.

Мода Девојка Биг Цвет Blingbling Еластична Hairband Headbands Коса Бенд Chifflon Цвет Додатоци
Свеж

Внимание За да ги зачувате вашите пари, ние нудиме бесплатен превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус дека ќе не обезбеди следење на број, ако е потребно(следење на број), ве молиме избор Кина Пост Воздух Mail пораки или да купи повеќе во tatol од $5 во нашата продавницаЗабелешка : бидејќи секој монитор е различен, толку бојата е малку надвор боја!

Раководител Бенд Hairbands Headbands Headdress Headwear Украс Trinketl Измијте Го Лицето Коса Бенд Симпатична Мачка Уши Коса Орнаменти Жени
Свеж

1276 НЕ U КАКО ТОА?Gao Junxi во "таа е многу убава", која се носи оваа корејски плима картичка додатоци И многу корејски ѕвезди преку...

Бебе headband роденденски подарок бебе коса додатоци 4/5 различни стилови во еден многу по го поставите бебето девојки цвет headband лак
Свеж

Бебе цвет лак headbandЦвет големина околу 10cm,бендот за 39cm4 или 5 парчиња по многу ,изберете еден ви се допаѓа

72Pcs/Многу Шарени Девојка Коса Бенд Носители Еластична Гума Бендови Додатоци за Коса Врски Заболување на Создателот Headband Headwear Scrunchies
Свеж

Материјали : Најлон+Гума Бендови(Боја Микс);Големина : за 4cm (Еластични)

15Pcs Коса Додатоци за Џвакање Телефонска Жица Hairbands Headwear Еластична Пролет венчиња за Коса Врски/Прстени/Јажиња конска опашка Носителот
Свеж

П : КОЛКУ ТРАНСПОРТ ТАКСА?A : Ние offeried бесплатен превозот од Shunyou Ecnomic воздух mail и Кина пост Ecnomic воздух mial .П : КОЛКУ долго за deliving време?A : Тоа секогаш се земе 2060days на вашата страна .Некои земја како Африкански contries , Бразил ,Русија и јужна Ameria contries некое време повеќе од 60days.PLS чека трпеливо .П : КАКО за боја и големина на пакување?A : 15 PCS мешана боја по случаен избор , спакувани во еден пп торба.

32 Компјутери(16 Пара)3 инчи Polka Точка Бутик за Деца Девојка Коса Клипови Цвет Grosgrain Лента Лакови за Деца Години Малку Девојки
Свеж

Во врска со Производот Најдобар подарок ! ! ! Најдобар подарок избор за вашето бебе или вашиот пријател кој го има бебето...

Слатка Предиво Голем Лак Headband Лолита КС со Крстот Синџир
Свеж

Слатка Предиво Голем Лак Headband Лолита КС со Крстот СинџирФото боја е за референца, сите headband доаѓа со крстот синџирИспорака1.Подготовка на Време : ние треба 57 работни дена за да се подготват својата цел пред бродот надвор.2.Време на испорака : Пред ние можеме да брод вашата нарачка, Lolita Gal е да се подготват вашите производи, направи строга квалитетот на контролата тестови и внимателно пакет предмети...

4Pcs/многу Убави Девојки Bowknot Headband Деца Бутик Најлон Hairband Со Точки Лак За Девојки Коса Додатоци Headdress
Свеж

4 Pcs / многу Убави Девојки Bowknot Headband Деца Бутик Најлон Hairband Со Точки Лак За Девојки Коса Додатоци HeaddressДа Почитувани Клиенти : 1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и пост код се точни пред вашата исплата направи...

Пинк Сунѓерот Ролери Црна Пластична Пена За Коса Стил Алатка Жените Headwear
Свеж

Клиенти Помош Центар : http : / / www.aliexpress.com / help / home.htmlПолитика За Испорака Цел Цена( помалку од ) 6 : Економски Превозот Метод (Yanwen Економски Воздух Mail,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,4 PX Сингапур Пост НП Про) Цел Цена( повеќе од ) 6 : Регистрирани Превозот Метод (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Aliexpress Стандард Shippinp,e Packet) Цел Цена( повеќе од )120 : Бизнис Превозот Метод (DHL,Fedex,UPSот,Aramex итн) Посебните : руската наредби 3 USDПревозот Метод На Испорака Заврши Времето Го Оценуватедена 015 1630 3145 >45Aliexpress Saver Превозот 22% 64% 11% 3%Економски Превозот Метод 15% 53% 21% 8%Регистрирани Превозот Метод 25% 68% 5% 2%Бизнис Превозот Метод 98% 2%* Економски Превозот Метод е само следење во Кина, и таму ќе биде ниска стапка кои парцели се изгубени за време на испорака(значи, кога парцели не пристигне по 60 дена, тоа може да се изгуби,pls контактирајте со продавачот),другите методи се полни начин на следење.* Белорусија,Украина,Бразил,Шпанија,Јапонија нарачки ќе биде бесплатен превозот кога цел цена е повеќе од 6$, па pls контактирајте со продавачот за да ја прилагодите цена кога повеќе од 6$...

Многу 200 Компјутери Дете Бебе Црна Носители Гума Коса Бенд Еластична Девојка се Врзуваат за Џвакање Scrunchy Коса Додатоци
Свеж

Материјал : Памук+Гума Бендови;Големина : околу 1.5 cm (Еластични) КОЛИЧИНА : околу 100pcs(повеќе или помалку )

Моден Ред Hairpin Лента Лак Цвет Коса Чешел Девојка Накит Зајакот Четка Клип Стил Алатка Деца Свадба Свадба Додатоци
Свеж

Ние ги испратите случаен стил!Бонбони Боја и Висок КвалитетЛак За Коса Чешел За ДевојкаСите Чешли се екопријателски.За Превозот : Нарачката е помалку од ( има следење на информации во Кина,без следење на информации надвор од Кина .Нарачката е повеќе од (>) $5, ние ќе брод надвор од Кина Пост препорачана Пошта или Eпакет, е следење на информации во или надвор од Кина ...

30 метри / многу , 4 излитен chiffon стара цвет , стара цвеќиња за облека додатоци 7 бои
Свеж

1>.Материјал : chiffon 2>.Големина : 4 " инчен 3>.Бои : како слика 4> moq е 30 метри / многу, 7.5 метри во една боја , 7.5 метри = една боја .Ние ќе го задржи додавање на НОВИ БОИ!!!Пл забелешка : Најчесто поставувани ПРАШАЊА1Можев цел помалку од 7.5 метри или повеќе од 7.5 метри за да стигнат до 30 метри?7.5 метри во една боја ,moq е 30 метри = 4 бои 7.5 метри , ви благодариме.2јас Може да се наредат и други бои?Yes,можете да одберете од нашата шема на топ листите,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв3јас Може да се промени големината?Да,ние може да се направи поголема или помала во зависност од вашите барања,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв4Дали вашата понуда вклучува превозот цена?Да,тоа е бесплатен превозотPls имајте на ум дека како што е подолу : 1...

2017 Нови 10pcs Жан Зголеми Цвет/Точки Шноли рачно изработени Сина Тексас Коса Клипови Hairgrips Девојки Жените Голема Bowknot Коса Додатоци
Свеж

2017 Нови 10pcs Жан Зголеми Цвет / Точки Шноли рачно изработени Сина Тексас Коса Клипови Hairgrips Девојки Жените Голема Bowknot Коса ДодатоциЉубезно Ве Молиме Да Напомена : 2.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.Внимание ве молиме : Од Русија пост нова политика за Полно Име, ве молиме секој купувач да понудат на своите Полно Име пред да се плати во вашата платежна адреса...

Свадба Headpiece Свадба Headband Црвена Боја Цвет Коса лозата Headdress Свадба Коса Додатоци O802
Свеж

Рачно изработени, rhinestones и бисери локација не е иста, ве молиме да се информираат Серијата користи многу на Одделение А кристал тиара, ракаполиран кристал, увезени чипка комбинации...

Моден 5pcs Hairpin Деца Девојка Коса Клип Лак Цвет Мини Barrettes Симпатична Децата Бебе
Свеж

Добредојдовте!!Ве молиме оставете порака за боја Бр сакате да се меша кога местото цел, или ние ќе ги испрати по случаен избор за вас, ви Благодариме!За промет на големо ве молиме контактирајте го нашиот трговци од трговија со датотеки, или пратете email.Tks!Детали и слики како што следува : Име : Рака бендСостојба : нова, рачно изработениМатеријал : Полиестер (Малку отстапување може да постојат и се должи на рачно изработени)Напомена : 1) Поради светлина од светлината и камера причина, можеби има мала боја разлика, се надевам, ќе може да се разбере.2) Бесплатен превозот е од Кина пост регистрирани воздухопловната...

6 Инчен Новороденото Девојче Лента Лакови Клипови Hairpin Девојка hairbows Бутик Коса Клип Headware Деца Коса Додатоци
Свеж

6 Инчен Бебе Девојка Лента Лакови Клипови Hairpin Девојка hairbows Бутик Коса Клип Headware Деца Коса ДодатоциЛак Големина : 15cm*8cm

6PCs/многу 6colors Бебе Девојки Ѕвезда Synthethic Кожа Клипови Шноли Метал Алигатор Headwear Девојка Деца Коса Додатоци
Свеж

Симпатична бебе девојка стара цвет коса клип, нека вашата девојка промена стил секое време!Ѕвезда големина околу 5cm; metail алигатор должина околу 4.7 cm;Пакет се вклучени : 6 PCs / многу;(ако постои било каква боја не ви се потребни, ве молиме љубезно ја напушти или да ни испратите порака со број, ние ќе се организираме за вас, или ќе испрати 6colors како слика шоу.)Сите предмети се направени и кои се испраќаат од Кина, на САД и Русија, преку Epacket услуга, обично преземање на 1020working дена да испорача, за руски клиент, ве молиме бидете сигурни дека примачот име е полно име;Во други земји, вообичаено преземање на 1035working дена да испорача.За било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас одеднаш.

година Нови 10pcs Кристал Лента Бисер дијамант Headwear Девојки Чипка Hairbands Chiffon Цвеќиња Headband Деца Коса Додатоци
Свеж

2016 година Нови 10pcs Кристал Лента Бисер дијамант Headwear Девојки Чипка Hairbands Бебе Chiffon Цвеќиња Headband Деца Коса ДодатоциКарактеристики : Fashion & секојдневен стил Забелешка : Оваа затворање на големината на информации е само за повикување само...

Жените Голем Лак Bowknot Конска Опашка Носителот На Косата Клип Barrette Коса Додатоци Каки, Светло Розова, Темно Сина
Свеж

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Ткаенина Боја : Каки, Светло Розова, Темно Сина (прикажано како слики) Тип : Коса Клип Пол : Жените ГОЛЕМИНА : (се прикажува како на сликата)(L*W) прибл...

Бебе Девојки 15PCs/многу 15Colors Шупливи Тантела и Цвеќиња Headband Бебе Девојка Принцеза Headbands Коса Додатоци
Свеж

Материјал : крпа;Шефот на обемот околу 30cm, ширина 4cm, цвет големина : околу 10cm;Одлично за бебе деца облечен во секојдневниот живот;Боја : како на сликата прикажани;Пакетот вклучува : 15 PCs / многу(секоја боја има 1pc како слика се прикажува, доколку постојат било какви бои да не треба и сакате да го промените друга боја, само пратете ни порака со цел број);Сите предмети се направени и кои се испраќаат од Кина во Светот со следење на број;Испратени до САД преку Eпакет (USPS) преземање 1020 работни дена да испорача;Испратени до Русија преку Кина Eпакет услугата за преземање на 1030days...

12pcs година Најновите Bebe Девојка Сребро Вратоврска Bowknot Headband Глава Заврши лакови за Коса Бенд Turban Headwear Коса Додатоци
Свеж

12pcs 2016 година Најновите Bebe Бебе Девојка Сребро Вратоврска Bowknot Headband Глава Заврши лакови за Коса Бенд Turban Headwear Години Коса ДодатоциКарактеристики : Fashion & секојдневен стил Забелешка : Оваа затворање на големината на информации е само за повикување само...

120 компјутери/многу , Лента Лак Headband - 3.54 инчен Grosgrain Лента Лак Headband - Бутик Лак Headband
Свеж

100% НовиМатеријал : ЛентаБои : 30 различни бои како сликата .Лак должина : aprrox 9 см ( 3.54" )Headband обемот : прибл 3637 cmПакет содржи : 120 парчиња ...

Жените Метал имитира Бисер Главата Синџир Челото Еластична Headband Парче Коса бенд
Свеж

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на headband Тоа е совршен додаток, исто така, добар подарок за вашите пријатели, Тоа ќе ве направи убава Погодни за било која сезона Материјал : Имитација Бисер Пакет се Вклучуваат : 1 x Headband

5 компјутери/многу Новина Симпатична Бонбони Боја Мала Телефонска Линија за Џвакање Коса Headbands деца Животната средина косата додаток
Свеж

големина : 5 cmСите наши производи се заштита на Животната средина , од Страна на ЕУ за животната средина сертификација и тестирање,имаат тест сертификат Детали за Производот фотографии

Ретро Бохемски Еластична венчиња за Жените Модни Додатоци 5pcs/2packs Девојки Коса Бенд на Главата Флорални Шарени Коса Заболување КЈ
Свеж

Ретро Бохемски Еластична венчиња за Жените Модни Додатоци 5pcs / 2packs Девојка Коса Бенд на Главата Флорални Шарени Коса Заболување КЈ Големина : Една големина, Еластична Главата Бендови се вклопат за повеќето луѓе...

XT95 трговија на големо мода headwear шамија магнет brooch цвет копчето hijab клипови 12pcs/многу
Свеж

Имаме 2 продавница , други продавница е YINGYUAN ПРОДАВНИЦА ,Сега , ние се стави сите во една продавница , овие повратни информации сесите од нашите стари пријатели повратни информации .ПотсетникИспорака1...

Моден Коса Клип Чипка Жените Кристал Headdress Цвет Стјуардеса Висок Квалитет Коса Додатоци Подарок Коса Додатоци
Свеж

Драги Пријатели На : Ви благодариме за вашето доаѓање во нашата продавница , ние сме manufature директно кој ги продава ниска цена и добар квалитет на предмети ,исто така и ние ќе deveop на нови објекти често,вие никогаш нема да се чувствуваат жалење за да се спаси нашата продавница , за било какви прашања , pls слободно контактирајте со нас , ние ќе ви одговори под итно!Количина : 1 PCТип : Коса ДодатоциМатеријал : ПамукПол : ЖенскиСтил : МодаТежина : About30gПлаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка,Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери.Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Продажба Слатка Венчиња Ткаенина Девојки Крпа Жените Шарм Симпатична Голема Панделка Лак Мулти-Боја Шарени Решетки Точка Широк Headband
Свеж

Драги Пријатели На : Ви благодариме за вашето доаѓање во нашата продавница , ние сме manufature директно кој ги продава ниска цена и добар квалитет на предмети ,исто така и ние ќе deveop на нови објекти често,вие никогаш нема да се чувствуваат жалење за да се спаси нашата продавница , за било какви прашања , pls слободно контактирајте со нас , ние ќе ви одговори под итно!Количина : 1 PCКвалитет : Со Висок КвалитетМатеријал : КрпаМодел : HeadbandТип : ВенчињаПол : Жени / ДевојкиБоја : Како На СликатаКарактеристики : Не Се Лизга / Голема ПанделкаМодел : Бран Точка / ЛентаAnswer : ___________________________ Note : Поради осветлување причини, производ бои и слики може да варираат.Плаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка,Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери.Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Бесплатен превозот на Мало губење на клипот кентаки пердув fascinator капи убаво свадба коса додатоци за деца партија headwear RMSF090
Свеж

ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Бесплатен превозот на Мало губење на клипот кентаки пердув fascinator капи убаво свадба коса додатоци за деца партија headwear RMSF090 ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за васПроизводство и пакување фото

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ---Девојки розова чипка headbands години косата се украси со големи цветови бебе широк headbands 2 парчиња/многу
Свеж

големина на : слободен големина,за 05 T,боја : розова / црвена,можете да изберете една боја.

Стара Цвет Еластични Влакна се Врзуваат - Совршен Пони Опашка Носителот 50pcs/многу
Свеж

Стара Цвет Еластични Влакна се Врзуваат Совршен Пони Опашка Носителот 50pcs / многу ширина : 5 / 8"Ве МОЛИМЕ да ми даде боја треба ...

Слаби Еластична Headbands со Чувствува Круг за Девојка Возрасни 1000pcs/многу
Свеж

Слаби Еластична Headbands со Чувствува Круг за Новороденче Деца Девојка Adult1000pcs / многуВе МОЛИМЕ да ми даде боја треба ...