.

DEN 4671.84
DEN 5690.40
DEN 3453.60
Нови и оригинални DH48S-S(JSS48A-S) C-Lin временско реле AC220V, DC24V (прилог База поддршка)
Свеж

100% Нови и оригинални DH48 SS(JSS48 AS) CLin временско реле AC220 V, DC24 V (прилог База поддршка)Произведено во КинаДел производ на цени и залихи(попис) промената,не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме,ви благодарам.Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија.OMRON и AUTONICS,ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.САЛАДИН : Omron,LS(LG) и ДЕЛТА...

Бесплатен превозот 2pc 40A Индустриска употреба Mager РБС MGR-1 D4840 DC-AC Една фаза цврста состојба реле 40A Квалитет MGR-1 D4840
Свеж

Бесплатен превозот 2pc 40 A Индустриска употреба Mager РБС MGR1 D4840 DCAC Една фаза цврста состојба реле 40 A Квалитет MGR1 D4840Контрола : DC контролирана DC Оптоварување тековната : 40 A Оптоварување напон : 24480 VAC Контрола напон : 332 VDC Контрола на струјата : DC325 MA исклучете време : Dielectric притисок : 2500 VAC Амбиентална температура : 30 ~ 75 C Инсталација : им била заклучена Работни инструкции : LEDУслуга На КлиентитеПЛАЌАЊЕ1.Aliexpress поддржува Виза , Boleto , Master Card ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банка.2.Ако сеуште имате било какви прашања за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас слободно .ПРЕВОЗОТ1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.2.Ние ќе ја испрати на предмети со 25days еднаш на плаќање е потврдено од страна на системот.3...

2 ПАРЧИЊА Нов Автомобил Автомобилската 12V DC 30A Реле 4Pin 4P Релеи G0118 P
Свеж

SKU : G0118001 Опис на Производот : Сосема нов и висок квалитет на Нето Тежина : 33g Карактеристики на монтажа табот и стандард 4 pin изгледот дека го прифаќа женски лопата терминали Главни контакти се проценува на максимум од 30 Засилувачи на 12 V DCВисок квалитет 4 pin, ги спои (ON / OFF) реле, доаѓа со лабава метал заградата дека може да биде вметната за да се создаде здрав планината точка или може да се користи без.Тип : (ON / OFF)Игли : 4 Max рејтинг : 30 засилувачи на 12v DCЗаврши со 30 amp осигурачПакет се вклучени 2 x Нов Автомобил Реле

Вистински Нови оригинални Релеи Omron MY4N-J AC220/240
Свеж

Здраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

Вистински Нови оригинални NAIS реле DSP2a-L2-DC12V AGP2223
Свеж

Здраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

Вистински Нови оригинални Релеи Omron G6D-1А-ASI-DC12V G6D-1А-ASI DC12V
Свеж

Производ параметри : серпентина напон : DC12 V јазол структура : 1a јазол струја : 5 AЗдраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

Вистински Нови оригинални Релеи Omron G5NB-1А-E 5VDC 12VDC 24VDC
Свеж

Производ параметри : Серпентина напон : DC5 V Јазол структура : 1a јазол струја : 3АЗдраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

Вистински Нови оригинални Релеи Omron G6C-1114P-НИ DC24V
Свеж

Производ параметри : серпентина напон : DC24 V јазол структура : 1a јазол струја : 10 AЗдраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

Вистински Нови оригинални Релеи Omron LY2NJ AC220/240V
Свеж

Здраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас ве молиме доаѓаатза да го најдете производот што треба и да се потврди цел...

Вистински Нови оригинални Релеи Omron G6B-2214P-НИ-DC5V G6B-2214P-НИ DC5V
Свеж

Производ параметри : серпентина напон : DC5 V јазол структура : 2a јазол струја : 5 AЗдраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

Вистински Нови оригинални Релеи Omron G4A-1А-E-DC12V G4A-1А-E DC12V
Свеж

Производ параметри : серпентина напон : DC12 V јазол структура : 1a јазол струја : 20 AЗдраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

Вистински Нови оригинални Релеи Omron G5RL-1А-E-12VDC G5RL-1А-E 12VDC
Свеж

Производ параметри : серпентина напон : DC12 V јазол структура : 1a јазол на струјата : 16 AЗдраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

Вистински Нови оригинални Релеи Omron G5LE-14 24VDC
Свеж

Производ параметри : серпентина напон : DC24 V јазол структура : 1c јазол струја : 10 AЗдраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

Вистински Нови оригинални КОН реле LRL-101PCZ-20KV
Свеж

Здраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

Вистински Нови оригинални NAIS реле ST1-DC100V AR2017
Свеж

Здраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

Вистински Нови оригинални Релеи Omron G5SB-14 5VDC
Свеж

Производ параметри : серпентина напон : DC5 V јазол структура : 1c јазол струја : 5 AЗдраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

Вистински Нови оригинални Релеи Omron G5A-234P-6-DC4V G5A-234P-6 DC4V
Свеж

Здраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас ве молиме доаѓаатза да го најдете производот што треба и да се потврди цел...

Вистински Нови оригинални NAIS реле AGP2229 DSP2a-L2-DC5V
Свеж

Здраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас ве молиме доаѓаатза да го најдете производот што треба и да се потврди цел...

Вистински Нови оригинални NAIS реле NC4D-ЈП DC110V AW8346
Свеж

Здраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас ве молиме доаѓаатза да го најдете производот што треба и да се потврди цел...

Вистински Нови оригинални Релеи Omron G4A-1А-ЈП 24VDC
Свеж

Производ параметри : серпентина напон : DC24 V јазол структура : 1a јазол струја : 20 AЗдраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

НОВИ реле MPQ4-S-112D-А 12V MPQ4-S-112D-A-12V MPQ4S112DA 12V 12VDC DIP4 10PCS/МНОГУ
Свеж

​Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Информации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

Вистински Нови оригинални Релеи Omron G5V-2-H1-24VDC G5V-2-H1 24VDC
Свеж

Производ параметри : серпентина напон : DC24 V јазол структура : 2c јазол струја : 5 AЗдраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

Вистински Нови оригинални Релеи Omron MY4N-J-24VDC MY4N-J 24VDC
Свеж

Здраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас ве молиме доаѓаатза да го најдете производот што треба и да се потврди цел...

Hight квалитет на рбс CTS 17KW/220V или 380V
Свеж

Напомена : Овој тип имаат две напон и две контрола начини,ако ќе ги купите овој ,ве молиме оставете порака за да нè кој параметар е за вас.Ви благодарам многу!1.Автоматски режим : 420m A или 15 VDC или 210 VDC2.Рачен режим : 2.2 к10 K или 2 W potentimeter3...

Hight квалитет на рбс CTS 28KW/220V или 380V
Свеж

Напомена : Овој тип имаат две напон и две контрола начини,ако ќе ги купите овој ,ве молиме оставете порака за да нè кој параметар е за вас.Ви благодарам многу!1.Автоматски режим : 420m A или 15 VDC или 210 VDC2.Рачен режим : 2.2 к10 K или 2 W potentimeter3...

Регулатор на напон MGV3860 0-5v или 4-20mA или 2.2-4.7 к/1w 60A 380V бесплатен превозот
Свеж

Напомена : Овој тип имаат три режими,кои еден е за вас,ве молиме оставете порака на нас,ви благодарам многу покоA : 05 VDCБ : 420m AC : 2.2 K4.7 K / 1 W (potentiometer)

2 парчиња 4 пост автомобил реле во кутија Тип JD1912 12V 40A
Свеж

***** Опис : *****Бренд НовиL*W*H : 26.5mm*26.5 мм*23.5 mm***** *****Превозот : Брод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 725 работни дена

Hight квалитет на рбс CTS 7 KW/220 V или 380V
Свеж

Регулатор на напон MGV22200-5v или 4-20mA или 2.2-4.7 к/1w 200A 220V бесплатен превозот
Свеж

Напомена : Овој тип имаат три режими,кои еден е за вас,ве молиме оставете порака на нас,ви благодарам многу!A : 05 VDCБ : 420m AC : 2.2 K4.7 K / 1 W (potentiometer)

Регулатор на напон MGV2260 0-5v или 4-20mA или 2.2-4.7 к/1w 60A 220V бесплатен превозот
Свеж

Напомена : Овој тип имаат три режими,кои еден е за вас,ве молиме оставете порака на нас,ви благодарам многу!A : 05 VDCБ : 420m AC : 2.2 K4.7 K / 1 W (potentiometer)

Регулатор на напон MGV2240 0-5v или 4-20mA или 2.2-4.7 к/1w 40A 220V бесплатен превозот
Свеж

Напомена : Овој тип имаат три режими,кои еден е за вас,ве молиме оставете порака на нас,ви благодарам многу!A : 05 VDCБ : 420m AC : 2.2 K4.7 K / 1 W (potentiometer)