.

YOCOMYLY 20pcs Зелена Led Точка Светлина 12V Автомобил Брод Круг за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА SPST Рокер Префрлете се на Продажба
Свеж

Опис : Овој производ е Сини LED осветлен Рокер switch Тоа може да работи во било кој автомобил и нешто со 12 Volt DC извор.Тип : 2 Игли (3 Игли со LED) SPST : ONOFFТоа има широк опсег на функции...

YOCOMYLY 5pcs Црвено IP65 Водоотпорен 4 Pin 2 позиција Рокер switch 250V/10A 125V/16A
Свеж

Име На Производ : Рокер ПрефрлатеГлавната Боја : Црна, Црвена, Сребрена Тон, Злато ТонТип : Двоен SPSTТерминали : 6 ПинаНапојување : AC 250 V, 10 A / / AC 125 V,16 AПакет Содржина : 5pcsx Рокер ПрефрлатеОпис : Напонот е 250 V или 125v, ве молиме да се грижи ако вашата земја не поддржуваат овој напон.Изградена во сијалица во секој фрли, како индикатор за светло.Лесен за употреба, приклучок и употреба, контрола на електрични Инструмент или метри.Притиснете го копчето за хируршка постапка со On / Off дизајн, лесна за употреба

10PCS 0.1 А 30VDC долг работен век мини прекинувачи граница вклучите
Свеж

Граница вклучите микро прекинувач копчето за ресетирање KW115 игра микро откривање четири KFCV2041.боја : како на сликата2.количина : 10 компјутери / многу3.номинална струја : 0.1 А4.номинална напон : 30 VDC5.модел тип : KFCV2046.работен век : повеќе од 50000timesОграничување на прекинувач (обратна) флеш вратата ресетирате switch micromove откривање копчето за вклучување KFCW08 B две нозе1.боја : како на сликата2.количина : 5 компјутери / многу3.номинална струја : 0.1 А4.номинална напон : 30 VDC5.модел тип : KFCW08 B

10PCS 0.1 А 30VDC долг работен век мини прекинувачи граница вклучите KFC-V-105
Свеж

Граница вклучите игра прекинувач флеш вратата ресетирате switch micromove откривање копчето за вклучување1.боја : црна2.количина : 10 компјутери / многу3.номинална струја : 0.1 А4.номинална напон : 30 VDC5.модел тип : KFCV1056.работен век : повеќе од 50000timesОграничување на прекинувач (обратна) флеш вратата ресетирате switch micromove откривање копчето за вклучување KFCW08 B две нозе1.боја : како на сликата2.количина : 5 компјутери / многу3.номинална струја : 0.1 А4.номинална напон : 30 VDC5.модел тип : KFCW08 B

5Pcs Мини Круг Црна 3 Pin SPDT ON-OFF Рокер Switch Snap-in
Свеж
Нови Пристигнување 1 Банда 1 Начин Wallpad Луксузни Ѕид Светлина Switch Сатен Метал Панел Push Копчето Се Префрла Interrupteur
Свеж

Име на производ : 1 Банда 1 Начин Max струја : Max 16 A Max моќност : 4000 W(Resistive оптоварување) Max Напон : AC250 V Панел материјал : Алуминиум Производ големина : 86*86*35mm Функција 1...

10pcs/многу 10*15mm SPST 2PIN за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА G130 Брод Рокер Switch 3А/250V Автомобил Контролната Табла Камион RV АТВ Дома
Свеж

Пакет Вклучуваат : 10pcs Прекинувачи Инсталација дупка големина : 10*15mm

Трговија на големо и Мало DC 12V 400mA 25N Држи 10мм мозочен Удар се Повлече Тип Отворена Рамка Електромагнетниот Electromagnet JF-1039B
Свеж

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската обичаи, инаку тоа е веројатно нема да добијат пакет конечно...

пет ПАРЧИЊА Метал копчето бакар полнач притиснете го приклучокот ладно притиснете, 3.8 мм и црвено, зелено, жолто и сино бела 15 cm долги,
Свеж

Име : метал копчето пролетДолжина : 15 смПлаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.http : / / help.aliexpress.com / pay_order.htmlПревозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

AC напон 220V RF Далечински Управувач Вклучите Безжична Радио Прекинувач За Светилка Светлината LED 1CH Мини Ресивер + 2 Предаватели
Свеж

AC напон 220 V RF Далечински Управувач Вклучите Безжична Радио Прекинувач За Светилка Светлината LED 1 CH Мини Ресивер + 2 ПредавателиОпис : Спецификација : 1.Предавателот Канал : 2 CH Далечински Управувач Растојание : 50m / 150ft (ве Молиме да забележите дека е идеална оддалеченост без никакви блок и сигнал се меша , тоа ќе се зголеми и да падне за 10%50% со блок и сигнал пречки.) Кодирај : Фиксиран код, лемење 2260 2262 Фреквенција : 315 Mhz Напојување : 1 X 12 V 23 A L1028 батерија (НЕ се Вклучуваат) 2.Примачот Канал : 1 CH Напојување (Оперативен Напон) : AC напон 220 V Реле : 10 A / 250 V AC, 10 A / 125 V AC, 10 A / 30 V DC, 10 A / 28 V DC Чувствителност : 105 d Bm Оперативни Температура : 10'C ~ +60'C Големина на : 3 5*32*20mm Излез начин : Бутване, Авто заклучување е ПрилагодливКод тип : Учење кодотКонтрола на Владата : за да се Префрлате / АвтоЗаклучување : Прес>On (вклучено); Притиснете повторно>Исклучување Притиснете едно копче за едно време работи / НА .притиснете го истото копче повторно е stop / ИСКЛУЧУВАЊЕ .(1 channel switch(приемник) треба 1 копче на далечинскиот управувач (предавател)...

0-500m Мини Големина 220V 1CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Реле 6X 1CH Приемник +1X 6CH Предавателот Систем Врвот на Продажбата
Свеж

Примена : Нашите производи се широко се користат во вклучите далечинскиот управувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи...

Нови AC напон 220V 8CH Безжични RF Вклучите Далечинскиот Управувач се Префрлите 315MHz/433Mhz Предавателот Со 8 X Мини Големина Примачите
Свеж

Примена : Нашите производи се широко се користат во вклучите далечинскиот управувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи...

ЕП Висок Квалитет 50pcs/многу 6*6*7.0 mm 4 PIN Тактилни Такт Push Копчето Микро Прекинувач Директни Plug-in Self-ресетирајте Врвот Бакар
Свеж

Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Yanwen Економски Воздух Пошта обично треба 25 65 дена ,проверете за ова : global.cainiao.com / index.htm?spm=0.0.0.0.d Yn50 T&lang=enкина пост воздух mail : обично 1545 дена да пристигнеКина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Yanwen Економски Воздух Mail само треба патеката во кина !но, не грижете се, колку што вашата адреса за е точно, стока ќе пристигнат безбедно во твоите раце,ние едноставно не може да се гарантира кога царинската ќе се справи со, Особено по промоцијата ден (ноември 11), брзина ќе биде побавно,ifyou сакате да пристигне побрзо, одберете ги средствата за транспорт логистика trackinginformationголемина на стоки нормален високо квалитетни стоки нормално висок квалитет 6*6*4.3 50 парче 100 компјутери 6*6*4.5 50 парче 100 компјутери 6*6*5.0 50 парче 100 компјутери 6*6*5.5 50 парче 100 компјутери 6*6*6.0 50 парче 100 компјутери 6*6*6.5 50 парче 100 компјутери 6*6*7.0 50 парче 100 компјутери 6*6*7.5 50 парче 100 компјутери 6*6*8.0 50 парче 100 компјутери 6*6*8.5 50 парче 100 компјутери 6*6*9.0 50 парче 100 компјутери 6*6*10.0 50 парче 100 компјутери 6*6*10.5 50 парче 100 компјутери 6*6*12.0 50 парче 100 компјутери 6*6*13.0 50 парче 100 компјутери 6*6*15.0 50 парче 100 компјутери 6*6*17.0 50 парче 100 компјутери 6*6*20.0 50 парче 100 компјутериОценка : 50m A 12 VDCКонтакт Отпор : 50m Ω макс(почетна)Изолација Отпор : 100 Ω( min DC 250 V )Dielectric Сила : AC250 V(50 / 60 Hz за 1minute)Electrically Живот : 80,000 циклусиСредина Температура : 25 °~ +105 °Оперативен Сила : 180 / 250( ± 30gf)Заштита на животната средина : ДАПлаќање : не прифаќаме сите плаќање како што е подолу...

Најдобра Цена 1CH Мини Големина на AC напон 220V 10A Безжичниот Далечински Управувач 3 Прекинувачи*Приемникот и на 1*Водоотпорен Предавателот Учење Кодот
Свеж

Примена : Нашите производи се широко се користат во вклучите далечинскиот управувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи...

CHINT NS2-25 1-1.6 Прирачник Motor Starter со NS2-AE11 Помошен Контакт
Свеж

Почитувани Купувачи , овој производ со AE11 помошни контакти , ако не ви се потребни помошни контакт , ве молиме контактирајте со продавачот.

10pcs брзо брод 50Hz Отворено Безбедност ПИР Инфраред Сензор за Движење Детектор на Движење Префрлување Два боја 12 Метри Дома Куќа Алатка
Свеж

Нови пристигнување сензор swithches, wholesales цена е многу compatitive, добредојде за да испратите барање!Извор на енергија : 220 V / AC240 V / ACОткривање Спектар : 180 степенМоќ Фреквенција : 50 HzРаботна Температура : 20~+40 centigradeАмбиентална Светлина : 32000 LUX (прилагодливи)Времето на Задоцнување : min : 10sec±3sec max : 7min±2minИнсталација Висина : 1.8 м~2.5 mПотрошувачка на енергија : 0.45 W (работа) 0.1 W(статични)Номинална Оптоварување : 1200 W (блескаво светилка) 300 W (заштеда на енергија светилка)Детекција на Движење Брзина : 0.6~1.5 m / sОткривање на Далечина : 12m макс( Пакет се Вклучени : 10 X 180 Степен Отворено Безбедност ПИР Инфраред Сензор за Движење10x англиски упатство

AC 110v 220v 1ch RF безжичен далечински вклучите безжична светлината LED Светилка switch Далечински Контролер НА OFF Приемник W/ 2 Предавателот
Свеж

AC 110v 220v 1ch RF безжичен далечински вклучите безжична светлината LED Светилка switch Далечински Контролер НА OFF Приемник W / 2 ПредавателотОпис : Спецификација : 1.Предавателот Канал : 2 CH Далечински Управувач Растојание : 50m / 150ft (ве Молиме да забележите дека е идеална оддалеченост без никакви блок и сигнал се меша , тоа ќе се зголеми и да падне за 10%50% со блок и сигнал пречки.) Кодирај : Фиксиран код, лемење 2260 2262 Фреквенција : 315 Mhz Напојување : 1 X 12 V / 23 A батерија (НЕ се Вклучуваат) 2.Примачот Канал : 1 CH Напојување (Оперативен Напон) : AC напон 220 V Реле : 10 A / 250 V AC, 10 A / 125 V AC, 10 A / 30 V DC, 10 A / 28 V DC Чувствителност : 105 d Bm Оперативни Температура : 40'C ~ 80'C Големина на : 5 5*30*18mm Излез начин : Бутване, Авто заклучување е Прилагодлива Контрола на Владата : за да се Префрлате / АвтоЗаклучување : Прес>On (вклучено); Притиснете повторно>Исклучување Притиснете едно копче за едно време работи / НА .притиснете го истото копче повторно е stop / ИСКЛУЧУВАЊЕ .(1 channel switch(приемник) треба 1 копче на далечинскиот управувач (предавател)...

10Pcs/Set PBS-11A Круг Вклучете Копчето 250V/3А Светлина се Префрлат на Авто-заклучување DIY Допир Switch Црвена
Свеж

10 Pcs / Set Круг Вклучете Копчето 250 V / 3А Светлина се Префрлат на Автозаклучување PBS11 A DIY Допир Switch Црвено Тип : автозаклучување Метри ширина : 3ММ дебелина : 0.5 MMПревозот : 48 часа брза испорака1...

Висок Квалитет на 220V 10A 1 Канал Безжична Реле Далечински Управувач Switch RF Мини Ресивер Влез Излез 220 V 2017 Нови
Свеж

Примена : Нашите производи се широко се користат во вклучите далечинскиот управувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи...

Оригиналниот корејски KEM-бенд switch KDP-12A, KDP-12B, KDP-24A, KDP-24B CNC панел knob префрлате
Свеж

Оригиналниот корејски KEM бенд префрлатеKDP12 A 02 NKDP12 B 01 NKDP24 A 02 JKDP24 B 01 JKEM Моќ Бенд Switch KDP12 A KDP24 A KDP24 A KDP24 B Кореја увезениДигитални бенд префрлатеКарактеристики1...

KCD3-101N 16A 250V за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА 2pin Црна електрични пан switch cookers switch нозете на бакар сребрени контакти директно Аукција 5PCS/МНОГУ
Свеж

Welcom да XINA ЕЛЕКТРОНИКАВашето задоволство е наша извршувањеДоколку купите повеќе квантитет или други Електроника состав ве Молиме контактирајте со нас ве молиме контактирајте Trade Manager или на skype : xinadz или email : [email protected]

Бесплатен Превозот 10 КОМПЈУТЕРИ KN1321 Допир На Исклучување 250V 15A Мини 6 Игли / Исклучи Switch 53*33mm Добар Квалитет
Свеж

Бесплатен Превозот 10 КОМПЈУТЕРИ KN1321 Допир На Исклучување 250 V 15 A Мини 6 Игли / Исклучи Switch 53*33mm Добар КвалитетГлавно се користи за контролирање на кола на AC или DC...

Г-K206 Ротациони прекинувачи бенд префрлате
Свеж

ГK206 електронски рака на воланот, посветена на бендот се префрлитеИме : бенд switch 2 групи од по 6 датотеки прилагодливи ротациони switch.Модел : ГK206Механички живот : повеќе од 30.000 патиЕлектрични живот : 10000 патиРотација на ветер : 30 степениУпотреба : Различни видови на индустриски машини CNC машина алатки на електронски handwheel користи како оската на селекција или зголемување switch.Здраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

KCD3-3PD 15A 250V ON/OFF/ON 30X13.6MM 3pin Црна електрични пан switch cookers switch нозе 5PCS/МНОГУ
Свеж

Welcom да XINA ЕЛЕКТРОНИКАВашето задоволство е наша извршувањеДоколку купите повеќе квантитет или други Електроника состав ве Молиме контактирајте со нас1...

20PCS MP3 Toggle Switch MK12C02 7P-12608 Микро Прекинувач Минијатурни Toggle MP3 Копче Копче за промет на Големо
Свеж

20 PCS / Многу MP3 Toggle Switch MK12 C02 7 P12608 Микро Прекинувач Минијатурни Toggle MP3 Копче Копче за промет на Големопревозот : Aliexpress Стандард Превозот , Кина Пост Воздух Mail : 1550 работни дена да повеќето земјиРуски Авион : 1550 работни дена да Русија,УкраинаEMS,DHL,FEDEX : 315 работни денаSun You Економски Воздух Mail ,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,Yanwen Економски Воздух Mail ,4 PX Сингапур Пост НП Pro : 2590 работни дена( не може да се следи )Тоа е Купувачот одговорност да ги сноси увозни даноци, Ако сте од Русија, ве молиме наведете вашето име и презиме ве Молиме проверете ја вашата адреса внимателно пред целАко не сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас, не произволно спор, ние ќе ви ги даде задоволително решение, ви благодариме

Ротациони прекинувачи бенд switch TOSOKU Зголемување Вклучите Машината Бенд DPN03 008L20r 03L CNC панел knob префрлате
Свеж

Здраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

25мм нерѓосувачки челик метал притисни копче за префрлање led прстен еден круг 4 завртка терминал автомобил прекинувачи 12V 24V 25YD.С.K6
Свеж

Ве молиме имајте во предвид дека1 На сите им помогнам на копчето се префрла може да се прилагоди доколку имате некоја потреба или на барање , ве Молиме слободно контактирајте со нас .2...

25мм Никел позлатен месинг метал притисни копче за префрлање led прстен еден круг 6 pin автомобил прекинувачи 12V 24V жолта сина 1NO1NC
Свеж

Ве молиме имајте во предвид дека1 На сите им помогнам на копчето се префрла може да се прилагоди доколку имате некоја потреба или на барање , ве Молиме слободно контактирајте со нас .2...