.

Промоции корејската Верзија на 925 Фунта Сребрена Ѕвезда Геометриски Обетки Уво Едноставни Модни Накит за Жените Подароци
Свеж

Име на производ Ѕвезда уво кука Производ број МКE897 Производ материјал S925 чисто сребро Производ големина 12.6*7.3 MM Производ тежина 1.6 g на Производот изработка Electroplated чисто сребро, против алергија и траен сјајСОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт whatsapp +8613750969795

Промоции S925 Sterling Silver Бисер Круна Уво Studs Слатка корејски Уво Studs Мода Накит за Жените Мода Подароци
Свеж

име на производ Круна уво помине Производ бројЕД5148 Производ материјал S925 sterling silver Производ големина 11*6.7 mm тежина на производот ca...

Промоција S925 Sterling Silver корејски Мода Ретро Крстот Цвет Прстен Пердув Обетки Мода Накит за Жените Мода Подароци
Свеж

Применливи луѓе : женаПроизвод Модел : МКN884Производ материјал : s925 сребро.Производ Големина : 8 MMПроизвод Процес : Сребро Позлата Platinumпроизвод стил : женаСОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт whatsapp +8613750969795

925 Sterling Silver Уво Studs Сликарство Љубов Срцето Бар Деликатна Темперамент Личност Женски Стил Сребрен Прибор ZC156
Свеж

12683966138046919 Популарни Накит пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар парМатеријал : s925 чисто сребро.Грам тежина : околу 1g по парГолемина : љубов пречник од 6mm уво помине вкупна должина 1.8 cm

Промоции корејски темперамент инкрустирани циркон мали обетки 925 sterling silver Мода накит за Жените Мода Подароци
Свеж

Име на производ & nbsp; Hexagram студ Производ број МКE867 Производ материјал & nbsp; S сребро 925 + 3А циркон Производ димензии 10*10ММ Производ тежина 2.1 g & nbsp; Производ изработка Nbsp; галвански фунта сребро; трајни сјај против алергијаСОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт whatsapp +8613750969795

Нова парична Казна Накит Жените Подарок 1 Пар Мода симпатична жените Додатоци allloy Обетки
Свеж

Околу 1.2 см*2.4 cm Големина на : Метод На ПлаќањеСамо прифати Зачувам Кредит, картичка Западен Унија...

НОВА Мода Мали Слатки Клуч и Брава Студ Обетки Жените Злато Сребро Челик Игла Earring Девојка Партија Накит Dropshipping 2018
Свеж

ДОБРЕДОЈДОВТЕ DROPSHIPPING КЛИЕНТИ,БРЗА ИСПОРАКА ВО РОК ОД 2 ДЕНАПОДДРШКА ГОЛЕМА ЦЕЛ ВАШИОТ СОПСТВЕН ДИЗАЈН​Секогаш јас брод од страна на пост воздухопловната Бесплатен превозот,ако не сакаат да чекаат времето , ве молиме додадете некои пари да брод од страна на другите пратката ,ви благодарам многу .Превозот : 1...

JUJIA Добар квалитет 7 бои Тренд мода жените едноставни мали едноставни кристал гроздобер изјава Обетки за жените накит
Свеж

JUJIA Добар квалитет 7 бои Тренд мода жените едноставни мали едноставни кристал гроздобер изјава Обетки за жените накит

Беспрекорна Розова Kunzite 2*2mm Полу-скапоцени Сребро Кул За Женска Обетки ED0621
Свеж

Без Минимум Цел, Било Цел е во РЕД !Целиот свет на еден пакет > 6 ДОЛАРИ Слободни Следење БР...

Извонреден Црвено Гранат 2*2mm Полу-скапоцени Сребро Кул За Женска Обетки ED0625
Свеж

Без Минимум Цел, Било Цел е во РЕД !Целиот свет на еден пакет > 6 ДОЛАРИ Слободни Следење БР ПревозотНие нудиме 30 ДЕН БЕЗУСЛОВНА ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ .Ако не сте целосно задоволни од било која причина,враќање во рок од 30 дена и ние ќе замена или враќање на средствата...

QIAMNI 925 Sterling Silver Calla Лили Цвет Имитација Бисери Студ Обетки за Подарок Девојки Жените Pendientes Неколку Накит
Свеж

пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар парЕкопријателски : ДаПовод : Годишнина Ангажман Подарок Партија СвадбаВашите Дизајни и Wholesales се ДобредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

JETTING Мода Жените Обетки Занитвам Коси Студ Обетки За Мажи Жени 4 Бои Нерѓосувачки Челик 2 парчиња
Свеж

P S Големи цел трансакции може да приватна преговарањеМатеријал : нерѓосувачки челикДолжина : Злато : за 2.9 cmСребрена,Црна,Multicolor : 2,2 см(Злато е малку подолго од другите)Пакет Се Вклучени : 1 пар унисекс уво студЗабелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса...

ЈУН RUO Мода Европски Стил се Зголеми Златна Боја Геометриски Челик Топката Студ Earring за Жена 316L не ' Рѓосувачки Челик Накит Не Исчезнат
Свеж

Материјал* 316 L не ' Рѓосувачки Челик* Спречување на алергијата и Никогаш нема да избледиПроизводоткарактеристикиВисоко полиран / Спречување на алергијата / парична Казна изработканикогаш не исчезнат големина3.5 СМпакувањеOPP вреќа внатре и картон надвор,и давајќи им убава свила кутија како gilfНапомена : овој објект не е предмет на 24час испраќање полиса, контактирајте го suppler предсо нарачување.Ве молиме контактирајте со обезбедувачот прво, ако сакате да се одржи голема цел.Чист титаниум челик материјал ,никогаш нема да избледи и антиалергијаКредитна гаранција дека сите слики во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи,,ви Благодариме

Моден Обетки Нови Пристигнување Кристал Earring Метал Tassel Earring накит Bijoux За Жените boucle d'oreille додатоци e0139
Свеж

Име на производ : Мода Обетки Нови Пристигнување Кристал Earring Метал Tassel Earring накит Bijoux За Жените boucle d'oreille додатоци e0139Пол : женитеБоја : црнаПакет : opp вреќаСтил : мода

Романтични Цвеќе Earring Студ Розова Сина Црн Елегантен Жени Earring Кристал Едноставна petal Накит Earring Мода 2017 e0133
Свеж

Име на производ : Романтични Цвеќе Earring Студ Розова Сина Црн Елегантен Жени Earring Кристал Едноставна petal Накит Earring Мода 2017 e0133Облик : цветСтил : модаУпотреба : подарокПримена : жениПакет : opp вреќа

Висок квалитет на модата сјајна кристал Shambhala топката женски 925 sterling silver дами'stud обетки накит роденденски подарок евтини
Свеж

Нашата големо продавница во Yiwu градПревозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.3.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Нормално,тоа ќе трае 1020 дена да пристигнување со авион Mail,и трае 310 дена од Express.4.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Превозот Метод Листа За Референца : Превозот МетодЦенаПревозот ВремеВреме На ИспоракаМаркаКина Пост Воздух MailНајевтиниот1020 работни дена13 денаНормално ќе чини 25 дена целосноEMSНормално510 работни дена24 часа денаUPSотВисок23 работни дена24 часа денаDHL(HKDHL)Нормално58 работни дена24 часа денаОбично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.

Срце Облик Кристал Студ Обетки За Жените Шупливи Цвет Алуминиум Во Сребрена Златна Боја Љубов Циркон Камен Earring Мода Уво Накит
Свеж

Срце Облик Кристал Студ Обетки За Жените Шупливи Цвет Алуминиум Во Сребрена Златна Боја Љубов Циркон Камен Earring Мода Уво НакитОбјектот Информации Материјал : Цинк Легура Боја : Злато Сребрена Боја Количина : 1 пар

1 Пар Едноставни Модни Нерѓосувачки Челик Уво Studs Мали Прекрасна Ѕвезда Дизајн Студ Обетки Хеликс Tragus ' Рскавица Пирсинг Накит
Свеж

1 Пар Едноставни Модни Нерѓосувачки Челик Уво Studs Мали Прекрасна Ѕвезда Дизајн Студ Обетки Хеликс Trag' Рскавица Пирсинг НакитКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченСостојба : 100% Сосема Нов Никогаш Не НосиМатеријал : 316 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликМатеријал, Боја : СребренаПолски : Висок Полски СјајниДимензии : Barbell Големина : 1.2*6mm, Врвот со Големина : 4mm, 6mmЌе добиете 1 пар(2 парчиња), ве Молиме изберете големина сакатеПревозот : 14~28 дена Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( не вклучуваат следење информации)Ако ви треба парцела вклучуваат следење информации ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Epacket ( 7~14 дена )Цел Бесплатен превозот за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Без Следење на Информации)Испорача : 1430 денаЦел > UD $7 Бесплатен превозот за Кина Пост Воздух Пошта (Вклучувајќи и)Цел > UD $5 Бесплатен превозот за e Packet (Само во сад), Реализација : 715 дена

10 Пара Жени Мажи Минималистички Студ Обетки Гроздобер Жилет Сечилото Форма Brincos Earring Нерѓосувачки Челик Steampunk Уво Накит
Свеж

1.П : Може ли да биде вашиот дистрибутер или вие не падне на превозот?A : Да,ние нудиме бесплатен превозот и пад на превозот на секој клиенти.Можете да ги проверите сите наши фотографии од нашиот албумВе молиме оставете ни го вашето емаил и ние ќе ви испратиме каталог на сите2.П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.A : Ние сме искрени и сериозни продавачот.Ние однос на секои клиенти, како БОГ.Сепак нашите добивка е многу мала и меѓународната превозот не е стабилна.Понекогаш ќе има одложување за време на транспортот.Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty,ако ви се најде за заштита на време е исклучено,ве молиме да ни побара да се прошири повеќе време за вас.3.П : Повеќе од 3 месеци поминаа,но јас се уште не се добие мојата стоки.Што ќе правам?О : Прво ве молиме следете го вашиот стоки од официјалните следење на вебсајтот .Ако пакетот е во вашата локална поштата,ве молиме да оди да ги земе со себе.Ако пакетот е изгубена,ве молиме контактирајте со нас.4.П : Дали ќе го прифати Paypal?А : Жалам,Aliexpress donot работа со Paypal,ве молиме да ни испратите email и ние ќе ве научи како да ја платите вашата цел.

QIAMNI 925 Sterling Silver Уникатен Остава Гранка Студ Обетки за Жени, Девојки Pendientes Шарм Божиќ Партија Накит за Подарок
Свеж

пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар парЕкопријателски : ДаПовод : Годишнина Ангажман Подарок Партија СвадбаВашите Дизајни и Wholesales се ДобредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

ПРОДАЖБА на Големо За Жените Нов Дизајн Мода Earring Легура Остава Студ Обетки Бесплатен Превозот Топла Продажба
Свеж

[xlmodel][производи][26318]Не мин цел ! Можете да нарачате 1pcs !ЦелЦел >$10,Слободни Кина Пост воздух mail .Цел >$150 ,Слободни EMS / UPS / FEDEX / DHL / ТНТ...5 Stars ќе добиете подарок и 5% вашата следна цел ![xlmodel][фото][0000]1...

Ангелските Крилја Студ Обетки Кристал Кристал Циркон Црното Злато Сребро Позлатен Пердув Earring Жените Уво Накит Pendientes
Свеж

Ангелските Крилја Студ Обетки Кристал Кристал Циркон Црното Злато Сребро Позлатен Пердув Earring Жените Уво Накит PendientesОбјектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : околу 1.6*3.1 cmcm Боја : Злато Сребро Црна Количина : 1 пар

Злато Сребро Позлатен Снегулки Студ Обетки Жените Кристал Кристал Циркон Снег Цвет Earring Мода Уво Накит Pendientes
Свеж

Злато Сребро Позлатен Снегулки Студ Обетки Жените Кристал Кристал Циркон Снег Цвет Earring Мода Уво Накит PendientesОбјектот Информации Материјал : Цинк Легура околу 2*2cm Боја : Злато Сребро Количина : 1 пар

година Нови Кореја Накит Убава Ретро Циркон Ткаенина Цветни Ливчиња Студ Обетки за Жените Нова Година на Подарок D248
Свеж

2016 година Нови Кореја Накит Убава Ретро Циркон Ткаенина Цветни Ливчиња Капка Обетки за Жените Нова Година на Подарок D248

BOROSA Златна Боја Круг Природни Кристал Druzy Титаниум Druzy Студ Обетки Мода Drusy Geode Обетки за Девојки Подарок G0198-5
Свеж

Материјал : Природни КристалноКамен Големина : Прибл 6.5 mm, Студ Големина : Прибл 8ммТежина : Околу 1.9~2.2 gОблик : ТркалезнаМетал заврши : Златна БојаОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд

12 Парчиња/Многу Студ Обетки За Жените Цртан Филм Животинско Керамички Делфин Розова Сино Зелена Earring Уво Модни Додатоци Накит
Свеж

12 Парчиња / Многу Студ Обетки За Жените Цртан Филм Животинско Керамички Делфин Розова Сино Зелена Earring Уво Модни Додатоци Накит1 Piece

Новиот Бренд TongKwok Денот на Вљубените Подароци Симпатична Јагода Круг Овошје Мода Долго Earring Со Австриската ААА Циркони 130959
Свеж

wyприклучокstartЖешка Стока$2.45 $4.29$1.88 $3.14$1.19 $2.2$0.72 $1.36$1.16 $1.94$0.63 $1.14$0.64 $1.16$1.98 $4.5wyприклучоккрајДолжина : 1.2*1.0 cmWeigth : 3.4 g