.

8мм Широк Полирање Сребро Нерѓосувачки Челик Византискиот Кутија Синџир Ѓердан&Хривнија Накит Сетови Кул Мажите Различни Должина Да се Избере
Свеж

Опис : МатеријалКоличинабојаголеминаконверзија316 L не ' рѓосувачки челик1pcsкако истата сликаЃердан : 2028inchesБразлетна : 8 / 9 / 10inchШирина : 8мм(0.31 инчи)1 инч=25.4 mm или 1mm=0.0393 инченЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

JEXXI Брзо Бесплатен Превозот Гроздобер Був CZ Кристал 925 Sterling Silver Pendant Ѓердани Earring Свадба Накит во Собата За Жените Партија
Свеж

Стил : Мода Накит Боја : Сребро Количина : pendant 1+1 парче ѓердан+еден пар обетки1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Моден Буква V Обетки и Pendant Ѓердан Накит Сетови 2Colors Злато Сребро Синџир Ѓердан Шарм V Обетки за жени
Свеж

Топла Продажба ID : 7054 Топла Продажба ID : 6526Моден Буква V Обетки и Pendant Ѓердан Накит Сетови 2 Colors Злато Сребро.Синџир Ѓердан Шарм V Обетки за жените Точка бр.A160282 FJБои : златна , сребренаСинџир должина : околу 45смEarring големина за 16mmPendant големина за 16mmКоличина 1 парчиња за продажба,ако ви треба голема количина,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Повод : Партија,Свадба,Годишнина,Ангажирање,birthday (Роденден), итн.Пакување : Во : OPP лошо,надвор : плик или картонМесто на Потекло : Guangdong Кина(Копно)Повеќе Накит дизајн, ве Молиме кликнете на оваа врска : (Забелешка : Цел над $200 слободни да брод од страна на курирската служба DHL!!!)Прашање од Клиенти1.Кога мојата цел ќе биде предаден?По плаќање ,со цел ќе организираме и брод во рамките на 13 дена.2.Она што е превозот начин за мојот парцела?Цел слободни да брод од страна на Кина пост обичен мал пакет плус(1545 дена)(забелешка : не за проверка на податоци во вашата земја)Цел >$5 слободно да брод од страна на Aliexpress стандард превозот или Кина пост се регистрирате воздух mail.Цел >$200 слободни да брод од страна на курирската служба DHL,EMS.Напомена : Ние не можеме да guatantee на испорака рок ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор,временските услови,царината ,или друга причина.

Прекрасни сребрен накит сетови дрвото на животот Ѓердан+ Обетки Комплети за жени Врвен квалитет
Свеж

Стоки класа : Директни Фабрика Цена,Исклучителен Квалитет,Модерен СтилСостојба : 100% Сосема НовВисок квалитет(со Заштитна фолија) не е лесно да се изгуби сјајБез никел / antiallergicГОЛЕМИНА : Големина : N : 18inchs,E;Материјал : бакар,сребро позлатен тежина : 10.60информации за производотИнфо : Големина : N : 18inchs,E;Материјал : бакар,сребро позлатентежина : 10.6 gинформации за производотИнфо : Големина : P : 3.0 cm*2.3 см,45см;Материјал : бакар,сребро позлатентежина : 5gинформации за производотИнфо : Големина на : E : 3.9 cm*2.4 сантиметри;Материјал : бакар,сребро позлатентежина : 5.6 gНакит Сетови листаслични групиНие сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата цел : Земјата на дестинација Пост Воздух Mail(2060days)Бесплатен превозот Express (312days )Бесплатен превозотСад5200 Бесплатен Превозот Преку Eпакет,>=200Преку DHLКанада / Франција / велика БРИТАНИЈА / Австралија / Isreal / Норвешка / Саудиска Арабија730 Бесплатен Превозот Преку Кина Пост,30200 Бесплатен Превозот Преку EПакет>=200Преку DHL / EMS / AramexРусија Федерација / Украина7200 Бесплатен Превозот преку EПакет>=200Преку EMSПовеќето Блискиот Исток Земји730 Преку Кина Пост Воздух Mail,30200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост / СЕКРЕТАР Пост,>=200Преку AramexБразил730 Преку Кина Пост Воздух Mail,30200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост / СЕКРЕТАР Пост,Експрес Shippment, Pls контактирајте со насДруги countrys730 Преку Кина Пост Воздух Mail,30200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост / СЕКРЕТАР Пост,>=200Преку DHL / EMSАко ви треба подарок кутија, Можете да платите за од1).

JEXXI Партија Најдобар Подарок За Девојки Шупливи Од 925 Sterling Silver Кубни Циркон Кристал Pendant Ѓердан Обрачот Обетки во Собата За Жени
Свеж

Стил : Мода Накит Боја : Сребро Количина : pendant 1+1 парче ѓердан+еден пар обетки1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Feelgood Сребрена Боја Гроздобер Накит Сет Бела И Црна Кристал Накит Сетови Со Ѓердан Студ Обетки Прстен За Жените Подарок
Свеж

Точка Име : Накит СетМатеријал : Цинк ЛегураГлавниот Камен : КристалноБоја : Црна,Зелена,Виолетова,MulticolorСинџир Должина : Околу 45см + 5cm Продолжен СинџириПрстен Големина : Внатрешен Дијаметар Е 17mm,18mm,19mmКоличина : 1 СетПакување : Добро спакувани Во Накит за Подарок КутијаПрашања од клиентите 1...

ACZUV Жените Африкански Монистра Накит Поставите Жолта Кристал Нигериската Ѓердан Свадба Додатоци AJ001
Свеж

Предмети Опис : цената е за еден сет ако цел мешани 12piece, парче избираат 12 и плати еден pricex12 и пишување боја сакате во порака може да се обезбеди слики на сопственинаправи модели, поздрави развој на слики Советодавни...

Bangrui 60cm/21cm Златен ѓердан мажите карат жолта боја буци голем синџир на жените унисекс,трговија на Големо златен накит мода подароци
Свеж

Компанијата Alibaba Webesite : www.bangjewelry.en.alibaba.com Bangrui 60cm / 21cm Златен ѓердан мажите карат жолта боја буци голем синџир на жените унисекс,трговија на Големо златен накит мода подароци Информации : Minmum цел>$5 за да може да се меша цел Цел ,Pls плати товарни $1.5.товарни Цел≥5 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail...

Нова Мода Злато Исполнет Кристал Кристал Акрилик Геометриски Вода Капка Ѓердан Earring Накит Во Собата За Жените Божиќ Подарок
Свеж

САД$ 2.69 / парСАД$ 1.99 / setСАД$ 1.49 / парчеНова Мода Злато Исполнет Кристал Кристал Акрилик Геометриски Вода Капка Ѓердан Earring Накит Во Собата За Жените Божиќ ПодарокОписНов и висок квалитет на гроздобер дизајн ѓердан обетки100% Сосема Нов и Висок КвалитетТип : Накит СетМатеријал : Алуминиум & КристалноБоја : Како на сликиГолемина : Синџир Должина : 420*50mm, Обетки : 47*16mm, Pendant : 48*25mmКоличина : 1 СетПакет Се Вклучени : 1 x Pendant Ѓердан , 1 Пар Обетки xAnswer : ___________________________ NOTE : Оваа точка да дојде без мало поле.1 : 1 Инч=2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инч.2 : Поради различни производство серии, може да има отстапување на 23 CM за предмети.Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1...

JEXXI Цреша Растенијата Стил Мода и Тренди Ѓердан Обетки За Девојки 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Ангажман Bijoux За Жени
Свеж

Материјал : 925 Сребрена Боја : Сребро Количина : pendant 1+1 парче ѓердан+еден пар обетки1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Природни 925 Сребрен Накит зелена Кубни Циркони Бел Кристал Накит Сетови За Жените Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстени/Хривнија
Свеж

Во вашата услуга!Објект : Природни 925 Сребрен Накит Зелена Кубни Циркони Бел Кристал Накит Сетови За Жените Обетки / Pendant / Ѓердан / Прстени / ХривнијаМатеријал : Висок квалитет на цирконот Сребро.Големина : Прстен големина 6...

Нови пристигнување Гроздобер ѓердан и earring накит постави за партиски бесплатен превозот
Свеж

Ѓердан во собата за партија,свадба.итн 100% квалитетот guarnatee necklcae и обеткиЃердан и обетки накит сетМини цел 10$(може да се меша дизајни) ,ако вашата цел е помалку од 10ние нема да го бродот...

2017 Врвни Мода Побрзаа Класичен Жените Накит Кристал ѓердан обетки накит поставите Кристали од Австриската 83787
Свеж

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИТоп Мода Побрзаа Класичен Жените Накит Кристал ѓердан обетки накит поставите Кристали од Австриската Материјал : алуминиумски,Кристали од Австриската плоча : бело злато позлатен големина : ѓердан 2*1.4 CM / обетки 1.2*0.8 CM тежина : 13.4 g

MOONROCY Накит Бесплатен Превозот се Зголеми Златна Боја Кубни Циркони Опал waterdrop Накит Поставите Ѓердан и Earring за Жените Подарок
Свеж

Материјал : Увезени Екопријателски Легура & Опал & Австриската Кристал Боја : Како фотографии Големина на : Pendant Големина : 3.2*1.5 cm,Должина на Синџирот на : 44+5cm;Earring Големина : 1.5*1.1 cm ...

Топла Продаде! Charmin 8-9mm Бела Akoya Бисер ѓердани & earring Сет
Свеж

Добредојдовте во мојата продавница : Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука! Тоа ќе те благослови здравје среќа!За било какви прашања ве молиме љубезно ве молиме да комуницирам со нас пред ставање на понуда или за да се избегне непотребно недоразбирање...

Топла Продаде! 12mm Јужна морска школка бисер ѓердани обетки поставите ААА
Свеж

Добредојдовте во мојата продавница : Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука! Тоа ќе те благослови здравје среќа!За било какви прашања ве молиме љубезно ве молиме да комуницирам со нас пред ставање на понуда или за да се избегне непотребно недоразбирање...

Топла Продаде! Убава!8-9MM Бела Akoya Образован Бисер Ѓердани Earring Сет
Свеж

Добредојдовте во мојата продавница : Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука! Тоа ќе те благослови здравје среќа!За било какви прашања ве молиме љубезно ве молиме да комуницирам со нас пред ставање на понуда или за да се избегне непотребно недоразбирање...

Моден Сина Австриската Кристал Златна Боја Партија Накит Сетови За Жените Earring Pendant Ѓердан Прстен (js0092)
Свеж

КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ Стил : мода накит, ѓердани / обетки накит сетови Материјал : еколошки бакар , Злато Боја, Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 Pair Обетки,1 Прстен, 1 синџир, 1 pendant , хартија картичка, OPP вреќа Овој Накит во Согласност Со европските Еколошки стандардиСЛИКИ ПОКАЖУВААТПоврзани Производи за Накит Сетови

JEXXI Симпатична Инсекти Со 4pcs Бела Јасно Циркони Pendant Ѓердан Earring Поставите Мода 925 Sterling Silver Bijoux За Жени, Девојки
Свеж

Материјал : сребро 925 ,Кубен ЦиркониКоличини : 1 Сет( ѓердан +обетки)Печат : сребро 9251 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Девојка од не ' Рѓосувачки Челик Накит во Собата за Жените Златна Боја Ѓердан Earring Накит Сетови acero inoxidable јака y aretes S176177
Свеж

2018 Девојка не 'Рѓосувачки Челик Накит во Собата за Жените Златна Боја Ѓердан Earring Накит Сетови acero inoxidable јака y aretes Стил : 2018 Девојка не' Рѓосувачки Челик Накит во Собата за Жените Материјал : Жените Златна Боја Ѓердан Earring Накит Сетови Големина : 50cm синџир ( како што е прикажано на сл ) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Момче / Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Момче Младо и Зрелост женски и двајцата не ' Рѓосувачки Челик Накит во Собата за Жените новодојдени Дизајн Ѓердан Earring Накит Сетови acero inoxidable јака y aretes

YAAMELI 925 Фунта Сребро Обетки Pendant Ѓердан Поставите Национален Правец на Животните Серија Црвени Очи Жаба Моделирање За Жените Подарок
Свеж

Материјал : Sterling Silver Кубни ЦиркониБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема НовФункција : ТрендовскиOccastion : Свадба / Ангажирање / ПартијаГолемина : Како Што Е Прикажано

НАКИТ 2017 Нови Океанот Сина Вода Капка ААА Кубни Циркон Ѓердан Квалитет Сребрена Боја Хривнија Сет
Свеж

Во вашата услуга!Објект : Прикажи ПовеќеПрикажи ПовеќеПрикажи ПовеќеПрикажи ПовеќеПрикажи ПовеќеПрикажи ПовеќеДа се навратам

YAAMELI Романтичен Стил 925 Sterling Silver срце До Срцето Хуманоидни Прегратка Моделирање Ѓердан&Обетки Поставува За Неколку Љубовници
Свеж

Материјал : Sterling Silver Кубни ЦиркониБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема НовФункција : ТрендовскиOccastion : Свадба / Ангажирање / ПартијаГолемина : Како Што Е Прикажано

Зачудувачки Multicolor Jadeite Накит алка хривнија обетки сет
Свеж

jewerly не кутијаПревозот1 Стандардната превозот метод е воздухот пошта која нема царинската проблеми во повеќето пати...

YAAMELI 925 Sterling Silver Мода Накит Поставите Кристал Herat Ѓердан & Обетки Денот на Вљубените Подарок За Жена Изненадување
Свеж

Материјал : Sterling Silver Кубни ЦиркониБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема НовФункција : ТрендовскиOccastion : Свадба / Ангажирање / ПартијаГолемина : Како Што Е Прикажано

WANDO Накит Жолто Злато Боја Голема Големина Етиопската Црно Јаже Pendant Накит Сетови Habesha Африка Свадба Невестата Подарок WS50
Свеж

INFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTOINFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTO[marca] WANDO Накит Жолто Злато Боја Голема Големина Етиопската Црно Јаже Pendant Накит Сетови Habesha Африка Свадба Невестата Подарок WS50[Piedra директорот] Вистински злато позлата [Боја] Златна бојаCARACTERÍSTICA : Љубовник,Сопруга&Сопруг,Девојка&Дечкомора да се има квалитетФотографијата беше не постапува во реално времеНапомена : Материјал : 18k вистински злато позлатен, Не 100% Солидна Злато.Пакет : 1 desigh , 1 торба, OPP вреќа...

YAAMELI Накит Сетови 925 Sterling Silver Pendant Ѓердан&Earring Поставува Мистериозен Стил Темна Црна Круг Камен За Жени
Свеж

Материјал : Sterling Silver Кубни ЦиркониБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема НовФункција : ТрендовскиOccastion : Свадба / Ангажирање / ПартијаГолемина : Како Што Е Прикажано

Висок Квалитет на Злато Боја на Цвет Накит Сетови со бела ААА Кубни Циркон за Жените Свадба Ѓердан + Обетки+Ring
Свеж

Во вашата услуга!Објект : Прикажи ПовеќеПрикажи ПовеќеПрикажи ПовеќеПрикажи ПовеќеПрикажи ПовеќеПрикажи Повеќе

YAAMELI Мода Исклучителна Светкавиот Со Целосна CZ Кристал Ѓердан+Обетки во Собата За Жените 925 Sterling Silver Бренд за Накит Сет
Свеж

Материјал : Sterling Silver Кубни ЦиркониБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема НовФункција : ТрендовскиOccastion : Свадба / Ангажирање / ПартијаГолемина : Како Што Е Прикажано

Луксузна Африкански Мажите Накит Свадба Накит Сетови За Младоженецот Три Слоеви Оригинални Корални Ѓердан & Хривнија Накит Поставите 2018
Свеж

Луксузна Африкански Мажите Накит Свадба Накит Сетови За Младоженецот Три Слоеви Оригинални Корални Ѓердан & Хривнија Накит Поставите 2018Предмети Опис : Име : Мода Накит Сет, Булчински Накит Сет, Костим Ѓердан Сетови,Дубаи Накит Сет ,Парична Казна Накит СетМатеријал : Ние Обично Се Користат Кристал, Корали, Имитација Бисер, Тиркизна ,Кристал ,Скапоцен КаменСтил : Имаме Класичен, Тренди, Слатки Романтични, Етнички, Hyperbole, Канцеларија, Чешка итн.Повод : Може да Се Користи во Партијата, Ангажман, Годишнина, Свадба, Роденден Подароци, Божиќ ПодарокСтавки вклучени : 1 Ѓердан + 1 Хривнија + Earring (1 Пар)Кориснички стил боја : Имаме различни бои може да биде слободен да натпревар, додека клиентите во ред порака за да напишете боја сакате да се прилагоди...

YAAMELI Симпатична 925 Фунта Сребрен Накит Сетови за Жени, Полн Кристал Cucurbit Pendant Ѓердан Обетки Партија Роденденски Подарок
Свеж

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : сребро 925Количина : 1 Сет( ѓердан +обетки)

YAAMELI Круг Кристал Геометриски Ѓердан И Earring Постави За Партиски Модни Додатоци Жените 925 Фунта Сребрен Накит Сетови
Свеж

Материјал : Sterling Silver Кубни ЦиркониБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема НовФункција : ТрендовскиOccastion : Свадба / Ангажирање / ПартијаГолемина : Како Што Е Прикажано