.

DEN 3456.00
DEN 710.40
DEN 456.00
TP2271 LCD контролер одбор поддршка DVI VGA за LCD панел 17 инчен 1440X900 B170WP04 V0 LTN170WX-L05 B170PW01 V0 V1 V1 B170PW03
Свеж

Lcd контролер одбор комплет поддршка на lcd модел : B170 PW01 V0B170 PW03 V9LTN170 X2L02LTN170 BT08G01LTN170 X2L02B170 PW01 V1B170 PW05 V4N170 C2L01LTN170 BT09001LTN170 X3L01B170 PW03 V1B170 PW06 V2N170 C2L01LTN170 WXL01QD17 TL02 Rev...

НОВ Бесплатен превозот REF3140 REF3140AIDBZR R31D SOT23-3
Свеж
НОВ Бесплатен превозот BMP180 lga-7
Свеж

Транспарентен вкупно сенка истакна LED 5MM четири нозе црвена зелена и сина RGB контролирани седум светилки во боја
Свеж

Транспарентен вкупно сенка истакна LED 5 MM четири нозе црвена зелена и сина RGB контролирани седум светилки во боја

2017 PM2.5 Детектор Затворен квалитетот на Воздухот Haze тест за Влажност & Температура Тестирање
Свеж

2017 PM2.5 Детектор Затворен квалитетот на Воздухот Haze тест за Влажност & Температура Тестирање Опис : Име на производ : PM2.5 детекторСензор : ОстарКарактеристики на производот : PM2.5 Z вредност откривање во животната средина, воздух, влажност, собна температураПредмет : дом, автомобил, канцеларија, на отвореноНапојување : micro usb 5 V напојување интерфејсГолемина : 84 X40 X47 MMПакетот Вклучува1pcs 2017 PM2.5 Детектор Затворен квалитетот на Воздухот Haze тест за Влажност

SOP4 100PCS 817 H11A817SD H11A817ASD H11A817BSD H11A817CSD H11A817DSD H11A8173SD H11A817A3SD H11A817B3SD H11A817C3SD H11A817D3SD
Свеж

Имаме инженери тест за квалитет за вас .Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .Ако ви треба некои примероци за испитување ,Ве молиме контактирајте со нас слободно !Ако ви треба големи количини ,Ве молиме контактирајте со нас слободно ,Ние ќе ви даде подобра цена !

ТЕЛЕВИЗОРИ SMA DO214AC 500PCS P4SMA51A P4SMA56A P4SMA62A P4SMA51CA P4SMA56CA P4SMA62CA P4SMA51 P4SMA56 P4SMA62
Свеж

Имаме инженери тест за квалитет за вас .Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .Ако ви треба некои примероци за испитување ,Ве молиме контактирајте со нас слободно !Ако ви треба големи количини ,Ве молиме контактирајте со нас слободно ,Ние ќе ви даде подобра цена !УРЕДИ ЗА БИНАСОКА АПЛИКАЦИИЗа bidirectional користите или CA суфиксот (на пр...

STM32F103C8T6 РАКА 32 Cortex-М3 STM32 SWD Минимум Систем за Развој Одбор Модул Мини USB Интерфејс За Arduino I/O 72Mhz
Свеж

STM32 F103 C8 T6 РАКА 32 CortexМ3 STM32 SWD Минимум Систем за Развој Одбор Модул Мини USB Интерфејс За Arduino I / O 72 Mhz Производ Вовед Ова е core чип, врз основа на STM32 F103 C8 T6 РАКА главниот одбор, карактеристики се како што следува : 1, одборот базиран на повеќето основни MCU коло, 8 M и 32768 кристал коло, USB напојување коло...

HDMI+DVI+VGA+Аудио LCD Контролер Одбор за 15.6 инчен 1366X768 LP156WH1 LTN156AT01 LCD Екран
Свеж

LCD Контролер Одбор : HDMI DVI VGA АУДИО LCD Одбор Работи за LVDS Интерфејс LCD ЕкранТекст Адаптер : 12 Vdc Повеќе од 2 A.Дојде Во Standby Модел Кога Не Влезниот СигналStandby МоделВидео Внесување : HDMI DVI VGAАудио Влез : HDMIАудио Излез : Звучник КонекторOSD : Brightness Разлика од Авто Јазик И Така НатамуЈазик : Англиски Француски Германски На Шпански, Италијански И Така НатамуОдбор Големина : 125mm x 58mm x 17mmКомпатибилен Работа Со : 15.6 инчен 1366x768 : LP156 WH1 LTN156 AT01 N156 B3 B156 XW01 N156 B3L01 N156 B3L02 CLAA156 WA01 A1× HDMI VGA DVI LCD Контролер Одбор М...

HDMI+VGA+USB LCD Контролер Одбор Со само 11,6 инчен 1920x1080 N116HSE-EJ1/EA1 IPS LCD Екран
Свеж

LCD Контролер Одбор : HDMI VGA Одбор Работи за 30 Pin EDP LCD ЕкранТекст Адаптер : 12 Vdc Повеќе од 2 A.Дојде Во Standby Модел Кога Не Влезниот СигналStandby МоделАудио Влез : HDMI PCАудио ВоАудио Излез : ГоворникотOSD : Brightness Разлика VOL+ VOL Јазик И Така НатамуЈазик : АнглискиОдбор Големина : 107mm x 55мм x 16mmСамо 11,6" LCD Екран N116 HSEEJ1 EA1 : Display Mode AAS, Нормално Црна, TransmissiveРезолуција 1920 RGB)×1080Преглед На Големина 268 × 156.9 × 2.5 (H×В×Д)Приказна Површина 258.32 × 146.18 (H×V)Осветленоста 350 cd / m2 (Typ.)Контраст Размер 700 : 1 (Typ.) (TM)Агол На Гледање 89 / 89 / 89 / 89 На (Typ.)(CR≥10) [Лево / Десно / Горе / Долу]Сигнал Интерфејс e DP (2 Ленти) , Полнач , 30 игличкиСветлото WLEDВлезен Напон 3.3 V (Typ.)1× HDMI VGA LCD Контролер Одбор VSRTD2556 HVV11×само 11,6 инчен N116 HSEEJ1 / EA1 1920 X1080 IPS LCD Екран1× Сигнал Кабел1× Тастатура Со Кабел1× Далечински Управувач(Батерија, Не се вклучени)

Бесплатен Превозот Нови SKM150GB125D ,Може директно да се купи или да се јавите на продавачот.
Свеж

Шенжен Hongyer електронски компоненти Продажбата Co., Ltd.Добредојдовте на нашата веб страница, ви благодариме за изборот наНашите производи и услуги, и со нетрпение очекуваме да вашата соработка!Ние сме професионални дилер, во Кина, ние имаме повеќе од десет години искуство, купувачи пред купување на нашите производи, ве молиме внимателно да ги прочитате следниве : ВАЖНО : Со цел да се избегне борба...

AD8629ARZ AD8629AR AD8629A AD8629 SOP8 оперативни засилувач
Свеж

AD8629 ARZ AD8629 AR AD8629 A AD8629 SOP8 оперативни засилувач

10PCS TPS40192DRCR TPS63030DSKR TPS63031DSKR TPS40192 TPS63030 TPS63031 SON10 ВИСОК КВАЛИТЕТ
Свеж

Добредојдовте во мојата продавница посакуваме да имате пријатен шопинг.Треба само 5 чекори, MAYSIN продавница ќе се обезбедисо еденстоп шопинг услуга.

AD8627ARZ AD8627AR AD8627A AD8627 оригинални вистински
Свеж

AD8626 ARZ AD8627 AR AD8627 A AD8627 оригинални вистински

AD8611 AD8611A AD8611AR AD8611ARZ моќ аналогни comparator увезени оригиналниот
Свеж

AD8611 AD8611 A AD8611 AR AD8611 ARZ моќ аналогни comparator увезени оригиналниот

100PCS 500PCS AMS1117CD-5.0 AMS1117CD AMS1117-5.0 ДА-252 ВИСОК КВАЛИТЕТ
Свеж

Добредојдовте во мојата продавница посакуваме да имате пријатен шопинг.Треба само 5 чекори, MAYSIN продавница ќе се обезбедисо еденстоп шопинг услуга.

10pcs/МНОГУ XS3868 backplane адаптер плоча господар Bluetooth чип стерео аудио Shield модул OVC3860
Свеж

XS3868 стерео Bluetooth модул 1 Карактеристики 1) висок интеграција, ниска цена, ниска потрошувачка на енергија 2) во согласност со Bluetooth2.0 спецификација 3) Поддршка со A2 DP V1.2, AVRCP V1.4 профили 4) Интегриран EEPROM, може да се конфигурира за работа на владата и параметри 5) стерео аудио излез може директно да се вози 40m W 32 говорникот 6) Низок напон, детекција 2...

1pcs* SSOP16 TSSOP16 Адаптер Горат во Штекер IC Тест Приклучок OTS-28-0.65-01 Теренот 0.65 mm
Свеж

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас...

1pcs* TSSOP28 SSOP28 Горат во Штекер Тест Адаптер Теренот 0.65 mm IC Тело Ширина 4.4 mm
Свеж

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас...

STM407VGT6 увезени нови оригинални чип, QFP пакет, предност место акции
Свеж

STM407 VGT6 увезени нови оригинални чип, QFP пакет, предност место акции

HDMI VGA DVI Audio Controller одбор 10.1 инчен 1920x1200 B101UAN02.1 Капацитивни Екран На Допир
Свеж

LCD Контролер Одбор : HDMI DVI VGA АУДИО LCD Одбор Работи за LVDS Интерфејс LCD ЕкранТекст Адаптер : 12 Vdc Повеќе од 2 A.Дојде Во Standby Модел Кога Не Влезниот СигналStandby МоделВидео Внесување : HDMI DVI VGAАудио Влез : HDMIАудио Излез : Звучник КонекторOSD : Brightness Разлика од Авто Јазик И Така НатамуЈазик : Англиски Француски Германски На Шпански, Италијански И Така НатамуОдбор Големина : 125mm x 58mm x 17mm10.1" B101 UAN02.1 1920 X1200 LCD Екран : Display Mode AHVA, Нормално Црна, TransmissiveРезолуција 1920 RGB)×1200Преглед На Големина 229.45 × 149.2×5 (H×В×Д)Приказна Површина 216.81 × 135.5 (H×V)Осветленоста 400 cd / m2 (Typ.)Контраст Размер 800 : 1 (Typ.) (TM)Агол На Гледање 89 / 89 / 89 / 89 На (Typ.)(CR≥10) [Лево / Десно / Горе / Долу]Сигнал Интерфејс LVDS (2 ch, 8битни) , Полнач , 50 пинаСветлото WLEDВлезен Напон 3.3 V (Typ.)1× HDMI VGA DVI LCD Контролер Одбор М...

НОВ Бесплатен превозот pic16f627a-i/p pic16f627a DIP18
Свеж
5pcs* Сосема Нов IT8518E РЕЛЕВАНТНОСТА QFP IC Чип
Свеж

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

Mosleader 2SD1664 2SB1188 SOT89 1000PCS NPN PNP Висок квалитет
Свеж

Имаме инженери тест за квалитет за вас .Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .Ако ви треба некои примероци за испитување ,Ве молиме контактирајте со нас слободно !Ако ви треба големи количини ,Ве молиме контактирајте со нас слободно ,Ние ќе ви даде подобра цена !

НОВ Бесплатен превозот Pic12f629-i/p PIC12F629 12f629 DIP8
Свеж
5pcs* Сосема Нов KB9022Q D QFP IC Чип
Свеж

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

НОВ Бесплатен превозот tc118s tc118 SOP8
Свеж

НОВ Бесплатен превозот mcp604-i/SL mcp604 SOP14
Свеж

HDMI LCD Контролер Одбор Работи За 17inch 1440x900 B170PW03 LTN170WX LP171WP4 LP171WX2 LCD Екран
Свеж

LCD Контролер Одбор : HDMI LCD Одбор Работи за LVDS Интерфејс LCD ЕкранТекст Адаптер : 12 Vdc Повеќе од 2 A.Дојде Во Standby Модел Кога Не Влезниот СигналStandby МоделВидео Внесување : HDMIOSD : Brightness Разлика од Авто Јазик И Така НатамуЈазик : Англиски Француски Германски На Шпански, Италијански И Така НатамуОдбор Големина : 74mm x 53mm x 12mmКомпатибилен Работа Со : 17inch 1440*900 : B170 PW03 B170 PW06 LP171 WP4 LTN170 X2 B170 PW01LTN170 WX LP171 WX2 LTN170 BT08 LP171 WPA1× HDMI LCD Контролер Одбор VSTY2660 HV11× 1 CCFL Инверторот Одбор1× 30 Pin Сигнал Кабел1× Тастатура Со Кабел1× Далечински Управувач(Батерија, Не се вклучени)

HDMI+DVI+VGA+Аудио одбор за Контрола + 10.1 инчен B101UAN01/02 1920*1200 Lcd панел
Свеж

Опис : Пакет содржина : 1× HDMI+DVI+VGA Адаптерот Одбор М NT68676.2 A1× 10.1 инчен 1920 1200 IPS Lcd Панел B101 UAN0 1 / B101 UAN021× 50 Pin LVDS Кабел1× Инверторот Одбор1× Тастатура со Жица

VGA+2AV ПАЛ NSTC LCD Возачот за HSD062IDW1 HSD070IDW1 HSD080IDW1 800X480 LCD Екран
Свеж

LCD Контролер Одбор : VGA 2 AV LCD Одбор Работи за 60 Pin TTL LCD ЕкранТекст Адаптер : 12 Vdc Повеќе од 2 A.Дојде Во Standby Модел Кога Не Влезниот СигналStandby МоделВидео Внесување : VGA AV1 AV2Обратен : Поддршка за Автоматски да се Префрлите На AV2 Кога Конектор АКК да 12 VOSD : Brightness Разлика од Авто Јазик И Така НатамуЈазик : Англиски Француски Германски На Шпански, Италијански И Така НатамуОдбор Големина : x 90mm 70mm x 12mmКомпатибилен Работа Со : 6.2 инчен 800x480HSD062 IDW1 CLAA062 LA01 CW8inch 800x480HSD070 IDW1 HSD070 IDW18inch 800x480HSD080 IDW1Пакување листа : 1× VGA+AV LCD Контролер Одбор VSTY5060V11× Кабел За Напојување1× VGA Кабел1× AV Кабел1× Далечински Управувач (Батерија, Не се вклучени)