.

5g Чаша Павлака Тегла гроздобер скапоцен камен козметички тенџере 5ml на Блискиот Исток етничка стил се зголеми злато сребро луксузни празен контејнер
Свеж

5g Чаша Павлака Тегла гроздобер скапоцен камен козметички тенџере 5ml на Блискиот Исток етничка стил се зголеми злато сребро луксузни празен контејнер

1500 X 1G Мини Патување се Соочуваат со Крем Тегла Слатко Refillable Шишиња Мали Козметички Контејнерот за Пластичен Сад Празни Примерок Шминка Тенџере
Свеж

Пластични тегла,крем тегла,1g крем тегла, пластични крем шишеМатеријал : пп гласачко местоКапацитет : 1g ние, исто така, имаат 2g бела ,црна, 3g јасно,бела,црна и 5g јасно.За нас : Среќен куќа продавница е специјализирана во производство и извоз на разни видови на стакло и пластични шишиња...

100pcs високо-одделение 50мл стакло dropper шише големо ,злато 50 ml злато чаша етерично масло dropper шишиња , уникатен 50мл масло dropper
Свеж

50мл масло шише + маска + dropper златни кошници [Материјал] : Стакло во Боја : Златна [Капацитет] : 50мл [Дијаметар] : 3.6 см [Висина] : 11.2 cm (висина вклучувајќи капак) Користи : парфем шишиња, масло шишиња, шишиња, и така натаму! [Процес] : 1800 степен на топлина позлатени [Test] : висок дебелина, еден метар пад не е лесно да се кршат...

10pcs/многу Мини DIY Празни Кармин Цевка Црна Шминка Усни Козметички Контејнери за Пакување Кармин Refillable Шишиња DIY 12.1 mm
Свеж

Answer : ___________________________ Note : цевка не може директно пополнување, треба поправи 12.1 mm мувла Спецификација : Дијаметар на дупка : 12.1 mm Материјал : Пластични Не се топлоистури кармин директно!!! Не се топлоистури кармин директно!!! Не се топлоистури кармин директно!!! Треба да употребите кармин калап за да го добие кармин,кога тоа се излади потоа се стави на кармин во цевката!Дијаметарот на кармин мувла треба да се 12.1 mm

50pieces/многу 100ml Висока температура злато позлатен dropper шише, празни злато чаша 100ml essentical масло dropper шише трговија на големо
Свеж

Име : dropper шише Шише : тркалезна форма,злато Dropper капа : сјајна златен прстен бела латекс главата Капацитет : 100ml Материјал : стакло Технологија : Висока температура злато позлатен Употреба : етерично масло сад Печати : Ние би можеле цел свила печатење / бронзирање / сребрена ако повеќе од 1000 парчиња,pls контакт со нас за цената и детали.Фото ШоуА...

Трговија на големо 100pcs уникатен 100ml големи dropper шише за етерични масла , топла продажба златна 100 ml стаклено шише со dropper капа
Свеж

Трговија на големо 100pcs уникатен 100ml големи dropper шише за етерични масла , топла продажба златна 100 ml стаклено шише со dropper капаPipette Dropper Врвот : Бела и Црна Достапни, pls остави порака за вашето барање, инаку ние'll ramdonly ви испрати БЕЛА Врвот!!!A...

50pcs/многу Празни DIY Парфем Refillable Шише, Автомобил Парфем Висат Декорација Привезоци, Браун Поставен Подароци Сад
Свеж

50pcs / многу Празни DIY Парфем Refillable Шише, Автомобил Парфем Висат Декорација Привезоци, Браун Поставен Подароци СадБесплатен Превозот 50pcs / многуТочка Име : Парфем ШишеБоја : КафенаКоличина : 50pcs / многу

20pcs 10MLGlass Refillable Шише се Тркалаат во Топката Стаклено Шише за Етерични Масла Стаклено Шише Тек На Празен Етерично Масло Шише
Свеж

Се тркалаат на Шише Суштината Стаклено Шише 10ml20pcs / МногуКапацитет : 10mlИма 3 бојата на Телото ве Молиме проверете јасно Совршена Големина за Помали Апликации како што се Лицето Серум или Око серум. Совршен за Патување и Создавање на Свој Ароматерапијата Мешавини.Совршени за Примена на Разводнета Етерични Масла и Мешавини Директно на Кожата.

трговија на големо 100pcs 50мл јасно стаклено шише со редуктор dropper и подесувате евидентно капак, 50мл стакло јасно етерично масло шише
Свеж

Опис На Производот1 00 компјутери 50мл јасно стаклено шише со редуктор dropper и подесувате евидентно капак, јасно етерично масло шише1) Капацитетот : 50 ML2) Дијаметар : 37 MM Висина на шише без капа : 116 MM3) 1 set = 1 шише+ 1 кап завртки+ 1 редуктор4) Боја на шишето : јасно5) користење на Логото можат да се отпечатат на шише6) Шише може да се матирано7) шишиња се достапни во килибар, сина, зелена боја, исто така,.8) На шишиња може да биде обоен или УВобложена во други бои.9) бои на затворачите може да се прилагоди на било бои, како сакате.10) краевите на стакло pipettes може да се направи во различни форми, како на точка, права остар, крива остар, крива точка.11) Нема истекување12) Во акции, мали цел е прифатливо.Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу...

Бесплатен превозот 480pcs/многу дијаметар 27mm 15ml завртка вратот стаклено шише за оцет алкохол,carft/складирање бонбони шишиња
Свеж

Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба...

50pcs 12ml стакло лак шише со четка маска , трговија на големо 12 ml, стакло, лак тегла ,стакло помине стаклено шише трговија на големо
Свеж

Б Начин На Плаќање : ЗАЧУВАМ од страна на Онлајн Продавница & Т / Т се Достапни.В За Превозот : Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, UPSот, ТНТ, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express...

Капацитет 15ml 50pcs/многу фабрика трговија на големо со висок квалитет усна стап мека цевка,стапче Усна сјај цевка козметички цевка
Свеж

Капацитет 15ml стапче мека усна сјај цевки lip balm цевка цевка усна крем цевки козметички цевкаОписИме на производ : 15 ML усна сјај алуминиумска цевкаМатеријал : преку оваа пластика , PP материјалМоже да биде инсталиран капацитет : 15 MLЦевка Големина : 11 CM * 1.5 CMЦевка Тежина : 7 g

трговија на големо 100Pcs 100ml стакло етерично масло шише, празна чаша зелен Етерично масло шише , ароматерапијата зелени стаклени шишиња
Свеж

Висок квалитет 100ml зелено стаклено шише со dropper вметнете и метален капак,3.67 оз стакло етерично масло шише, стаклено шише 100cc, пакување стаклени шишиња трговија на големоТрговија На Големо Wellcome! Контактирајте ме за попуст ако ви треба голема Количина!Материјал на капакот : PPМатеријал на dripper вметнете : ЈПШишиња, исто така, може да се користи со капи само без dropper влошки.Се користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.На капаци се достапни во четири бои сјајни црни, злато, сребро и мат злато.Ние нудиме на нашите зелени стаклени шишиња во 7 големини со алуминиумска капи...

100pcs трговија на големо ББ крем пластични лабава прав случај ,празни пластични 15g компактен прав сад , трговија на големо 15g лабава прав тегла
Свеж

100 PCS 15g 2015 година нови воздух перница ББ крем тегла CC креми фондацијата течни притисне прав теглиБ...

1pcs Ароматерапијата Етерично Масло Пурпурна се Тркалаат Шишиња Refillable Шишиња 5ml Стакло се Тркалаат на Шишиња со Метал Топката
Свеж

5ml Ролери Стаклено Шише Празно Мирис Парфем Етерично Масло Шише 5ml RollOn ШишеМНОГУ ВАЖНО : Висок квалитет направи добра опција за вас...

30 x 60g 80g 100g 150g црни алуминиумски тегла содржат Прозорец Со Метал Калај за крем шеќер чување на екранот накит блеска употреба
Свеж

Алуминиум тегли,60g,80g,100 g,150g метал крем тегли, прав тегли, гел тегли, 60ml,80ml,100ml,150ml алуминиум случај Вратот тип : завртка...

1pc/10pcs Пополнување на Празното Шише Пакување Алатка За Патување Пластични Мини Мали Funnels За Парфем Течни Етерично Масло Splitter P3
Свеж

1pc / 10pcs Пополнување на Празното Шише Пакување Алатка За Патување Пластични Мини Мали Funnels За Парфем Течни Етерично Масло Splitter P3Спецификации : Состојба : НоваБоја : ЈасноВисина : 4cmДијаметар : 3.1 cmДупка со Дијаметар : 0.5 cmМатеријал : ПластикаПакет се Вклучени : Мали Инка (според вашиот изберете)

18 Компјутери 30g Празни Керамички Sliver Тегла Козметички Садот со Алуминиумска Метален Капак (AY203(30)-C=18 компјутери)
Свеж

Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид : а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување .Празни Керамички Sliver Тегла Лосион За Козметичка Контејнери Со Алуминиумска Метален КапакМногу од 18Капацитет : 50 gБоја : SliverМатеријал : Тегла : Алуминиум за Надворешниот Тегла; Керамички за Внатрешни Контејнер (ДвојноLayer)Капак : Пластика за Внатрешниот ; Алуминиумска за Надворешно (ДвојноLayer)Заптивка : ЈП ПластикаВметнете : PP ПластикаГолемина : околу 2 8 / 25" дијаметар и 2 1 / 50" високи (со капа на) (5.9 Кол x 5.15 H cm)** Бесплатен Превозот **БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ во следниве земји : Сад, КанадаАко вашата земја не е на листата погоре, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена, благодарение.Ќе брод вашата стока од страна на Економијата на Превозот на Chunghwa Пост...

Трговија На Големо Жените Браун За Парфем, Тонери Сад Парфем Atomizer Спреј Стаклено Шише Празно Парфем Спреј Шише
Свеж

Трговија На Големо Жените Браун За Парфем, Тонери Сад Парфем Atomizer Спреј Стаклено Шише Празно Парфем Спреј ШишеКапацитет : 15ml 20ml 30mlголемина : 15ml 95x29mm 20ml 101x29mm 30ml 111x33mmМатеријал : стакло шише ,Алуминиумска пумпаБоја : кафена шише со црна капак sprayerГЛАСАЧКО место : Голем капацитет од шише, ве молиме кликнете на оваа врска →Превозот* Принцип, Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 2 работни денови по добивањето на вашиот расчисти исплата, испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата.* Кога вашата нарачка во рок од 2kg, ние ќе преку Кина Пост Воздух Mail за да ја испратите вашата нарачка, со бесплатен превозот; кога вашата нарачка надвор од 2kg, ние може да одберете брод од страна на други меѓународни истите да се изречни или subpackage, ќе најдете навистина голем попуст на превозот цена, како резултат на тоа, тоа е навистина многу ниска цена за вас!* Превозот ќе бидат затворени за време на викендите или големи празници.* Дали потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас.

10ml Aleck Dropper Шише Етерични масла, Парфеми Контејнери Етерично масло Dropper Шише Стаклени Шишиња Етерични масла
Свеж

10ml Aleck Dropper Шише Етерични масла, Парфеми Контејнери Етерично масло Dropper Шише Стаклени Шишиња Етерични маслаКапацитет : 10mlголемина : 90x39mmматеријал : акрилик шише +Electroplating dropperБоја : ПрироднаПревозот* Принцип, Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 2 работни денови по добивањето на вашиот расчисти исплата, испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата.* Кога вашата нарачка во рок од 2kg, ние ќе преку Кина Пост Воздух Mail за да ја испратите вашата нарачка, со бесплатен превозот; кога вашата нарачка надвор од 2kg, ние може да одберете брод од страна на други меѓународни истите да се изречни или subpackage, ќе најдете навистина голем попуст на превозот цена, како резултат на тоа, тоа е навистина многу ниска цена за вас!* Превозот ќе бидат затворени за време на викендите или големи празници.* Дали потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас...

50g/ml Бели Пластични Празни тегли Шише Големо Originales Refillable Lucifugal Празни Козметички Крем Примерок тегли Контејнери
Свеж

Опис На Производот : Бесплатен Превозот 50g / ml Завртка Капак Бели Пластични Шишиња Тегла Бања Сол Ceram Лосион Pomade Око Гел Мал Примерок Пакување во Шишиња ТеглаМатеријал Капак : Пластични домашно МИЛЕНИЧЕМатеријал : Пластични домашно МИЛЕНИЧЕКапацитет : 50g / mlТежина : 11gДимензии : Дијаметар : 40mm,Високи : 44mmУПОТРЕБА : Pomade Бања сол пилула бонбони пакување теглаШишето е нетоксични,Висок квалитет.Ние имаме многу други козметички шише,Добредојдовте да ја разгледате нашата продавница.прирачник за мерење,контрола на грешка + 2%,Ако сакате да се купи големи количини,Не може да се одлучи,тие може да биде мал износ на купување, како да се обиде,Може да се избегнат споровиПроизвод Слика :

50pcs/многу 80g Симпатична МИЛЕНИЧИЊА Пластични Тегла,80ml Бела боја Козметички Пакување Тегла со Алуминиумско Капаче,рачно изработени Чистење Крем Сад
Свеж

50pcs / многу 80g Симпатична МИЛЕНИЧИЊА Пластични Тегла,80ml Бела боја Козметички Пакување Тегла со Алуминиумско Капаче,рачно изработени Чистење Крем СадБела боја,Пет материјал,посебен обликТежина : 25g / еезОЕМ Референца.​Брза испорака,по добивате вашата исплата,може даснашле на пратката во рок од 3 дневна.4 година продавница искрен продавачот,најдобрите.1 Дијамант за угледот!Добра комуникација! Начини На Плаќање : 1...

50/многу Празни Кармин Цевки Плоштад Црвена Lip balm Сад Зелена DIY Усна сјај Пакување сад 12.1 mm бесплатен превозот
Свеж

50 / многу Црна Празна Кармин Цевки Плоштадот Lip balm Сад DIY Усна сјај Пакување садот со дијаметар 12.1 mm бесплатен превозотМатеријал : ППБоја : Мат Црна,Светло Црна, Светла БелаДимензии : Висина 76mm, Ширина 24mm, Создаден Diam 12.1 mmТежина : Околу 17g / pc

50pcs Нови пристигнување 5g Празни lip balm цевка куршум форма кармин усна сјај цевка Злато за жените diy Козметички Пакување бесплатен превозот
Свеж

Добредојдовте на нашата продавница!Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.сите фабрика директна продажба, ако имате било какви барања, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене однапред или оставете порака...

15 МЛ бело airless вакуум пумпа лосион шише користи за Козметички Пакет
Свеж

имаме големина : 15ml, 30ml, 50мл 15ml димензии : Висина : 84mm, со Дијаметар : 29mm 30ml димензии : Висина : 111mm, со Дијаметар : 29mm 50мл димензии : Висина : 149mm, со Дијаметар : 29mmза објектот : Телото на шишето е бело , пумпа и база на шишето е бело и Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот производ...

50 МЛ бело airless вакуум пумпа лосион шише со сребрена линија се користи за Козметички Пакет
Свеж

за објектот : Телото на шишето е бело , пумпа и база на шишето е бело и Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот производ...

1g прашок случај со sifter , крем шише,сенки сад,моќ сад,крем тегла,Козметички Тегла,Козметички Пакување
Свеж

Точка бр : cjpd51МАТЕРИЈАЛ : КАКОГОЛЕМИНА : 5ml со вода, 1g со прав .

24 x 3ml Транспарентно Стакло, лак Шише Празно Со Пластичен Капак Четка Козметички Контејнери Помине Стаклени Шишиња со Четка
Свеж

1, Точка име : 3ml стаклено шише, 3ml nial полски шише, козметички пакување,козметички сад,лак сад2, Боја на шишето : јасно4, со Дијаметар од шишето : 17mm5, на Висина од шишето : 63mm6, Боја на капа : црна,сребрена,златна

30 X 20g Празни Мини Метал Алуминиум Крем Тегла Тенџере Tins Контејнери 20cc Патување Козметички Пакување
Свеж

Алуминиум теглаГолемина : 4.0 cm(Дијаметар)*2.3 см(Висина)Материјал : алуминиум

Мали крем маска лажица алатки стап маска се држи четка козметички маска шпатула, шминка пластични шпатула(топла продажба) 200pc/многу
Свеж

Мали крем маска лажица алатки стап маска се држи четка козметички маска шпатула, шминка пластични шпатула ( топла продажба ) 200pc / многу1.материјал : ПП2.L 60 x W13.4mm3.Боја : белаПревозот* Принцип, Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 2 работни денови по добивањето на вашиот расчисти исплата, испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата.* Кога вашата нарачка во рок од 2kg, ние ќе преку Кина Пост Воздух Mail за да ја испратите вашата нарачка, со бесплатен превозот; кога вашата нарачка надвор од 2kg, ние може да одберете брод од страна на други меѓународни истите да се изречни или subpackage, ќе најдете навистина голем попуст на превозот цена, како резултат на тоа, тоа е навистина многу ниска цена за вас!* Превозот ќе бидат затворени за време на викендите или големи празници.* Дали потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас...

30ml бела airless вакуум пумпа лосион шише користи за Козметички Сад
Свеж

имаме големина : 15ml, 30ml, 50мл15ml димензии : Висина : 84mm, со Дијаметар : 29mm30ml димензии : Висина : 111mm, со Дијаметар : 29mm50мл димензии : Висина : 149mm, со Дијаметар : 29mm