.

1000pcs Езеро Сино AB Накит Одлуки DIY 2x3mm чешка Стаклена Цевка Семе Spacer Монистра Мали Pendant Beading Кристално Стакло Семе Мушка
Свеж

1000pcs Yellwo AB Накит Одлуки DIY 2x3mm чешка Стаклена Цевка Семе Spacer Монистра мали pendant beading кристално стакло семе мушкаДимензии : Дијаметар 2mm Долго околу 2,53мм1.Физички и слики имаат малку надвор боја2.Превозот време : Тоа ќе потрае 2540days може да бидат доставени до садтоа ќе потрае 2550days може да биде предаден на друга држава

Трговија на големо 1000pcs/многу (за 10g) 2mm Стакло чешка Семе Мониста Транспарентен Цевка Spacer Монистра за DIY Накит Одлуки 20 Бои
Свеж

Трговија на големо 1000pcs / многу (за 10g) 2mm Стакло чешка Семе Мониста Транспарентен Цевка Spacer Монистра за DIY Накит Одлуки 20 Бои F1911Димензии : Дијаметар 2mm Долго околу 2,53мм1.Физички и слики имаат малку надвор боја2.Превозот време : Тоа ќе потрае 2540days може да бидат доставени до садтоа ќе потрае 2550days може да биде предаден на друга држава

2018 Исклучителна DIY Европската Кристал уроци Монистра Berloque Монистра ги Собере Оригиналните Пандора Нараквици Шарм Скапоцени Подароци
Свеж

1)Цел под $5 ќе брод преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Пратката не може да се следи за време на транспортот,брзината е исто како Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта ).2)Тоа е причината зошто ова производство е толку евтини и спаси многу пари за вас,па ве молиме да не го прават спорот за превозот,што нормално трае 2560days на пристигнување.3)Ако умот не следење на информации,ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта која може да се следи и ви треба да платат малку повеќе превозот цена.Или можете да остварите вашата цел да стигнат до $5,ние ќе брод $5 цел преку e Packet (само за САД, 727days) или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail(2560days) .Што може да се следи.4)Ако не го добиете вашиот парцела повеќе од 60days , ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ја или наплата.5)Цел повеќе од $200 ,ние ќе слободни брод DHL / EMS / ФЕДЕКС (47working дена) за вас...

Транспарентни Стаклени Монистра Насоки, Фацетирани, Abacus, Мешана Боја, 4x3mm; Дупка: 1mm, за 150pcs/влакно, 18.9
Свеж

Транспарентни Стаклени Монистра Насоки, Фацетирани, AbacМешана БојаГолемина : за 4mm во дијаметар, дебелина 3мм, дупка : 1mm; за 150pcs / влакно, 18.9".Стаклени монистра се сјае и фасцинантен...

2018 Исклучителна DIY Европската Ѕвезда Клип Затка Монистра Berloque Монистра ги Собере Оригиналните Пандора Нараквици Шарм Скапоцени Подароци
Свеж

1)Цел под $5 ќе брод преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Пратката не може да се следи за време на транспортот,брзината е исто како Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта ).2)Тоа е причината зошто ова производство е толку евтини и спаси многу пари за вас,па ве молиме да не го прават спорот за превозот,што нормално трае 2560days на пристигнување.3)Ако умот не следење на информации,ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта која може да се следи и ви треба да платат малку повеќе превозот цена.Или можете да остварите вашата цел да стигнат до $5,ние ќе брод $5 цел преку e Packet (само за САД, 727days) или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail(2560days) .Што може да се следи.4)Ако не го добиете вашиот парцела повеќе од 60days , ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ја или наплата.5)Цел повеќе од $200 ,ние ќе слободни брод DHL / EMS / ФЕДЕКС (47working дена) за вас...

Микс 100 Компјутери/многу Стаклени Монистра Круг Топката Мушка Чиста Боја DIY Голема Дупка Spacer Шарм Одговара За Пандора Стил Хривнија Шарм
Свеж

Микс 100 Компјутери / многу Стаклени Монистра Круг Топката Мушка Чиста Боја DIY Голема Дупка Spacer Шарм Одговара За Пандора Стил Хривнија ШармДетали за производот : Дупка со Дијаметар : appr...

MY1068 Freeform МИКС Големина Природата Druzy Кристал Монистра,Грутка Кварц geode Монистра
Свеж

ОписТочка Законик : MY1067Материјал : Кристал DruzyБоја : белаОблик : freeformВлакно Должина : 15.5 инченТежина : 150gПлаќање : Т / T / western union / visa / master / трансферПакување : Секој објект пакување со една OPP вреќаПроизводот Се ПокажеПревозот начин1...

Природни досадна полски Мат Слика камен Монистра 16 Влакно 4 6 8 10 12MM За Ѓердан Хривнија Одлуки MPJB01
Свеж

Samandbeads Накит Ко ; LtdМатеријал : Мат Слика Од Јаспис Круг МонистраГолемина на : Монистра : 4mm / 6mm / 8мм / 10мм / 12mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Како СликаКоличина : 30pcs 95pcs како Минимум заДел Бр.MPJB01БрендSamand BeadsПриродни досадна полски Мат Слика камен Монистра 16" Влакно 4 6 8 10 12 MM За Ѓердан Хривнија Одлуки MPJB01Големина : 4mm / 6mm / 8мм / 10мм / 12mm сите instock : )Големина(Дијаметар на секое лежиште) : 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm за вашиот изборДолжина : 16 инчи / влакно4mm : 95beads / влакно6mm : 63beads / влакно8мм : 48beads / влакно10мм : 38beads / влакно12mm : 30beads / влакно14mm : 23beads / влакноСите бои погоре во паркИмаме најниска минимална цел : 3095pcs како еден многуИ најбрзо време : испратите сите парцели во рок од 24 часа откако ќе се потврди цел / по плаќање

100PCs DIY Монистра Spacer Шарм за Накит Одлуки Смола Евтини, на Големо со Висок Квалитет Лабава Мушка Мулти Дизајни за Избор
Свеж

100 PCs DIY Монистра Spacer Шарм за Накит Одлуки Смола Евтини, на Големо со Висок Квалитет Лабава Мушка Мулти Дизајни за ИзборДетали за производот Дупка со Дијаметар : appr...

2017 Одговара на Оригиналот Пандора Шарм Хривнија 925 Sterling Silver Обврзани Со Љубов Шарм со CZ Срцето Лак Шарм Мушка Изработка на Накит
Свеж

1.Превозот : Ние испрати Пакет Од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Тоа може да ви помогне да заштедите на вашиот Превозот Надомест за $2, само една различни : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нема следење informtaion,ве молиме да знаат и разбираат.2.Цена : Ова е фабрика цена и фабриката за продажба на секој купувачот директно , ако се најде поевтина цена од нас ,ве молиме да ми кажете , јас ќе бидам многу го цениме, ви благодариме.

MY1073 Freeform МИКС Големина Druzy Кристал Жолта Титаниум позлатен Монистра,Грутка Кварц geode Монистра
Свеж

ОписТочка Законик : MY1073Материјал : Кристал DruzyБоја : ЖолтаОблик : freeformВлакно Должина : 15.5 инченТежина : 150gПлаќање : Т / T / western union / visa / master / трансферПакување : Секој објект пакување со една OPP вреќаПроизводот Се ПокажеПревозот начин1...

6-10мм Чисто Злато Боја Жица Заврши Грутка Чип Turquoises Rosary Синџир RC4996
Свеж

Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите Ви благодариме!Спецификација За Производ : 610мм Чисто Злато Боја Жица Заврши Грутка Чип Тиркизна Rosary Синџир RC4996Модел : RC4996Облик : Грутка ЧипМатеријал : ТиркизнаПозлата : Чисто Злато Во БојаКрај : Жица ЗавитканГолемина : 610ммПовеќе Дизајни : Пакување : Секој Piect имаат една OPP Вреќа, Меур обвиваВе молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен...

10PCs Висока Пета Чевли Шарм DIY Монистра Одговара Пандора Стил Накит Сребрена Боја Хривнија Dangle Занает Монистра за Изработка на Накит
Свеж

10 PCs Висока Пета Чевли Шарм DIY Монистра Одговара Пандора Стил Накит Сребрена Боја Хривнија Dangle Занает Монистра за Изработка на НакитДетали за производот : Материјал : Цинк Легура Метал монистраГолемина на : 5*8*33 ммДупка големина : 5mmБоја : се погледне на сликаОблик : R oundПовршина : Одлично, парична казна изработкаMOQ : 10 парчеУпотреба : Б eads шарм за нараквица ѓердан earring DIY накит

Meideheng Нови пластични акрилик Рамен елипса Маслиново монистра за изработка на Накит за Деца Ѓердан хривнија додатоци Бохемија стил
Свеж

Meideheng Нови пластични акрилик Рамен елипса Маслиново монистра за изработка на Накит за Деца Ѓердан хривнија додатоци Бохемија стил торба торба торба торба16*10мм 70pcs / торба 13*8мм 100pcs / торбаЗа бојата Сите слики се реални, и боја може да бидат погодени од аголот на светлината...

10pcs/многу 12x10mm Метал Шарм за Накит DIY Изработка на Античкиот Sliver Позлатен месечината ѕвезда монистра Spacer Мушка
Свеж

ИСПОРАКА ДЕТАЛИОбјектот ќе биде предаден во рок од 24 часа по целосната уплата.Значи, ако сакате да exchang адреса или други барање.ве молиме контактирајте со нас во 24 часа, кога се расчисти исплата.ПРЕВОЗОТНие брод во светот со Кина Пост Воздух Mail...

8/10/12/14/16/18/20mm димензии,Флеш Labradorite Фацетирани Рамен Плоштад Слобода Бисери Ѓердан,Природни Камења Намали Spacer Занает Хривнија
Свеж

Облик : Фацетирани Рамна Квадратна Боја : КАКО на сликата Материјал : Флеш Labradorite Квалитет Одделение : АА Должина : Околу 15.5 инчи / Влакно Големина : 8mm 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm Количина : 1 влакно Шопинг ПроцесПакет Детали***** Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон ...

Гем-внатре Bicone Црна Healthing Здрава Магнетна Хематит Монистра За Накит Одлуки 6X6M 15inches
Свеж

П : Која големина монистра најдобро одговара за мојот дизајн?А : П : Колку Монистра во едно влакно?А :

50 КОМПЈУТЕРИ Гроздобер Метал Алуминиум во Сребрена Плоштад-форма Spacer Монистра Дупка Монистра За Изработка на Накит
Свеж

ИСПОРАКА ДЕТАЛИОбјектот ќе биде предаден во рок од 24 часа по целосната уплата.Значи, ако сакате да exchang адреса или други барање.ве молиме контактирајте со нас во 24 часа, кога се расчисти исплата.ПРЕВОЗОТНие брод во светот со Кина Пост Воздух Mail...

Еден Насоки Вистински Бисер 10-12mm Светло Розова шампањ Круг Парче Бисер Природните Слатководни Бисер лабава монистра 35cm / 15inch
Свеж

Големина Мушка : 1012mm ( различна големина, различни цена)Низа на Должина : 35cm (15inch)

Isywaka Блескава Златна Боја 100pcs 4mm Круг Австрија Кристално Мушка Топката Стакло Мушка Лабава Spacer Лежиште за DIY Изработка на Накит
Свеж

Материјал : СтаклоГолеминаПрибл : 4mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБојаПовеќе Бои за изборКоличинаќе добиете 98pcs за оваа точка во листататорба торба торба торба 0.69 / торба торба торба торба

100pcs Германија бука геометриски дрво DIY beading мазна добар квалитет 20mm haxtagon џвакање монистра недовршени бука дрвени монистра EA290
Свеж

6149 буковата Мушка парче парче парче парче парче ДОЛАРИ, 97 / парчеМатеријал : буковата од Германија, многу тешко и издржливи...

Isywaka Пурпурна Шарени Боја 100pcs 4mm Круг Австрија Кристално Мушка Топката Стакло Мушка Лабава Spacer Лежиште за DIY Изработка на Накит
Свеж

Материјал : СтаклоГолеминаПрибл : 4mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБојаПовеќе Бои за изборКоличинаќе добиете 98pcs за оваа точка во листататорба торба торба торба 0.69 / торба торба торба торба

MY0579 Титаниум Суровини Кварц Точка,Груба Кварцен Кристал Поени,Шампањ Скок Стап Точка Врвот Drilled Ѓердан Монистра
Свеж

Точка Законик : MY0579Материјал : Полускапоцени камењаБоја : Како На СликатаГолемина : Микс големиниДолжина : 15.5" 1strandПлаќање : Т / T / western union / visa / master / трансферИспорака : Epacket / DHL / Федекс / UPSотПакување : Секој објект пакување со една OPP вреќаПревозот начин1...

Druzy Мешани Природни Бран Камен Коњ Око Медицински Овална Cabochon КАБИНАТА Flatback Полу-Скапоцени Гем Нема Ударна Дупка Прстен Лице
Свеж

Druzy Мешани Природни Бран Камен Коњ Око Медицински Овална Cabochon КАБИНАТА Flatback ПолуСкапоцени Гем Нема Ударна Дупка Прстен ЛицеПроизвед кт Опис : Состојба : новаКоличина : 10csГолемина на : (Приближно)20*30ммОблик : Овална Форма FlatbackМатеријал : Природни Бран од јаспис Камен Коњ Око Полускапоцени Гем ИтнAnswer : ___________________________ Note : бои можеби малку поинаква, бидејќи на природни и монистра.Вие ќе добиете слични на оние како фотографии.ние ќе брод на стоки надвор со случајни бои,ве молиме да бидат забележани пред цел.Ви благодарам многу.Пакет се Вклучени : 10 Pcs Природен Камен Cabochon

Капка Позлата Акрилик Монистра, Сребро Метал Enlaced, Бела, 27x18x11mm, Дупка: 1.5 mm; за 164pcs/500g
Свеж

Капка Позлата Акрилик Монистра, Сребро Метал Enlaced, БелаГолемина : за 27mm долго, 18mm широк, 11mm дебели, дупка : 1.5 mm; за 164pcs / 500g.(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни ...

Rhombus со Цвет Позлата Акрилик Монистра, Златен Метал Enlaced, Црна, 10.5x10x4mm, Дупка: 1mm; за 3000pcs/500g
Свеж

Rhombсо Цвет Позлата Акрилик Монистра, Златен Метал Enlaced, ЦрнаГолемина : за 10.5 mm долга, 10мм широк, 4mm, дебела, дупка : 1mm; за 3000pcs / 500g.(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни ...

BoYuTe Монистра 100Pcs 3 Бои 6MM Круг Метал Месинг Монистра Diy Ласерски Монистра за Изработка на Накит
Свеж

Точка ИМЕ : Bo Yu Te Монистра 100 Pcs 3 Бои 6 MM Круг Метал Месинг Монистра Diy Ласерски Монистра за Накит Одлуки БРЕНД : BOYUTE Материјал : Чиста Месинг Квалитет : Олово и Никел Слободни

TYRY.HU 500pc Силикони Леќа Монистра Бебе Teething Мушка Teether Безбедни Играчки За DIY Ѓердан Pacifier Синџир Накит Одлуки BPA Free
Свеж

TYRY.HU 500pc Силикони Леќа Монистра Бебе Teething Teether Безбедни Играчки За DIY Ѓердан Pacifier Синџир Накит Одлуки BPA Free 12mmПредмет : 500 Pcs Силикони Леќа МонистраТежина : 0.574 g / pcГолемина : 12mm*7mmВозраст Опсег : >4 MonthsМатеријал Функција : BPA Free ПВЦ Слободни Латекс СлободниКарактеристики : 1.Нетоксични и еколошки материјали,тоа е безбедно за џвакање...

DIY Накит Одлуки Коло Камен Монистра Пурпурна Кристал Amethysts 12 mm круг Фацетирани Spacer Монистра
Свеж

Опис : 1)Природен камен монистра пурпурна аметист 12 mm круг фацетирани; добар квалитет и боја;2) Како што е природно и се сечат од страна на страна, некои бисери некои големината на разликата околу 0.20.5 mm, а некои монистра може да имаат малку cratch, облачно, точки на површината, како резултат на природни, се надевам дека клиентите се разбере и прифати пред да го купат;3) мушка е жичени околу 3839 cm врз основа на мушка големини, па секоја низа може да има различни парчиња; благодарам за да се разбере;за референца : 4 mm : околу 9095 монистра / string;6 мм : околу 6365 монистра / string;8 mm : околу 4648 монистра / string;10мм : околу 3738 монистра / string;12mm : околу 3132 монистра / string;14mm : околу 2627 монистра / string;Уживаат во шопинг со нас!Примерок фотографии како подолу :

лабава монистра црвено quartzs paring roundel 8*4mm фацетирани за изработка на накит ѓердан 14inch FPPJ трговија на големо
Свеж

метал : кварцоблик : roundel мазна / фацетиранибоја : црвенаголемина : 4*8ммдолжина 14inchќе го купите повеќе повеќе поевтино !!овие нејзините не заврши ѓердан ,можете да DIY за изработка на накит ! или можете да ги купите затворач во мојата продавница ,јас може да се ослободи направи заврши накит за вас !

Мини Цел 500PCs 4*7MM Рамен Монета Круг Една Буква На Акрилик писмо Монистра Азбука Почетна DIY Хривнија Накит Keyring Монистра
Свеж

Фабрика Директни Продаде Акрилик Писмо Азбуката МонистраПроизводи деталиГолемина : околу 4*7mmбоја : како на вашиот изборколичина : за 500pcsако ви треба било дизајн кој ние не се покажуваат за вас,pls контактирајте ме слободно,нашата фабрика може да обичај прави за вас ако имате голема количинаПовеќе Писмо Монистра ДизајниПрашањаОдговориДали ви се комбинираат наредби?Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ...

BEADZTALK Природни Зелени Fluorite Камен Монистра DIY За Накит Одлуки 6mm 8 mm 10 mm до 12 mm Добар Квалитет
Свеж

Опис : 1)Природен камен монистра круг од 6 mm, 8 mm ,10 мм;2) Како што е природно и се сечат од страна на страна, некои бисери некои големината на разликата околу 0.20.5 mm, а некои монистра може да имаат малку cratch, облачно, точки на површината, како резултат на природни, се надевам дека клиентите се разбере и прифати пред да го купат;3) мушка е жичени околу 3839 cm врз основа на мушка големини, па секоја низа може да има различни парчиња; благодарам за да се разбере;за референца : 4 mm : околу 9095 монистра / string;6 мм : околу 6365 монистра / string;8 mm : околу 4648 монистра / string;10мм : околу 3738 монистра / string;12mm : околу 3132 монистра / string;14mm : околу 2627 монистра / string;Уживаат во шопинг со нас!