.

YUKAM Накит, Отворајќи Бел Кристал Мајка на Бисер Диск Слајд Шарм за Нерѓосувачки Челик Мрежа Чувар Нараквици Додатоци Одлуки
Свеж

YUKAM Накит, Отворајќи Бел Кристал Мајка на Бисер Диск Слајд Шарм за Нерѓосувачки Челик Мрежа Чувар Нараквици Додатоци ОдлукиБРЕНД : YUKAMМА TERIAL : Цинк Легура МеталДИМЕНЗИИ : 1.5 cm*1.5 cm*0.6 смБОЈА : Сребро, Злато, Злато се ЗголемиКОЛИЧИНА : 3 PcsГЛАВНИОТ КАМЕН : Кристал Имитација БисерПОГОДНИ ЗА : Жени / Пријател / Девојка / СопругаОБЛЕЧЕН ПОВОД : Запознавање / Дневно / Свадбена / Годишнината / ПартијаПАКУВАЊЕ : OPP ВреќаВе МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Било каков проблем во врска со производи, ве молиме контактирајте со нас прв пат...

10 компјутери Мода Сребро Алуминиум Песна од Мраз и Оган Месечината&Сонцето Pendant DIY Ѓердан Накит Наоди Bijoux 27x12mm
Свеж

10 компјутери Мода Сребро Алуминиум Песна од Мраз и Оган Месечината&Сонцето Pendant DIY Ѓердан Накит Наоди Bijoux 27x12mmКоличина : 10pcsБоја : Како на сликата шоуМатеријал : АлуминиумскиГолемина : 26x26mmДупка големина : 2mmСостојба : 100% Сосема НовКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

MRHUANG 10pcs/многу Зголеми Цвет Chrysanthemum Глеѓ Шарм Одговара DIY Хривнија Ѓердан на Коса и Накит, Додаток DIY Занает
Свеж

ОПИСКоличина : ќе добиете 10pcs / пакет Приближно на Големината : како што е прикажано Главното Боја : како на сликата прикажани Конверзија : 1 инч=25.4 mm=2.54 см 1mm=0.1 cm=0.0393 инчен Материјал : Цинк Легура

JF012 Мода Кубни Zicro Шарм Pendant Teardrop Форма Мода Jewerly рачно изработени Наоѓање 5*15mm
Свеж

JF012 Мода Кубни Zicro Шарм Pendant Teardrop Форма Мода Jewerly рачно изработени Наоѓање 5*15mmТочка Законик : JF012Материјал : Дувачкиот electroplatedКУБНИ ЦИРКОНИГОЛЕМИНА на : Околу 5*15mm долго секој еден од големинатаМетал заврши : Сите ги користат најдобрите electroplated се спротивстави на tarnishable, квалитет gurantee во текот на една годинаКОЛИЧИНА : 1 МНОГУ (5 КОМПЈУТЕРИ)ОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и Прифати обичај се направиБојаa,b,c,dПакување : Секое парче има една OPP вреќа, меур обвиваНачин на плаќање : Paypal / T / T / Western Union / Али ascrrowПревозот начин : DHL / Федекс / Aramex / CPAM / EPECKET / или според вашето барањеПовеќе за насPls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.comВе Молиме Имајте Во Предвид : Тие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид камења, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи

10pc/многу 18mm x 11.5 Пасош Шарм Антички Сребрен Тон за шарм diy ѓердани & приврзоци накит додатоци наоди одлуки
Свеж

10pc / многу 18mm x 11.5 Пасош Шарм Антички Сребрен Тон за шарм diy ѓердани & приврзоци накит додатоци наоди што Ти ќе добие 10 парчиња...

JINGLANG Сосема Нов Hummer Затворач Шарм Dangle Три Смола Цвет Приврзоци DIY Шарм За Изработка на Накит Додатоци
Свеж

Начин на плаќање : прифаќаме само Зачувам .Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам...

50pcs 31*12mm 2 Бои, антички Сребрен, Антички Бронза Маска Шарм
Свеж

П : Кога можам да се добие пакет? A : Нормално трае 15~35 дена за сад и Европа, 20~60 дена во други земји П : Што треба да направам ако пакетот не дојде? A : Ние ќе го продолжи времето за испорака или наплата за вас, ве молиме да не грижете се...

Цинк легура pendant накит додатоци diy рачно изработени материјал шарм черепот
Свеж

Реден Број : 5pcs / многуПредмет БР : 007120Објектот Matetials : Цинк ЛегураГлавната Боја : Анти Сребро.Објектот Големина : 5547 MM(1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm)Објектот Useage : Одговара накит одлуки Pendant наоди ( Нараквица, нога синџир, џемпер синџир, ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети

Julie Ванг 5PCs Мода Жешка Куче Торта Смола Шарм Приврзоци рачно изработени Виси Патент Подарок Хривнија Handcrafts Додаток
Свеж

Добредојдовте во мојата продавница ! Brandname : Julie Ванг Реден Број : 51352 Објект Стил : Smart Жешка Куче Торта Смола Шарм Приврзоци рачно изработени Виси Патент Подарок Хривнија Handcrafts Додаток Материјал : Смола Боја : Multicolor Пакување : 5 парчиња за една Големина на страница : 26*16*8ммКако да конвертирате сантиметри да инчи1 сантиметар е еднаков на 0.3937007874 инчи : 1cm = (1 / 2.54)" = 0.3937007874"На растојание d во инчи (") е еднаков на растојание d во сантиметри (cm) поделен со 2.54 : d (") = d (cm) / 2.54Превозот И Враќање : 1...

diy накит, ѓердани/нараквица приврзоци 30pcs/многу Шарени Спреј сликарство животни цртан филм фокс глави/мачки форма метал шарм
Свеж

Welcom до нашата продавница.Спецификации : Големина : 2330мм(за)Материјал : АлуминиумскиПроизвод wieght : 650gБоја : како слики,Случајно микс (Ако имате одберете барање, ве Молиме испратете порака)Испорака : Сите предмети во мојата продавница ќе бидат понудени со бесплатен превозот ...

Топла продажба 50PCS/Број 17*16mm Злато/сребрена боја Кристал цвет Шарм За рачно изработени Накит Одлуки
Свеж

Писмо шарм pendant,ве молиме кликнете подолу вебстраница : http : / / www.aliexpress.com / store / 1334089 / search?origin=y&Search Text=letter+шармМатеријал : Цинк Легура1lot=50pcsНие можеме да произведуваат според вашиот дизајн,ве молиме да не контактирате доколку ви треба.MOQ е 200pcs / стил за да започнете .Сосема во ред ако достигне $120, ние можеме да брод слободни DHL ,EMS, FEDEX ект за вас.

12pcs/set фенси транспарентна пластика rosary кутија,подарок кутија за 6mm мушка rosary специјална понуда
Свеж

1.име : фенси транспарентна пластика rosary кутија,подарок кутија за 6mm мушка rosary2.големина : 6.5*4.5*2cm3.материјал : пластика4.функција : транспарентна5.испорака : од море или од експрес,како што курирската служба DHL,TNT,FEDEX,UPSот,EMS,ИТН.6.понудата : транспарентна пластика rosary кутија,подарок кутија,фенси кутија,pp кутија,јасно пластична кутија,мини кутија,мала кутија,rosary носителот,итн.име : подарок кутија за 6mm rosaryматеријал : пластични големина : 6.5*4.5*2cm употреба : rosary носителот пакување : 12pcs / торба

5pcs Шарм цвет тенџере 28*25мм Антички Тибетската Сребро Pendant Наоди Додатоци DIY Гроздобер Ѓердан Ѓердан
Свеж

Почитувани,Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал(8 Февруари до 23 Февруари)и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

мојата форма Цинк Легура Метал Violoncelle Шарм Приврзоци DIY Хривнија Одлуки 7.5*26mm 40pcs многу
Свеж

Подетални ИНФОРМАЦИИ Големина : 7.5 mm*26mmМатеријал : Цинк Легура, Екопријателски направен, со nickle и да доведе безбедноДобро компатибилен со бразлетна и ѓерданТренди и класичен стилDIY шарм

14cm Едно Парче со Висок Квалитет Супер Симпатична Kawaii Прекрасна мечето Pendant Шарм Играчка Свадба Декорација Бебе
Свеж

Дизајн : Мечка Големина : 14 CM Прирачник за мерење Материјал : Кадифен Памук Дизајн : Оркестарот ИГРАЧКАВе молиме имајте во предвид нашите Мин.Нарачката е $10,ве молиме да ја потврдите вашата целизносот на повеќе од $10...

BoYuTe 50Pcs 23MM 2 Бои Filigree Цвет Шарм трговија на Големо Месинг Материјал рачно изработени DIY Pendant Шарм
Свеж

Точка ИМЕ : Bo Yu Te 50 Pcs 23 MM 2 Бои Filigree Цвет Шарм трговија на Големо Месинг Материјал рачно изработени DIY Pendant Шарм БРЕНД : BOYUTE Материјал : Чиста Месинг

6pcs Шарм ѕвезда pentagram 19*18mm Антички Тибетската Сребро Pendant Наоди Додатоци DIY Гроздобер Ѓердан Ѓердан
Свеж

Почитувани,Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал(8 Февруари до 23 Февруари)и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

4pcs Шарм коњ унија 25*23mm Антички Тибетската Сребро Pendant Наоди Додатоци DIY Гроздобер Ѓердан Ѓердан
Свеж

Почитувани,Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал(8 Февруари до 23 Февруари)и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

100PCS 6cm Висок Квалитет Супер Симпатична Kawaii Прекрасна Мечка pendant шарм Подарок
Свеж

Дизајн : Мечка Големина : 6 CM Прирачник за мерење Материјал : Кадифен Памук Дизајн : Оркестарот ИГРАЧКАВе молиме имајте во предвид нашите Мин.Нарачката е $10,ве молиме да ја потврдите вашата целизносот на повеќе од $10...

3pcs Шарм бадминтон тениски рекет 48*19mm Антички Одлуки pendant одговара,Гроздобер Тибетската Сребро,DIY хривнија ѓердан
Свеж

Почитувани,Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал(8 Февруари до 23 Февруари)и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

100pcs Diy корејски накит додатоци 12*13mm злато-боја глеѓ легура тиква автомобил шарм pendant за нараквица CH0029
Свеж

Answer : ___________________________ NOTE : Драг Пријател,можете да изберете буква што вашата потреба,и ни даде забелешка кога ќе choosed .кога ќе го купите 2sets, можете да го добив 10%попуст100pcs Diy корејски накит додатоци 12*13mm позлатен К злато глеѓ легура тиква автомобил шарм pendant за нараквица CH0029големина : 12*13mm1.ние брод на сите наши предмети на светот во 48hours од Yanwen Економски Воздух Mail / Ali Express Saver Превозот / Ali Express Стандард за Испорака / руски Ер / кина пост регистрирани воздух mail / e Packet / кина пост обичен мал пакет / DHL / EMS превозот начин зависи од вкупно пари на вашата нарачка 2...

20sets/многу 20*15mm Стакло свет сребро позлатен чипка pendant база, Стакло Свет Pendant Ѓердан, стакло шишенцето терариум diy накит
Свеж

метал : стаклоDIY треба лепакголемина на топка : 20mm*15mm20sets / многу можете да добиете не заврши производи...

50sets/многу 20*15mmFreeshipping!Стакло Свет Ѓердан Комплет круг стаклено Шише Pendant DIY додатоци Шише Шарм Накит Материјали
Свеж

метал : стаклоDIY треба лепакголемина на топка : 20mm*15mm50sets / многу можете да добиете не заврши производи...

2018 Мода 35mm 5pieces/торба за на доградба на Акрилни Браун Вода Капка Мазна Шарм Pendant за DIY Earring Накит Одлуки Наоѓање Додатоци
Свеж

Материјал : Акриликголемина : 35 MMТежина : Околу 13gКоличина : 5piece / ТорбаСостојба : 100% Сосема Нов

Somsoar Накит Keepring Копчиња ФЛИП ПРОПАДНЕ Шарм Одговара За Кожа Голманите Wrappable Хривнија 10pcs/многу
Свеж

Добредојдовте во нашите Продавници! Сите предмети се направени во нашата фабрика, па ќе видите имаме Најдобар Квалитет, Најниска Цена, многу модни накит! Ние гарантираме за нашите предмети сите се во добри услови пред пратката...

10pcs/многу Двојно-страна Крива Мали Школка Стаклени Монистра Шарм DIY Hairpin/Ѓердан/Earring Декорација Накит Додатоци Pendant
Свеж

Материјал : Lampwork Боја : 10colors Надвор големина : 12*15mmПакет : 10 компјутери / многу

Julie Ванг 10PCS Антички Сребрен Тенки Сирена Легура Шарм За Pendant DIY Хривнија Ѓердан Наоди Накит Одлуки Додаток
Свеж

Опис На ПроизводотБренд Име : Julie ВангКарактеристики На Производот : Сирена Шарм За Накит Одлуки Ѓердан Pendant Хривнија Наоди Метални ДодатоциМатеријал : Цинк ЛегураПакување : 10pcsБоја : Антички СребренГолемина : 81*21*2mm (Прибл.)Answer : ___________________________ Note : 1cm=10мм,1mm=0.0393 инчен,1inch=25.4 mmНапомена : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.2.Поради светлината и на екранот разлики,боја на објектот може да биде малку поинаков од слики.3.Боите може да има разлика како различни екранот,ве молиме да се разбере.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.

20PCS Фунта Сребрена Боја, Плоча Женски Симбол Метал Шарм Приврзоци A9275SSP
Свеж

МОДЕН ПРИВРЗОЦИОПИС : ГОЛЕМИНА : прибл 46mm X14mm X6mmН Ж : 6.7 грама е за еден шармКОЛИЧИНА : ВКУПНО 20 PCSБОЈА : светло сребрена бојаМАТЕРИЈАЛ : стерлинг сребрена плоча основата на метални легуриПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА1...

20pcs 35mm 3 Бои, антички Сребрен, Антички Бронза, Антички Злато Изјава Љубов Сон Надеж Доверба Круг Шарм
Свеж

П : Кога можам да се добие пакет? A : Нормално трае 15~35 дена за сад и Европа, 20~60 дена во други земји П : Што треба да направам ако пакетот не дојде? A : Ние ќе го продолжи времето за испорака или наплата за вас, ве молиме да не грижете се...

20PCS Фунта Сребрена Боја, Плоча Принцеза Шарм Приврзоци A13064SSP
Свеж

МОДЕН ПРИВРЗОЦИОПИС : ГОЛЕМИНА : прибл 47mm X25mmН Ж : 7grams е за еден шармКОЛИЧИНА : ВКУПНО 20 PCSБОЈА : светло сребрена бојаМАТЕРИЈАЛ : стерлинг сребрена плоча основата на метални легуриПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА1...

20PCS Фунта Сребрена Боја, Плоча Машки Симбол Шарм Приврзоци A9274SSP
Свеж

МОДЕН ПРИВРЗОЦИОПИС : ГОЛЕМИНА : прибл 45mm X20mm X6mmН Ж : 8.1 грама е за еден шармКОЛИЧИНА : ВКУПНО 20 PCSБОЈА : светло сребрена бојаМАТЕРИЈАЛ : стерлинг сребрена плоча основата на метални легуриПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА1...

10PCS Фунта Сребрена Боја, Плоча Спирала Школка Шарм Приврзоци A11972SSP
Свеж

МОДЕН ПРИВРЗОЦИОПИС : ГОЛЕМИНА : прибл 31mm X27mmН Ж : 14.8 грама е за еден шармКОЛИЧИНА : ВКУПНО 10 PCSБОЈА : светло сребрена бојаМАТЕРИЈАЛ : стерлинг сребрена плоча основата на метални легуриПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА1...