.

Aouke Калапи Голем број на Силиконски Калап 3D Фондан Мувла Украсување Торти Алатки DIY Gumpaste Кујна Bakeware K134
Свеж

опис на производот Материјал : храна одделение Силиконски Висок квалитет, лесен за употреба и чистење на Температура оценка : 40 целзиусови степени до +210 целзиусови степени со Висок квалитет, лесен за употреба и чиста...

DIY Силиконски Калапи 55 Lattices Мултифункционален Срцето Чоколадо Мраз бикарбоната Бисквит Бонбони Калапи Алатки
Свеж

DIY силиконски калап 55 lattices срцето чоколадо мувла мраз бикарбоната бисквит бонбони мувла 1 Ние користиме високо квалитетни силиконски материјал, и има положено ФДУ и SGS сертификација...

Mijiang 2017 Нови Нерѓосувачки Челик Фан Облик на DIY Фондан Колаче Машина Slicers Мувла Торта Декорирање за Печење Алатки Bakeware S7053
Свеж

Добредојдовте на нашата продавницаMijiang 2017 Нови Нерѓосувачки Челик Фан Облик на DIY Фондан Колаче Машина Slicers Мувла Торта Декорирање за Печење Алатки Bakeware S7053 Тип : фондан торта секачи Облик : фан Стил : бисквит cookie slicer Материјал : не ' рѓосувачки челик Големина : 8*4.3 cm Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет Пакет се Вклучени : 1 компјутер Тежина : 9g

4PCS Силикони Магија Змија Торта Мувла DIY Пан Торта Срцето Круг Квадратен Облик Печење Стојат Леб Торта Мувла се Пече Колачи Алатки Кујна
Свеж

4 PCS Силикони Магија Змија Торта Мувла DIY Пан Торта Срцето Круг Квадратен Облик Печење Стојат Леб Торта Мувла се Пече Колачи Алатки Кујна Магија Силиконски КалапМатеријал : 100% foodgrade силикониБоја : ЦРВЕНАГолемина : 19*5.5 cm / pc1set=4pcs, може да се направи dia22cm круг панМоже да се направи на сите видови на форма за торта,круг плоштадот срцето правоаголник и триаголник итн,како ви се допаѓа!Направени од добра оценка силикон,BPA FREEТоплинаОтпор : +230degreeЛадноОтпор : 40degreeНа габи може да се стави во рерна или микробранова директно од замрзнувачотОвошјекиселина Отпор,и супериорен во однос на корозија на многу хемикалииПрироден нестап surlace,и лесно да се чистиМоже да се исчистиМашина за миење садови безбедноЗачувување на енергијата се намалува за печењевремеЛесен за складирање,може да биде укината и се чуваат во фиоките

Топла Нови 5 компјутери Шарени Мерење Лажици Поставување Прибор Павлака за Готвење, Печење лажица
Свеж

ДобредојдеВе молиме прочитајте и се потврди нашата превозот време и следниве услови се во ред за вас пред наддавање, ви Благодариме за соработката во однапред...

12*9.8*2.CM неколку љубовта Ангел форма рачно изработени сапун мувла торта декорација мувла силиконски калап
Свеж

Опис : ♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски♥ Мувла Големина : За 12*9.8*2.CM.♥ Боја : R andom♥ Пакет се вклучени : 1 компјутер .* 100% сосема нов и во добра состојба .* Тоа е Мека и Висок квалитет .* Лесно е за Користење и Чистење.* Оценка на температура : 40 centigrade на +210 centigrade .* Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож .Превозот : Ние ќе брод објектот во рок од 35 дена по примање на уплатата...

трговија на големо!!! 3D Мини 3-Три Слоеви Petal Цвет (F0198) Силикони рачно изработени Фондан Мувла Занаети DIY Мувла Торта Декорирање
Свеж

Опис : *Готов Фондан Големина : (L*W*H)5.1x4.8x1.4cm * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висок квалитет на храна одделение Силиконски * 100% сосема нов и во добра состојба * Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож * Лесен за употреба и чиста...

трговија на големо!!! 3D Мини 3-Прекрасна Цвет (F0130) Силикони рачно изработени Фондан Мувла Занаети DIY Мувла Торта Декорирање
Свеж

Опис : *МИНИ Фондан Големина : (L*W*H)7.4x7.0x2.4c * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висок квалитет на храна одделение Силиконски * 100% сосема нов и во добра состојба * Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож * Лесен за употреба и чиста...

Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта/Желе/Пудинг/Чоколадо Мувла/Кифла Cupcake Пан 3-стил Инсекти DIY Мувла
Свеж

Карактеристики На Производот : *Силикон*Обновливи*Микробранова безбедно*Комора за безбедно*Машина за миење садови безбедно*фурна безбедно да65 F на +400 F (40c на +230c)*Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови*Флексибилен за лесно отстранување на печива*Лесен за користење и брзо да се исчисти*Усогласеност со FDA / SGS*Погоден за торта мувла / желе мувла / сапун мувла*Бои : случајни*Големина(cm) : 28*21*3 CM,една дупка : 7cm (прибл.)(1inch=2.54 см)*W e ќе брод по случаен избор на боја од спектаротопределба : *имаме сопствена фабрика;*Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни.

Топла продажба!!!Новата 3D Мини Еден Камелија(F0199) Силикони рачно изработени Фондан Мувла DIY Мувла Торта Декорирање
Свеж

Опис : *Фондан Мувла Тежина : 39g *Фондан Мувла Големина : (L*W*H)7.9x4.5x1.5cm(приближно) * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висок квалитет на храна одделение Силиконски * 100% сосема нов и во добра состојба * Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож * Лесен за употреба и чиста...

980 Шапка жена Силиконски Калап Фондан cupcake Декорација Калап за Чоколадо печење алатка
Свеж

Ние, исто така, направи трговија на големо, поздрави консултации Опис на Материјал : Силикон Случаен Боја : розова Мувла тежина : 20g Мувла големина на : 7.561.5 cm заврши големина:6.54.81.2 cm Оценка на температура : 40 centigrde на+210 centigrade Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење.Тоа е Мека и лесна за употреба...

Силиконски калап Сапун Овален облик на Елипса Камче тенка тип со рамно дно силикон Занает Мувла DIY рачно изработени сапун калапи
Свеж

Добредојдовте на нашиот продавница за прво.Љубезно ве советува : Пред да ја купите производи, ве молиме проверете ја големината внимателно , може да биде Тоа не Е толку larage како вашата слика ,ви благодариме.Силиконски калап Сапун Овален облик на Елипса Камче тенка тип со рамно дно силикон Занает Мувла DIY рачно изработени сапун калапиМувла Материјал Силикони Сапун големина 10x6x3cm Сапун тежина 110g Мувла големина cm во Калап боја случаен Работна температура 40 C да 220 Cнашата продавница други hotsale мувла , кликнете на сликата за да се купи!!!1 ...

Топката Алуминиум Semicircle Сфера Бања Бомба Торта Пан Калап За Печење Тесто Мувла Свадба Торта Toppers
Свеж

големина 1 4.5*2cmголемина 2 5.5*2.cmголемина 3 6.5*3cmголемина 4 8.2*3.5 смголемина 5 9.2*4cmголемина 6 10.5*4.5 cmНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник сабота со исклучок на празници...

1PC Кокос ананас лубеницата Силиконски Калап Фондан Мувла Торта Декорирање Алатки Чоколадо Gumpaste Мувла L161
Свеж

Стоковните Опис Материјал : заштита на животната средина Силикони Висок квалитет, лесен за употреба и чистење на Температура одделение : 40 целзиусови степени до +210 степени centigrade Висок квалитет, лесен за употреба и чиста...

1PC Виолетова пластична Жените Пета чевли фондан машина торта мувла фондан мувла фондан торта декорирање алатки sugarcraft P122
Свеж

Стоковните Опис Материјал : заштита на животната средина Пластика со Висок квалитет, лесен за употреба и чистење на Температура одделение : 40 целзиусови степени до +210 степени centigrade Висок квалитет, лесен за употреба и чиста...

1PC Булдог Главата Силиконски калап фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste мувла L042
Свеж

Стоковните Опис Материјал : заштита на животната средина Силикони Висок квалитет, лесен за употреба и чистење на Температура одделение : 40 целзиусови степени до +210 степени centigrade Висок квалитет, лесен за употреба и чиста...

Силика гел мувла чоколадо декорација торта декорација калапи
Свеж

ОписСиликонски калапи Боја : Случајни Направени во Кина машина за миење Садови безбедно,Лесен за користење и брзо да се исчисти Заврши Сапун Големина : 3" x 2.3" x 1.2"(7.5cmx6cmx3cm) Заврши Сапун тежина : околу 80gПревозотНие брод на сите стоки во рамките 72hours по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд).ЗемјаДојде времеПревозот МетодПревозот Надоместсветот2045 денаМеѓународниот Воздушен MailБесплатен Превозот во светотНие брод од страна на Меѓународниот Воздушен mail од Кина од страна на Кина пост, Обично можете да добиете пакет брзо во рок од 25 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 45 дена да пристигнат...

Згради Матрицата Торта Одбор Украсување Матрицата Торта Образец Мувла Торта Страна Матрицата поставена Торта Алатка
Свеж

Објектот Описи : Висок Квалитет И Сосема НовМатеријал : Храна Одделение домашно МИЛЕНИЧЕТип : 8 видови на цртан филм тип за васголемина : под сликата'

Мини Вкусен растенија тенџере калапи конкретни flowerpot габи, Силикони градина колонист мувла
Свеж

Детали за производот : Тенџере големина : 5.2*4.5 cm Мувла тежина : околу 250g Ние продаваме силиконски калапи не бетон штип ...

Aomily 2 Stlys Балон Форма Силикони Торта Фондан Чоколадо Мувла Рачно Изработени Колачиња Мувла Кујна Печење Украсување Алатка Bakeware
Свеж

Спецификации : Материјал : Храна Одделение СиликонскиОтпорност На Топлина Температура : 40 C~+230 CГолемина : 5.3 cm*3.6 cm / 5.1 cm*за 3,7 смБоја : СлучајниПакет Се Вклучени : 1 x Силиконски КалапКарактеристики : Направен од силикон материјал, невкусна, нетоксични, флексибилни, отпорни на прашина, еднократно, нестап и лесно да се чисти. Погоден за изработка на торта декорација,леб, косата,фондан,желе,подготвува храна,чоколадо и сл. Исто така може да се користи за накит,обетки,pendant и така натаму. Лесно да се demould и стил променливи. Идеален за домашна употреба и за комерцијална употреба. Совршени за Роденден,Божиќ,Матурска,Карневал,Венчавка,Денот на Вљубените,Нова Година партија или други прилики. Се применува за печки, микробрановите, машина за миење садови, и фрижидер.Силиконски калапи, упатства за користење и мерки на претпазливост : 1) не е во директен контакт со отворен пламен или во близина на извори на топлина (како што се toaster греење цевки), препорачливо е кога ќе се пече, а се става во рерна на средината или горна позиција, одржувајте растојание од најмалку 5см со цевчестите грејни тела;2) Користење неутрален детергент во машина за миење садови, или во топла вода со нормален сунѓерот за миење, чистење на мувла наопаку и чистење ефект е подобро;3) ве Молиме да не го користите микробранова печка Јасни копчиња;4) По печење е завршено, се отстрани за печење, quiescent ладење за околу десет минути, а потоа отпуштете, подобро;5) Правилно користење начин да се продолжи работниот век на производот.

Aomily Чај Тенџере Силикони Торта Калапи Торта Декорирање Желе Мувла Фондан Чоколадо Шеќер Мувла Рачно Изработени Сапун Калапи За Печење Алатки
Свеж

Спецификации : Материјал : Храна Одделение СиликонскиОтпорност На Топлина Температура : 40 C~+230 CМодел : Тава ЧајГолемина : 3.8 cm*2.6 cmБоја : СлучајниПакет Се Вклучени : 1 x Силиконски КалапКарактеристики : Направен од силикон материјал, невкусна, нетоксични, флексибилни, отпорни на прашина, еднократно, нестап и лесно да се чисти. Погоден за изработка на торта декорација,леб, косата,фондан,желе,подготвува храна,чоколадо и сл. Се безбедно да се користи во печки, микробрановите, машина за миење садови, и фрижидер. Лесно да се demould и стил променливи. Идеален за домашна употреба и за комерцијална употреба. Идеален за Свадба,Роденден,Предлог,Годишнина,Матурска,Карневал,Вљубените партија или други прилики.Силиконски калапи, упатства за користење и мерки на претпазливост : 1) не е во директен контакт со отворен пламен или во близина на извори на топлина (како што се toaster греење цевки), препорачливо е кога ќе се пече, а се става во рерна на средината или горна позиција, одржувајте растојание од најмалку 5см со цевчестите грејни тела;2) Користење неутрален детергент во машина за миење садови, или во топла вода со нормален сунѓерот за миење, чистење на мувла наопаку и чистење ефект е подобро;3) ве Молиме да не го користите микробранова печка Јасни копчиња;4) По печење е завршено, се отстрани за печење, quiescent ладење за околу десет минути, а потоа отпуштете, подобро;5) Правилно користење начин да се продолжи работниот век на производот.

DIY Daisy Сончоглед Цвет Силиконски Калап Фондан Торта Декорирање Алатки Sugarcraft Торта Мувла 3D Силикони Bakeware Габи,
Свеж

Здраво!Добредојдовте на Нашата Продавница!Се надевам дека ќе се забавуваат тука, додека во шопинг!Ние и ветуваме да ви даде нашата најдобра услуга!Опис : 100% сосема нов и висок квалитетПогоден за правење на cupcake / Желе / Чоколадно / Свеќа / БонбониНа мувла се добри за Фондан Колачи, Шеќер Паста, DIY готвење или занает глини.Карактеристики На Производот : 1...

Силиконски калап цвет форма гипс солидна ароматерапијата pendant фондан калапи торта алатки храна одделение силиконски рачно изработени габи,
Свеж

Добредојдовте на нашиот продавница за прво.Љубезно ве советува : Пред да ја купите производи, ве молиме проверете ја големината внимателно , може да биде Тоа не Е толку larage како вашата слика ,ви благодариме.Силиконски калап цвет форма гипс солидна ароматерапијата pendant фондан калапи торта алатки храна одделение силиконски рачно изработени габи,Мувла Материјал Силикони производ големина 7.3*7.3 cm Сапун тежина g Мувла големина cm во Калап боја случаен Работна температура 40 C да 220 Cнашата продавница други hotsale мувла, кликни за да се купи!1 ...

Yueyue Sugarcraft Куче Силиконски калап фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо
Свеж

Опис на Материјалот : Храна одделение силиконски Лесно да се користи и чисти,машина за миење садови БезбедноКласичен азбука капитални силикони торта мувла фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо фондан gumpaste мувла bakeware кујна

Храна одделение Силиконски МОМЧЕ & животни 3D Торта Мувла sugarcraft Фондан Декорација бонбони Мувла чоколадо Bakeware LW0608
Свеж

Рејтинг на температура : 40 centigrade на+210 centigrade Материјал : Храна одделение Силиконски Големина : Прибл .8 X8 X1.1 CM Пакување вклучуваат : 1 компјутерПревозот1...

Бесплатен превозот Фондан и Силиконски Калап 13 буква N Z алатка мувла декорација фондан Торта Декоратор калап за Печење Тесто Алатки
Свеж

Произведе Опис Материјал : СиликонГолемина на(Приближно) : 13 x 20cm / 5.1" x 7.9" (W x L) Тежина : 235g Количина : 1pcs Пакет 1 x Торта МувлаВНИМАНИЕ : 1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail / e Пакет ако бесплатен превозот...

Храна одделение Силиконски Шминка серија Торта Мувла шеќер занает Фондан Декорација бонбони Мувла чоколадо DIY кујна Печење алатка LW0604
Свеж

Храна одделение Силиконски Шминка серија 3 D Торта Мувла шеќер занает Фондан Декорација бонбони Мувла чоколадо DIY кујна Печење алатка LW0604 Оценка на температура : 40 centigrade на+210 centigrade Материјал : Храна одделение Силиконски Големина : Прибл...

печење Силиконски Калап Природата Фондан и гуми за Џвакање Паста Мувла Торта Декорација
Свеж

Произведе Опис на Силиконски Калап Природата Фондан и гуми за Џвакање Паста Мувла Торта Декорација Материјал : СиликонГолемина на(Приближно) : 13 x 20cm / 5.1" x 7.9" (W x L)Тежина : 242gКоличина : 1pcsПакет1 x Торта МувлаВНИМАНИЕ1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail / e Пакет ако бесплатен превозот.2.Ако нарачате повеќе различни видови иако изразат компанија како DHL, Fedex, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

печење Фондан и Силиконски Калап 26 Букви алатка мувла декорација фондан Торта Декоратор калап за Печење Тесто Алатки
Свеж

Preoduce Опис Материјал : СиликонГолемина на(Приближно) : 13 x 20cm / 5.1" x 7.9" (W x L) Тежина : 235g Количина : 1pcs Пакет 1 x Торта МувлаВНИМАНИЕ : 1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail / e Пакет ако бесплатен превозот...

печење Силиконски Калап Глобалната Фондан и гуми за Џвакање Паста Мувла Торта Декорација
Свеж

Произведе Опис на Силиконски Калап Глобалната Фондан и гуми за Џвакање Паста Мувла Торта Декорација Материјал : СиликонГолемина на(Приближно) : 13 x 20cm / 5.1" x 7.9" (W x L)Тежина : 242gКоличина : 1pcsПакет1 x Торта МувлаВНИМАНИЕ : 1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail / e Пакет ако бесплатен превозот.2.Ако нарачате повеќе различни видови иако изразат компанија како DHL, Fedex, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Бесплатен превозот црно бела polka точки cupcake случај, кифла хартија точка торта чаши калај облоги, евтини cupcakes кутии носителот материјали
Свеж

Добредојдовте на Sweet Day! Ние сме подготвени да сторат сè што можеме да направиме за да те направи среќен клиент! Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем...

Мајка&Грашок 0558 Бесплатен Превозот Бебе Чевли во Облик на Силиконски Калап Сапун Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла Храна Одделение Силиконски Калап
Свеж
Мајка&Грашок 0556 Бесплатен Превозот Маитреја во Облик на Силиконски Калап Сапун Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла Храна Одделение Силиконски Калап
Свеж

Материјал : храна одделение силиконски калапГолемина на : 6.5*4.7*3.8 cmТежина : 85g