.

GUANDIN,Twill Печатени Памучна Ткаенина Крпеница/Шиење & Quilting Крпа Пакет/Цртан филм Крпа/Масти Четвртини/Ткиво 40x50cm 6pcs/пакет
Свеж

GUANDIN,Twill Печатени Памучна Ткаенина Крпеница / Шиење & Quilting Крпа Пакет / Цртан филм Крпа / Масти Четвртини / Ткиво 40x50cm 6pcs / пакетAnswer : ___________________________ Note : Сите ткаенини се скрати со рака...

Oxford памук предиво обоена ткаенина градина облека во есен и зима жените облека кошула ткаенина и на самото место трговија на големо
Свеж

Состав и содржина : 100% ПолиестерГрофот : 21s*21sГустина : 70*60Ширина : 145cmТежина : 130 грама (g / ㎡)Специфични употреба : кеси, фустан, долен веш, пижами, повик носат, спортски, кошули, троседот, постелнина, декоративна ткаенина, завеса крпа, перница, перница, се облекуваат

Широк 140cm Цртан филм Робот Star Војна Материјал Памук Сатен Ткаенина Quilting Дома Крпа Текстилни Комбинација DIY Шиење Бебе Облека
Свеж

6.59 / метар Ширина и должина : 140x50cm или 140x100cm прибл,рака намали,pls дозволете грешка големина 12cm, ако цел компјутери повеќе од 2 парчиња,сите компјутери се заедно во една conutinuoпарче предмет : Цртан филм Робот Star Војна Материјал 100% Памук Сатен Ткаенина Материјал : нови 100% памук , во Боја : мешани, Пакување : 1 buc ,секој печатите 1 парче Функција : Моден стил,идеален за DIY / деца облека / облека,здолништа,облека,кеси и сл

OOOT BAORJCT,173108 геометрија Комбинација ткаенина перници памук гербер комбинација ткаенини ткаенини за шиење diy занаети,бесплатен превозот
Свеж

започнетекрајотЗабелешка : ако сте се купи на повеќе од 2 многу , јас ќе ви даде континуирано , не сече .Ширина 1.6 метри фиксни, должина е бесконечна.1 lot = ширина 1.6 метри , долго 0,5 метар .2 број = ширина 1.6 метри , долго 1 метар .3 број = ширина 1.6 метри , долг 1.5 метри .4 број = ширина 1.6 метри , долго 2 метри .5 број = ширина 1.6 метри , долго е 2,5 метри .6 број = ширина 1.6 метри , долга 3 метри ...

OOOT BAORJCT,173106 цртан филм Комбинација ткаенина перници памук гербер комбинација ткаенини ткаенини за шиење diy занаети,бесплатен превозот
Свеж

започнетекрајотЗабелешка : ако сте се купи на повеќе од 2 многу , јас ќе ви даде континуирано , не сече .Ширина 1.6 метри фиксни, должина е бесконечна.1 lot = ширина 1.6 метри , долго 0,5 метар .2 број = ширина 1.6 метри , долго 1 метар .3 број = ширина 1.6 метри , долг 1.5 метри .4 број = ширина 1.6 метри , долго 2 метри .5 број = ширина 1.6 метри , долго е 2,5 метри .6 број = ширина 1.6 метри , долга 3 метри ...

110x50cm Памук црна цвет печати сомотски ткаенина за женски фустан, бебе крпа Постелнина Текстилни Комбинација Ватенка Шиење DIY
Свеж

Добредојдовте на Радоста продавница,Слободни трговскиИме на производ : 100% Памук сомотски водат ткаенинаМатеријал : 100% памук ткаениниДизајн : како на сликата прикажаниГолемина : 110cmx50cm(се намали со рака, грешка од ±2 cm)Пакет Содржина : Како вашиот изберете, ве Молиме да ни кажете боја на ткаенинаУпотреба : совршен за крпеница, торба,троседот,земјата декорација,Постелнина , бебе облека и многу други шиење занаети, нормално DIY проекти.Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1) се намали од страна, ве молиме овозможи 12cm грешка.2) мало боја разлика може да постои поради светла, камера и различни прилагодувања на екранот.3) кога вкупниот износ е под 6 ДОЛАРИ, испратите UNTRACKABLE воздух mail.4) кога вкупниот износ е 6 ДОЛАРИ или повеќе, испратите trackable воздух mail.5) кога вкупниот износ подолу 2 ДОЛАРИ ,НЕ МОЖЕ да се испрати...

TIANXINYUE 40color 20*30cm чувствува Полиестер ткаенини Nonwoven Чувствува Ткаенина 1mm Дебели Дома Декорација DIY Крпа За Цвет Играчка Felts
Свеж

Материјал : 100% полиестер Пакување : Микс на 40 парчиња на различни дизајни на ткаенина колекција како слика се прикажани Димензија : Приближно 20*30cm секој...

слободен брод tweed ткаенина линија weaved 3 бои за избор шема цена за 1meter 150cm широк
Свеж

Tweed ткаенинаМатеријал : 100% полиестерШирина : 59"(150cm)Тежат : 490 gsmЦената е за 1 метар,повеќе ќе биде континуирано.tweed ткаенина,меки се чувствуваат за облека,погоден за мебел ткаенина,DIY,торба,итн.Стандардна пратка преку Кина пост воздух mail.

150cm ширина печатени мека chiffon ткаенина цвеќиња шема за шамија и headband LS-J7377
Свеж

chiffon ткаенинаќе биде трговија на големо цена доколку купите повеќе квантитет!Можете да го изберете ја вашата боја комбинација само дозволете ми да знам однапред ве Молиме да се види прилог боја листа на мојот достапни бои !!ве молиме, напишете боја НЕ ,во ред !на ткаенина цена за 1meter ...

Shuanshuo Памучна Ткаенина Комбинација Крпа,Мечка&Риба Печати DIY Шиење Quilting Масти Четвртини Материјал За Бебе&Кукла 40*50cm 6pcs/еез
Свеж

Име на производ : Shuanshuo Памучна Ткаенина Комбинација Крпа Материјал : 100% памук густи и газирани...

Бесплатен Превозот африкански чипка,тантела ткаенини,везови ткаенина,француска чипка цвет блескави нови 5meter
Свеж

дворот дворот дворот дворот 67.53 / дворот дворафрикански швајцарската voile француска чипка ткаенина и висок квалитет на текстилни багаж 100% квалитетот полиестер Пациентот Дише материјал organza многу5 метри / многуфустан charmeuse прозорец завеса ткаенина чувствува цвеќиња швајцарија voile чипка,памук spandex ракавица собираат спреј со sequins лен НИ$ 106.50 / многу5 метри / многусвадба цвеќиња бб aftrican voile чипка собираат hollandis sequins фустан charmeuse прозорец завеса Божиќ ткаенина памук spandex многу50 парчиња / многуБесплатен Превозот Чипка,африкански швајцарската voile чипка,памук, полиестер чипка,organza,француски,кореја дизајн handcut многу5 метри / многуБесплатен Превозот,нови Кореја чипка clothig материјал,африкански чипка блуза,чипка ткаенина,везови ткаенина, handcut voilelace со sequins многу5 метри / многуфранцуска чипка organza ткаенина, супер восок hollandais,100% квалитетот полиестер печатење на ткаенина швајцарија текстилни багаж памучна ткаенина многу5 метри / многу2013 нова Кореја чипка, clothig материјал африкански чипка ткаенина,100% швајцарската voile,везови,трговија на големо и на мало со Бесплатен превозот САД$ 95.00 / многу5 метри / многучипка ткаенина блуза покаже фустан ткаенина топла зелена жолта златна полиестер везови чипка ткаенина Бесплатен превозот рака намали Франција чипка многу5 метри / многузавеси свадба блуза свадба декорација топло бела пурпурна златна полиестер tulle се тркалаат везови чипка ткаенина рака намали Франција многу5 метри / многузавеси свадба блуза покаже фустан ткаенина топла црна, виолетова жолта полиестер везови чипка ткаенина Бесплатен превозот рака намали Франција многу5 метри / многубесплатен превозот 135cm флеш sequin растворливи чипка ткаенина светло виолетова везови сина топка стерео deress јакна блуза ткаенина

voile чипка трева и цвеќиња лист завеси свадба трговија на големо цвет стапови златниот со вез НЕТО предиво бои 35cm widthe ткаенина
Свеж

дворот дворот дворот дворот 67.53 / дворот дворЛуксузна Ткаенина Стил 3Кеси 2012 женска чанта есен и зима мода женска торба гласник торба чанта жените парче Добар квалитет 2012 нова мода евтини стерео pleated модни чанти голем капацитет 3 начин на жените чанта парче коњ крзно intage кожа половината козметички торба коњски влакна чанти кожени вистинска кожа спојки кеси за мажи жени чанта парче леопард кеси за мажи фокс вистинско крзно гроздобер вистинска кожа луксузни satchel торба пурпурна синџир lowrie мала чанта парчемушка зајакот мобилни tote вечер вистинска кожа спојки црна каки гроздобер кожа половината крзно козметички торба бесплатен превозот САД$ 358.00 / парче Бесплатен Превозот Python кожа голема tote гроздобер леопард гроздобер рамо кеси организатор вистинска кожа торба за жените 2013 парче крокодил мобилни tote вечер вистинска кожа спојки црвено 2012 кеси жените чанта козметички торба бесплатен превозот САД$ 688.00 / парче 2013 Мода Python кожа голема tote гроздобер леопард рамо кеси организатор вистинска кожа торба за жените Вечер чанти парчесвадба цвеќиња бб aftrican voile чипка собираат hollandis sequins фустан charmeuse прозорец завеса Божиќ ткаенина памук spandex многу50 парчиња / многу Бесплатен Превозот Чипка,африкански швајцарската voile чипка,памук, полиестер чипка,organza,француски,кореја дизајн handcut многу5 метри / многу чипка ткаенина блуза покаже фустан ткаенина топла зелена жолта златна полиестер везови чипка ткаенина Бесплатен превозот рака намали Франција чипка многу5 метри / многу собираат hollandis вистински восок sequins фустан charmeuse прозорец завеса ткаенина сре цвеќиња швајцарија voile памук, чипка spandex многу5 метри / многубесплатен превозот светлина плитки пурпурна везови шупливи стерео deress блуза флеш sequin растворливи тантела и цвеќиња sequin ткаенина многу5 метри / многу висока густина свадба цвет aftrican voile чипка стадото hollandis sequins charmeuse прозорец завеса Божиќ ткаенина tulle spandex

Мали Свежи 3 Боја Мрачно Плитки Навремено Меур Памук на Одделот за Бебе Облека Тенок Капут Здолниште Ткаенина Кај Децата
Свеж

Ширина на | 160cm| памучен материјалТекстура | малку тенка дебелина мека кожа pendant не водатГубење на | и имаат поминато 130 г / мНа fringe и ширина на фиксна должина и паралелни 160cmНа мрачно е за 1.4 см широк3 светло обоени виткање муслинПинк / red / сина позадина бебе, колокација пати меур раб На Оддел за мали и свежоДебелина малку потенки, пропустливост на кожата, мека waxy, вертикална падПогоден за производство на облека принцеза фустан, венчаница, шамија, Сукња, фустан, Блузи, блузи, бебе облека, детски носат, итнПамук намалување е мал (околу 3%), ве молиме да се чувствуваат опуштено кога купување

Teramila Памук Златна Фолија Лен Ткаенини Луксузен Печатени Флорални Со Пеперутки Дизајн Беж Quilting Ткиво Перница Торба Завеса
Свеж

Следи за да Добиете Подарок"Ве молиме следете мојата продавница Така што ќе добиете 1 метар рачно изработени памук лента како подарок...

висока ефикасност бакар исполнет rfid за заштита на ткаенина
Свеж

Кина Снабдувач RFID Ткаенина За Торба И Паричникот ПоставатаПроизвод Бр : RFID67#ЛСостав : 23% бакар+20% nickle+57% полиестерДебелина : 0.080.09 mmОтпор : 0.030.05 OHMШирина : 108 CMБоја : сребро сиватип : plaidНега : Машина перат со студена вода(под 30 centiстепен)Не железоНе белењеБез хемиски хемиско чистењеПримена на СМАРТ Заштита Ткаенини : 1...

памук sateen водат црна цвет печатени ткаенини за шиење жените облека текстил ткиво свадба фустан од 140cm ширина
Свеж

Ширина : 140cmMeterial : памукПогоден за : фустан, cheongsam, наметки, sleepwear, шалови, завеси, костим, чанти, чевли, дома декор, рачно изработени DIY и така натаму.ве молиме имајте во предвид дека : 1 : ние поддршка за промет на големо , доколку купите повеќе од 10 парчиња , ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви даде изненадени цена .2 : ние не се намали на ткаенина ако купите повеќе од едно парче3 : ако купувате 1 парче, големината е 1 двор х 140 смако купувате 2 парчиња, големината е 2 двор х 140 см....ако се купи 10 парчиња, големината е 3 двор х 140 сми така натаму .производ покажува : исто така можете да ги видите производите како што е подолу :

моден JRB-01622 француски нето ткаенини со злато залепени сјајот shinny sequins чипка ткаенина за свадба се облекуваат
Свеж

Здраво драги Добредојдовте во мојата продавницаОпис На Производот1 Залепени сјајот sequins чипка ткаенина.2 Ширина : 5152".3...

2018 висок квалитет цвеќиња печатени chiffon мека ткаенина удобно облека ткиво за жените летен фустан,здолниште од метар
Свеж

метарДобредојдовте на Радоста продавница,Слободни трговскиИме на производ : Мека Chiffon F abricМатеријал : полиестер ( мека )Дизајн : како на сликата прикажаниШирина : 145cm(се намали со рака, грешка од ±2 cm)Пакет Содржина : Како вашиот изберете, ве Молиме да ни кажете боја на ткаенинаУпотреба : совршен за крпеница, торба,троседот,земјата декорација,Постелнина , бебе облека и многу други шиење занаети, нормално DIY проекти.Како да се намали ткаенини : Ако купувате 1 парче 145*100cm, ќе се намали од еден метар Ако купувате 2 парчиња на 145*200cm , ние ги намали два метри Доколку купите 3 парчиња на 145*300cm , ќе се намали три метри ..Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1) се намали од страна, ве молиме овозможи 12cm грешка.2) мало боја разлика може да постои поради светла, камера и различни прилагодувања на екранот.3) кога вкупниот износ е под 5 ДОЛАРИ, испратите UNTRACKABLE воздух mail.4) кога вкупната количина е 5 ДОЛАРИ, или повеќе, да испратите страна trackable воздух mail.5) кога вкупниот износ подолу 2 ДОЛАРИ ,НЕ МОЖЕ да се испрати...

JRB-2805 Африкански Tulle Чипка Ткаенина со сјајот топла продажба на Африкански француска Чипка Ткаенина со сребрен сјај сина мрежа
Свеж

Здраво драги Добредојдовте во мојата продавницаОпис На Производот1 Залепени сјајот sequins чипка ткаенина.2...

француски нето-везени чипка ткаенина за партијата се облекуваат врвот продажба JRB-00852 злато залепени сјајот чипка ткаенина
Свеж

Здраво драги Добредојдовте во мојата продавницаОпис На Производот1 Залепени сјајот sequins чипка ткаенина.2...

Syunss Цртан филм Џунглата Мечка Печатени Памук Ткаенини Метри за Комбинација Quilting Бебе Јасли Перници Ќебе за Шиење Материјал
Свеж

Топла Продажба Ткаенина / Горячая ткань / Tela де venta caliente / Tissu де vente chaudeProdut Опис : Памучна Ткаенина DIY рачно изработени Шиење Комбинација Бебе Крпа Постелнина Текстил Ватенка Tilda Tissanswer : ___________________________ Note : ние снабдување оваа ткаенина пакет...

108 X 100 cm никел бакар rfid оклопна ткаенина за торба поставата
Свеж

108 X 100 cm никел бакар rfid оклопна ткаенина за торба поставатаКарактеристики на Електрични Проводници за Ткаенини : 1...

Не флуоресцентни агент чист памук мачка крпа бебе постелнина дома ватенка ткаенина
Свеж

Не флуоресцентни агент чист памук мачка крпа бебе постелнина дома ватенка ткаенина1.6 мширок нефлуоресцентни агент извоз цел,домаќинство, облека, постела производ препоракаМатеријал : памуккомпонента содржина : 100% боја класификација : половина метарстил : Јапонија и Јужна Корејадизајн : анимиран цртан филмпродажба начин : се шири на смолкнувањепроцес : печатење и боењепогоден за : други diy занает платно[СОВЕТИ] : E nvironmental печатење и боење , не флуоресцентни агент, средна дебелина може да се користи за една чаршаф, ватенка маска, pillowcase, лето кул ватенка итн.Чист памук twill е многу блиску и дише, може да се направи постелнина, облека, завеси и така натаму.Препораки, постелнина, облека, завеси, украси, перници, итн.Топло прашува : физички фотографија во боја разликата е неизбежна, девојка која умот не ~ трипер.Соберете 5% или така, треба да се задржуваме за себе

Африка националните правец на печатени памук, лен облека крпа ин бар маса крпа завеса ѕид декорација платно
Свеж

Африка националните правец на печатени памук, лен облека крпаин бар маса крпа завеса ѕид декорација платно[широчината] 145cmМатеријал : памук, лен (содржи 5% од коноп)Дебелина (сличен на лист дебелина)Тежина : околу 200g / m.[процес] печатење и боење.[намалување] материјалот од памук и лен ќе се намали...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 7 Парчиња/многу 50cm x 50cm Гроздобер браун Памучна Ткаенина Масти Квартал Пакет Комбинација Ткаенина Tilda Крпа Quilting
Свеж

Следи за да Добиете Подарок"Ве молиме следете мојата продавница Така што ќе добиете 1 метар рачно изработени памук лента како подарок...

висок квалитет на заштита од радијација проводници ткаенина
Свеж

висок квалитет на заштита од радијација проводници ткаенини Опис на ПроизводотСпецификации : Име На Производвисок квалитет на заштита од радијација проводници ткаенинаБрој На ПроизводYSILVER81#Материјал100% сребрени влакнаГрам Тежина110g на метар квадратенShield Перформанси5770d BШирина155 CmФункцијаАнтибактериски , Антизрачење , сува fit , покривање на мобилен телефон нема сигнал, antistaticКористат заНаправи Антизрачење крпа, антистатички крпа, оклопна завесаЕлектромагнетни бранови блокирање го оценувате>99.9999%БојаСребро сиваF requency Р ange : Фреквентен Опсег50 HZ 10 GHZФреквенција (MHZ)Оклопна Перформанси(d B)Електромагнетни бранови блокирање стапка (%)500 MHZ63.0 d B99.9999%800 MHZ59.4 d B99.9999%1200 MHZ55.8 d B99.9999%1500 MHZ54.199.9999%Функција : а.Антибактериски ,б.Антизрачење ,в.сува fit ,г...

Emf Ткаенина Оклопна електромагнетни заштитен материјал
Свеж

Emf Ткаенина Оклопна електромагнетни заштитен материјалОпис На ПроизводотИнформација за производот : Име На ПроизводEmf Ткаенина Оклопна електромагнетни заштитен материјалПроизводот БезSILVER067#ЛСостав23% бакар+20% nickle+50% полиестерДебелина0.080.09 mmОтпорот0.030.05 OHMШирина108 CMОклопна Ефикасност7184d BНега : Машина перат со студена вода(под 30 centiстепен)Не железоНе белењеБез хемиски хемиско чистењеПримена : 1...

Нано сребрена антибактериска ткаенина сребро.
Свеж

Нано сребро антибактериски сребрени ткаенини Опис на Производотпроизвод функција : 1, површината оксидација третман,може да се одложи оксидација го оценувате на ткаенина2, висока сребро содржини, антизрачење ефект е подобро, повеќе отпорни на миење!Број На ПроизводSILVER4#МатеријалCOTTON67%SILVER33%Тежина110g / метриШирина150cmБојасино / сива / виолетоваФункцијаоклопна / проводници / deodorizationКористат заПерат / За облека / hometextile / кесиПредиво cound70d / 40ти годиниоклопна опсег10 MHZ3 GHZ 5060d BИме На ПроизводНано сребро ткаенинаПроизвод ефикасност : 1 .антизрачење перформанси2.antistatic сопственост на antistatic3.АНТИМИРИС4.силни антибактериски5.сите природни6.сребрени влакна топлинска изолација својства7.сребрени влакна за здравствена заштита функцијаПрименливи индустрии : Заштита од зрачење одговара, комбинезони, слободно облека, пижами, долна облека, дом, текстилни производи, на екранот на допир, ракавици, capacitance пенкало, убавината на медицинска опрема, оклопна торба, завеса, итн.производ слика : Пакување & ИспоракаПакување Детална : Стандардна извоз ролни пакет или според клиенти барањеИспорака Детална : 810 дена по добивањето на депозит и боја потврдиНашите Услуги се Обезбеди квалитетот на производите се Воспостави добри односи на соработка 24 часа техничка поддршка преку емаил.

До 2015 ТОПЛА ПРОДАДЕ заштита од Радијација Antistatic Нано влакна ткаенини
Свеж

До 2015 ТОПЛА ПРОДАДЕ заштита од Радијација Antistatic Нано влакна ткаенини Опис на ПроизводотСпецификации : Име На ПроизводДо 2015 ТОПЛА ПРОДАДЕ заштита од Радијација Antistatic Нано влакна ткаениниБрој На ПроизводYSILVER81#Материјал100% сребрени влакнаГрам Тежина110g на метар квадратенShield Перформанси5770d BШирина155 CmФункцијаАнтибактериски , Антизрачење , сува fit , покривање на мобилен телефон нема сигнал, antistaticКористат заНаправи Антизрачење крпа, антистатички крпа, оклопна завесаЕлектромагнетни бранови блокирање го оценувате>99.9999%БојаСребро сиваF requency Р ange : Фреквентен Опсег50 HZ 10 GHZФреквенција (MHZ)Оклопна Перформанси(d B)Електромагнетни бранови блокирање стапка (%)500 MHZ63.0 d B99.9999%800 MHZ59.4 d B99.9999%1200 MHZ55.8 d B99.9999%1500 MHZ54.199.9999%Функција : а.Антибактериски ,б.Антизрачење ,в.сува fit ,г...

Големи производителот анти-микробиолошка анти заштита од радијација ткаенина
Свеж

Големи производителот антимикробиолошка анти заштита од радијација ткаенинаИме на производ Производител топла продаде антистатички зрачење оклопна ткаенина Производ Број YSILVER81# Материјал 100% сребрени влакна Грам Тежина 95g / метар квадратен Штит Перформанси 5770d B Ширина 150155 Cm Функција Антибактериски , Антизрачење , antistatic Оклопна ефективноста >99.9999% Сребрена Боја сива Користите за Остварување Антизрачење крпа, антистатички крпа, оклопна завесаСе Користи За : Направи заштита од радијација облека, антистатички облека, електромагнетни заштита статии како што се заштитен завеса : медицински хирургија, завои, електромагнетни оклопна, медицинска опрема, авиони скриени церада, оклопна рекреација, можат да бидат опремени со специјални сили.За нега на Машина перат со студена вода(под 30 centiстепен) не железо Не белење Не хемиски хемиско чистењеПодготовка на Време : ние треба 25 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите бројни наредби секој ден...

Топла продажба сребрени влакна зрачење отпорни ткиво ткаенина
Свеж

Топла продажба сребрени влакна зрачење отпорни плетени ткаенини Опис на Производотпроизвод функција : 1, површината оксидација третман,може да се одложи оксидација го оценувате на ткаенина2, висока сребро содржини, антизрачење ефект е подобро, повеќе отпорни на миење!Број На ПроизводYSILVER4#МатеријалCOTTON67%SILVER33%Тежина110g / метриШирина150cmБојатемно сива бојаФункцијаоклопна / проводници / deodorizationКористат заПерат / За облека / hometextile / кесиПредиво cound70d / 40ти годиниоклопна опсег10 MHZ3 GHZИме На Производсребро памук ткаениниПроизвод ефикасност : 1 .антизрачење перформанси2.antistatic сопственост на antistatic3.АНТИМИРИС4.силни антибактериски5.сите природни6.сребрени влакна топлинска изолација својства7.сребрени влакна за здравствена заштита функцијаПрименливи индустрии : Заштита од зрачење одговара, комбинезони, слободно облека, пижами, долна облека, дом, текстилни производи, на екранот на допир, ракавици, capacitance пенкало, убавината на медицинска опрема, оклопна торба, завеса, итн.производ слика : Пакување & ИспоракаПакување Детална : Стандардна извоз ролни пакет или според клиенти барањеИспорака Детална : 810 дена по добивањето на депозит и боја потврдиНашите Услуги се Обезбеди квалитетот на производите се Воспостави добри односи на соработка 24 часа техничка поддршка преку емаил.

Трговија на големо анти-статички електромагнетни оклопна emi emf заштитен материјал
Свеж

Трговија на големо антистатички електромагнетни оклопна emi emf оклопна ткаенини Опис на ПроизводотСпецификации : Име На ПроизводТрговија на големо антистатички електромагнетни оклопна emi emf заштитен материјалБрој На ПроизводYSILVER81#Материјал100% сребрени влакнаГрам Тежина110g на метар квадратенShield Перформанси5770d BШирина155 CmФункцијаАнтибактериски , Антизрачење , сува fit , покривање на мобилен телефон нема сигнал, antistaticКористат заНаправи Антизрачење крпа, антистатички крпа, оклопна завесаЕлектромагнетни бранови блокирање го оценувате>99.9999%БојаСребро сиваF requency Р ange : Фреквентен Опсег50 HZ 10 GHZФреквенција (MHZ)Оклопна Перформанси(d B)Електромагнетни бранови блокирање стапка (%)500 MHZ63.0 d B99.9999%800 MHZ59.4 d B99.9999%1200 MHZ55.8 d B99.9999%1500 MHZ54.199.9999%Функција : а.Антибактериски ,б.Антизрачење ,в.сува fit ,г...

Telas tissus комбинација Qisehua мода ткаени damask жакард високи Везови ткаенина квалитет на копот облека џерси ткаенина
Свеж

метар метар метар метар метар метар метар метар Сини Цвеќиња дигитални печатени еластична sericiculture 100% mulberry свила ткаенини облека се облекуваат свила сатен ткаенина трговија на Големо / мало метар Бесплатен Превозот Тешка свила mulberry свила и елегантен растенија и цвеќиња печатење на облека ткаенини еденпарче облека формална облека крпа метар Бесплатен Превозот 2013 Нова Мода супер восок се Зголеми Печати 100% Свила женски Фустан Ткаенина Плус Големина Cheongsam Облека Ткаенини трговија на Големо метар Бесплатен Превозот Лето еденпарче облека Чиста свила палачинка де chine mulberry свила облека плус големина жените долги ракави крпа метарАпстракт новата мода со висок квалитет свила сатен sericiculture свила еластична печати фустан облека ткаенини трговија на Големо и мало метар Слободни Супер poplin Црвена и Сина Боја Ткаенини Tulle Материјал За Завеси Блуза Свадба Фустан од Свила Печатени Ткаенини метар висок квалитет cheongsam материјал hanfu кошула еластична сатен magnolia цвеќиња печатени свила ткаенини сина ватенка покрие бебе ткаенина метар 14 свила зелена врти врвот печати еластична сатен свила облека mulberry свила ткаенини метарСупер Имаат 28 Momme Дизајнер црвени цвеќиња Печати Сатен Ткаенини Восок Hollandais Пациентот Материјал Завеса Крпа Фустан 100% Свила Ткаенини метар 2014 година нови супер kitenge модни дизајни слики флорални свила сатен печатење на ткаенина блуза фустан од свила ткаенини од страна на метар трговија на големо многуметри / многу Нови 2014 Пурпурна Дигитално Сликање Бренд Позиционирање Водат Сатен Свила Ткаенини Крпа Mulberry Свила Дозвола Продажба на Големо и Мало

Топла продаде посебни deodorization antistatic metalic ткаенини
Свеж

Топла продаде посебни deodorization antistatic metalic ткаенини Опис на ПроизводотСпецификации : Име На ПроизводТопла продаде посебни deodorization antistatic metalic ткаениниБрој На ПроизводYSILVER81#Материјал100% сребрени влакнаГрам Тежина110g на метар квадратенShield Перформанси5770d BШирина155 CmФункцијаАнтибактериски , Антизрачење , сува fit , покривање на мобилен телефон нема сигнал, antistaticКористат заНаправи Антизрачење крпа, антистатички крпа, оклопна завесаЕлектромагнетни бранови блокирање го оценувате>99.9999%БојаСребро сиваF requency Р ange : Фреквентен Опсег50 HZ 10 GHZФреквенција (MHZ)Оклопна Перформанси(d B)Електромагнетни бранови блокирање стапка (%)500 MHZ63.0 d B99.9999%800 MHZ59.4 d B99.9999%1200 MHZ55.8 d B99.9999%1500 MHZ54.199.9999%Функција : а.Антибактериски ,б.Антизрачење ,в.сува fit ,г...

Производителите на големо Rfid блокирање Метален Заштитен материјал
Свеж

Производителите на големо Rfid блокирање Метален Заштитен ткаенини Опис на ПроизводотСпецификации : Име На ПроизводПроизводителите на големо Rfid блокирање Метален Заштитен материјалБрој На ПроизводYSILVER81#Материјал100% сребрени влакнаГрам Тежина110g на метар квадратенShield Перформанси5770d BШирина155 CmФункцијаАнтибактериски , Антизрачење , сува fit , покривање на мобилен телефон нема сигнал, antistaticКористат заНаправи Антизрачење крпа, антистатички крпа, оклопна завесаЕлектромагнетни бранови блокирање го оценувате>99.9999%БојаСребро сиваF requency Р ange : Фреквентен Опсег50 HZ 10 GHZФреквенција (MHZ)Оклопна Перформанси(d B)Електромагнетни бранови блокирање стапка (%)500 MHZ63.0 d B99.9999%800 MHZ59.4 d B99.9999%1200 MHZ55.8 d B99.9999%1500 MHZ54.199.9999%Функција : а.Антибактериски ,б.Антизрачење ,в.сува fit ,г...