.

DEN 5335.00 5616.00
5J.J0A05.001 Замена Проектор Светилка SHP132 за Benq MP515 MP515ST MP525 MP525ST CP-270 MS500 MS500+ MP526 MP575 MP576 FX810A
Свеж

Проектор светилка бренд Име : за BENQ Проект или светилка Модел Num биде r : 5 J.J0 A05.001БЛАГАЈНИЧКИТЕМесто на Потекло : КинаПакување Детали : во меур и кутијаВреме на испорака : рок од 24 часаНачин на плаќање : paypal, T / T, Western UnionМинимална Орде р Количина : 1 парчеСнабдување Способност : 10000 PC / M onthКвалитет Гаранција : 6 месеци гаранција Детален Опис на Производот1.Замена LMPC162 проектор голи светилка само2.Компатибилен Проектори модел : Benq MP515 MP515 ST MP525 MP525 ST CP270 MS500 MS500+ MP526 MP575 MP576 FX810 A3.гаранција : 180 Денови4.Лам стр живот : 20 00 часа ние нудиме сите видови на лцд проектор светилки и да се обезбеди повеќе опции за да бидете задоволни клиенти...

Проектор Крушка Светилка DT00691 DT-00691 за HITACHI CP-X440 CP-X443 CP-X444 CP-X445 CP-X455 со домување
Свеж

Проектор крушка светилка DT00691 DT00691 за HITACHI CPX440 CPX443 CPX444 CPX445 CPX455 со домувањеБрој на модел : DT00691 DT00691 за HITACHIis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена На Проектор Крушка СветилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за HITACHI CPX440 / CPX443 / CPX444 / CPX445 / CPX455Се користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

компатибилен проектор светилки сијалица, 5J.06001.001 за Benq MP612 MP612C MX514P MX518F MX520 MX613ST MX661 MX815ST MX816ST MS517 MX518
Свеж

моќност : UHP 190160 Wживотен век : 2000 часотгаранција : 90 дена fom се светилкаработа со : за BENQ MP502 / MP511 / MP511+ / MP512 / MP522 / MP525 P / MP575 / MP575 P / MP612 / MP612 C / MP622 / MP623 / MP624 / MP778MS502 / MS504 / MS510 / MS513 P / MS517 / MX503 / MX511 / MX514 P / M518 / MX518 F / MX520 / MX613 ST / MX661 / MX815 ST / MX816 ST / MW512 / MW516 / TS513 P / TS5276 / EP6127 / ES526цена за компатибилен светилка направени од страна на нашата компанија како photoesтоа ќе биде подобро ако го оставите порака за проектор модел кога местото цел.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА!

АЊО Квалитет Замена Светилка TLPLX45 со станбен за TOSHIBA TLP-SX3500/X4500/X4500U Проектори
Свеж

Опис На ПроизводотСветилка ID : TLPLX45Светилка Тип : Компатибилни Проектор сијалица со домувањеСостојба : НоваКомпатибилен Проектор : за TOSHIBA TLPSX3500 / X4500 / X4500 UОна Што Ние Можеме Да СнабдувањеA> Проектор светилка Модул со оригинални сијалица внатре(OBH,OWH)B> Проектор светилка модул со компатибилен сијалица внатре(CM,CBH)C> Original ВИП / UHP / SHP / NSHA / NSH проектор гола сијалица(ОБ)D> Компатибилен Гола сијалица со висок квалитет Режач(CB)E> Висок Квалитет на Проектор Сијалица(HCB)F> Висок Квалитет на Сијалица со нова Домување(HCM)G> Оригиналните ОЕМ Модул од Производителите(НП)За Превозот1...

SP-ЛАМБА-064 Оригинални голи светилка за InFocu s IN5122/IN5124 UHP245/170W проектор happybate со 180 дена по испорака
Свеж

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Оригинални NSH275NE P22 Проектор светилка MT60LP со станбен за MT1060 MT1065 MT860 и др.
Свеж

100% Оригинални NSH275 NE P22 Проектор светилка MT60 LP со станбен за Nec MT1060 MT1065 MT860 и др.Основни Информации.Објектот MT60 LP Светилка NSH275 NE P22 Фитинг за Nec MT1060 MT1065 MT860 и др...

Compitiable Проектор Светилка Со Станбен VLT-XD8600LP/915D116O16 за МИЦУБИШИ XD8600U/UD8900U/WD8700U
Свеж

Светилка Спец : КомпатибиленСветилка Модел : VLTXD8600Wattage : 350 WСветилка Живот : 2000 ~ 3000 часаПроектор / Проектори : За МИЦУБИШИ XD8600 U / UD8900 U / WD8700 U / XD8700 UОписСветилка Модел VLTXD8600Проектор : За МИЦУБИШИ XD8600 U / UD8900 U / WD8700 U / XD8700 UWattage350 WСветилка живот : 3500 HТип : Сијалица со Генерички Домување1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

VLT-HC2000LP Замена Проектор Светилки Со Станбен За МИЦУБИШИ HC200 HC2000
Свеж

Светилка Спец : КомпатибиленСветилка Модел : VLTHC2000 LPWattage : 250 WСветилка Живот : 2000 ~ 3000 часаПроектор / Проектори : За МИЦУБИШИ HC200 HC2000ОписСветилка МоделVLTHC2000 LPПроектор : За МИЦУБИШИ HC200 HC2000Wattage250 WСветилка живот : 3500 HТип : Сијалица со Генерички Домување1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

VLT-D2010LP Замена Проектор Светилка Модул За МИЦУБИШИ HC200 / HC2000
Свеж

Светилка Спец : КомпатибиленСветилка Модел : VLTD2010 LPWattage : 250 WСветилка Живот : 2000 ~ 3000 часаПроектор / Проектори : За МИЦУБИШИ HC200 / HC2000ОписСветилка МоделVLTD2010 LPПроектор : За МИЦУБИШИ HC200 / HC2000Wattage250 WСветилка живот : 3500 HТип : Сијалица со Генерички Домување1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Бесплатен Превозот Нови Оригинални Гола Сијалица 5J.JDM05.001 Светилка за BenQ MX882UST / MW883UST Проектори
Свеж

Објектот специфики : КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V is_customized : Да Апликација : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење Бренд Име : Увид светилки Број на Модел : 5 J.JDM05.001 Тип : Замена на Проектор Светилка За нас : Производителот Припаѓаат на : Компатибилност Компатибилност : MX882 UST / MW883 UST Живот време : до 2000hours Гаранција : 180days Испорака Детална : 3 дневна Вати : 230 W се Користи : бизнис,училиште,образование,hom Квалитет : 100% Висок квалитет на оригиналниот голи светилка Просечно Траење : до 2,000 часа Пакување : 1 единица за секој обична кутија MOQ : 1 bucСВЕТИЛКА ИНСТАЛАЦИЈАТоа е не се потребни специјални вештини за да се инсталира светилка...

Оригиналниот Проектор светилка без домување SHP101 за EP706 EP712 EP719H
Свеж

Оригиналниот Проектор светилка без домување SHP101 за EP706 EP712 EP719 HМодел : SHP101 Цена : 75 ДОЛАРИСветилка Живот : 20003000 Часот Рефлектор големина : 50 X50 MMFittable Проектор : EP706 EP712 EP719 HПревозот Услови : ФОБ Гуангжу Од Експрес DHL, UPSот, FEDEX, EMSГаранција : Шест месеци гаранција од датум на фактурата, со исклучок на човечките штети, штети предизвикани од не успеа работата на проектори.

Проектор Светилка DT00781 / 8332981300 HCP-60X 70X CP-X1 X2 X4 X22 MP-J1EF
Свеж

Проектор Светилка DT00781 / 8332981300 HITA ЧИ HCP60 X 70 X CPX1 X2 X4 X22 MPJ1 EFМодел : DT00781 / 8332981300Wattage : HS150 W AC / DC : ACСветилка Живот : 20003000 Часот Рефлектор големина : 50×50 MMFittable Проектор : HCP60 X 70 X CPX1 X2 X4 X22 253 ЕДX20 X22 MPJ1 EFПревозот Услови : ФОБ Гуангжу Од Експрес DHL, UPSот, FEDEX, EMSВреме на испорака : рок 17 работни дена по уплататаГаранција : Шест месеци гаранција од датум на фактурата, со исклучок на човечките штети, штети предизвикани од не успеа работата на проектори.

Оригиналниот Проектор Светилка ЕТ-LAE700 за AE700 ЈП-AE700E AE800
Свеж

Проектор Светилка ЕТLAE700 за AE700 ЈПAE700 E AE800Модел : ЕТLAE700Wattage : HS120 W AC / DC : ACСветилка Живот : 20003000 Часот Рефлектор големина : 50×50 MMFittable Проектор : PANA SONIC AE700 ЈПAE700 E AE800 ЕТLAE700Време на испорака : рок 17 работни дена по уплататаГаранција : Шест месеци гаранција од датум на фактурата, со исклучок на човечките штети, штети предизвикани од не успеа работата на проектори.Ве молиме контактирајте со нас ако модели што го барате не се на шоуто.

Проектор Светилка е Сијалица DT00461/DT00521 Замена голи светилка за ЕД-X3250 ЕД-X3250AT ЕД-X3270 ЕД-X3270A ЕД-X3280B
Свеж

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Бесплатен Превозот Оригинални проектор светилка POA-LMP103 / 610-331-6345 за PLC-XU100 / PLC-XU110 / LC-XB40N / LC-XB40
Свеж

Бесплатен Превозот Оригинални проектор светилка POALMP103 / 6103316345 за PLCXU100 / PLCXU110 / LCXB40 N / LCXB40Модел : POALMP103Дел број : 6103316345Сијалица Тип : PVIP 300 / 1.3 E21.6Светилка Живот : 20003000 ЧасаРефлектор големина : 50 X55 MMКомпатибилен со : PLCXU100 / PLCXU110 / LCXB40 N / LCXB40Минимална Цел Количество : 1 парчеГаранција : Шест месеци гаранција по породувањето, со исклучок на човечките штети, штети предизвикани од не успеа работата на проектори.

Оригиналниот Проектор Светилка DT00757 за CP-X15 X251X256 ЕД-X10 X1092 X12 X15
Свеж

Wattage : HS180 WСветилка Живот : 20003000 ЧасаРефлектор големина : 50×50 MMFittable Проектор : HITACHI CPX15 X251 X256 ЕДX10 X1092 X12 X15Пакет : оригиналното пакувањеПревозот Услови : ФОБ Гуангжу Од Експрес DHL, UPSот, FEDEX, EMSВреме на испорака : рок 17 работни дена по уплататаГаранција : 5 месеци гаранција од датум на фактурата, со исклучок на човечките штети, штети предизвикани од не успеа работата на проектори.

Проектор Светилка SHP112 180W за PV2223 / DS671 / PV2223 / EP721 / EP727 / PRO200X / DX609 / DS309 / TS721 / EP620 / EP720
Свеж

Проектор Светилка SHP105 220 W ЗА PDF260 S ACER XD1150 Леново C10 OPTAMA PV2223 парчеБесплатен превозот SHP99 / 200 W оригинални гола сијалица за Toshiba TLPWX2200 TLPX2000 TLPX2500 A TLPX3000 TLPXD2700 XD3000 A парчеОригиналниот гола сијалица SHP90 за Toshiba TDPT95 C TDPT100 TDPT100 C 180 дена гаранција парчеОригиналниот SHP48 150 WProjector светилка за Toshiba TLP650 TLP660 TLP661 TLP670 TLP671 TLP680 TLP681 парчеОригиналниот SHP110 200 W Проектор светилка за Остри XGF225 XA E320 XA F825 XA E820 SA парчеОригиналниот SHP102 275 W Проектор светилка за Остри XR5180 X 5180 S 5280 X 3020 X 3010 X 8280 X парчеОригиналниот SHP119 220 W Проектор светилка за Остри XGJ326 XA J630 XA M825 XA J830 XA парчеSPЛАМБА019 SHP59 проектор светилка за INFOCЛП600 ЛП600 C IN32 C IN34 C IN35 IN36 парчеПроектор Светилка SHP112 180 W за PV2223 / PV2223+ / DS671 / PV2223 / EP721 / EP727 / PRO200 X / DX609 / DS309 / TS721 / EP620 / EP720Модел : SHP22Бренд : Феникс Wattage : SHP112 180 WСветилка Живот : 20003000 Часот Рефлектор големина : 50×50 MMFittable Проектор : PV2223 / PV2223+ / DS671 / PV2223 / EP721 / EP727 / PRO200 X / DX609 / DS309 / TS721 / EP620 / EP720 / EP726 / DX720 / NEP706 / DX606 / ACCO / S22 E / DS306 / CB2000 / S22 E / OP1122 / OPS1900 / OP1230 / 3 M22 / EP721i / EP727i / EP726i / RP720i / EP720i / EP726 S / DX606 V / TX727 / DX609i / DS309i / DX606i / DS306i / S25 / GT3000 / EP726v / DX609v / EP726sПревозот Услови : ФОБ Гуангжу од Експрес DHL, UPSот, FEDEX, EMSПакет : оригиналното пакувањеВреме на испорака : рок 17 работни дена по уплататаГаранција : Шест месеци гаранција од датум на фактурата, со исклучок на човечките штети, штети предизвикани од не успеа работата на проектори.

HCP-7000X 6800X 6600X CP-X505 X605 DT00771 Проектор Светилка
Свеж

Wattage : NSH 285 WСветилка Живот : 20003000 ЧасаРефлектор големина : 55×55 MMFittable Проектор : ЗДРАВО ТАЧИ HCP7000 X 6800 X 6600 X CPX505 X605 X608Пакет : оригиналното пакувањеПревозот Услови : ФОБ Гуангжу Од Експрес DHL, UPSот, FEDEX, EMSВреме на испорака : рок 17 работни дена по уплататаГаранција : Шест месеци гаранција од датум на фактурата, со исклучок на човечките штети, штети предизвикани од не успеа работата на проектори.

DT00891 оригинални beamer светилка за проектор ЕД-A100 / ED-A100J / ED-A110 / ED-A110J / HCP-A8
Свеж

DT00891 / CPA100 LAMP оригинални beamer светилка за проектор ЕДA100 / EDA100 J / EDA110 / EDA110 J / HCPA8Модел : DT00891 Дел број : CPA100 LAMPТип : NSHA Wattage : 220 WСветилка Живот : 20003000 Часот Рефлектор големина : 50×50 MMТип : светилка со станбен Пакување : оригиналното пакувањеКомпатибилен со : CPA100 / CPA100 J / CPA101 / EDA100 / EDA100 J / EDA110 / EDA110 J / HCPA8Гаранција : Шест месеци гаранција од датум на фактурата, со исклучок на човечките штети, штети предизвикани од не успеа работата на проектори.

Оригиналниот Проектор Светилка SHP132 220W за MP515ST MP515 MP525 MP525ST
Свеж

Оригиналниот Проектор Светилка SHP132 220 W за MP515 ST MP515 MP525 MP525 STМодел : SHP132Wattage : SHP132 220 W AC / DC : ACСветилка Живот : 20003000 Часот Рефлектор големина : 50×50 MMFittable Проектор : MP515 ST MP515 MP525 MP525 STПревозот Услови : ФОБ Гуангжу од Експрес DHL, UPSот, FEDEX, EMSПакет : оригиналното пакувањеВреме на испорака : рок 17 работни дена по уплататаГаранција : Шест месеци гаранција од датум на фактурата, со исклучок на човечките штети, штети предизвикани од не успеа работата на проектори.

POA-LMP55 / 610-309-2706 Оригинални Проектор светилка со станбен за Сан јо PLC-XU48 / PLC-XU50 / PLC-XU51 / PLC-XU55
Свеж

POALMP55 / 6103092706 Оригинални Проектор светилка со станбен за Сан јо PLCXU48 / PLCXU50 / PLCXU51 / PLCXU55Број на модел : POALMP55 Дел Броеви : 6103092706Сијалица Тип : UHP 200 W Рефлектор големина : 50×55 MMЖивот време : 20003000Fittable проектор модели : Сан јо PLCSL20 / Сан јо PLCSU55 / Сан јо PLCXE20 / Сан јо PLCXT15 KS / Сан јо PLCXT15 KU / Сан јо PLCXU25 / Сан јо PLCXU2510 / Сан јо PLCXU47 / Сан јо PLCXU48 / Сан јо PLCXU50 / Сан јо PLCXU51 / Сан јо PLCXU55 / Сан јо PLCXU58Пакувањето : Картонска кутија со пенаМинимална Oder количина : 1 парчеГаранција : Шест месеци гаранција од датум на фактурата, со исклучок на човечките штети, штети предизвикани од не успеа работата на проектори.

Оригиналниот проектор Сијалица ЕЗ.J2101.001 за ACER PD100 PD100D PD100P PD100PD PD120 PD120D PD120P PD120PD XD1170D XD1250P XD1270D
Свеж

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Оригиналниот Проектор Светилка 5J.J0A05.001 SHP132 220W за MP525 MP525ST MP515ST MP515
Свеж

Проектор Светилка 5 J.J0 A05.001 / SHP132 220 W за БЕН П MP525 MP525 ST MP515 ST MP515Модел : 5 J.J0 A05.001 Wattage : SHP132 220 W AC / DC : DCСветилка Живот : 20003000 Часот Рефлектор големина : 50×50 MMFittable Проектор : MP515 ST MP515 MP525 MP525 STПревозот Услови : ФОБ Гуангжу од Експрес DHL, UPSот, FEDEX, EMSВреме на испорака : рок 17 работни дена по уплататаГаранција : Шест месеци гаранција од датум на фактурата, со исклучок на човечките штети, штети предизвикани од не успеа работата на проектори.

оригиналниот проектор Светилка со станбен LMP-C162 за VPL-EX3 EX4 ES3 ES4 CX20 CS20 21 X20
Свеж

Модел : LMPC162 Цена : 222 ДОЛАРИБренд : Феникс Wattage : HSCR165 WСветилка Живот : 20003000 Часот Рефлектор големина : 45×50 MMFittable Проектор : Sony VPLEX3 EX4 ES3 ES4 CX20 CS20 21 X20Превозот Услови : ФОБ Гуангжу од Експрес DHL, UPSот, FEDEX, EMSПакет : оригиналното пакувањеВреме на испорака : рок 17 работни дена по уплататаГаранција : Шест месеци гаранција од датум на фактурата, со исклучок на човечките штети, штети предизвикани од не успеа работата на проектори.

ДЕ.5811116701-SOT Замена светилка со станбен за OPTOMA DH1015 / DH1016 /EH2060 / EX784 / EX799P со 180 дена гаранција
Свеж

Опис : 1.Дел No : ДЕ.5811116701SOT2 Тип : Компатибилни Светилка со домување3 Време на испорака : рок од 23 дена4...

Компатибилен 20-01501-20 проектор светилка за Smart Board 480i5 880i5 885i5 SB880 SLR40Wi UF75 UF75W P-VIP 230/0.8 E20.8 СРЕЌНИ BATE
Свеж

Тип : Замена на Проектор Светилка (CB)Дел Број : 200150120Компатибилен со : Паметни Технологии Unifi75 / Unifi75w Smartboard / Паметни Технологии Light Raise 40wi / / SLR40 WiWattage : 230 WПросечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањетоМесто на Потекло : Шенжен, Кина (Копно)1...

Happybate Оригинални Голи projectorl Светилка 5J.J5E05.001 за LBT MS513/ MW516 /MX514/MW516+ UHP190/160W
Свеж

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Нови PK-L2615U Замена светилки со Висок квалитет за JVC DLA-X9000 X7000 X5000 DLA-RS500 DLA-RS440 DLA-RS540 DLA-RS640
Свеж

Нашата предност : 1,Ние гарантираме дека сите LUMENS компатибилен светилки се инсталирани со ОРИГИНАЛНИ ГОРИЛНИЦИ внатре, па тоа ќе имаат најдобри перформанси.2,Во исто време, ние сме 6 месеци гаранција за светилки...

NSHA220W Проектор Светилка DT00891 со Станбен за Здраво та чи CP-A100/CP-A100J/CP-A101/ ED-A100/ED-A100J/ED-A110/ED-A110J
Свеж

Опис на производот : NSHA220 W Проектор Светилка DT00891 со Станбен за Здраво та чи CPA100 / CPA100 J / CPA101 / EDA100 / EDA100 J / EDA110 / EDA110 JБренд Име : GeyingБрој На Модел : DT00893Сијалица Тип:NSHA220 WЖивот време : 20003000 часаFittable проектор модели : Hita чи CPA200 / CPA52 / EDA10 / EDA101 / EDA111 / EDA6 / EDО7 / HCPA6Пакување : Картонска кутија со пенаМинимална Цел количество : 1 парчеПревозот Термини : DHL, UPSОТ, FEDEX, EMSВреме на испорака : Во рок од 24 часа по уплататаНачин На Плаќање : Paypal, T / T, Western UnionПакување & Испорака : 1...

Замена на Проектор светилка DT00751 За HITACHI CP-HX3180 CP-HX3188 CP-X260 CP-X260W CP-X265 CP-X265W CP-X267 CP-X268 СРЕЌЕН BATE
Свеж

Тип : Замена на Проектор Светилка(CB)Дел Број : DT00751Компатибилен со : CPHX3180 CPHX3188 CPX260 CPX260 W CPX265 CPX265 W CPX267 CPX268Wattage : HS200 WПросечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањетоМесто на Потекло : Шенжен, Кина (Копно) Answer : ___________________________ Note : бела светлина, купот и жолта светлина првенство ќе биде предаден, случајно според акции, не ја прифати наведени боја, како што е наведено боја потребен контакт со сервисот за да се потврди обичај1...

LMP-E211 Оригинални Проектор Светилка со станбен за VPL-EW130 VPL-EX100 VPL-EX120 VPL-EX145 VPL-EX175 VLT-SW125ED3L СРЕЌЕН BATE
Свеж

Тип : Оригинални Проектор Светилка со ДомувањеДел Број : LMPE211Компатибилен со : VPLEW130,VPLSX125 ED3 L,VPLEX100,VPL EX120,VPLEX145,VPLEX175,VPLSW125Wattage : UHP210 / 140 W 50*50Просечен Живот (часот) : 3000 Часа.Лесно да се инсталира.Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањетоМесто на Потекло : Шенжен, Кина (Копно)1...

Топла продажба 5J.J2C01.001 Relpacement проектор светилка за BENQ MP611c MP620c MP721C Mp620p MP720P PD100D W100 трговија на големо 10 парчиња
Свеж

Нашата предност : 1,Ние гарантираме дека сите LUMENS компатибилен светилки се инсталирани со ОРИГИНАЛНИ ГОРИЛНИЦИ внатре, па тоа ќе имаат најдобри перформанси.2,Во исто време, ние сме 6 месеци гаранција за светилки...

Замена на Проектор Светилка NP15LP 60003121 за NEC M230 M260 M300 M311X M300XG M300X M271X M271W 180 дена гаранција
Свеж

Светилка модел : NP15 LPСветилка тип : 100% нов замена светилка со висока осветленостМесто на Потекло : Guangdong,Кина (Копно)работен век : прибл...

Висок квалитет на Проектор сијалица LMP-E212 за SONY VPL-EW225, EW226, EW245, EW246, EW275 со Јапонија феникс оригинални светилка режач
Свеж

ОписВисок квалитет на Проектор сијалица LMPE212 за SONY VPLEW225, EW226, EW245, EW246, EW275 со Јапонија феникс оригинални светилка режачСветилка Модел LMPE212Проектор : за SONY VPLEW225 / VPLEW226 / VPLEW245 / VPLEW246 / VPLEW275 / VPLEW276 / VPLEX222 / VPLEX226 / VPLEX241 / VPLEX242 / VPLEX245 / VPLEX246 / VPLEX271 / VPLEX272 / VPLEX275 / VPLEX276 / VPLSW525 / VPLSW525 C / VPLSW535 / VPLSW535 C / VPLSW536 / VPLEX225Wattage210 WattsСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проектор сијалица со Јапонија феникс оригинални светилка режач1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Проектор сијалица LMP-E211 за SONY VPL-SX125 / VPL-EX146 / VPL-EX148, VPL-EX178, VPL-EX123 со Јапонија феникс оригинални светилка режач
Свеж

ОписПроектор сијалица LMPE211 за SONY VPLSX125 / VPLEX146 / VPLEX148, VPLEX178, VPLEX123 со Јапонија феникс оригинални светилка режачСветилка Модел LMPE211Проектор : За SONY VPLEW130 / VPLEX100 / VPLEX120 / VPLEX145 / VPLEX175 / VPLSW125 / VPLSW125 ED3 L / VPLSX125 / VPLSX125 ED3 L / VPLEX146 / VPLEX148 / VPLEX178 / VPLEX123Wattage210 WattsСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проектор сијалица со Јапонија феникс оригинални светилка режач1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Висок квалитет на Проектор сијалица TLPLP20 за TOSHIBA TDP-P9 / TDP-PX10U со Јапонија феникс оригинални светилка режач
Свеж

ОписВисок квалитет на Проектор сијалица TLPLP20 за TOSHIBA TDPP9 / TDPPX10 U со Јапонија феникс оригинални светилка режачСветилка Модел TLPLP20Проектор : За TOSHIBA TDPP9 / TDPPX10 UWattage200 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проектор сијалица со Јапонија феникс оригинални светилка режач1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...