.

Новодојдени исклучување white star mesh embroidred чипка ткаенина за свадба/вечер фустан ткаенина од дворот
Свеж

дворот 59.90 / дворот дворот дворот ДОЛАРИ, 33.11 / дворот дворот ДОЛАРИ, 33.11 / дворот дворот Материјал : полиестерШирина : 125cmПакување : цената е за 1yard, 1yard=0.91 метарБоја : бела offИсто така, Ако треба да се купи свадба / вечер фустан ткаенина,ве молиме да појдете на нашата ткаенина продавница линк е : Ако треба цел брод заедно, ве молиме имајте на цел од страна на both.By на начин, ако треба да брод од експрес,тогаш вие само направи една нарачка од express,уште од пост,ние ќе брод сите од express.За било какви прашања, контактирајте со нас слободно.Начин На Плаќање(1) : Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.(2) : Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.(3) : Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.Превозот И Ракувањето СоСите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 3 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам.Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.

5yard 5.5 cm Облека, додатоци исклучителна 24 мешавина боја чипка квалитет чипка ткаенина со еластична чипка широк 8cm Еластична чипка,лента
Свеж

0 Welcome на нашите aliexpress продавница!Боја : исто како на сликата подолуИспорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 1525 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции...

87 Темно Кафе Чипка 16CM Широк 2 метри/многу се Водат Еластична Чипка Работ Тапацир Материјали за Шиење рачно изработени Занаетчиски Лента DIY Ткаенина
Свеж

#87 Темно Кафе Чипка 16 CM Широк 2 метри / многу се Водат Еластична Чипка Работ Тапацир Материјали за Шиење рачно изработени Занаетчиски Лента DIY ТкаенинаМатеријали : најлон, spandexШирина : 16 CM (1cm=0.39 инчи)Еластична чипка2 дворови / многуТемно кафе боја чипка!За Превозот 1...

2017 Најновите beaded Џорџ Чипка Ткаенини Africain Guipure Везени Африкански француска Чипка Ткаенина Висок Квалитет Со монистра
Свеж

Добредојдовте во посета на мојот продавница5 дворови / парче5yards=4.572 мете рШирина : 1.2 метри долго : 4.57 метар Љубезно Забелешка : Бидејќи се пука,на екранот или стоки имаат многу бои, сликата и materiaobject може да има мали разлики, ве молиме предмет на материјал објект.

Топла продажба Светло Сива Ширина 13CM Супер Еластичен Чипка Ткаенина diy облека ткаенини
Свеж

Ширина : 13cmБоја : светло сиваКоличина : 5yards / многуУпотреба : Идеален за Фустан, headbware, женски underware гребенот,чанта додаток, шапка...

2017 Сребро залепени сјајот искра нето мрежа дише чипка ткаенина за моден дизајнер/ венчаница/партија/дама облечи WWH741
Свеж

добредојдовте на ткаенина продавница1.должина : 5yards 1yard=0.9144 метар2.ширина : 145cm150cm3.поддршка на големо и лични обичај,добредојдовте на испитување,испрати со dhl или fedex4.net mesh рака печати сјајот чипка ткаенина користи за лични обичај вечер фустан и венчаница,топло совет : овој материјал е направен од лепило со сјај во прав ,не вез ,сјајот ќе биде падне (користите само за една партија или прилика,не може да се мијат со вода),нејзините не припаѓаат на квалитетот проблем,ако не може да го прифати сјајот падне ,ве молиме да не цел овој вид чипка ,ви благодариме5,боја : шампањ злато / сребрена бр.50 достапни боја може да лична обичај

Висок квалитет на африкански француски tulle чипка ткаенина со убави бисери 3d цвет шема дизајн француски нето чипка за свадба JLW-106
Свеж

започнетекрајотДизајн Број : JLW106Техника : ВезениДолжина : 5 метриШирина : 122 СММатеријал : Tulle + НетоКлучни Зборови : француски / Tulle / Нето чипка / 3d Чипка Ткаенини / француски Tulle ЧипкаКаде е детална слика?Прикажи ПовеќеНајчесто поставувани ПРАШАЊАОна што за нас? Квалитетот на нашата култура, изберете нашите производи и услуги е исто како да го одберете најдоверливите друштва за осигурување...

10Pieces/Многу француска чипка ткаенина црна боја на слонова коска бела везени applique High-end свадба фустан додатоци рачно изработени DIY RS380
Свеж

дворот Материјал : Чипка печ ГОЛЕМИНА : 28 CM * 23 CM(± 5 MM)Испорака Метод : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 1525 дена да повеќето земји(Шпанија, Бразил, Русија може да трае подолго време отколку САД) , тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции.Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било каква царинска одлагање, или доход, Што ќе биде одговорен за Кина царинската проблем и купувачот треба да биде одговорен за дестинација царински проблем, како транзит време е многу зависеше и се дадени на Локални Поштенски Услуги...

Бела пом пом памук, чипка прибор за облека Лента додатоци DIY додатоци
Свеж

Чипка малку бомба, текстура е многу мекаСликите се на сопственикот е изработка на планови глоба големината на сликата, ве молиме погледнете големината на филмот, чипка е нула стриже продажба.

Извезена Guipure Чипка Ткаенина Африкански Кабелот Чипка Ткаенина За Свадба Партија Се Облекуваат Вода Растворлив Мрежа Чипка Ткаенина Со Небото Сино
Свеж

Добредојдовте на kalume продавницаДОБРА ВЕСТ За нашите почитувани клиентиКонечно,kalume01 сега може исто така да обезбеди ЧИПКА ДР за нашите почитувани клиенти.Земете добар поглед и ве уверуваме дека ќе најдете нешто што ви интересира тука.Уживајте во вашата шопинг време во kalume1Производ DescripstionЕве ги деталите за чипка ткаенини : Објектот е во парк и се подготвени да бродСостојба : нова и unwornМатеријал : 100% памукШирина : 50" / 51"Дизајн : Африкански дизајнМатеријал : voile ткаенинаТежина : околу 2kilogram / 5yardsПакување : 5 дворови / парче,15 метри / пакетБоја : мултибоја како што е прикажано на фотографиитеПроизводи покажуваКако да се купат преку Али expressИсплата се должи во времето на купување...

Облека полите DIY растворливи во вода ткаенина шупливи чипка ткаенина додатоци црна чипка широк 32cm ткаенина декорација
Свеж

Високквалитет чипка растворливи во вода, везови 32cm широк

SZS Топла Флорални Цвет Водат Чипка Скриј Лента за Шиење Облека Здолниште Ракотворби Декорација Боја:Темно Сина
Свеж

*Практична Флорални Цвет Водат Чипка Скриј Лента За Шиење Облека Здолниште Ракотворби Декорација Боја : Темно СинаЦветни Цвет Водат Чипка Скриј Лента за Шиење Облека Здолниште Ракотворби Декорација Боја : Темно Blue100% Сосема Нов и висок квалитет.Одговара за Сите чипка се совршени за долна облека, градник, фустани, кукли, булчински превез, шапка, венчиња, измени уметност, couture, костим, накит дизајн, pillowcase, дома декор и така натаму може да се замисли.Материјал : се Водат чипкаШирина : Околу 6.5 см (2.56") (ве Молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.)Должина : 1 МетарБоја : Темно СинаПакет се вклучени : 1 x Цвет Водат Чипка Скриј ЛентаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

12 Виолетови Цвеќиња Чипка Еластична Чипка 17CM 2 дворови/многу Широк Еластична Водат Чипка Лента Прекрасна Шиење Мека Ткаенина Декорации
Свеж

#12 Виолетови Цвеќиња Чипка Еластична Чипка 17 CM 2 дворови / многу Широк Еластична Водат Чипка Лента Прекрасна Шиење Мека Ткаенина ДекорацииМатеријали : најлон, spandexШирина : 17cm (1cm=0.39 инчи)Еластична чипка2 дворови / многуЗа Превозот 1...

108 Светло Розова Чипка 18CM Широк 2 метри/многу се Водат Еластична Чипка Работ Тапацир Материјали за Шиење рачно изработени Облека На Продажба
Свеж

#108 Светло Розова Чипка 18 CM Широк 2 метри / многу се Водат Еластична Чипка Работ Тапацир Материјали за Шиење рачно изработени Облека На ПродажбаМатеријали : најлон, spandexШирина : 18 CM (1cm=0.39 инчи)Еластична чипка2 дворови / многуСветло розова чипка!За Превозот 1...

6Meters 25cm Ширина Бело Црни Најлон Eyelash Чипка Намали Мека Цвет Занает Шиење DIY Чипка Ткаенина За Фустан Направи Декорација
Свеж

Добредојдовте Виножито Мала Куќа1.Големина на : ширина : 25cm2.Боја : Црна,Бела3.Мате риал : НајлонMOQ е 6 метри, / многу(1 buc е 3 метри)

YACKALASI Мека Плетени Eyelash Чипка Ткаенини Сјајна Најлон долна облека Чипка Црно И Бело Скратува 8.5 CM Wid*290CM
Свеж

Не Еластична Чипка Една многу е еден парчиња : 8.5 CM*290 CMВе Молиме Да Се Напомене : Сите Yardage Чипка / Ткаенини, Има Намалување Од 3%5% Во ПроизводствоИ Тоа Е се Мери со Рака,Па Ве Молиме Да Се Овозможи / Ја Прифати Вашата Цел Со 5% Повеќе Или Помалку Количина.Се Надевам Дека Ќе Се Разбере Sistuation.Ви благодариме

79 Тенка Чипка 20CM Широк 2 метри/многу се Водат Еластична Чипка Ткаенина Работ Трим DIY Материјали за Шиење Дома Партија Облека Материјал
Свеж

#79 Тенка Чипка 20 CM Широк 2 метри / многу се Водат Еластична Чипка Ткаенина Работ Трим DIY Материјали за Шиење Дома Партија Облека МатеријалМатеријали : најлон, spandexШирина : 20 CM (1cm=0.39 инчи)Еластична чипка2 дворови / многуТенки и меки чипка!За Превозот 1...

Исклучување Бело Вино Ширум 3D флорални Appliques француска чипка прекрасна Африкански tulle чипка ткаенина со многу монистра 5 метри висок квалитет
Свеж

Должина : 5 метриШирина : 51 52 инчи ( околу 130 cm )Карактеристики : Ширум appliquesСе користи за : сите приликиМатеријал : Француска ЧипкаПревозот : Бесплатен превозот од DHLТежина : За 1.45 килограми по 5 метриДопрете чувство : МекаСостојба : Сосема нов и unwornКвалитет : Премиум Квалитет ЗагарантиранаДа, тоа е Мојата Омилена Продавница : Hannlin КралскатаПрофесионалец...

3M/ многу Ширина 55cm Исклучување White / Black француски Стил Chantilly Чипка Намали Свадба Фустан Ткаенина
Свеж

Добредојдовте Виножито Мала Куќа1.Големина на : ширина : 55cm2.Боја : Off бела,Црна3.Мате риал : НајлонMOQ е 3 метри / многу(1 buc на 3 метри)

100 Чипка 23CM Широк 2 метри/многу се Водат Еластична Чипка Работ Тапацир Материјали за Шиење рачно изработени Лента Ткаенина Облека
Свеж

#100 Чипка 23 CM Широк 2 метри / многу се Водат Еластична Чипка Работ Тапацир Материјали за Шиење рачно изработени Лента Ткаенина ОблекаМатеријали : најлон, spandexШирина : 23 CM (1cm=0.39 инчи)Еластична чипка2 дворови / многуЗа Превозот 1...

7cm ширина Памук embroid чипка шиење лента guipure тапацир ткаенина искриват плетење DIY Облека, Додатоци бесплатен превозот3421
Свеж

Напомена : 1 двор = 0.9144 метар.Име на производ : 7cm ширина Памук, Чипка EmbroidПроизводот НЕ : 3421Чипка ширина : 7cm(најмногу широк)Боја : pls се погледне на сликиПакет : OPP торби и картондворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворИспорака И УслугаАко изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус...

1 двор вино моден стил тешки рачно изработени невести вечер/партија фустан од чипка fabirc 47 ширина
Свеж

Цена : Цената е за 1yard.1 двор=120cm широк*91cm должинадоколку купите повеќе од 1 двор,што нема да се намали во едно парче најдолг е 15 метри.ние, исто така, направи трговија на големо,тоа започнува од 15 метри.ако сакате трговија на големо контактирајте ме...

2017 Африкански Чипка ткаенина Топла Продаде Мрежа чипка Нови Пристигнување Франција Кралска Сина Боја африкански кабелот guipure чипка Ткаенини Висок Квалитет
Свеж

можете да се меша со различни дизајн Чипка Ткаенина или боја сакате, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобра трговија на големо цена , Инвентар промени секој ден ви Благодариме.Внимание Pls : Pls остави messge за точната боја или големина, по плаќањето, во спротивно ние ќе брод вашата нарачка од страна на боја по случаен избор без било prenotice...

Африкански Чипка ткаенина Топла Продаде Мрежа 2017 Нови Пристигнување Обичен мулти Боја африкански кабелот Чипка /guipure чипка Ткаенини Висок Квалитет PL1463
Свеж

.9254245773833000 ТОПЛА ПРОДАЖБА дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворДобредојдовте НаKYF Професионални Чипка ПродавницаСите производи вистински фотографииОпис на производот : Состојба : Сосема нов и unworn Ширина : 50" / 51" Дизајн : Африкански дизајн Минимум цел количество : Минимум цел количество е 5 YD...

Еластична Чипка Ткаенина,DIY Облека, Додатоци,Шиење Швајцарската Трим Свадба Чипка Материјал 16cm 5Yds/многу
Свеж

Големина : 16cmБоја : светло кафеКоличина : 5yards / многуУпотреба : Идеален за Фустан, headbware, женски underware гребенот,чанта додаток, шапка...

10yards Црното Злато Sequin Цвет Чипка Лента Тапацир Ткаенина Кабелот Applique Scrapbooking Кроење за Облекува во Облека Украсена T2632
Свеж

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishments,scrapbooking, торба, капи, итн...

5yds/многу трговија на Големо Цена Африкански Џорџ Чипка Ткаенина Популарни Дизајн Африкански Џорџ Ткаенина За Нигериската Свадба Партија се Облекуваат B8G34
Свеж

Добредојдовте На Нашата продавницаНашата продавница е во Гуангжу,Guangdong Н Р Кина Имаме многу видови на африкански восок ткаенини и чипка ткаенини,сите тие се најновиот дизајни и 100% памук и висок квалитет на ткаенини!!! Имаме голем број на нови дизајни секој месец,и ние ќе ги објавиме овие нови дизајни во време на нашата вебстраница...

1y/многу 5cm Цвет Извезени Со Бисери Чипка Ткаенина Трим Панделки DIY за Шиење Облека рачно изработени Материјали Додатоци LX135
Свеж

1y / многу 5cm Цвет Извезени Со Бисери Чипка Ткаенина Трим Панделки DIY за Шиење Облека рачно изработени Материјали Додатоци LX135Димензии : ширина околу 5cmКОЛИЧИНА : 1yards / многу (прибл 17pcs срца)Материјал : Полиестер свила +ABS МонистраБоја : Бела,РозоваСе користи за : Облека,Кукли,Свадба,Дома декор ект,Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Испорака : Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред исплата...

Нови пристигнување нето чипка tulle ткаенини руменило розова француска чипка ткаенина висок квалитет метален нигериската чипка ткаенина FLP-673
Свеж

Нови пристигнување нето чипка tulle ткаенини руменило розова француска чипка ткаенина висок квалитет метален нигериската чипка ткаенина FLP6731.Позадина : полиестер2.Ширина : 51"~52" ширина3.Пакување : 5y или 15 y пакување4.Време на испорака : 3~5 работни дена од DHL, EMS, UPSот5.Минимална цел : 150 метри на секоја боја.6.Плаќање : Запад union, Money gram, T / TНие снабдување со висок квалитет на Африканската laces, француски laces, vevelt laces, швајцарската voile laces, handcut voile laces, organza laces и др...

Дубаи Швајцарската Voile Памук, Чипка Ткаенина 2018 Едноставна Африкански Швајцарската voile чипка во швајцарија Висок Квалитет на Швајцарската Сува Laces CLP-359
Свеж

Дубаи Швајцарската Voile Памук, Чипка Ткаенина 2018 Едноставна Африкански Швајцарската voile чипка во швајцарија Висок Квалитет на Швајцарската Сува Laces CLP3591.Позадина : памук и полиестер2.Ширина : 51"~52" ширина3.Пакување : 5y или 15 y пакување4.Време на испорака : 3~5 работни дена од DHL, EMS, UPSот5.Минимална цел : 150 метри на секоја боја.6.Плаќање : Запад union, Money gram, T / TНие снабдување со висок квалитет на Африканската laces, француски laces, vevelt laces, швајцарската voile laces, handcut voile laces, organza laces и др...

Нова мода мешана боја на беж/црна мрежа везови чипка ткаенина за венчаница/партија чипка ткаенина од дворот
Свеж

дворот 59.90 / дворот дворот дворот ДОЛАРИ, 33.11 / дворот дворот ДОЛАРИ, 33.11 / дворот дворМатеријал : полиестерШирина : 130cmПакување : цената е за 1yard, 1yard=0.91 метарБоја : како на сликиИсто така, Ако треба да се купи свадба / вечер фустан ткаенина,ве молиме да појдете на нашата ткаенина продавница линк е : Ако треба цел брод заедно, ве молиме имајте на цел од страна на both.By на начин, ако треба да брод од експрес,тогаш вие само направи една нарачка од express,уште од пост,ние ќе брод сите од express.За било какви прашања, контактирајте со нас слободно.Начин На Плаќање(1) : Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.(2) : Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.(3) : Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.Превозот И Ракувањето СоСите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 3 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам.Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.

исклучување бела свадба чипка намали,супер исклучителна свадба чипка, scalloped намали за превез, LT114VE
Свеж

Почитувани клиенти, Топло Добредојде на Феј Материјали онлајн продавница.Ние, главно, снабдување со врвен квалитет чипка ткаенина, чипка намали, чипка appliques, кристал applique, headpeices, ткаенина цвеќиња, за шиење, булчински sash, DIY вештини, почетен прибор, венчаница, фото позадина, реквизит и така натаму..Исто така, ние може да обезбеди нешто што ќе може да не најдете во нашата производ на листата, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори.Феј материјали продавница оглас : venise чипка намали, scallop чипка, ретро капчиња чипка, гроздобер venise чипка ткаенина, надвор белаЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со повеќето прекрасен дизајн.Можете да ги користите овие прекрасни парчиња, за да ги свадба се облекуваат, bridemaids фустан, цвет девојка се облекуваат, свадба маса тркачи, свадба decors, булчински спојки, булчински превез, headpiece и сè што можете да ...Нека вашиот инспирира работа!............................................................................................БОЈАисклучување бела како што се гледа на сликата.ГОЛЕМИНА2 инчи во широк и цената е за ЕДЕН ДВОР , ние мат испратите во две или повеќе парче, ако не им се потребни во едно парче ве молам оставете порака .....

исклучување бела чипка намали, ретро цвеќиња чипка намали, булчински трим чипка, LT072VE
Свеж

Почитувани клиенти, Топло Добредојде на Феј Материјали онлајн продавница.Ние, главно, снабдување со врвен квалитет чипка ткаенина, чипка намали, чипка appliques, кристал applique, headpeices, ткаенина цвеќиња, за шиење, булчински sash, DIY вештини, почетен прибор, венчаница, фото позадина, реквизит и така натаму..Исто така, ние може да обезбеди нешто што ќе може да не најдете во нашата производ на листата, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори.Феј материјали продавница оглас : venise чипка намали, scallop чипка, ретро капчиња чипка, гроздобер venise чипка ткаенина, надвор белаЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со повеќето прекрасен дизајн.Можете да ги користите овие прекрасни парчиња, за да ги свадба се облекуваат, bridemaids фустан, цвет девојка се облекуваат, свадба маса тркачи, свадба decors, булчински спојки, булчински превез, headpiece и сè што можете да ...Нека вашиот инспирира работа!............................................................................................БОЈАисклучување бела како што се гледа на сликата.ГОЛЕМИНА2 инчи во широк и цената е за ЕДЕН ДВОР , ние мат испратите во две или повеќе парче, ако не им се потребни во едно парче ве молам оставете порака .

бела venise чипка намали, супер исклучителна scalloped намали за превез, свадба од 1 двор LT087VE
Свеж

Почитувани клиенти, Топло Добредојде на Феј Материјали онлајн продавница.Ние, главно, снабдување со врвен квалитет чипка ткаенина, чипка намали, чипка appliques, кристал applique, headpeices, ткаенина цвеќиња, за шиење, булчински sash, DIY вештини, почетен прибор, венчаница, фото позадина, реквизит и така натаму..Исто така, ние може да обезбеди нешто што ќе може да не најдете во нашата производ на листата, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори.Феј материјали продавница оглас : venise чипка намали, scallop чипка, ретро капчиња чипка, гроздобер venise чипка ткаенина, надвор белаЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со повеќето прекрасен дизајн.Можете да ги користите овие прекрасни парчиња, за да ги свадба се облекуваат, bridemaids фустан, цвет девојка се облекуваат, свадба маса тркачи, свадба decors, булчински спојки, булчински превез, headpiece и сè што можете да ...Нека вашиот инспирира работа!............................................................................................БОЈАисклучување бела како што се гледа на сликата.ГОЛЕМИНА2.1 инчи во широк и цената е за ЕДЕН ДВОР , ние мат испратите во две или повеќе парче, ако не им се потребни во едно парче ве молам оставете порака .......................

свадба venise чипка намали, надвор бела свадба чипка, супер исклучителна чипка намали, scalloped намали за превез, LT097VE
Свеж

Почитувани клиенти, Топло Добредојде на Феј Материјали онлајн продавница.Ние, главно, снабдување со врвен квалитет чипка ткаенина, чипка намали, чипка appliques, кристал applique, headpeices, ткаенина цвеќиња, за шиење, булчински sash, DIY вештини, почетен прибор, венчаница, фото позадина, реквизит и така натаму..Исто така, ние може да обезбеди нешто што ќе може да не најдете во нашата производ на листата, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори.Феј материјали продавница оглас : venise чипка намали, scallop чипка, ретро капчиња чипка, гроздобер venise чипка ткаенина, надвор белаЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со повеќето прекрасен дизајн.Можете да ги користите овие прекрасни парчиња, за да ги свадба се облекуваат, bridemaids фустан, цвет девојка се облекуваат, свадба маса тркачи, свадба decors, булчински спојки, булчински превез, headpiece и сè што можете да ...Нека вашиот инспирира работа!............................................................................................БОЈАисклучување бела како што се гледа на сликата.ГОЛЕМИНА1.8 инчи во широк и цената е за ЕДЕН ДВОР , ние мат испратите во две или повеќе парче, ако не им се потребни во едно парче ве молам оставете порака ......................