.

DEN 621.60
DEN 3943.68
2 ПАРЧИЊА Оригинални ВЕНТИЛАТОР ЗА Sunon PMD1207PTV1-А 7025 магнетни levitation одржување имајќи голема воздух за јачина на 7CM фан 70x70x25mm
Свеж

Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

Нова ФАН ЗА AVC 5cm DASA0510B2H 5010 12v 0.22 на 4Wire PWM вентилаторот за Ладење D4FKP-A00 D4FKP-A00 EFB0512HA
Свеж

Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

ADDA 6CM AB0612UB-D03 6015 12V 0.35 НА 3WIRE вентилаторот за ладење
Свеж

6 CM AB0612 UBD03 6015 12 V 0.35 НА 3 WIRE вентилаторот за ладење

Emacro T&T MW-410M03B DC 3.3 V 0.28 А, 40x40x10mm Серверот Плоштадот фан
Свеж

Т&ТБрој на модел : MW410 M03 BНапон / Ampere / Доведе / ГолеминаDC 3.3 V 0.28 А, 40x40x10mm 3жица 3пински конекторОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

SUNON PSB1297PYB1-АЈ, (2)B3670RGN DC 12V 4.2 W Серверот Компресор фан
Свеж

SUNONБрој на модел : PSB1297 PYB1АЈ, (2) B3670 RGNНапон / Ampere / Доведе / ГолеминаDC 12 V 4.2 W 2жица 2пински конекторОбјектот Состојба : Користено Гаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

Gdstime 2 Парчиња / Многу 3CM 30ММ 30x30x10MM 24V DC Висок Проток на Воздух Cooloing Фан
Свеж

Gdstime 24 V DC 30мм 30x10mm 5 Ножеви Brushless Вентилаторот за ЛадењеПараметри : Димензии : 30x30x10mmКонектор : XH2.542 PНоминална Напон : DC : 24 VНоминална Струја : 0.06±10% AmpНоминална Брзина : 14000±10%вртежи во минутаПроток на воздух : 5.3 CFMБучава : 29±10%велика британијаИмајќи Тип : РакавЖивот : 35000 часаКабел Lenght : 14.5 cmТежина : 8g / еезПакетот вклучува : 2 buc / МногуНие сме Кина фанови фабрика ,ве Молиме да не контактирате ако имате било какви други барања или за најдобра цена пред да нарачате,ви благодаримеПлаќање & КасатаAlipay ЗАЧУВАМ прифатени.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

Barrow DDC Пумпа Heatsink Mod Кит DCHL-V2
Свеж

За BarrowBARROW бренд е посветена на создавање на најсоодветен за вашите производи Високо квалитетни суровини + professional животната средина слој...

100PCS Gdstime Алуминиум Heatsink Ладење 13x13x3mm Чипсет Топлина Мијалник RAM меморија Радијатор Кулер
Свеж

Алуминиум Heatsink VGA Картичка RAM Меморија Топлина Мијалник Кулер за Ладење 13x13x3mmСпецификации : Тип : Алуминиум heatsink Големина : 13x13x3mm Материјал : Алуминиум Боја : Сребро се Користи за : Компјутер матична плоча,Мемориски Чипови,Електронски компоненти, итн...

Нови Оригинални ADDA 5CM AD5012LB-C71 5015 12V 0.12 НА AD5012HB-D70 0.14 На 2wire двојно топката вентилаторот за ладење
Свеж

НОВИ ОРИГИНАЛНИ 5 CM AD5012 LBC71 5015 12 V 0.12 НА 2wire двојно топката вентилаторот за ладење

ebmpapst 5212N/12HHI DC 12V 22.2 W Серверот Плоштад
Свеж

ebmpapst Број на Модел : 5212 N / 12 HHIНапон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 22.2 W 3жица Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading)...

Бесплатен Превозот HA8010H12SF-Z 12V 0.34 НА 75mm 40*40*40mm 4Wire 4Pin Вентилатор За Dataland HD7750 HD7770 Графичка Картичка Вентилаторот за Ладење
Свеж

HA8010 H12 SFZ 12 V 0.34 НА 75mm 40*40*40mm 4 Wire 4 Pin Вентилатор За Dataland HD7750 HD7770 Графичка Картичка Вентилаторот за ЛадењеНапомена : 1.Кога ќе изберете изразат испорака ,системот цената не е вклучен далечинскиот областа на превозот надомест.ако вашата адреса е оддалечена област,треба да се обрне повеќе или ние превозот ЕМС...

Делта AFB0512HHD 5E06 DC 12V 0.21 НА 50x50x20mm Серверот Плоштадот Фан
Свеж

Делта Број на Модел : AFB0512 HHD 5 E06 Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 0.21 3жица 50x50x20mm Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading)...

APF97331BX-B00C-S99 DC12V 3.5 90*90*32-милиметри Ултра Тивок Овлажнител Турбо Кулер за Ладење Вентилатор
Свеж

APF97331 BXB00 CS99 DC12 V 3.5 90*90*32милиметри Ултра Тивок Овлажнител Турбо Кулер за Ладење Вентилатор Информации : 1.Кога ќе изберете изразат испорака ,системот цената не е вклучен далечинскиот областа на превозот надомест.ако вашата адреса е оддалечена област,треба да се обрне повеќе или ние превозот ЕМС...

ПРОЦЕСОРОТ Ладење Вентилатор За Fujitsu LifeBook S760 E751 E752 AH550 AH551 AH701 TH700 E780 T730 T900 T901 CA49600-0240 KDB05105HB E910
Свеж

Забелешка : Поради различни производство серија Можеби лекот ќе се малку поинаква сликата Но, тоа може да функционира нормално...

NMB-МАТ 3610NL-04T-B40 B02 DC 12V 0.35 НА 90x90x25mm Серверот Плоштад
Свеж

NMB Број на Модел : 3610 NL04 TB40 B02Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 0.35 2жица 90x90x25mm Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading)...

Делта ASB0612H Б DC 12V 0.34 НА 60x60x25mm Серверот Плоштадот Фан
Свеж

Делта Број на Модел : ASB0612 H Б Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 0.34 2жица 2пински конектор 60x60x25mm Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading)...

BDH5015S DC5V 0.06 50*50*15mm Ултра Тивок Овлажнител Турбо Кулер за Ладење Вентилатор
Свеж

BDh5015 S DC5 V 0.06 50*50*15mm Ултра Тивок Овлажнител Турбо Кулер за Ладење Вентилатор Информации : 1.Кога ќе изберете изразат испорака ,системот цената не е вклучен далечинскиот областа на превозот надомест.ако вашата адреса е оддалечена област,треба да се обрне повеќе или ние превозот ЕМС...

Emacro За SEPA HY40H-05A Серверот Лаптоп Фан DC 12V 0.14 4-жица
Свеж

SEPAБрој на модел : HY40 H05 AНапон : DC 12 VАктуелни : 0.14 НаВоди : 2жица 2пински конекторГолемина на : Објектот Состојба : КористеноГаранција : ДВА месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading)...

Кулер Мастер MF120 12cm случај фан RGB 3pin и 4pin PWM Тивка Одговараат за CPU ладилник Течни кулер 120mm компјутер вентилаторот за ладење
Свеж

Купување треба да се знае : Со цел да се осигура дека ќе се ослободени од царинските давачки за увоз, ние ќе ја прогласи за да УСД $ 10 и подолу...

Делта Електроника BSB0712HD Серверот Лаптоп Фан DC 12V 0.33 4-жица
Свеж

Бренд : ДЕЛТА Број на Модел : BSB0712 HD Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 0.33 4жица 4пински конектор Објект Состојба : Нова Гаранција : Два месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading)...

Нов Лаптоп, Ладење Вентилатор за TOSHIBA satellite L700 L745 Оригинални P/N DFS491105MH0T CPU Ладилник Радијатор
Свеж

Објектот Спецификација : Новата Замена за Лаптоп Ладење вентилатор за TOSHIBA satellite L700 L745(Оригинал)1.Верзија : еден навивач2.Тип : ЗаменаТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

Нови оригинални 4314G 24V 0.21 НА 12032 12 cm axial вентилаторот за ладење
Свеж

Нови оригинални 4314 G 24 V 0.21 НА 12032 12 cm axial вентилаторот за ладење Модел : 4314 G Големина : 120 X120 X32mm Имајќи топката лежишта Напон 24 V Моќност 5 W Тековната 0.21 клима волумен 170m 3 / h Брзина 2800 RPM Бучава 45d BA Живот 105000 H на 40 ℃ Интерфејс штекер Тежина 220 G Температура спектар 25 ℃ до + 75 ℃

Emacro За Jamicon KF0715S1L-Р Серверот Плоштадот Фан DC 12V 0.14 НА 70x70x15mm 2-жица
Свеж

JamiconБрој на модел : KF0715 S1 LР Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 0.14 НА 70x70x15mm 2жица 2пински конектор Објект Состојба : Користено Гаранција : 3 месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

Оригинални Графички картички за ладење вентилатор за RX580 T129215SM DC12V 0.25 Дијаметар 95MM 13 ножеви FONSONING
Свеж

Оригиналната За RX580 Графички картички вентилаторот за ладење T129215 SM DC12 V 0.25 Дијаметар 95 MM 13 ножеви FONSONING

Emacro За Everflow R126010BU Серверот Плоштадот Фан DC 12V 0.35 НА 60x60x10mm 3-жица
Свеж

EverflowБрој на модел : R126010 BU Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 0.35 НА 60x60x10mm 3жица 3пински конектор Објект Состојба : Користено Гаранција : 3 месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

AVC DA07020R12U DC 12V 0.7 НА 70x70x20mm 7020 7cm Серверот Плоштадот вентилаторот за ладење
Свеж

Бренд : AVCМодел : DA07020 R12 U Спецификации : 70 * 70 * 20 MM Напон : 12 V Струја : 0.70 На Интерфејс : 3pin 3 P плоча интерфејс

Нови Оригинални SUNON EF92251S1-Q100-S99 DC12V 3.83 W JVH2M-A00 92*92*25ММ 9cm Компјутер Вентилаторот за Ладење на ПРОЦЕСОРОТ
Свеж

Нови Оригинални SUNON EF92251 S1Q100S99 DC12 V 3.83 W JVH2 MA00 92*92*25ММ 9cm Компјутер Вентилаторот за Ладење на ПРОЦЕСОРОТ

Оригиналниот SUNON 40*40*10мм KD1204PFS2 DC 12V 1.1 W 4010 4cm 2-жица Масло Имајќи Вентилаторот за Ладење
Свеж

Фан бренд] : SUNONФан модел] : KD1204 PFS2[изглед големина] : 40 x 40 x 10ммНоминална напон : DC 12 V[напон спектар] : DC 7.0 V13.6 VВлезна моќност : 1.1 WНоминална брзина : 7000 р.стр.м[на животот] : 50000 часаИмајќи структура : масло имајќи[жици mode] : + Црвено Црна

Bykski Целосна Покриеност графичкиот процесор Вода Блок За GTX1080 GTX1070 Xtreme ИГРИ Графичка Картичка N-GV1080XT-X
Свеж

Белешки : Сина фитинзи не се вклучени, ве молиме да ги знаете!

SUNON KDE1206PHV2 DC 12V 1.0 W 6CM 6015 60*60*15MM 3-линија Магнетни Levitation Молчи Вентилаторот за Ладење
Свеж

Бренд; SUNONГолемина mm : 60 x 60 x 15 x mmМодел : Гѓа A GN KDE1206 PHV2Форма : магнетни levitationНапон : 12 VАктуелни : 0.08 НаМоќност : 1.0 WБрзина : 3800 ВРТЕЖИ во минутаВоздушниот волумен : 18 CFMБучава : 31 велика британија

Делта BFB03505HHA 3.5 см Минијатурни Компресор Центрифугални Турбина Вентилаторот за Ладење 3510 5V 0.23 НА
Свеж

Дел Број BFB03505 HHAПроизводител Делта Електроника Ro HS Детали Тип Центрифугални Компресор Големина 30 mm Тековниот Тип DC Оперативен Напон 5 V Струење 1.66 CFM Имајќи Тип Топката Бучава 31 велика британија Брзина 9500 ВРТЕЖИ во минута Моќ Оценка 750 m W Рамка Димензии 30 mm mm x 10 mm x 30 mm Домување Материјал Пластика

SUNON PMD2406PTB1-A 60*60*25 24V 6.0 W 6CM 2 жица двојно топката инверторот фан
Свеж

Бренд : SUNON Модел : PMD2406 PTB1A (2) .U.GN Големина : 60x60x25mm Напон : 24 V Моќ : 3.8 W Полнач : 2жица Имајќи : Dual топката имајќи

Оригиналниот ADDA AB3505HB-GA0 35*35*5mm 3.5 см DC 5V 0.14 лаптоп серверот инверторот вентилаторот за ладење
Свеж

Производителот : ADDAПроизводот Категорија : КомпресориГолемина : 35 ммТековниот Тип : Напон : DC 5 VВоздушниот волумен : 1.52 CFMБренд : ADDAИмајќи Тип : HyproБучава : 30.7 велика британијаБрзина : 7000 ВРТЕЖИ во минутаМоќта Оценка : 850 m WСпецификација : 35 mm x 35 mm x 10 милиметриПроизвод : Компресор