обетки Tassel Кристал Накит Мода Жените Додатоци BijouxМатеријал : Месинг + Кристал + Стакло + 925 Фунта Сребро Обетки ИгличкиОблечен Повод : Ангажирање / Свадбена / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок

MWsonya Трендовски Домот Создаде Голема Симулирани Бисер Долги Обетки Бисери String Изјава Dangle Обетки За Свадба Партија Подарок
Свеж

MWsonya Долго Имитација Бисер Dangle Обетки за Жените kupe Домот Нерегуларни pendientes mujer moda ET132Вашето внимание ве молиме : 1...

6 бои Бохемски рачно изработени Акрилик Цвет Долго Капка Dangle Обетки За Жените Дама Булчински Долго Изјава Earring Brinco Накит
Свеж

КОЛИЧИНА : 1 пар ;Боја : 6 Colors, Сина, Портокалова, Роза, Кафена, Бела, Зелена.Материјал : алуминиумски, акрилик ,Големина : 9cm * 4 смТежина : околу 21g / Пар ;

1 Пар смола Отсечени Carvings Earring,Отворајќи Кристал Капка Dangle Обетки Накит За Жените Бохемија Обетки ER291
Свеж

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : Кристал Циркон Отвори,смола, Камен Големина : Прибл :34*74mm Облик : dangle Обетки Кристал Боја : види слика Количина : 1 парПовратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

Кристал Легура Мода Долго Tassel Multicolor Обетки Капка Boho Обетки Бохемски Жените Накит Гроздобер Додатоци Кристал
Свеж

Кристал Легура Мода Долго Tassel Multicolor Обетки Капка Boho Обетки Бохемски Жените Накит Гроздобер Додатоци Кристал 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Точка Законик : CHA019ag Материјал : Цинк Легура Количина : 1 BUC / пакет Боја : избор на бои, како што е прикажано Пол : Жена Applicale Повод : подароци, партија, клуб, дневна, итн Забелешка : 1...

Timlee E270 Едноставна Темперамент Шупливи Лицето Преглед Метал Капка Обетки Мода Накит трговија на големо
Свеж

ГОЛЕМИНА на : METERIAL : алуминиумскиПАКУВАЊЕ : opp вреќаБОЈА : Бидејќи на агол и светлина,вистински објект може да биде малку поинаков од сликата,се Надевам, ќе може да се разбере.1...

1 Пар смола Отсечени Carvings Earring,Отворајќи Кристал Капка Dangle Обетки Накит За Жените Бохемија Обетки ER279
Свеж

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : Кристал Циркон Отвори,смола, Камен Големина : Прибл :32*58mm Облик : dangle Обетки Кристал Боја : види слика Количина : 1 парПовратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

1 Пар смола Отсечени Carvings Earring,Отворајќи Кристал Капка Dangle Обетки Накит За Жените Бохемија Обетки ER280
Свеж

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : Кристал Циркон Отвори,смола, Камен Големина : Прибл :32*58mm Облик : dangle Обетки Кристал Боја : види слика Количина : 1 парПовратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

CWWZircons Гроздобер Дизајн Мали Кубни Циркони Камења Поставување Домот Фан Форма Dangle Капка Бисер Earring За Жените CZ052
Свеж

CWWZircons Гроздобер Дизајн Мали Кубни Циркони Камења Поставување Домот Фан Форма Dangle Капка Бисер Earring За Жените CZ052Earring Големина : 2.8 cmМатеријал : Кубни ЦиркониОгромен Парк Нема потреба да се чекаСтрого КК КонтролаЕколошки Стандард Доведе Никел Кадмиум слободни

Сина Боја Шупливи Долго Tassel Капка Обетки Dangle Монистра Кристал Легура Pendientes Голем Шарм Earring За Етничките Жени Додатоци
Свеж

Сина Боја Шупливи Долго Tassel Капка Обетки Dangle Монистра Кристал Легура Pendientes Голем Шарм Earring За Етничките Жени Додатоци Објект Информации Материјал : Цинк Легура,Кристално Боја : Сина Боја Количина : 1 пар

ThreeGraces Гроздобер Накит Целосно CZ Камен Микро Отвори Долго Кубни Циркони Кристал Кралска Сина Долго Капка Обетки За Жените ER056
Свеж

100% Сосема НовСтил : Гроздобер Долги ОбеткиГлавниот Камен Материјал : Кубни ЦиркониОблечен Повод : Свадба / Aniversary / Матурска / Shopping / Секојдневно НосењеПодарок за : Девојка / Жена / МајкаПогодни за : Млади и Зрелост и женскиОбетки Големина : 5.2*1.8 cmThree Graces Гроздобер Накит Целосно CZ Камен Микро Отвори Долго Кубни Циркони Кристал Кралска Сина Долго Капка Обетки За Жените ER056​

BEADSLAND Купер Обетки 3CM Дијаметар Мода Накит Жените Подарок
Свеж

започнете Цена : $ 2.69 $ 2.69 Цена : $ 2.67 $ 2.67 Цена : $ 2.97 $ 2.82 Цена : $ 1.99 $ 1.99крајотBEADSLAND Купер Earrings3 CM Дијаметар Мода Накит Жените Подарок

BRW 2017 Ткаенина рачно изработени Обетки со Tassel Boho Долги Обетки Африкански Племенски Анкара рачно изработени Накит Африкански Обетки WYB129
Свеж

BRW 2017 Ткаенина рачно изработени Обетки со Tassel Boho Долги Обетки Африкански Племенски Анкара рачно изработени Накит Африкански Обетки WYB129

Поставен Круна Форма Бела Кубни циркони 925 Sterling Silver Мода Накит Капка Dangle Обетки За Жените S5008
Свеж

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

Топла Продажба Модни Домот Крива Дизајн Капка Обетки 925 Sterling Silver Висок Квалитет Dangle Earings Жените Обетки Накит За Подарок
Свеж

Превозот Начин и Време на Испорака за Заштита на Следење на време Сајт Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 1635days...

JURAN Плоштадот Кристал Долго Јаже Tassel Изјава Обетки Жешка Жени Имитација Шик Fringing Обетки За Жените трговија на Големо W1103-1
Свеж

JURAN Плоштадот Кристал Долго Јаже Tassel Изјава Обетки Нови Жените Имитација Шик Fringing Обетки За Жените трговија на Големо W11031Предмети : Ако сакате да видите повеќе производи, ве молиме видете подолу линкPyment : Повеќе Плаќање прашање, ве Молиме проверете на следниот линк

личност Нов дизајн Голема рачно изработени Природни африкански црвено дрво дрво обетки накит многу
Свеж

Трговија На Големо Текстура Бела Вода Капки Широк Еластична Хривнија Алка 2016 Годиналичност Нов дизајн Голема рачно изработени Природни африкански црвено дрво дрво обетки накит многубренд honeysuckleматеријал : дрвоголемина на : внатрешен diamater 7.2*5 см

Manxiuni Накит Луксузни Вода Капка Обетки Розово Злато Сина Боја Кристал Мода Циркон Капка Earring за Ангажирање Жени
Свеж

Manxiuni Накит Луксузни Вода Капка Обетки Розово Злато Позлатен Сини Кристал Мода Циркон Капка Earring за Ангажирање ЖениОбетки Тип : Пад Обетки Предмет Тип : Обетки Кристал парична Казна или Мода : Мода Метали Тип : позлатен Сребрен Материјал : Бакар Стил : Трендовски,Мода обетки Формашема : растенијата Пол : Жените Големина : 5cm Тежина : 15g Пакување, Вклучувајќи : 1 пар earringAnswer : ___________________________ Note : предмети, фотографии, направени од страна на вистински акции под бела светлина ефекти...

жените Накит Earring Светло Розова Бисер Златна Боја Dangle Кука Earring Природните Слатководни бисер нагласи бисер
Свеж

Мушка Големина : 8mm ; различна големина, различни цена!( randomness стил )

Dayoff Мода Жена Накит Смола Earings За Жените рачно изработени Овална Earing Долго Капка Dangle Обетки pendientes grandes E402
Свеж

Добредојдовте на ПотемнаКоличина : 1pairСтил : Обеткидолжина : како фотографијаМатеријал : СмолаБоја : како на сликата шоудобредојдовте во мојата продавница : Answer : ___________________________ Note : 1.Постојат можат да имаат благо различни бои,бидејќи на компјутерски монитори амбиент...

Свадба Партија Накит Домот Сончоглед Кристал Кристал Капка Обетки Претерани Женски Долго Tassel Обетки Невестата Уво Клип
Свеж

Свадба Партија Накит Домот Сончоглед Кристал Кристал ПадОбетки Претерани Женски Долго Tassel Обетки Невестата Уво КлипМатеријал : алуминиумски+кристалДолжина : 9.5 cmГолемина : 9.5x1.5cmТежина : 12gПакет : opp вреќаЕве што треба да додадете повеќе детали.

Моден Симпатична Мала Деликатна Оригами Фокс Обетки За Жени Едноставно на Шефот на Fox Обетки шарм прилично подарок накит
Свеж

Драги пријатели на : Прво на сите,ви благодариме за посетата на мојот продавница!Совети : 1 : Кога ќе ја посетите мојата продавница и купува моите производи, доколку има било какви сомнежи и прашања, ве молиме контактирајте ме и да се комуницира со мене во секое време , јас ќе дадам се од себе за да им помогне на вас, да вложиме максимални напори да се реши вашите грижи, ви благодариме!2 : Кога ќе купување на стока во вредност од повеќе од $ 200, ние ќе бидеме слободни со DHL или UPS или ТНТ или FEDEX, итн...

50sets 25pairs 8мм 10мм 12mm 14mm круг топката стакло свет бронзени бисери капа уво кука обетки поставено стакло шишенцето earring жица шарм
Свеж

50sets 25pairs 8мм 10мм 12mm 14mm топката стакло свет монистра капа уво кука обетки поставено стакло шишенцето earring жица шарм стаклено шишеВисок Квалитет ,Фабрика Цена!ќе ги најдете на прекрасен свет!pls се провери мојата продавница вебсајт : По собата : стакло свет , капа , earring кука Големина на топка : 8*3мм дупка...

Моден Симпатична Мала Деликатна Лос Елени Обетки За Жените Животинско Обетки шарм прилично подарок накит
Свеж

Драги пријатели на : Прво на сите,ви благодариме за посетата на мојот продавница!Совети : 1 : Кога ќе ја посетите мојата продавница и купува моите производи, доколку има било какви сомнежи и прашања, ве молиме контактирајте ме и да се комуницира со мене во секое време , јас ќе дадам се од себе за да им помогне на вас, да вложиме максимални напори да се реши вашите грижи, ви благодариме!2 : Кога ќе купување на стока во вредност од повеќе од $ 200, ние ќе бидеме слободни со DHL или UPS или ТНТ или FEDEX, итн...

100sets(50pairs )16/18/20/25мм празен круг топката рачно изработени стакло orb злато-боја капка обетки шарм поставено стакло свет шишенцето накит
Свеж

100sets(50pairs )16 / 18 / 20 / 25мм празен круг рачно изработени стакло orb злато позлатен капка обетки шарм поставено стакло свет шишенцето накитВисок Квалитет ,Фабрика Цена!ќе ги најдете на прекрасен свет!pls се провери мојата продавница вебсајт : По собата : стакло свет , капа , earring кука Големина на топка : 16*4mm отвор...

Природен Камен Lapis Lazuli Обетки,47*10*3мм,6.6 g semiprecious камен мода шарм капка earring за жените парична казна накит
Свеж

Добредојдовте на убава џек!Природен Камен Lapis Lazuli Обетки,47*10*3мм,6.6 g semiprecioкамен мода шарм капка earring за жените парична казна накитЈас години искуство во скапоцен камен трговија...

50sets(25pairs )8/10/12/14mm празен круг топката рачно изработени стакло orb злато-боја капка обетки шарм поставено стакло свет шишенцето накит
Свеж

50sets(25pairs )8 / 10 / 12 / 14mm празен круг рачно изработени стакло orb злато позлатен капка обетки шарм поставено стакло свет шишенцето накитВисок Квалитет ,Фабрика Цена!ќе ги најдете на прекрасен свет!pls се провери мојата продавница вебсајт : По собата : стакло свет , капа , earring кука Големина на топка : 8*3мм дупка...

Моден Мат Ѕвезда и Месечина Обетки За Жените Едноставни Обетки шарм прилично подарок накит
Свеж

Драги пријатели на : Прво на сите,ви благодариме за посетата на мојот продавница!Совети : 1 : Кога ќе ја посетите мојата продавница и купува моите производи, доколку има било какви сомнежи и прашања, ве молиме контактирајте ме и да се комуницира со мене во секое време , јас ќе дадам се од себе за да им помогне на вас, да вложиме максимални напори да се реши вашите грижи, ви благодариме!2 : Кога ќе купување на стока во вредност од повеќе од $ 200, ние ќе бидеме слободни со DHL или UPS или ТНТ или FEDEX, итн...