.

2018 Лето Цветни Печати Chiffon се Облекуваат Жените Круг Вратот Краток Ракав Гроздобер Облека Vestidos Лажни 2 Парчиња Чисто Фустан FP0569
Свеж

2018 Лето Цветни Печати Chiffon се Облекуваат Жените Круг Вратот Краток Ракав Гроздобер Облека Vestidos Лажни 2 Парчиња Чисто Фустан FP0569големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип M 84 99 36 L 88 100 37 XL 92 101 38 2 XL 96 102 39 3 XL 100 103 40 4 XL 104 104 41

2018 Висок Квалитет Најновите Пролет Мода се Сврти надолу Јака Кратко Sleeve Домот Печати-Линија Глуждот-Должина на Долг Фустан Жени
Свеж

2018 Висок Квалитет Најновите Пролет Мода се Сврти надолу Јака Кратко Sleeve Домот ПечатиЛинија ГлуждотДолжина на Долг Фустан Жените ГОЛЕМИНА на ЗАБЕЛЕШКА : Модели и мерење на различен начин, големината можеби ±2cm грешка, 1 cm=0.39 Инчен ГОЛЕМИНА Биста Половината Должина Рамо ракав cm cm cm cm cm M 86 72 140 36 23 L 90 76 141 37 24 XL 94 80 142 38 25 XXL 98 84 143 3926

YAGENZ Пролет, Есен Плус големина Жените Ретро Етничка стил Флорални Долго Фустани се Моден О Вратот Лабава Pullover Памук, Лен Фустан 925
Свеж

КРПА ГОЛЕМИНА Големина(см) ракав должина(cm) Dresss Рамо Должина ширина Биста S 53 102 37 91 М 53 103 37 95 L 53 104 38 99 XL 54 105 38 103 2 XL 55 106 39 107 Совети : Точка мери со рака, тоа може да биде и 23 cm разлика,и различни монитори може да биде малку различен од бојата на сликата

2018 Пролет Гроздобер Долг Фустан Жените Памук, Лен Лажни 2 Парчиња Печати Половина Sleeve O-вратот Фустан Лабава Плус Големина Фустани RE0490
Свеж

2018 Пролет Гроздобер Долг Фустан Жените Памук, Лен Лажни 2 Парчиња Печати Половина Sleeve Oвратот Фустан Лабава Плус Големина Фустани RE0490големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип M 94 120 36 38 L 98 121 37 39 XL 102 122 38 40 2 XL 106 123 38 41 3 XL 110 123 38 41

Есен, Зима Жените Големи Димензии Turtleneck Долг Ракав Дебели Руно Се Облекуваат Женски Црна Изгубат Високите Врат Pullover Џебови Фустани
Свеж

Есен, Зима Жените Големи Димензии Turtleneck Долг Ракав Дебели Руно Се Облекуваат Женски Црна Изгубат Високите Врат Pullover Џебови ФустаниГолемина информации : Една Големина Должина 101cm,Биста 110cm,Рамо 42cm,Ракав 53cm.

S 5XL ZANZEA Жените Домот О Вратот Краток Ракав Памук, Лен Работа Канцеларија Vestido 2018 Лето Мода Флорални Печатени Лабава Облека
Свеж

Материјал : 100% ПамукТип : ФустанБоја : Морнарица,Црвена,Бела,СиваПакет содржи : 1 ФустанФункција : Женски Лето Прекрасна Круг Јака Со Кратки Ракави Фустан Модерен Флорални Воздух Порозни Памук ФустанВниманието : 1.Реалниот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Слики Како Различни Компјутери Екранот.Претпазливост, Ако Чување,Ви Благодариме.2.Таму Може да Биде Прирачник за Мерење 13 см Грешка.Се Извинуваме За Сите Непријатности.3.Ве Молиме Преовладуваат На Реалниот Објект, Модел Слики За Повикување Само

Бебе Девојка Фустани Без Ракави Лето Млади Цветни Печати Геометрија Круг Вратот Памук Секојдневен Принцеза Еден Парчиња Партија Облека
Свеж

Бебе Девојка Фустани без Ракави Лето Млади Цветни Печати Геометрија Круг Вратот Памук Секојдневен Принцеза Еден Парчиња Партија Облека Големина : Големина Биста Должина Возраст XS 50cm / 19.69" 41cm / 16.14 и делови" 6 M S 54cm / 21.26" 43cm / 16.93" 12 M М 58cm / 22.83" 45см / 17.72" 18 МИЛИОНИ L 62cm / 24.41" 47cm / 18.5" 24 M Пакетот вклучува : 1 Buc

Жените црвено малку фустан без ракави партија clubwear мини пистата фустани тенок слаби облека vestidos WS6986y
Свеж

Жените црвено малку фустан без ракави партија clubwear мини пистата фустани тенок слаби облека vestidos WS6986yГолеминабиста(cm) рамо(cm)ракав(cm)половината(cm)Должина(cm)М88 35.8577290L95.6 375879.691.5XL103.2 38.85987.2932 XL110.8 40.66094.894.5Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.ви благодариме за вашето разбирање"Големината mearsured од страна на самите себе,понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

Пинк сина Каки долго макси плажа носат сплит фустан 2018 лето секси ракави туника Облека де Соаре бохемски фустан Шпагети Рака
Свеж

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

ВИСОК КВАЛИТЕТ на Најновите 2018 Барок Моден Дизајнер Пистата се Облекуваат Жените Плетење Bling Дијаманти Beaded Ракави Резервоарот Фустан
Свеж

Производ ФункцијаМатеријал : Полиестер, памук, beadingБоја : како на слГолеминаSМL XL XXL cm cm cm cm cm Биста 84 88 92 96 Половината На 8084 88 92 Хип Ракав Должина 83 84 85 86Големина на табела : ±2cm е дозволено (1 инч = 2.54 см)Само да не контактирате за ако имате било какви прашања во врска со изборот на големина.

Секси Црн Фустан Faux Кожа Танцов Клуб Фустан Wetlook Чипка ПВЦ Фетиш Готски Кратки Ракави Обвивка Ноќ Clubwear Мини Фустани
Свеж

Име на производ : Жените Кожа Фустан во Боја : Како на сликата покаже Материјал : Полиестер, Кожа Стил : Лето Секси Фустан Повод : Плажа, на Улица, Секојдневие, забава Пакет : 1*Кожен ФустанГолемина на Табелата : 1 инч=2.54 cm 1 cm=0.394 инчен Една големина одговара за нормална големина SL Chestline : 85103cm Половината : 7694cm Hipline : 92110cm Должина : 80см1...

Бесплатен превозот Лето оригиналниот дизајн Кинески стил Везени голема големина секси V деколте фустан со појас за жени
Свеж

Големината на облекување : Големината на идеален фустан се мери со рака и ќе +_34cm ,pls истакна ви благодариме!

Нови Пристигнување 2018 Жени Секси Лето Мини Boho Исклучување Рамо Фустан Бохемски Флорални Печатени Плажа Кратки Фустани Vestidos
Свеж

Големина(cm) Рамо Биста Половината Колковите Ракав Должина F 60115 / 23.62"45.28" 120cm / 47.24" 74cm / 29.13"Забелешка:1...

Плус Големина 5XL 6XL 2018 Лето Абаја Африкански Boho Chiffon Долго Макси Маица, Фустан Жените Цветни Фустани Vestido Долго Облека Longue
Свеж

Стил : Европа Шема : Печатење Процес : Колаж / Крои Здолниште должина : долго здолниште Здолниште : Алинија здолниште Јака тип : Стои јака Ракав тип : конвенционалните ракави Ракав должина : долги ракави Половината тип : Лабава половината Облека фуста : еденгради Популарни елементи : крои, печатење Година на листата / сезоната : 2018 Ткаенина Име : Париз Монистра Главниот Ткаенина Состав : Полиестер Влакна (Полиестер) основната ткаенина состав содржина : 100% Боја : Црна Големина : M,L,XL,2 XL,3 XL,4 XL,5 XL,6 XL,7 XL Големина референтна маса (прирачник за мерење, грешка од 12cm) : може да биде околу 12cm грешка поради прирачник за мерење на Слики и суптилна боја разлика во вид Е нормално,ви Благодариме за вашето разбирање Забелешка : 1inch=2.54 см,па кога ќе ги преземе со цел ,ве молиме референца големината на табелата!М : Биста 94 см, Половината 94 см , Должина 140 cmL : Биста 98 см, Половината 98 см , Должина 140 cm XL : Биста 102 cm, Половината 102 cm , Должината 140 cm2 XL : Биста 106 cm, Половината 106 см , Должина 140 cm3 XL : Биста 110 см, Половината 110 см , Должина 140 cm4 XL : Биста 114 см, Половината 114 см , Должина 140 cm5 XL : Биста 118 см, Половината 118 см , Должина 140 cm6 XL : Биста 122 см, Половината 122 см , Должина 140 cm7 XL : Биста 126 cm, Половината 126 см , Должина 140 cmТрговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.

Деца Деца Везени Летна Облека Бела Чипка Принцеза Се Облекуваат Памук, Чипка Девојка Фустани
Свеж

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^ Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш...

JAYCOSIN 2017 Нови Гроздобер Хипи Boho Луѓе Везени Флорални Чипка Капчиња Мини Фустан Dropshipping L602 Слободни Shiping
Свеж

Гроздобер Хипи Boho Луѓе Везени Флорални Чипка Капчиња Мини ФустанЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! Користи слична облека да се споредат со големина.Спецификации : Пол : ЖенитеПоловината : ПриродниТкаенина Тип : ПолиестерФустани Должина : Над Коленото,МиниСилуета : АЛинијаДеколте : U ДеколтеДолжина На Ракав : Краток РакавДекорација : ЧипкаSleeve Стил : РедовнаШаблон Тип : ЦврстиСтил : Секси&НеврзанМатеријал : ЧипкаБоја : БелаПакетот вклучува : 1 PC ФустанГолемина Детали : Големина Биста Ракав Половината Должина S 108 CM / 42.5" 35 CM / 13.8" 126 CM / 49.6" 82 CM / 32.3" М 112 CM / 44.1" 37 CM / 14.6" 128 CM / 50.4" 82 CM / 32.3" L 116 CM / 45.7" 37 CM / 14.6" 134 CM / 52.8" 84 CM / 33.1" ! Внимание Ве Молиме : За транспорт потреби, фустанот кој сте го добиле ќе имаат пати феномен...

[Alphalmoda] Летото 2017 Женски Елегантен Лак Шпагети Рака Висока Половината Печатени Еден-парче Облека M-L
Свеж

производ деталиГолемина M : Биста 6882, Половината 70, Должина 63 (не вклучувајќи рака)Големина L : Биста 7084, Половината 74, Должина 64 (не вклучувајќи рака)24cm грешкиголемина информацииЗабелешка : следните информации за повикување само ...

2017 Нови Лето без Ракави Плажа Sundress Партија Бебе Облечи девојки облека Бебе Девојки Лето off-the-рамо 2-6T Vestido Infantil
Свеж

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.>>Ако ви се допаѓа предмети кои сте ги добиле,plz ни даде позитивни повратни информации и да ја објавите слика со вашите скапоцени објект.Ви благодарам многу!!! ^^#############################################################################################################################***Драги Пријатели,ве молиме прочитајте ги информациите пред да редТранспорт време е за 2590 дена, ако не можете да го добиете вашиот парцела во 30 дена, ве молиме да стапите во контакт со нас да се продолжи датум на испорака за вас.Ако не'т да парцела по 60 дена од денот на испорака,ние и ветуваме ние ќе се направи целосна наплата прво ,кога ќе го добиете пакет ,може да се pls контакт со нас и да се плати тоа повторно.Затоа,ве молам не'т се применуваат во текот на 60 дена од спорот,ова е Несакана.Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.Ако вашата цел е голема, ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета цена, ние може да понуди ЕМС или DHL бесплатен превозот.1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.2 : Внимание : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа...

трговија на големо 2018 Нов Фустан во повеќе Бои Шупливи Надвор High-end луксузни Тесни секси Коктел партија Завој се облекуваат (H1707)
Свеж

ТОПЛО ДОБРЕДОЈДЕВе молиме запомнете да се информирате на големини и бои кога ќе го поставите цел.Јас?м среќни да понуди најдобра услуга и ниска цена за вас.можете да се меша цел различен стил,боја и големина !ОБЈЕКТОТ СЛИКИСите наши производи се како што е прикажано на слики.ние прифаќаме сите трговија на големо и мало и пад на превозот бизнис,и се меша наредби се на располагање премногу.Ако ви треба било каква помош,pls се чувствуваат слободни да не контактирате!Благодарам многу!Задоволството На Клиентите : Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате...

2018 Европската Лето Есен Длабоко V Деколте Мрежа Prespective Кристал Се Облекуваат Жените Нова Мода Тенок Секси Сјајна Партија Целосен Фустан
Свеж

Здраво модни дами!!Добредојдовте на АНА & ДУШАТА,Таму се сите видови на модата работи ~Без разлика секојдневен улица стил,гроздобер стил,панк стил,дечко стил,Хипи и така натаму.2017 Европски Есен ОВратот Мрежа Prespective Sequined Се Облекуваат Жените Нова Мода Тенок Секси Сјајна Партија ОблечиТопло promptШто може да ни се јавите пред да плаќање ако сакате да се меша трговија на големо или изберете одберете друг шпедиција, ние ќе ги менувате цена и во комбинација превозот во зависност од вашите нарачки...

2017 Пролет Краток Чипка се Продава Топла Околу Вратот Кратко Sleeve чипка шупливи надвор елегантен партија се облекуваат висок квалитет на секојдневен фустан X51
Свеж

Answer : ___________________________ Note : 1 Pls се обрне внимание на големината,ние мерење на облека големина од нашата страна, грешка е околу 23cm(1cm=0.39 инчен)...

Гроздобер Летен Фустан Со Висок Појас 2017 Тексас Vestidos Плоштадот Јака Жените Фустани Без Ракави Vestidos А-Линија Vestido Feminino
Свеж

Гроздобер Летен Фустан Со Висок Појас 2017 Тексас Vestidos Плоштадот Јака Жените Фустани Без Ракави Vestidos АЛинија Vestido FemininoГроздобер Cowgirl летен Фустан 2017 Нови Sashes Тексас Фустан Жените Vestidos Овратот Флорални Чипка АЛинија Жените Фустани Vestido FeminiСезона : Летни Aututmn Пролет Стил : Гроздобер жените се облекуваат ntage Жените се Облекуваат Фенер Долг Ракав Bodycon Волна, Плетени Фустан Turtleneck се Облекуваат Жените Зимски Фустани Vestidos FemininosГолемина : ве молиме прочитајте ја големината на табелата и да се споредатдетали големини со твое пред ставање на налозиВе молиме овозможи 13cm разликата се должи на рачно мерење.Уживајте во вашата шопинг на AliexpressМерење во ЦМГолеминаГрадитебюстДолжинадлинаРамоплечоПоловинатаТалияS88953368М9295.53472L96963576Мерење во ИнчиГолеминаГрадитебюстДолжинадлинаРамоплечоПоловинатаТалияS34.637.413.026.8М36.237.613.428.3L37.837.813.829.9 Гроздобер Летен Фустан со Висок Појас 2017 Тексас Vestidos Плоштадот Јака Жените Фустани Без рукавов Vestidos АЛинија Vestido Feminino

Висок квалитет 2017 нови жените пролет и лето кратки ракави О Вратот лабава Плус Големина фустан Rayon поголем долг фустан AC049
Свеж

Висок квалитет 2017 нови жените пролет и лето кратки ракави О Вратот лабава Плус Големина фустан Rayon поголем долг фустан AC049големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип M 94 123 23 37 L 124 98 24 38 XL 102 125 25 39 2 XL 106 126 26 40Таму можеби 13 cm отстапување во различни големини Боја може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот

2017 Нови Пристигнувањето на Пролетта женска Облека V Деколте, Мода Солидна Боја Лабава Chiffon Директно Фустан S-3XL Плус Големина
Свеж

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели...

Кинески традиционален фустан постарите жени облека две парче облека одговара на везови cardigans жените лето ориентални фустан KK728 П
Свеж

(CM) Рамо Биста Должина на Ракав Половината M 35 88 88 43 72 L 36 92 89 44 76 XL 37 96 90 45 80 XXL 38 100 91 46 84 3 XL 39 104 92 47 88 4 XL 40 93 108 48 92 5 XL 41 112 94 48 96

BeautyStay Жените Секојдневен Лето Секси Завој Фустан Bodycon Долг Ракав Шупливи Надвор Шпагети Рака Молив Тенок Одговара Солидна Фустани
Свеж

Како да се избере вистинската големина1 : Pls следете ги нашите големина на табелата и се користи за мерење лента да се избере вистинскиот.2 : Pls изберете една големина ПОГОЛЕМА ако се мери големина е ист како и на табелата големина.3 : Pls имајте предвид Големината на Разликите толеранција е 1 3 cm.За облека во боја различна од фотографии1 : Pls имајте на ум не може да биде во боја разлики се случи поради различни екраните.2 : Pls забелешка мала Разликите во Бојата е прифатливо.СТАВИ ВО КОЛИЧКА, БЕЗ РИЗИК !!!Почитувани купувачи : Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата, да се негуваат здрави Али заедница, се надевам дека ќе го стори истото за нас...

Гроздобер бебе девојки Крштевка наметки крштевањето фустани за девојка момчиња години облека половина ракави, со чипка
Свеж

Почитувани купувачи За претстојните 2018 Кинеската Нова Година, Кинески превозот компании и работници ќе биде на одмор од февруари 9 до 22 февруари...

Нова Мода Жените Лето Гроздобер Долга Плажа Облечи Флорални Sundress Секојдневен Облечи Цвет Печатени Без Ракави
Свеж

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Главната Боја : КАКО На Сликата шоуНово во Мода,Жените мода лето облечиСтил : Секси backless долго макси фустан Материјал : ПолиестерПакет се вклучени : 1x фустанГолемина На Табелата : Таму е 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Преглед :

Mori Девојка Chiffon се Облекуваат Бела Боја со Висок Појас Везови Чипка Жените се Облекуваат Половина Фустан О Вратот Две Парчиња Плус Големина XL YP0153
Свеж

Mori Девојка Chiffon се Облекуваат Бела Боја со Висок Појас Везови Чипка Жените се Облекуваат Половина Фустан О Вратот Две Парчиња Плус Големина XL YP0153Големина(cm) Биста Должина Sleevel Половината M 106 93 41 104 L 110 95 41 108 XL 114 97 41 112 2 XL 118 99 41 116 ве Молиме Имајте на ум 1...

Принцезата слатка лолита розова и црвена црн фустан BOBON21 мачка везови чипка фустан шупливи lotus leaf А-линија Слатка девојка D1396
Свеж

Почитувани принцеза, Кинеската нова година е зад аголот,ве молиме да забележите дека Кина пост центар ќе биде остатокот од 2018212 додека 2018226 , ние препорачуваме да користите ЕМС или DHL ако сте во брзање,или ве молиме да ни помогне да се прошири на превозот време за повеќе 20days како што е подолу,ќе испрати ПОБРЗО ,ви благодариме http : / / help.aliexpress.com / extend_shipment_date.html Ние сме многу благодарни да ве информираме дека ние немаме.2 шопинг продавница специјализирана за лолита чевли и чанти ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство правиме бесплатен превозот од Кина постmail или epack за точката која единствена тежина не е повеќе од 0.5 кг кога цел е над $50 и повеќе од 3 предмети,бидејќи на меѓународната превозот надомест е скапо според тежина,па ние се уште може да се намали некој попуст ако цел повеќе од 1 точка ...

Нови Пристигнување XXL Дами Секси Тенок Мода Мрежа Жените Clubwear Патент Црна Елегантна Тенок Молив Фустан кожа комбинација фустан
Свеж

Нови Пристигнување XXL Дами Секси Тенок Мода Мрежа Жените Clubwear Патент Црна Елегантна Тенок Молив Фустан кожа комбинација фустанЗдраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга...