.

XQNI Прекрасен Стил Мода Голем Круг Pentagram Ѕвезда Pendant Ѓердан За Мажи Нерѓосувачки Челик Тренди машки Ѓердан Подарок
Свеж

Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС Име : Голем Круг Pentagram Ѕвезда Нерѓосувачки Челик Pendant Ѓердан За Мажи Материјал : не ' Рѓосувачки челик за Квалитет : 100% Сосема Нов Висок Квалитет Синџир Должина : 500mm Позлата : 3 Пати Фино Полирање Огледало Заврши Позлатен , не е лесно да исчезнат Нарачате повеќе од 2 парчиња, Попуст од 3% offП : Кога цел може да се испраќаат и како можам да го добие ? О : за да може да се испрати во рамките 13 дена .Испорака време треба за 1235 дена работни дена од Кина, Воздухот еПошта и aroud 35 работни дена од DHL / Федекс / UPS / ЕМС...

Аниме цртан филм Cosplay Накит Пеколот Девојка Метал Крстот Ѓердан Свирче Pendant Ѓердан со Кожа Јаже
Свеж

Аниме цртан филм Cosplay Накит Пеколот Девојка Метал Крстот Ѓердан Свирче Pendant Ѓердан со Кожа Јажежените мода ѓерданмоден pendant колиерголемина на : СЛОБОДЕН ГОЛЕМИНА Материјал : Метал Метали Тип : Цинк ЛегураПревозот1,Ние обично ќе обезбеди бесплатен превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Без следење на информации), 2060 работни денови за испорака.2,Цел повеќе од $7 бесплатен превозот Кина Пост Регистрирани Воздух MailВоздух и Epacket кои обично трае 2035 работни денови за испорака.3,Да повеќе од $180 .Бесплатен Превозот преку EMS,DHL, UPSот,SF или FEDEX 620 работни денови за испорака.плаќањение прифаќа Paypal, T / T, Western UnionПовратни информацииВашето мислење е навистина важно за нас...

Нови Пристигнување 5pcs/многу кафе не ' Рѓосувачки Челик Варијабилна Locket Синџири 80см Синџир Ѓердан За Мажи Ѓердан DIY Жените Накит
Свеж

Нови Пристигнување 5pcs / многу кафе не ' Рѓосувачки Челик Варијабилна Locket Синџири 80см Синџир Ѓердан За Мажи Ѓердан DIY Жените НакитАко сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме не двоумете се да ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации...

кристал ѓердани приврзоци секси бикини бохемски синџир тело накит изјава ѓердан макси колиер sautoir долг ѓердан tassel
Свеж

кристал ѓердани приврзоци секси тело синџир бохемски накит изјава ѓердан макси колиер sautoir долг ѓердан tassel

Кул Жените Девојка Рачно Изработени Панк Готски Holographic Ѓердан Големо О Круг Метални Ласерски Јака Ѓердан Накит
Свеж

Моден Harajuku Kawaii Neko 100% Рачно Изработени Панк Cosplay Чипка Бел Ѓердан Лак Јака Meow ЃерданФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Стил : Мода...

Пинк Бела Барок Вистински Слатководни Бисер Ѓердани Со Камен Влакно Долго Накит За Жените
Свеж

Розова боја / Бела барок вистински слатководни бисер ѓердани со камен влакно долг ѓердан накит за жените ѓердан Должина 120cm Големина на Бисер:34mm / 67mm;Камен : 1012mm Форма Барок Форма Материјал Бисер N.W...

2018 едноставна срцето ѓердан накит додатоци накит x2 риболов корејски мода сребро Жените Бесплатен Превозот
Свеж

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг! Превозот Инструкции : Бесплатен превозот за сите нарачки...

Мажите И Жените Изјава Ѓердани Змија Синџир сребро позлатен Mens Ѓердан Мода Сребрен Накит Синџири Најдобри Пријатели Подароци
Свеж

Не мин цел ! Можете да нарачате 1pcs !ЦелЦел >$10,Слободни Кина Пост воздух mail .Цел >$150 ,Слободни EMS / UPS / FEDEX / DHL / ТНТ...5 Stars ќе добиете подарок и 5% вашата следна цел !Експлозија модели на големо сребрен ѓердан неколку кратки став clavicle синџир на ножот рамен змија коска синџир ѓердан сребрен накитЕдноставен : стилМатеријал : сребрена плочаТип : ЃерданСтил : УнисексПакување : индивидуално спакуваниПрилики : сувенири, свадба, надоместоци на вработенитеМесто на потекло : ЖеџијангБоја : СребренаПакет : opp кесиТежина : околу 10g[xlmodel][фото][0000]1...

WT-BC080 20meter/многу Големо се Зголеми Злато Синџир Висок Квалитет 2mm се Зголеми Злато Electroplated на Месинг Синџир за Изработка на Накит
Свеж

WTBC080 5meter / многу Големо се Зголеми Злато Синџир Висок Квалитет 2mm се Зголеми Злато Electroplated на Месинг Синџир за Изработка на НакитТочка Законик : WTBC080Материјал : дувачкиотГолемина на : За 2mmБоја : роуз злато синџирЗаврши : роуз злато electroplated на месингОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот брендПовеќе дизајнПакување : Секое парче има една OPP вреќа, меур обвиваНачин на плаќање : Paypal / T / T / Western Union / Али ascrrowПревозот начин : DHL / Федекс / Aramex / CPAM / EPECKET / или според вашето барањеПовеќе за насPls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com

Бесплатен превозот> 3 реда 7-8 мм бела Akoya образован бисер Синџири и ѓердани 18 19 20 ,
Свеж

Превозот1 Стандардната превозот метод е воздухот пошта која нема царинската проблеми во повеќето пати...

Ailatu Природен Камен Накит 8мм Црвена Боја Камен Монистра Мода Ѓердан и Нараквица Исцелување Рамнотежа Молитва Машки
Свеж

Ailatu машки Накит 8мм Круг Сина Песочник Монистра Мода Ѓердан или да се Земе како Белегзија Исцелување Рамнотежа Молитва НакитЃердан / Нараквица Материјал : Природен КаменПовод : Годишнина / Партија / Business / Годишнината / ПодарокНие Сопствена Фабрика...

Нерѓосувачки Челик, Дрво На Животот Ѓердани Жени Мажи Накит Злато Боја на Дрво Pendant Буци Ѓердан Ѓердан colares
Свеж

Прашања од клиентите 1 Кога мојата цел ќе биде предаден? По плаќањето, превозот ќе се организира во рок од 13 дена за вашата нарачка...

Ailatu Мажи и Жени Подарок Накит Природни 8мм Бела Howlite Камен Монистра Мода Ѓердан Исцелување Рамнотежа Молитва Машки
Свеж

Ailatu машки Накит 8мм Круг Бела Howlite Камен Монистра Мода Ѓердан или да се Земе како Белегзија Исцелување Рамнотежа Молитва НакитЃердан / Нараквица Материјал : Природен КаменПовод : Годишнина / Партија / Business / Годишнината / ПодарокНие Сопствена Фабрика...

Моден Шарм Жените Ѓердан Слон Pendant Ѓердан Од Злато Боја Нерѓосувачки Челик Ѓердан Женски Накит
Свеж

Прашања од клиентите 1 Кога мојата цел ќе биде предаден? По плаќањето, превозот ќе се организира во рок од 13 дена за вашата нарачка...

2017 Побрзаа Фунта Накит Бесплатен Превозот Парична Казна Jewellry Кристал Ѓердан Змија Pendant 89444
Свеж

Побрзаа Фунта Накит Бесплатен Превозот парична Казна Jewellry Кристал Ѓердан Змија Pendant Материјал : алуминиумски,кристалната плоча : родиум позлатен големина : 2.3*0.8 CM тежина : 4.9 g

Новиот дизајн сини кристал Бохемија монистра ѓердани,сребро позлатен бохемија Геометрија топката монистра долг ѓердан за жени
Свеж

Накит фабрика за директна продажба, со висок квалитет и ниска цена на производи.цел износ : Целосната 100 ДОЛАРИ, преференцијалните 5 ДОЛАРИЦелосната 200 ДОЛАРИ, повластен 10 ДОЛАРИЦелосната 300 ДОЛАРИ, преференцијален 15 ДОЛАРИПостепено зголемување на..На модата сини кристал и црни и бели зрнца како суровина...

бесплатен превозот Новина Многу Кружни Кристал Pendant Ѓердан Кристали од СВАРОВСКИ Висок Квалитет Зголеми Златна Боја 89294
Свеж

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИбесплатен превозот Новина Многу Кружни Кристал Pendant Ѓердан Кристали од СВАРОВСКИВисок Квалитет Розово Злато Позлатен Материјал : алуминиумски,Кристали од СВАРОВСКИ плоча : роза злато позлатен големина : 3*4.5 CM тежина : 14.3 g

Долго Вода Капка Ѓердан Кристал Y Стил Pendant Кристали од Австриската Накит Родиум Позлатен Никел слободни доведе слободни CE 83369
Свеж

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИДолго Вода Капка Ѓердан Кристал Y Стил Pendant Кристали од Австриската Накит Родиум Позлатен Никел слободни доведе слободни CE Материјал : бакар,Кристали од Австриската плоча : родиум позлатен големина : 7.1*0.7 CM тежина : 9.5 g

Парична Казна Накит Колиер 2017 Нови Жените Синџири Ѓердани Накит Collares Многу Продажба Кристал Ѓердан Мода 82195
Свеж

Парична казна Накит Колиер Нови Жените Синџири Ѓердани Накит Collares Многу Продажба Кристал Ѓердан Мода Материјал : алуминиумски,Кристали Плоча : родиум позлатен Големина : 7.7*6.5 CM Тежина : 35g / еез

Collares Mujer Колиер Бесплатен Превозот Форма Кристал Pendant Ѓердан Кристали од Австриската Мода Jewellry 78319
Свеж

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИCollares Mujer Колиер Бесплатен Превозот Форма Кристал Pendant Ѓердан Кристали од Австриската Мода Jewellry Материјал : алуминиумски,Кристали од Австриската Плоча : родиум позлатен Големина : 2.9*1.2 СМ Тежина : 6.5 g / еез

2018 Топла Продажба Вистински Класичен Жените Colares Femininos Јака Трговија На Големо Цвет Детелина Кристал Pendant Ѓердан Бесплатен Превозот 85470
Свеж

Топла Продажба Вистински Класичен Жените Colares Femininos Јака трговија на Големо Цвет Детелина Кристал Pendant Ѓердан Бесплатен Превозот Материјал : алуминиумски,Кристали плоча : бело злато позлатен големина : 2.4*2.3 СМ тежина : 7.9 g

2017 класичен дизајн топла продажба Секси гламурозна жена бисер ѓердани,евтини совршено круг симулирани-бисер ѓердани со добар квалитет
Свеж

Накит фабрика за директна продажба, со висок квалитет и ниска цена на производи.цел износ : Целосната 100 ДОЛАРИ, преференцијалните 5 ДОЛАРИЦелосната 200 ДОЛАРИ, повластен 10 ДОЛАРИЦелосната 300 ДОЛАРИ, преференцијален 15 ДОЛАРИПостепено зголемување на..Со употреба на висок квалитет имитација бисери и висок квалитет на дупчење прстен фаза се вклопуваат...

12pcs/многу се задржи Само пливање ѓердан отпадоци сирени риба шарм pendant ѓердан алка keyring
Свеж

Детали за производот : Материјал : цинк легураБоја : Сребрена на ѕвонењеPendat големина : За 25mmПРЕВОЗОТВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

нова мода венец, срцето крилја Приврзоци круг крстот синџир кратко долго Mens Женска DIY сребрен ѓердан Накит за Подарок
Свеж

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал,од 8 Февруари до 23 Февруари и да продолжи со испорака на 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере...

Нови 24K Жолто Златен Ѓердан Змија Синџир Врска Со Лежиште 188.5 L g
Свеж

Метали : 999 Злато / 24 K Жолто златоТежина : 8.5 гГОЛЕМИНА;46 CM=18"L

нова мода срце љубов Њујорк Приврзоци круг крстот синџир кратко долго Mens Женска DIY сребрен ѓердан Накит за Подарок
Свеж

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал,од 8 Февруари до 23 Февруари и да продолжи со испорака на 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере...

Risul 2.4/3мм топката мушка синџир од не ' Рѓосувачки Челик Краток синџир diy Прилагодено фитинзи спасување топката синџир на трговија на Големо 50pcs
Свеж

Драги Пријатели,добредојдовте на Risul продавница,среќно за вас!Одберете ни со висок квалитет може да се прилагодите вашиот должина од 100% од нерѓосувачки челик Сосема нов! Добар квалитетНикогаш не се избледени! трговија на големо цена!!

Жените Подарок Цвет џемпер синџир Daisy бисер долг синџир на прибор за облека дама Бисер Ѓердани
Свеж

Вие сте добредојдени !!!!! Види, купиЗа насНашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Трговија На Големо Днк Ѓердан, Днк Накит, Наука Ѓердан, Биологија Ѓердан, Днк Pendant, Днк Шарм, Молекула Ѓердан
Свеж

Опис Патрик ѓердандобредојдовте на нашата продавница!~1.> $200, со бесплатен превозот со ЕМС или DHL или UPSот2.ако сакате трговија на големо ,ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите трговија на големо цена.контактирајте со нас со trademanager,email,порака.

Трговија На Големо Днк Ѓердан, Днк Накит, Наука Ѓердан, Биологија Ѓердан, Днк Pendant, Днк Шарм, Молекула Ѓердан
Свеж

Опис на производот Pythagoras дрво ѓердане изработен од легура плоча 18 K и сребро и злато се зголемиголемина : 38*26mm 12pcs / многудобредојдовте на нашата продавница!~1.> $200, со бесплатен превозот со ЕМС или DHL или UPSот2.ако сакате трговија на големо ,ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите трговија на големо цена.контактирајте со нас со trademanager,email,порака.