.

2 Парчиња 88x37x59mm Пластични Електроника Кутија Проектот Случај DIN Железнички САЛАДИН Делница Кутија
Свеж

Спецификации : Материјал : ПластикаБоја : Бела, ЦрнаГолемина : 88x37x59mm / 3.46x1.46x2.32"Количина : 2 Компјутери / 1 СетAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

2 Pin 7283-5596-10 7282-5596-10 Женски Водоотпорен Автомобилската Електрични Конектори
Свеж

2 Pin 7283559610 7282559610 Женски Водоотпорен Автомобилската Електрични КонекториСекое парче вклучува pin(терминал ) и гума печат .

2 Pin 1.0 mm модел машки&женски конектор,доза на притисок сензор приклучокот ,Авто водоотпорен светлата приклучок за Хонда Договор
Свеж

2 Pin 1.0 mm модел машки&женски конектор,доза на притисок сензор приклучокот ,Авто водоотпорен светлата приклучок за Хонда ДоговорИнформации : •Висок квалитет 2 pin автомобил водоотпорен електрични конектори собраниеАвто senser приклучокот,а оска оптоварување се поправи времето / доза притисок приклучокОдговараат за многу автомобил...

100PCS 2.0 mm 90 степени наведнуваат машки конектор за PCB 1*40pin 40pin
Свеж

Шенжен Mzxykj .Електронски Co.,LtdДобредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Информации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

LP20 водоотпорен конектор 5 pin,5 pin Женски конектори машки и панел монтажа, водоотпорен полнач,5 pin led конектор,
Свеж

LP20 водоотпорен конектор 5 pin,5 pin Женски конектори машки и панел монтажа, водоотпорен полнач,5 pin led конектор,Драги пријатели, Добредојдовте на нашата продавница, Ќе ве молам да потрае неколку минути да се погледне на овој инструкции? Ви благодарам многу! 1...

115x90x40mm САЛАДИН Контрола Кутија Пластична Обвивка Електронски Проектот Случај DIY со Terminal Block %328/328
Свеж

Карактеристики : Висок квалитет Индустриски Кутија, САЛАДИН за индустриска контрола кутија 100% НОВИ Тешки мерач екструдиран пластична конструкција Изграденаво дупка се одржи коло Добро за електронски проекти, единици за напојување, студентски проекти, засилувачи и слично...

Cnlinko М12 LP12 серија 3 pin кружни конектори водоотпорен конектор sp13 една дупка страната socket
Свеж

Cnlinko М12 LP12 серија 3 pin кружни конектори водоотпорен конектор sp13 една дупка страната socketОпис на производот Спецификации Поврзување на владата Latching Заклучување поврзете Заштита ниво IP67 Кабел спецификација 18 AWG Дијаметар спектар Φ3mm~Φ6mm Контакт со дијаметар×Количина Φ1.0×3 Тековна оценка(А) 5 A Оперативен напон(AC.V.rms) 200 V го Издржат напонот(AC.V)1min 1000 V Контакт отпор на Изолација отпор >500 MΩ Издржливост ≥500 парење&unmating циклуси Температура оценка 40°C~80°C Метод на поврзување на кабелот за Лемење Спречи согорување ниво UL94V0 Материјал Школка&изолирани делови Високи перформанси инженеринг пластика Хардвер метален Цинк легура(бисер тешко хром) Контакт pin Бакарни легури(позлатени) Пролет Нерѓосувачки челик Запечатување Силика гел Главни карактеристики Запечатени против прашина и течност (IP65 / IP67) Вибрации отпор,отпорност,која се протега отпор брзо заклучување поврзување; контактот со капак Апликација индустрии Фаза опрема smart grid Медицинска опрема Сервер Соларна енергија опрема Брод на опрема за Електрични опрема Возило опрема комуникациска опрема Тешка машинеријаДраги пријатели, Добредојдовте на нашата продавница, Ќе ве молам да потрае неколку минути да се погледне на овој инструкции? Ви благодарам многу! 1.

Брза Испорака DS680b Само-издигнувајќи Еден Фаза 2input 8outputs Поликарбонат Поврзете Терминал Блок Изолација и Antiflaming
Свеж

метар метар метар метар метар метар метар метарПакет содржина : 1pc во една торбаГолемина : како се покаже сликаМатеријал : поликарбонатМетал дел материјал : бакарИзолација отпор : 40 MΩИзолација напон : 660 V 50 Hz / 60 HzРаботна температура : 40120 ℃Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

1m Hi-Fi Audiophile говорникот кабел рог жица 600 core 1meter ПВЦ
Свеж

1m HiFi Audiophile говорникот кабел рог жица 600 core 1meter ПВЦ Тип : Говорникот кабел Материјал : Бакар Надворешниот дијаметар : 5.2 mm (300pcs / 0.1 mm)*core 2 Изолација : Висок квалитет транспарентен јакна,заштита на животната средина ПВЦ Должина : 1meter Апликација : HIFI аудио склопот на производи, погодни за внатрешни предните звучници, центар јазик, главни говорници, бас јазик, опкружувачки звучници, итн.

10CM приклучоци 2.8 mm Crimp Терминал машки Лопата Конектор кабел 50 парче црвена 0.5MM2 жица
Свеж

Опис На Производот10 CM приклучоци 2.8 mm лопата терминали приклучоци машки приклучен кабел 50 парче црвена 0.5 MM2 жицаНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

5559 4.2 mm, бела 8P 8PIN женски за PC компјутер ATX CPU Моќ конектор, пластични школка Домување
Свеж

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодаримеопис на производот :

2 парчиња Мобилен телефон слушалка switch адаптер 3,5 мм машки до 2,5 mm женски аудио конвертор
Свеж

2 парчиња Мобилен телефон слушалка switch адаптер 3,5 мм машки до 2,5 mm женски аудио конвертор Тип : 3.5 mm машки до 2,5 mm женски адаптер Вкупна должина : 33.5 mm 3,5 мм дел должина : 15mm Количина : 2 парчиња Преку овој адаптер, можете да се префрлите на мобилен 3.5 mm интерфејс, со 2,5 mm стандарден конектор, а потоа поврзете ги слушалките или јазик на 2,5 mm стандарден конектор

3 Начин 1J0 973 723 1J0973723 Водоотпорен Женски 3,5 мм Авто Plug Автомобилската Жица Електрични Конектори
Свеж

3 Начин 1 J0 973 723 1 J0973723 Водоотпорен Женски 3,5 мм Авто Plug Автомобилската Жица Електрични КонекториСекое парче вклучува pin(терминал ) и гума печат .

4 парчиња/многу 54*23*80mm сребрена песок експлозија алуминиумска кутија за електронски проектот 6063-T5 PCB одбор случај штекер се префрлите на контрола случај
Свеж

Опис на производот : 1, Itmes : Алуминиумска кутија2, боја : Сребрена3, големина : 54x23x80mm4, Материјал : алуминиум5, Тежина : 160gпроизвод карактеристики : 1 , производ со независни пакување кутија ...

Бесплатен превозот 5sets 10pin авто електрични пластични ЕКИ wire кабел подигнат конектор за PCB
Свеж

Опис : 5 X 10 начин машки конектор Додадете жица зедницата : Ние може да обезбеди жици се подигнат обработка на услуги, ве молиме да ги купите од следниот линк : Default : Thermostability жица 20cm, 0.5mm2, и слободно контактирајте со нас ако сакате другите спецификација на жици...

10PCS ЈС-910B 4mm Банана Приклучок Џек Штекер Женски Обврзувачки Пост За Звучник и Аудио Терминали Splice
Свеж

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap12140Опис : Општа употреба за 910 обврзувачки мислењаНапон поголем од 1 KV подолу,Тековна е помалку од 5 ABreadboard одредување дупка кол.8мм,4 mm банана приклучок може да биде вметнатаВкупна должина : 33 MMСледните навој дијаметар : 3.7 mmБоја : Црна и црвенаПакет : 5 Pcs x Црвено Приклучок5 Pcs x Црното Приклучок

Висок Квалитет 10pc 1*40Pin Еден Машки 0.1(2.54 mm) Breakable Насловот Connecto
Свеж

Опис : Игра : 2.54 mm (0.1") Број на Пиновите : 40 иглички Број на Редови : 1 Родова на Конектор : Машки Тип на конектор : Директно Consulation отпор : 1000mohm (max) Контакт отпор : 30mohm (макс) Dielectric напон : AC 500 V за една минута Престанок Метод : Лемење Домување Боја : Црна Домување Материјал : Термопластични Максимум Оперативни Температура : 105°C Минимум Температурата на работа : 65°C Монтажа : Преку Дупка Пакетот вклучува : 10pcs Еден Ред Pin Насловот конектор

ALLiSHOP 0-3Ghz pigtail RP TNC женски брошеви приклучок конектор за U. FL IPX конектори 1.13 кабел за PCI Wifi Картичка Компјутер
Свеж

ALLi SHOP 03 Ghz pigtail RP TNC женски брошеви приклучок конектор за U FL IPX конектори 1.13 кабел за PCI Wifi Картичка Компјутериме : Продолжување pigtail кабелКонектор A : TNC женски брошеви приклучокКонектор Б : U...

10pcs/многу 2Pin Начин Запечатени Водоотпорен Електрични Wire Конектор Приклучок за во Автомобил Авто Колекции
Свеж

Опис Боја : Црна,жолта Количина : 10 Колекции Големина : 2cm / 0.78" x 4.1 cm / 6.1" x 0.23"*0.23" 1.6 см / 0.62" x 2.8 cm / 1.1" x 0.23"*0.23" Одговара за motorcyle,скутер,автомобил,камион,quad велосипед,trike,караван,морски,џет ски,чамци,итн...

50pcs јавен жица-тип машки USB тип На маж три-парче пластика школка седиште 4P4 линија со топлина-формирана пластични школка
Свеж

50pcs јавен жицатип машки USB тип На маж трипарче пластика школка седиште 4 P4 линија со топлинаформирана пластични школка бесплатен превозот

1pcs Коса Plier За Фузија на косата ,Микро Прстени/Монистра Пердув Коса Екстензија Алатки Микро Јамка Коса Клешти Rebond Смена 7 Стилови
Свеж

1pcs Коса Plier За Фузија на косата ,Микро Прстени / Монистра Пердув Коса Екстензија Алатки Микро Јамка Коса Клешти Rebond Смена 7 СтиловиДетали на Сликата се покаже на Коса Екстензија Клешти : Превозот Detailes : Плаќање : 1...

100pcs Моќ Штекер 5A тековната 5.5x2.0 mm DC Моќност Џек Машки конектор десен агол преку дупка PCB Лемење
Свеж

Центар Pin Моќ Штекер 5 A 2,5 mm DC Моќност Џек Лаптоп конектор за Портал 3000, 6000, MA2 A, M210 Дел Не PJ018 Предмети DC Моќност Џек Модел Не PJ0182.0 Боја Црна, Сребрена Материјал Метал, Пластика Центар pin 2.0 mm Планината Десен Агол PCB Лемење Оценка 5 A / 24 V DCКорисниците Кои Видени Оваа Точка Исто Така, Видени

MCIGICM 1000pcs машки материјал PH2.0 2mm 12 pin Конектори Води pin Насловот PH-12A директно 2.0 mm иглички Бесплатен превозот
Свеж

Следниве се некои ph2.0 купи навигација Терминал PH2.0 200pcs Женски 2pins16pins 50pcs Машки директно 2pins12pins 50pcs Машки десен агол 2pins12pins 50pcs Терминал PH2.0 12000pcs Женски 2pins 5000pcs Женски 3pins 5000pcs Женски 4pins 2000pcs Женски 5pins 2000pcs Женски 6pins 2000pcs Женски 7pins 2000pcs Женски 8pins 2000pcs Женски 9pins 2000pcs Женски 10pins 2000pcs Женски 11pins 1000pcs Женски 12pins 1000pcs Женски 13pins 1000pcs Женски 14pins 1000pcs Машки директно 2pins 2000pcs Машки директно 3pins 2000pcs Машки директно 4pins 2000pcs Машки директно 5pins 2000pcs Машки директно 6pins 1000pcs Машки директно 7pins 1000pcs Машки директно 8pins 1000pcs Машки директно 9pins 1000pcs Машки директно 10pins 1000pcs Машки директно 12pins 1000pcs Машки директно 13pins 1000pcs Машки директно 14pins 1000pcs Машки десен агол 2pins 2000pcs Машки десен агол 3pins 2000pcs Машки прав агол 4pins 2000pcs Машки десен агол 5pins 2000pcs Машки десен агол 6pins 1000pcs Машки десен агол 7pins 1000pcs Машки десен агол 8pins 1000pcs Машки десен агол 9pins 1000pcs Машки десен агол 10pins 1000pcsмашки материјал PH2.0 2mm 12 pin Конектори Води pin Насловот PH12 A 2.0 mm

Добро Топла Продажба 2 x РКА Машки Приклучок Аудио Видео Коаксијален Кабел Конектори AV Адаптери
Свеж

HPKG ПРОДАВНИЦА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА ВАС*Топла Продажба 2 x РКА Машки Приклучок Аудио Видео Коаксијален Кабел Конектори AV АдаптериИме на производ : РКА Приклучок Конектор;Тип : Машки РКАГолемина : 4.5 x 1.1 cm / 1.8" x 0.4" (L*Макс.Г);Дупка со Дијаметар : 6.5 mm / 0.25"Материјал : Метал;Боја : Сребро Тон, Злато ТонНето Тежина : 16gПакет Содржина : 2 x РКА Приклучок Конектор 2 x РКА Машки Приклучок Аудио Видео Коаксијален Кабел Конектори AV АдаптериРКА машки приклучок конектор.Погоден за поврзување 0.25" дијаметар коаксијален кабел.

Добра 5 делови D-SUB 9-пински DB9 Женски ИДЦ crimp адаптер приклучок за панделка кабел Сина
Свеж

HPKG ПРОДАВНИЦА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА ВАС*5 делови DSUB 9пински DB9 Женски ИДЦ crimp адаптер приклучок за панделка кабел СинаИме на производ : IDC DB9 конектор Порт : DB9 9 pin штекер Pin проред : 2.54 mm Име на Производ : IDC DB9 конекторPort : DB9 9 pin socketPin проред : 2.54 mmРед Број; 2монтажа дупка со дијаметар; 3мм / 0.3 цммонтажа дупка центар далечина; 25мм / 2.5 cmвкупната големина; 30x 20x 12mm / 3cm x 2cm x 1.1 cm (LB * H)материјали, пластични, металнитежина; 32gпакет; 5 x pack ИДЦ DB9 конекторAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е + / 13 см.

10pcs Вертикална ја Иконата за Заклучување на Панел Планината 0.250 6.35 mm Моно телефон Џек женски Конектор приклучок за Слушалки 2 диригент 4 контакт PCB Лемење
Свеж

Вертикална ја Иконата за Заклучување на Панел Планината 0.250" 6.35 mm Моно телефон Џек женски Конектор приклучок за Слушалки 2 диригент 4 контакт PCB ЛемењеСо прекинувачPN : PJ63484 PДиректориум За Навигација

MCIGICM 5000pcs женски материјал PH2.0 2mm 2 игли Конектори Води Насловот Домување PH-Y 2.0 mm Бесплатен Превозот
Свеж

Следниве се некои ph2.0 купи навигација Терминал PH2.0 200pcs Женски 2pins16pins 50pcs Машки директно 2pins12pins 50pcs Машки десен агол 2pins12pins 50pcs Терминал PH2.0 12000pcs Женски 2pins 5000pcs Женски 3pins 5000pcs Женски 4pins 2000pcs Женски 5pins 2000pcs Женски 6pins 2000pcs Женски 7pins 2000pcs Женски 8pins 2000pcs Женски 9pins 2000pcs Женски 10pins 2000pcs Женски 11pins 1000pcs Женски 12pins 1000pcs Женски 13pins 1000pcs Женски 14pins 1000pcs Машки директно 2pins 2000pcs Машки директно 3pins 2000pcs Машки директно 4pins 2000pcs Машки директно 5pins 2000pcs Машки директно 6pins 1000pcs Машки директно 7pins 1000pcs Машки директно 8pins 1000pcs Машки директно 9pins 1000pcs Машки директно 10pins 1000pcs Машки директно 12pins 1000pcs Машки директно 13pins 1000pcs Машки директно 14pins 1000pcs Машки десен агол 2pins 2000pcs Машки десен агол 3pins 2000pcs Машки прав агол 4pins 2000pcs Машки десен агол 5pins 2000pcs Машки десен агол 6pins 1000pcs Машки десен агол 7pins 1000pcs Машки десен агол 8pins 1000pcs Машки десен агол 9pins 1000pcs Машки десен агол 10pins 1000pcsженски материјал PH2.0 2mm 2 игли Конектори Води Насловот Домување PHY 2.0 mm

АНТЕНСКИ приклучок за Motorola GP88S GP68 GP2000 GP328 GP338 Преносни БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио Воки Токи адаптер за Брза брод
Свеж

АНТЕНСКИ приклучок за Motorola GP88 S GP68 GP2000 GP328 Преносни БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио Воки Токи адаптер

MCIGICM 2000pcs машки материјал PH2.0 2mm 5 pin Конектори Води pin Насловот PH-права 2.0 mm иглички Бесплатен превозот
Свеж

Следниве се некои ph2.0 купи навигација Терминал PH2.0 200pcs Женски 2pins16pins 50pcs Машки директно 2pins12pins 50pcs Машки десен агол 2pins12pins 50pcs Терминал PH2.0 12000pcs Женски 2pins 5000pcs Женски 3pins 5000pcs Женски 4pins 2000pcs Женски 5pins 2000pcs Женски 6pins 2000pcs Женски 7pins 2000pcs Женски 8pins 2000pcs Женски 9pins 2000pcs Женски 10pins 2000pcs Женски 11pins 1000pcs Женски 12pins 1000pcs Женски 13pins 1000pcs Женски 14pins 1000pcs Машки директно 2pins 2000pcs Машки директно 3pins 2000pcs Машки директно 4pins 2000pcs Машки директно 5pins 2000pcs Машки директно 6pins 1000pcs Машки директно 7pins 1000pcs Машки директно 8pins 1000pcs Машки директно 9pins 1000pcs Машки директно 10pins 1000pcs Машки директно 12pins 1000pcs Машки директно 13pins 1000pcs Машки директно 14pins 1000pcs Машки десен агол 2pins 2000pcs Машки десен агол 3pins 2000pcs Машки прав агол 4pins 2000pcs Машки десен агол 5pins 2000pcs Машки десен агол 6pins 1000pcs Машки десен агол 7pins 1000pcs Машки десен агол 8pins 1000pcs Машки десен агол 9pins 1000pcs Машки десен агол 10pins 1000pcsмашки материјал PH2.0 2mm 5 pin Конектори Води pin Насловот PHСО PH5 A 2.0 mm

MCIGICM 1000pcs женски материјал PH2.0 2mm 13 иглички Конектори Води Насловот Домување PH-Y 2.0 mm Бесплатен превозот
Свеж

Следниве се некои ph2.0 купи навигација Терминал PH2.0 200pcs Женски 2pins16pins 50pcs Машки директно 2pins12pins 50pcs Машки десен агол 2pins12pins 50pcs Терминал PH2.0 12000pcs Женски 2pins 5000pcs Женски 3pins 5000pcs Женски 4pins 2000pcs Женски 5pins 2000pcs Женски 6pins 2000pcs Женски 7pins 2000pcs Женски 8pins 2000pcs Женски 9pins 2000pcs Женски 10pins 2000pcs Женски 11pins 1000pcs Женски 12pins 1000pcs Женски 13pins 1000pcs Женски 14pins 1000pcs Машки директно 2pins 2000pcs Машки директно 3pins 2000pcs Машки директно 4pins 2000pcs Машки директно 5pins 2000pcs Машки директно 6pins 1000pcs Машки директно 7pins 1000pcs Машки директно 8pins 1000pcs Машки директно 9pins 1000pcs Машки директно 10pins 1000pcs Машки директно 12pins 1000pcs Машки директно 13pins 1000pcs Машки директно 14pins 1000pcs Машки десен агол 2pins 2000pcs Машки десен агол 3pins 2000pcs Машки прав агол 4pins 2000pcs Машки десен агол 5pins 2000pcs Машки десен агол 6pins 1000pcs Машки десен агол 7pins 1000pcs Машки десен агол 8pins 1000pcs Машки десен агол 9pins 1000pcs Машки десен агол 10pins 1000pcsженски материјал PH2.0 2mm 13 иглички Конектори Води Насловот Домување PHY 2.0 mm

1set 2Pin Автомобил Водоотпорен YL358 Конектори AMP Приклучок за Штекер Машки Женски Жица Врска Dustproof Висок Притисок Отпорни LA
Свеж

Вклучува : 1 сет 2pin Конектор Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

MCIGICM 2000pcs машки материјал PH2.0 2mm 4 игли Конектори Води pin Насловот PH-4А-2.0 mm 4 pin Бесплатен превозот
Свеж

Следниве се некои ph2.0 купи навигација Терминал PH2.0 200pcs Женски 2pins16pins 50pcs Машки директно 2pins12pins 50pcs Машки десен агол 2pins12pins 50pcs Терминал PH2.0 12000pcs Женски 2pins 5000pcs Женски 3pins 5000pcs Женски 4pins 2000pcs Женски 5pins 2000pcs Женски 6pins 2000pcs Женски 7pins 2000pcs Женски 8pins 2000pcs Женски 9pins 2000pcs Женски 10pins 2000pcs Женски 11pins 1000pcs Женски 12pins 1000pcs Женски 13pins 1000pcs Женски 14pins 1000pcs Машки директно 2pins 2000pcs Машки директно 3pins 2000pcs Машки директно 4pins 2000pcs Машки директно 5pins 2000pcs Машки директно 6pins 1000pcs Машки директно 7pins 1000pcs Машки директно 8pins 1000pcs Машки директно 9pins 1000pcs Машки директно 10pins 1000pcs Машки директно 12pins 1000pcs Машки директно 13pins 1000pcs Машки директно 14pins 1000pcs Машки десен агол 2pins 2000pcs Машки десен агол 3pins 2000pcs Машки прав агол 4pins 2000pcs Машки десен агол 5pins 2000pcs Машки десен агол 6pins 1000pcs Машки десен агол 7pins 1000pcs Машки десен агол 8pins 1000pcs Машки десен агол 9pins 1000pcs Машки десен агол 10pins 1000pcsмашки материјал PH2.0 2mm 4 игли Конектори Води pin Насловот PH4А2.0 mm 4 pin

50pcs 1.25 mm 4Pins 10см/15cm/20cm Двојно крајот Кабел Женски Женски Жица Приклучок
Свеж

50pcs 1.25 mm 4 Pins 10см / 15cm / 20cm Двојно крајот Кабел Женски Женски Жица ПриклучокОписИнтервал : 1.25 mm1.25 мм4 PДолжина : 100mm / 150mm / 200mmЖица спецификација : 1571#28Добредојдовте на нашиот магазин Зошто директно се избере ни се на : (1)...

20PCS JST XH 2.54-3 Pin Батеријата Конектор Приклучок Машки со Жица 100MM
Свеж

20 PCS JST XH 2.543 Pin Батеријата Конектор Приклучок Машки со Жица 100 MMОписКоличина : 20 компјутериСостојба : НоваСпецификации : Теренот 2.54 mm 3 pin 26 AWG заробени жица Вкупно lengh : 10cmJST XH 2.54 3 Pin Женски Конектор Приклучок x 20 компјутериДобредојдовте на нашиот магазин Зошто директно се избере ни се на : (1)...