.

Наруто Shippuden Sasuke Uzumaki Амблем Аниме Стакло Cabochon Рачно Изработени Pendant Ѓердан Камео Накит Додатоци
Свеж

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 cm Со 50cm синџир (екстра синџир 5cm )( ако ви треба било која големина,ве молиме контактирајте со нас )(1 инч =2.54 см) MOQ : 1 компјутер Бои : Сребрена , Бронзена,Црна,Бакар Занает : рачно изработени Пакување : Секој во Газа торба ...

Моден Бохемски Накит Црно Стакло, Кристал Rosary Синџир Метал Pendant Ѓердан За Жените, Етничките Ѓердан
Свеж

Совршен сјајна Одличен квалитет ОЕМ е добредојден Парична казна изработкаПо продажбата и повратни информацииВашето задоволство е афирмација на нашата работа.Тоа е нашата голема извршување...

Срце Облик EMT Ѓердан-Болничар Првиот Responder Paramedics Итна Медицинска Техника Накит Медицински Подароци
Свеж

Пад На Превозот Прифатливо.Сметка Или Потврда, Не Вклучувајќи .Производ Детали Опис : (1"=2.54 см, 1cm=0.39 Инчи))Ѓердан Должина : 45смPendant Големина(Без Кауција) : 1.6 *2cm

Модерен Druzy Кристал Виножито Боја Tear Drop Форма Конектори за Ѓердан од Злато Бакар Синџири Во 18 инчен NM11428
Свеж

Околу 26*35 мм шарм Druzy кристал pendant Waterdrop форма ѓердан од Злато боја бакар синџири 18 инчен стандардната големина 5 компјутери за продажба

Музика Забелешка Pendant Синџир Ѓердан Музички Симбол Љубовник Подарок за Музичар Пијано Наставник Clef Подарок
Свеж

Пад На Превозот Прифатливо.Сметка Или Потврда, Не Вклучувајќи .Производ Детали Опис : (1"=2.54 см, 1cm=0.39 Инчи))Ѓердан Должина : 45смPendant Големина(Без Кауција) : 1.5 *3.2 cm

Висок Квалитет на Злато, Бакар Синџири Црна Druzy Кристал Шарм Конектори Мал Круг Pendant Ѓердан Во 18 инчен NM11435
Свеж

Околу 16 мм шарм Druzy кристал pendant Тркалезна форма ѓердан од Злато боја бакар синџири 18 инчен стандардната големина 5 компјутери за продажба

Нови Оригами Bull Terrier Ѓердан Bull Terrier Шарм Женски Машки Подарок Ѓердан Мода Жените Накит Геометриски Накит
Свеж

Купувачот ИзвестувањеСите ѓердани може да се меша бои,сите ѓердани имаат акции.Тука можете да се откажат превозот и мало.Доколку купите повеќе,ние може да ви даде најдобри попуст и бесплатна испорака страна на курирската служба DHL,Fedex, итн.Подетални Информации и Вистински слик

Нови Оригами Alpaca Ѓердан Оригами Alpaca Шарм Машки и Женски Подарок Ѓердан Мода Жените Накит Геометриски Накит
Свеж

Купувачот ИзвестувањеСите ѓердани може да се меша бои,сите ѓердани имаат акции.Тука можете да се откажат превозот и мало.Доколку купите повеќе,ние може да ви даде најдобри попуст и бесплатна испорака страна на курирската служба DHL,Fedex, итн.Подетални Информации и Вистински слик

IJD0001Pet Спомен Накит Месечината Со Мачка Urn Pendant Нерѓосувачки Челик Cremation Urn Pendant Задржете Пепел Keepsake Спомен Накит
Свеж

ДаDongguan Импресивен Накит* Free Гравирање,Cutome Дизајн*Трговија на големо 3 / 5 / 10 / 20pcs или повеќе,контактирајте со нас* 100% Сосема Нов Накит*Функции : се Овозможува да се стави голема количина на пепел во внатрешноста ,со Висок Степен на Домот нс Погребот Casket .*Сите наши Накит Имаат Квалитет Gurantee .Производот Се ПокажеПроизвод ПакетНакит ОдржувањеЈа / Реконструкција / ПопустМожете да добиете 100% Полн со пари се вратат ако следниве cituation се случи ...

Етерично Масло Diffuser Ѓердан Кристали Лебди Locket Pendant Ѓердан Сребро Злато Се Зголеми Боја Мажите Накит Openable Locket
Свеж

Ne cklace Висок Квалитет 6 Ноктот Круг Кристално Јасно Жена Едноставен Накит трговија на Големо,со Висок Квалитет накит alexandrПакување содржи : 1* pendant 1*СинџирИме на производ : лебди lockets pendent ѓердан Материјал : Алуминиум злато позлатен, кристално стакло, Производ Локација : Кина Производ Стил : Едноставен Накит Стил е Применливо Луѓе : Жените И Мажите Пакување : Хартија Кутија за карти И Opp...

Гроздобер Будистички Долг Ѓердан НП Симбол Зен Стакло Cabochon Приврзоци Јога Чакра Meddation Ѓердани за Жените Накит
Свеж

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 cm Со 50cm синџир (екстра синџир 5cm )( ако ви треба било која големина,ве молиме контактирајте со нас )(1 инч =2.54 см) MOQ : 1 компјутер Бои : Сребрена , Бронзена,Црна,Бакар Занает : рачно изработени Пакување : Секој во Газа торба ...

Ufine Мода накит на Високо квалитетни нерѓосувачки челик Единствен занает шарени прекрасна був pendant мазна површина ѓердан N4010
Свеж

Напомена : 1 Добредојдовте на нашата продавница,сите предмети, Донесен на КК.2 Прифати dropshipping : Цел 5$ ќе испрати преку Aliexpress стојат превозот fo r слободни , исто така брод преку Epacket да повеќето земји за слободни премногу; Цел ≤ 5 $ испрати со Брз економски превозот што ќе може да се добие пакет наскоро, исто така,3...

ПРОДАЖБА Голема 9-10мм висок квалитет Бела natual Слатководни бисер Лабава Монистра 14-los45
Свеж

Превозот1 Стандардната превозот метод е воздухот пошта која нема царинската проблеми во повеќето пати...

Lotus Mandala Цвет DIY 25мм Стакло Cabochon Ѓердан Pendant Стаклена Купола Накит Додатоци
Свеж

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 cm Со 50cm синџир (екстра синџир 5cm )( ако ви треба било која големина,ве молиме контактирајте со нас )(1 инч =2.54 см) MOQ : 1 компјутер Бои : Сребрена , Бронзена,Црна,Бакар Занает : рачно изработени Пакување : Секој во Газа торба ...

2017 Мода Tassel Ѓердан за Жените Бисер Природен Камен Pendant Стаклени Монистра Tassels Шарм Долг Ѓердан Бохемија Стил Накит
Свеж

2017 Мода Tassel Ѓердан за Жените Бисер Природен Камен Pendant Стаклени Монистра Tassels Шарм Долг Ѓердан Бохемија Стил НакитКоличина : 1pc / многуTassel Големина : 13*13*65mmМатеријал : Стакло Стаклени Монистра, Природата Камен, Свежа Вода Бисер, КристалЗдраво пријател, : )Златен синџир е вистински злато позлата синџир ,тоа нема да исчезнат ,тие се со добар квалитет...

IJD2472 Секогаш Во Моето Срце не ' Рѓосувачки Челик DIY Накит Cremation Urn Ѓердан за Пепел
Свеж

Ние се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови на jewelrysПовеќе од 10 години на производство искуствоПрилагодено дизајн ,слободни гравирање ,Одличен за попродажбата на услугатаНие, главно, се прават квалитетни производи , ние сме тука и подготвен да одговори на турнеја прашања веднаш ...

Пргав Дизајн Шупливи Пеперутка Нерѓосувачки Челик Жените Спомен Пепел Keepsake Cremation Накит Pendant Ѓердан
Свеж

Dongguan Импресивен НакитДетали За Производот* Free Гравирање,Cutome Дизајн*Трговија на големо 3 / 5 / 10 / 20pcs или повеќе,контактирајте со нас* 100% Сосема Нов Накит*Функции : се Овозможува да се стави голема количина на пепел во внатрешноста ,со Висок Степен на Домот нс Погребот Casket .*Сите наши Накит Имаат Квалитет Gurantee .Производот Се Покаже​Производ ПакетНакит ОдржувањеЈа / Реконструкција / ПопустМожете да добиете 100% Полн со пари се вратат ако следниве cituation се случи ...

1PCS Убавицата и Ѕверот Ѓердан Маѓепсана се Зголеми во Терариум Ѓердан Le Petit Малиот Принц Цвет Симбол Ѓердани
Свеж

Опис на производот : N145 Убавицата и Ѕверот Ѓердан Принцезата и Принцот Ѓердан Филм Бајка Викторија Ѓердани за Жени Двојки

30PCS Маѓепсана се Зголеми во Терариум Ѓердан Флорални Цвет Љубов Симбол Ѓердан Убавицата и Ѕверот Филм Ѓердани
Свеж

Опис на производот : N147 Маѓепсана се Зголеми во Терариум Ѓердан Малиот Принц Цвет Љубов Симбол Ѓердан Убавицата и Ѕверот Ѓердани

5-6mm Бел Круг Природен Бисер со Зелена кристал & 18mm Cloisonne pendant 18 Ѓердан-nec6327
Свеж

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА 56mm Бел Круг Природен Бисер со Зелена кристал & 18mm Cloisonne pendant 18" Ѓерданnec6327Опис : Работи : ПРОДАЖБА 56mm Бел Круг Природен Бисер со Зелена кристал & 18mm Cloisonne pendant 18" Ѓерданnec6327 големина : Cloisonne 18mm / Бисер 56mm Облик / Боја : Тркалезна / Бела и Зелена Затворач : Прстен S / N : nec6327 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Соодветен објект Сличен ОбјектПлаќањеПревозот Надомест​За Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!(Кликни да зголемиш) НаплатаАко имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена...

Сребро Окото на Хорус ѓердан Руни на магијата ѓердан уроци накит HZ1
Свеж

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 cm Со 50cm синџир (екстра синџир 5cm )( ако ви треба било која големина,ве молиме контактирајте со нас )(1 инч =2.54 см) MOQ : 1 компјутер Бои : Сребрена , Бронзена,Црна,Бакар Занает : рачно изработени Повод : Секој Тежина : Околу 10 g Ако ви треба објектот во голема количина,ве Молиме контактирајте со нас за најдобра цена.Бришење на слики :

Аниме GANGSTA Ѓердан S0 Куче Ознака Нерѓосувачки Челик Метал Мушка Синџир Pendant Мажи Жени Ѓердани Накит Додатоци
Свеж

Pendant Големина : 5.3x3.0 cm (1cm=0.394 во) Синџир Lenth : 45+5 cm Тежина : 43 gСите објектот е нашата фабрика цена и добар квалитет, може да се спореди цената и квалитетот со други продавачот, ние ви даде фабрика цена и добра услуга ,се надевам дека вие и вашиот клиент може да добие повеќе добри и квалитетни и евтини цена на објектот во нашата продавница.Исто така се надевам дека можеме да создадеме долгорочни соработка со вас...

Пентагон петокрака ѕвезда Смола Резба Pendant Ѓердан Амајлија Среќа Подарок Племенски Мода Накит
Свеж

39mm дијаметар8мм дебелинатаПревозот : 1 Ние нормално брод нарачки во рок од 48 часа по потврдување и проверка на податоците за плаќање.2...

MY0914 Јасно Кварцен Кристал Prismatic Pendant Молив Точка Шарм Злато Electroplated Синџир Ѓердан
Свеж

ОписТочка Законик : MY0914Материјал : Полускапоцени камења &БакарБоја : Злато,ЈасноДолжина : 1830 инчен или како вашата потребаПол : УнисексПлаќање : Т / T / western union / visa / master / трансферИспорака : Epacket / DHL / Федекс / UPSотПакување : Секој објект пакување со една OPP вреќаПроизводот Се ПокажеПревозот начин1...

LANGHONG 10pcs Викинг Ѓердан Нордиска Викинг Soilder со Нож и Секира амајлија pendant Ѓердан
Свеж

ФАБРИКАТА SLAESВикинг Војник Pendant ЃерданМатеријал : Цинк ЛегураГолемина : Pendant 35*35mmБоја : Антички Sterlling Сребро.Пакување Начин : Еден Ѓердан, Една Opp вреќа СамоОЕМ : Accept

10PCS Le Petit Принцот Роџерс Нелсон Уметник Пејач Ѓердан Малиот Принц Гитара Спомен Љубов Симбол Ѓердани за Жени
Свеж

Опис на производот : N131 Малиот Принц Гитара Спомен Љубов Симбол Ѓердан Le Petit Принцот Роџерс Нелсон Уметник Пејач Ѓердан за Жени

10PCS Шупливи Преглед Le Petit Малиот Принц Ѓердан Животинско Добра Среќа Оригами Слон во Змија Ѓердани за Роденден
Свеж

Опис на производот : N146 Шупливи Преглед Le Petit Малиот Принц Ѓердан Животинско Добра Среќа Оригами Слон во Змија Ѓердани за Роденден

30PCS Малиот Принц Гитара Спомен Љубов Симбол Ѓердан Le Petit Принцот Роџерс Нелсон Уметник Пејач Ѓердан за Жени
Свеж

Опис на производот : N131 Малиот Принц Гитара Спомен Љубов Симбол Ѓердан Le Petit Принцот Роџерс Нелсон Уметник Пејач Ѓердан за Жени

5-6mm Бел Круг Природен Бисер со Сини кристал & 18mm Cloisonne pendant 18 Ѓердан-nec6328
Свеж

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА 56mm Бел Круг Природен Бисер со Сини кристал & 18mm Cloisonne pendant 18" Ѓерданnec6328Опис : Работи : ПРОДАЖБА 56mm Бел Круг Природен Бисер со Сини кристал & 18mm Cloisonne pendant 18" Ѓерданnec6328 големина : Cloisonne 18mm / Бисер 56mm Облик / Боја : Тркалезна / Бела и Сина Затворач : Прстен S / N : nec6328 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Соодветен објект Сличен ОбјектПлаќањеПревозот Надомест​За Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!(Кликни да зголемиш) НаплатаАко имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена...

Чендлер Сребро Злато Боја Воин Полка Pendant Ѓердан За Жените Моќ Сила Мода Накит Свадба Подарок Пад На Превозот
Свеж

ТОЧКА ИМЕ Чендлер Сребро Злато Боја Воин Полка Pendant Ѓердан За Жените Моќ Сила Мода Накит Свадба Подарок Пад на ПревозотМатеријал : Алуминиум МеталЕкоПријателски : Олово & Nicke Слободни Време на испорака : 27 работни денаИзненадување подарок во вашиот парцела!ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИЦел обичен мал пакет.Овој метод само превозот информации во кина,не постојат информации кога тоа е надвор од кина.Цел>$5, предаден од страна на Кина пост воздух mail или Epacket(Само НАС).Методот има меѓународен shgipping информации.Цел>$180 ,предаден од Експрес(DHL / UPS / Федекс / EMS ) .Методот е многу брзо за да се дојде во рамките 27 работни дена.925 Накит ПрепорачувамВашиот дизајн и трговија на големо се добредојдени!Повеќе квантитет Повеќе попуст!Имаме многу акции! Сите продукции се директно од нашата фабрика!

Злато Сребро Шупливи Двојно Триаголник Ѓердан Мода Накит Од Не ' Рѓосувачки Челик Геометриски Collares Mujer 2018 Дипломирањето Подарок
Свеж

Модерен дизајн и висок квалитет на Бренд име : ПРЕКРАСНИ ПРИКАЗНА Предмет : Ѓердан Боја : Сребрена / Злато MQQ : 1 PCS Состојба : Brand New Употреба : Промотивни подароци,сувенири Е Прилагодено : Yes Место на Потекло : Yi Wu Жеџијанг во Кина (копно)

Нова Жена Двојно Слоеви Ѓердан Geometrc Ѕвезда Pendant Дизајнер Долг Ѓердан Домот На Високо Квалитетни Модни Накит
Свеж

Добредојдовте на XLan е Продавница !Ве молиме Додадете Вашите Омилени Продавници !Слики ПокажуваатНова Жена Двојно Слоеви Ѓердан Geometrc Ѕвезда Pendant Дизајнер Долг Ѓердан Домот На Високо Квалитетни Модни Накит