.

WZSM Нови LCD Екран Видео Кабел за Lenovo Ideapad Yoga 2 13 ZIVY0 DC02001VL00
Свеж

Состојба : НоваГаранција : 3 месециОвој производ има се тестирани во добра работна состојба.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

Џинг Ченг Da 1pcs БС-5732 Преносни ЕУ Plug на велика БРИТАНИЈА Приклучок Адаптер за Напојување Приклучок за Патување Конвертор со Осигурач
Свеж

1pcs БС5732 Преносни ЕУ Plug на велика БРИТАНИЈА Приклучок Адаптер за Напојување Приклучок за Патување Конвертор со Осигурач Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

Тип C до 4K HDMI ТВ Видео Адаптер Конвертор MicroSD ТФ SDHC SD Читач на картички USB 3.0 ЦЕНТАР за MACBOOK За MAC Лаптоп Компјутер
Свеж

ONTEN USB 3.1 ТИП C до 4 K HDMI Видео Адаптер со 2 x USB 3.0 и SD / ТФ Читач на картичкиМултифункционален За Macbook За Лаптоп Компјутери, answer : ___________________________ NOTE : Не може да се користи за мобилен телефонПредмет Вовед : Сосема нов и висок квалитетФункцијата Преглед : HDMI интерфејсот за HDMI ™ излез,да се поврзете HDMI ТВ / Displayer / Проектирање,итн...

H1111Z 009S PCIE СТОЛБ 6PIN 16X за BTC рударство со 2 Led диоди Express Картичка Sata Power Кабел и 60см Злато USB 3.0 Квалитет на Кабел НОВИ
Свеж

H1111 Z 009 S PCIE СТОЛБ 6 PIN 16 X за BTC рударство со 2 Led диоди Express Картичка Sata Power Кабел и 60см Злато USB 3.0 Квалитет на Кабел НОВИОколу Опис : 1...

mosunx 3in1 HDMI да HDMI/Мини/Micro HDMI Адаптер Кабел за Полнење за HD Таблет КОМПЈУТЕР ТВ Подарок Март 28 Капка Брод
Свеж

3in1 HDMI да HDMI / Мини / Micro HDMI Адаптер Кабел за Полнење за HD Таблет КОМПЈУТЕР во ЖИВОСпецификации : 1.Злато позлатен иглички и основи конекции...

Нови 13.3 Лаптоп HDD Кабел За Macbook Air A1237 Хард Диск Кабел A1245 MB003 821-0540-A
Свеж

Нови 13.3" Лаптоп HDD Кабел За Macbook Air A1237 Хард Диск Кабел A1245 MB003 8210540AРаботи за да : 13.3" Macbook Air A1237 A1245 8210540Состојба : Нова

600PCS Бесплатен Превозот SFP оптички влакна црна силикон прашина plug /прашина маска за SFP оптички transceiver со бесплатен превозот
Свеж

******************************************************Повеќе детали : Кина трговија на големо !SFP оптички влакна црна силикон прашина plug / прашина маска за SFP оптички transceiver со бесплатен превозот 100pcs / многу************************************************Опис : Висок квалитет на силика гел материјал, во согласност со ROHS / VOC стандард ...

5 Компјутери 4-Pin Molex/IDE до 3-Pin-от на ПРОЦЕСОРОТ Случај Фан Моќ Конектор Кабел Адаптер од 20cm
Свеж

Спецификации : Овој кабел се користи за поврзување на редовна Molex IDE моќ конектор за напојување на ПРОЦЕСОРОТ, Шасија, случај фан со 3 / 4pins Molex конектори.Тоа може да помогне да се реши проблемот на 3pin плоча интерфејс кабел не е доволно.Тип : Конектор КаблиИнтерфејс : Голем 4 Pin + 3 PinКоличина : 5 КомпјутериКарактеристики : Корисни, 4 Pin 3 Pin, Компјутерски Кабли за КонекториЖица должина : 20cm / 7.87" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 5 x Конектор Кабли

НОВА ЗА Dell Inspiron 3552 HDD Хард Диск INTERPOSER Конектор 450.03008.0001 HDD КАБЕЛ
Свеж

НОВА ЗА Dell Inspiron 3552 HDD Хард Диск INTERPOSER Конектор 450.03008.0001 HDD КАБЕЛПЛАЌАЊЕНие го прифатат плаќање преку T / T,Western Union,Money Gram,ЗАЧУВАМ ,и така натаму..Можеме да го прифатиме најдобрата понуда ако купите повеќе од 10 парчиња во една цел и ве молиме контактирајте со нас!Ние го задржуваме правото да ја откаже нарачката ако не се плати или да не контактирате за плаќање во рок од 3 дена по нарачка.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со плаќање...

E248682 AWM 20798 80C 60V ФОЛКСВАГЕН -1 Флексибилни FFC кабел Лента кабел ( 0.5*6*95-Б )
Свеж

Спецификација : Должина : 95mm Проред : 0.5 pin број : 6pin Кабел ширина : ≈3мм Конектор : Б( На Двете страни обратна насока ) Пакет вклучуваат : флексибилен кабел x 1 buc Ако ви треба други спецификација лента кабел ве молиме контактирајте со нас!Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Лаптоп Touchpad Кабел За Lenovo ThinkPad T440p Серија, FRU 04X5412 04X5413 04X5414 SC10A23369
Свеж

Опис име на Производ : touchpad кабел за Дел Број # : 04 X5412 04 X5413 04 X5414 SC10 A23369 Состојба : Акции Гаранција : 60дена Модел се Користи во : T440 P ! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc Touchpad Кабел Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

IDC26P ИДЦ 26 Pin Машки Конектор да 26P Терминал Блок Збег Одбор Адаптер САЛАДИН Реле Терминали DIN Rail Монтажа
Свеж

******************************************************Повеќе детали : IDC26 P ИДЦ 26 Pin Машки Конектор да 26 P Терминал Блок Збег Одбор Адаптер САЛАДИН Реле Терминали DIN Rail Монтажа************************************************Слика : Answer : ___________________________ Note : не, вклучувајќи din железнички

1.8 m 3m 5m 10mDisplay Порта Машки Да DisplayPort Машко ДП Кабел за HP Dell го следи & АТЛ Nvidia Графичка Картичка ДП ДА ДП Кабел
Свеж

Нови генерички Display Port Машко на машкоКабел.Се прошири на вашиот видео врска со ова Display Port кабел.Сега можете лесно може да го поврзете нови Displayport на подолги растојанија од вашиот компјутер.Лесен начин да се прошири вашата постоечка Display Port без било сигнал на косата.Конектори : Display Port Машко да Display Port МашкоКабел Должина : 1.8 М / 3.0 M / 5.0 M / 10.0 MБоја : црнаПакет содржина : 1 x Display Port Машко на Машко Кабел

50cm USB 4 Pin Фан машки Ладење 3 pin Кулер Надворешни 5V Кабел за Напојување
Свеж

Кабел Должина : 50 CM Конектор A : USB2.0Конектор Б : Фан 4 pin Машки ,компатибилен со Фан 3 Pin Машки Напон : 5 V Пакет содржина USB2.0 да Фан 4 Pin моќност конектори кабел x1

Нова/Orig DC ВО Сила Џек w/Кабел+Заградата За Lenovo Thinkpad T430U Серија,FRU 04W4428
Свеж

Опис име на Производ : DCin Кабел за Дел Број # : 04 W4428 Состојба : Нова Гаранција : 60дена Модел се Користи во : T430 U серија ! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc Кабел и заградата Забелешка : ве Молиме проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Нова/Orig Тастатура Кабел За Lenovo ThinkPad X1 Јаглерод, 50.4RQ05.011
Свеж

Опис име на Производ : тастатура Кабел за Дел Број # : 50.4 RQ05.011 Состојба : Акции Гаранција : 60дена Модел се Користи во : x1 јагленова Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc Кабел Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

3pcs сет За EliteBook 2530p Серија HDD Caddy Адаптер 1.8 SATA Хард Диск Конектор w/Кабел+Заградата+Гума, LS-4029P NBX0000AY00
Свеж

Опис име на Производ : HDD Caddy Адаптер 1.8" SATA Хард Диск Конектор Дел Број # : LS4029 P NBX0000 AY00 Состојба : Акции Гаранција : 60дена Модел се Користи во : 2530 P Серија ! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1 Сет Забелешка : ве Молиме проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

3M Висок Квалитет со Голема Брзина Cat6 Ethernet Noolde Рамен Кабел Ултра Тенок Дизајн RJ45 Компјутер на LAN Интернет Мрежата Сина Врвца
Свеж

СТАНОТ RJ45 CAT6 Ethernet Мрежа LAN Кабел Рамен UTP Печ Рутер 1 M / 2М / 3М / 5 M / 10 MСпецификации : Категорија 6 RJ45 Кабел.Наназад компатибилен со Мачка 5e и Мачка 5 животната средина.Поддржува : 1000 BASET, 100 BASET, 10 BASET, ROHS ОВЖС / минлив исхемичен напад во согласност.До 1.0 Gbps брзина на пренос со зголемени фреквенции до 250 MHz.Тенок и рамен профил помага да се избегнат tangles и да се зачува простор.Ултра Тенок и Рамен ПрофилВо дебелина од само 1mm, Мачката 6 Рамен Мрежата Ethernet кабли се добро камуфлирани под тепих, ѕидови, па дури и зад мебел.Ова специјално дизајнирани рамен кабел го прави лесно да се вклопи меѓу места, подобрување на изгледот на вашиот дом или канцеларија.Изграден за Брзина и Сигурен КонективностОваа Ethernet кабелот е способен да пренесува податоци со брзина до 1.0 Gbps над 100 на кабел со зголемување на пренос фреквенциидо 250 MHz...

Нови Оригинални ZIJH0 Допир LCD Кабел За Леново Miix2 8 Таблета 8 , P/N 90204599 NBX0001I500
Свеж

Опис име на Производ : Допир Кабел за Дел Број # : NBX0001 I500 Верзија : Модифицирани ( конекторот на истата страна ) Состојба : Нова Гаранција : 60дена Модел се Користи во : Miix2 8 Таблета 8 " Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc ZIJH0 Допир LCD Кабел Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Dightal DVI машки да HDMI Женски Видео конвертор Адаптер HDTV 1080p Видео,Бесплатен превозот
Свеж

Опис : Овој адаптер ви овозможува да го поврзете вашиот DVI да HDMI конекција со кабел Дигитален Визуелен Интерфејс (DVI) е стандарден интерфејс за високаперформанси врска помеѓу Компјутери и рамни панел дисплеи, дигитални CRT дисплеи, проектори, и HDTV...

IDC26P ИДЦ 26 Pin Машки Конектор да 26P Терминал Блок Збег Одбор Адаптер САЛАДИН Реле Терминали DIN Rail Монтажа--5pcs/многу
Свеж

******************************************************Повеќе детали : IDC26 P ИДЦ 26 Pin Машки Конектор да 26 P Терминал Блок Збег Одбор Адаптер САЛАДИН Реле Терминали DIN Rail Монтажа5pcs / многу************************************************Слика : Answer : ___________________________ Note : не, вклучувајќи din железнички

2 парчиња/Set Изградена-во WWAN Антени За Lenovo Thinkpad X220 X220i X230 X230i Серија, P/N: 25.91373.001 25.90586.001
Свеж

Опис име на Производ : Антена Дел Број # : 25.91373.001 25.90586.001 Состојба : Нова Гаранција : 60дена Модел се Користи во : X140 E X220 X220i X230 X230i Серија ! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 2pc Антена Забелешка : ве Молиме проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

20cm / 50cm FPV HDMI Тип Машки на HDMI Машки HDTV FPC Рамен Кабел за Multicopter Воздушна Фотографија бесплатен превозот
Свеж

90 Степен надолу Аглеста FPV Мини HDMI Машки да HDMI Машки FPC Рамен КабелКабел : Сива или Црна боја (ние ќе брод тоа случаен избор)Должина : 20cm / 50cmСе работи за Multicopter Воздушна ФотографијаТипична примена : поврзете го вашиот видео уред со мини HDMI приклучок за видео уред со стандарден HDMI влез.Кога кабелот е премногу здрвени, тоа може да влијае на gimbal перформанси, особено за оние мала тежина gimbals.Овој кабел е многу мека ,посебно ориентирана brushless gimbal апликација ,одговараат за камери со Micro HDMI порта.(Ве молиме проверете ја вашата порта е micro hdmi или мини hdmi првиот)

5.5x2.1mm DC Женски 4Pin Фан машки Ладење 3pin Кулер Надворешно Напојување Кабел
Свеж

Кабел Должина : 20 СМ Конектор A : DC 5.5x2.1mm Женската Порта : Фан 4 pin Машки ,компатибилен со Фан 3 Pin Машки Напон : 5 V / 9 V / 12 V DC Функција : 5.5x2.1mm DC Женски Фан 4 Pin машки Напојување Кабел,тоа може да се реши Chassic Напојување недостаток ,се надворешното напојување преку DC Порта...

Микро SIM Картичката на Нано SIM Комплет Машки да се Женски Продолжување Мека Рамен FPC Кабел Extender 10cm
Свеж

Микро SIM Картичката на Нано SIM Комплет Машки да се Женски Продолжување Мека Рамен FPC Кабел Extender 10cmМожете да ја проширите Нано SIM картичка од внатре кон надвор Микро SIM за мобилни и ТаблетМека Рамен FPC КабелДолжина : Околу 10cm.

нова за MSI U100 U110 U90 U120 U130 U115 N011X лаптоп со lcd дисплеј кабел K19-3030028-H58 ВИСОКО-ONDA(SW1)
Свеж

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации при донесување цел Ние брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно...

IDC26P ИДЦ 26 Pin Машки Конектор да 26P Терминал Блок Збег Одбор Адаптер САЛАДИН Реле Терминали DIN Rail Монтажа
Свеж

******************************************************Повеќе детали : IDC26 P ИДЦ 26 Pin Машки Конектор да 26 P Терминал Блок Збег Одбор Адаптер САЛАДИН Реле Терминали DIN Rail Монтажа1pcs / многу************************************************Слика : Answer : ___________________________ Note : не, вклучувајќи din железнички

Безжична Антена За Лаптоп Мини PCI PCI-E картичка
Свеж

Опис име на Производ : Антена Дел Број # : Состојба : Нова Гаранција : 60дена Модел се Користи во : Мини PCI PCIE Серија ! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 2 ПАРЧИЊА Забелешка : ве Молиме проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

IDC34P ИДЦ 34 Pin Машки Конектор да 34P Терминал Блок Збег Одбор Адаптер САЛАДИН Реле Терминали DIN Rail Монтажа--5pcs/многу
Свеж

******************************************************Повеќе детали : IDC34 P ИДЦ 34 Pin Машки Конектор да 34 P Терминал Блок Збег ОдборАдаптер САЛАДИН Реле Терминали DIN Rail Монтажа5pcs / многу************************************************Слика : Answer : ___________________________ Note : не, вклучувајќи din железнички

Нови Оригинални FPR+ClickPad Кабел За Lenovo Thinkpad T540P W540 W541 Серија,P/N 50.4LD01.011 50.4LO11.021
Свеж

Опис име на Производ : FPR+Click Pad Кабел за Дел Број # : 50.4 LD01.011 50.4 LO11.021 Состојба : Нова Гаранција : Ниту еден Модел се Користи во : T540 P W540 W541 Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc Кабел Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

IDC50P ИДЦ 50 Pin Машки Конектор да 50P Терминал Блок Збег Одбор Адаптер САЛАДИН Реле Терминали DIN Rail Монтажа--3pcs/многу
Свеж

******************************************************Повеќе детали : IDC50 P ИДЦ 50 Pin Машки Конектор да 50 P Терминал Блок Збег Одбор Адаптер САЛАДИН Реле Терминали DIN Rail Монтажа3pcs / многу************************************************Слика : Answer : ___________________________ Note : не, вклучувајќи din железнички

Лаптоп Touchpad w/ Кабел За XPS 12 13 Ultrabook ,CN-A126ZC A126ZC
Свеж

Опис име на Производ : Touchpad w / Кабел за Дел Број # : CNA126 ZC A126 ZC Состојба : Користено Гаранција : 60дена Модел се Користи во : XPS 12 13 Ultrabook ! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc Touchpad w / Кабел Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Нова/Orig Отпечаток Читателот кабел За Lenovo Thinkpad x1 јаглерод 5 генерација, 50.4LY21.001
Свеж

Опис име на Производ : Отпечаток Кабел за Дел Број # : 50.4 LY21.001 Состојба : Акции Гаранција : 60дена Модел се Користи во : x1 јаглерод 5 генералот Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc Кабел Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Стигнале Тип В За Oneplus 2 USB 3.1 Тип-C Податоци Sync Полнење Кабел за huawei P9/Letv Еден/Pro/Xiaomi 4c Nexus 5X 6P Полнење
Свеж

Должина : Околу : 1 M(Max 0,7 МЕТРИ) 3 M(Max 2.7 m) Тип C connector е нов дизајн за USB 3.1 Нови помали димензии : слично на големината на USB 2.0 МикроБ Реверзибилна Дизајн за Типот C connector Реверзибилна plug ориентација & Кабел насока на Поддршка на Скалабилни моќ полнење за Таблет &Мобилен Телефон & Хард Диск Пакет се Вклучуваат : 1 x USBC 3.1 Машки да USBUSB Машки Кабел

Лаптоп Touchpad w/Кабел За Lenovo IdeaPad 14 P400 Серија,AM0SY000420
Свеж

Опис име на Производ : Touchpad w / Кабел за Дел Број # : AM0 SY000420 Состојба : Користено Гаранција : 60дена Модел се Користи во : Idea Pad 14" P400 Серија ! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc Touchpad w / Кабел Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Долу Аглеста 90 степени Конектор HDMI 1.4 со Етернет & 3D Тип машки на Едно женско Продолжување Кабел 0.5 m
Свеж

Долу Аглеста 90 степени Конектор HDMI 1.4 со Етернет & 3 D Тип машки на Едно женско Продолжување Кабел 0.5 mОваа High Speed HDMI со Етернет кабел за продолжување во согласност со најновите HDMI стандард и ги комбинира брз трансфер на податоци, како и аудио / видео и Ethernet конекција...