.

DEN 2590.00 3648.00
Heyman 7големина LCD екран FPC-Y83509 V02/MF0701683001A/XYX SF5/MFFPC070136V1 за Таблет КОМПЈУТЕР Замена на делови
Свеж

Heyman 7"големина LCD екран FPCY83509 V02 / MF0701683001 A / XYX SF5 / MFFPC070136 V1 за Таблет КОМПЈУТЕР Замена на делови

Оригиналниот LQ150X1DG11;LQ150X1DG16;LQ150X1DG91;LQ150X1DR10/DH10 Една Година Гаранција
Свеж

LQ150 X1 DG11;LQ150 X1 DG16;LQ150 X1 DG91;LQ150 X1 DR10 / DH10

Witblue Нов екран на Допир digitizer За 10.1 инчен Таблет MGLCTP-101313A MGLCTP 101313A екран на Допир панел Стакло Замена на Сензор
Свеж

Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел, екран на допир панел формата и код број пред да го купите.Пакет : 1 PCs / многу екран на допирКако производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа / слика, новиот екран панел може да немаат лого на неа,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато.ако не можете да ги прифатат овие, ве молиме да не го купите

Новите 7 Екран на Допир Digitizer Стакло За 4Good Светлина AT200 Таблет КОМПЈУТЕР
Свеж

Новите 7" Екран на Допир Digitizer Стакло За 4 Good Светлина AT200 Таблет КОМПЈУТЕРПакетот вклучува : 1 x екран на допирКомпатибилен Модел : За 4 Good Светлина AT200Посебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел...

7 инчен Таблет на допир за Digma Авион 7557 4G PS7171PL екран на допир digitizer стакло замена поправка панел Бесплатен превозот
Свеж

Напомена : Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена.1...

Heyman 7големина LCD екран(1024*600),(165*100 мм),65 mm рамен кабел,50 pin)за Таблет КОМПЈУТЕР Lattepanda Малина Пи Пи Банана
Свеж

Heyman 7"големина LCD екран(1024*600),(165*100 мм),65 mm рамен кабел,50 pin)за Таблет КОМПЈУТЕР Lattepanda Малина Пи Пи Банана

Црна само 11,6 инчен Таблет на допир за Digma CITI E200 екран на допир digitizer стакло замена поправка панел Бесплатен превозот
Свеж

Напомена : Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена.1...

Црна Нови 8 Инчен За Digma Оптима 8558 4G Таблета Екран на Допир екран на Допир Панел Digitizer Стакло Замена на Сензор
Свеж

Напомена : Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена.1...

Новиот екран на допир For7.85 Таблет cls3465-б екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот
Свеж

Како екранот на допир може да има различни екран на допир панел форма за истиот кабел модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу екран на допирКако производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа / слика на еден,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато...

Оригиналниот 4.3' инчен LQ043T3DXOF LCD екран + екран на допир панел за LQ043T3DXOF GPS Заврши LCD екран Бесплатен превозот
Свеж

Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,LtdИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Бела Нов екран на допир 8 Инчен За 4GOOD T803I 3G Таблет на Допир панел Digitizer Стакло Сензор замена Бесплатен Превозот
Свеж

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

Нови LCD Дисплеј Матрица 7 Allview AX5 Нано П ТАБЛЕТА TFT LCD Екран Панел Леќа Рамка замена Бесплатен Превозот
Свеж
Оригиналниот 4,3-инчен LCD Екран За TomTom XL 330S 340T 350M 350TM GPS LCD екран со екран на допир панел digitizer
Свеж

Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,LtdИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

За LZ1002070 V00 таблета екран на допир код број LZ1002070 V00 екран на допир панел
Свеж

1.ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број...

skylarpu 10 парчиња Нов 7 инчен екран на Допир 165mm*100mm за навигација со Автомобил универзална допир digitizer panel
Свеж

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид поддршка сето ова време ...

Myslc екран на допир За C137234D1 DRFPC220T-V1.0 Таблет компјутер Осетлив на Допир Екран Digitizer Стакло СРЕДИНАТА на Сензор
Свеж

1.ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.2...

Myslc екран на допир за замена За: MGLCTP-101073-10930FPC Таблет КОМПЈУТЕР Осетлив на Допир Панел Digitizer Сензор
Свеж

1.ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.2...

А+ За 10.1 Инчен ТЕСЛА Ефект 10.1 3G S4T103G Екран на Допир Панел Digitizer Сензор Поправка и Замена на Делови
Свеж

ИСТАКНУВАЈЌИ : Од производство на надградби на ден ние само се обезбеди нормална, не гарантира дека број еден на еден, ако стоката без никакви проблеми, различни кодирање ќе доведе до спорови нема да стане причина...

7 Инчен Екран на Допир Digitizer Стакло Сензор Панел За ZHC-0312A TPBRR20012-3303
Свеж

1.ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.2...

Srjtek 10.1 За Chuwi Hi10 CW1515 HSCTP-747-10.1-V0 LCD Дисплеј со Екран на Допир Digitizer Стакло Сензор Замена Нови Делови
Свеж

Srjtek 10.1" За Chuwi Hi10 CW1515 HSCTP74710.1V0 LCD Дисплеј со Екран на Допир Digitizer Стакло Сензор Замена Нови Делови

8.9 инчен екран на допир Digitizer За Nextbook Flexx9 NXW9QC132 NXW9QC132P таблет КОМПЈУТЕР бесплатен превозот
Свеж

8.9 инчен екран на допир Digitizer За Nextbook Flexx9 NXW9 QC132 таблет КОМПЈУТЕР бесплатен превозотПакетот вклучува : 1 x екран на допирКомпатибилен Модел : За Nextbook Flexx9 NXW9 QC132Посебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел...

Нова За eStar 10.1 Големиот HD Dual-Core MID1008 Таблета екран на допир digitizer glass екран на допир панел Сензор Бесплатен Превозот
Свеж

Нови e Star 10.1" Големиот HD DualCore MID1008 Таблета екран на допир digitizer glass екран на допир панел Сензор Бесплатен ПревозотДа се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го вашиот таблет за да ја проверите таблета модел, екран на допир панел форма и екранот на допир за кабел е иста како и листата еден пред купување.Постои речиси 5 различни модел именуван estar гранд HDПакет : 1 Црн Екран На Допир

таблета Екран на Допир Digitizer стакло SG8152-FPC_V1-3 SG8161-FPC_V1-3 со говорник дупка
Свеж

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации при донесување цел Ние брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно...

Црна 7 Инчен за Exeq P-742 таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer панел Бесплатен превозот
Свеж

Напомена : Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена.1...

$ A+7 инчен Таблет Prestigio 7790 Екран на Допир за Гео V ision 7790 Панел digitizer стакло Замена на Сензор
Свеж

Ве молиме забелешка : Од делови ажурирања секојдневно ,ние ќе испрати 100% компатибилен нов дел, додека истиот код како што се покаже тука надвор од акциите...

Оригиналниот Кина 7 LCD Панел CLAA070LC0ACW Дигитални Индустриски Следење
Свеж

Кина 7" LCD Панел CLAA070 LC0 ACW Дигитални Индустриски Следење

Оригиналниот Innolux 7-инчен AT070TN07 V. A V. Б В Г LCD Дисплеј 26pin Аналогни Екран HSD070I651
Свеж

Innolux 7инчен AT070 TN07 V A V Б В Г LCD Дисплеј 26pin Аналогни Екран HSD070 I651

Оригиналниот CLAA057VA02CW Кина 5.7 LCD Екран
Свеж

Оригиналниот CLAA057 VA02 CW Кина 5.7" LCD Екран

бесплатен превозот оригинални нови FPC1014003-1 KR101LE3S h-h10118fpc-с1 V-H10140A0FPC LCD екран
Свеж

бесплатен превозот оригинални нови FPC10140031 KR101 LE3 S hh10118fpcс1 VH10140 A0 FPC LCD екран

Witblue Нов екран на допир За 10.1 Mediacom SmartPad S2 3G М-MP1S2B3G Таблета екран на Допир панел Digitizer Стакло Замена на Сензор
Свеж

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу допир.Ве молиме изберете вашиот претпочитаат боја ако постои боја опции за избор.Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на слика / листа на еден,нов екран панел може да имаат и други логото на тоа или не, но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што споменавме потреби...

бесплатен превозот оригинални нови 8 инчен 7681024 IPS MIX3-830 B080XAN03.1 LCD екран
Свеж

бесплатен превозот оригинални нови 8 инчен 7681024 IPS MIX3830 B080 XAN03.1 LCD екран