.

100Pcs Избрани Големини на Сребрена Лента Менгеме Крајот Crimps Поставува во Кутијата за Накит Одлуки
Свеж

Големина : околу 6~8мм широк, 8mm,10мм,13mm,20mm,25мм долго, 5mm дебелина, дупка : 1~2mm Вкупно 100pcs во 1 кутија Материјал : Железо; Употреба : Terminators...

Тибетската Стил Мушка Капи, Доведе Слободни & Никел Слободни & Кадмиум Слободни, Цвет, Црвено Бакарна боја, Големина: за 12mm долго, 11.5 mm широк,
Свеж

Тибетската Стил Мушка Капи, Доведе Слободни & Никел Слободни & Кадмиум Слободни, Цвет, Црвено Бакарна бојаГолемина : за 12mm долго, 11.5 mm широк, дебелина 3мм, дупка : 3мммушка капи додадете елегантна завршница на стакло и камен монистра или образован слатководни бисери...

2018 Нови Викинг Один Симбол Стаклена Купола Накит Сатански Sigil На Луцифер Baphomet Лилит Pentagram Уметност Фото Cabochon
Свеж

Предмет : 2018 Нови Викинг Один Симбол Стаклена Купола Накит Сатански Sigil На Луцифер Baphomet Лилит Pentagram Уметност Фото CabochonГолемина : 16mm ,20mm ,25ммМатеријал : СтаклоФото :

1meter 10*2mm Рамен Стп Кожа Кабелот За Diy Хривнија Ѓердан Накит Одлуки Јаже Кабелот Материјал Додатоци Bijoux
Свеж

метар метар метар метар метар1meter 10*2mm Рамен Стп Кожа Кабелот За Diy Хривнија Ѓердан Накит Одлуки Јаже Кабелот Материјал Додатоци Bijouxколичини : 1meterбоја : како на сликата прикажаниголемина : 10*2mmматеријал : стп кожа кабелотстил : мода рамен кожа кабелотупотреба : за diy хривнија ѓердан накит наодисостојба : нова шемаКонверзија : 1 во ch = 25.4 mm = 2.54 см или 1mm = 0.0393 инчен

Корејски DIY кристал монистра рачно изработени beaded материјал коса додатоци јаже гумени бендот додатоци 6mm плоштад
Свеж

Образец за заштита на кодот на Шаблон заштита кодот

железо цвет мушка капи, Метал, 6.5x7mm, дупка: 1mm
Свеж

Железо Цвет Мушка Капи, PlatinumГолемина : за 6.5 mm во дијаметар, 7mm дебели, дупка : 1mm.Мушка капи се користи за "рамка" монистра со металик боја и детали...

8Seasons Цинк Базирани на Алуминиумски Конектори Наоди Мајката Птица Антички Сребрен Цвет Врежан Најдобар Подарок 54mm x 27mm - 51mm x 30мм, 10PCs
Свеж

Добредојдовте На 8 Seasons Дизајнер Продавница : ) Контактирајте со насМожете да Контактирате со Оставање Порака на вашиот налог, за Трговија со датотеки, или преку еМаил .Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 часа работно време...

железо filigree мушка капи, Метална боја, цвет, за 8мм во дијаметар, дупка: 1.2 mm
Свеж

железо filigree мушка капи, Метална боја, цветГолемина : за 8мм во дијаметар, дупка : 1.2 mm.Плаќање : 1.ние прифаќаме Зачувам, T / T,western union,кредитна картичка начин на плаќање2.Цената на нашата стока не вклучувајќи данок и такса,увоз доход,должност такса,ве молиме да забележите дека!Превозот : 1.Ние ќе испрати стоката во рок од 13 дневна,откако го примиле исплата .2.Ние ќе ви даде tacking број по пратите пратката надвор,Објекти обично пристигна во рок од : Времето за испорака зависи од земјата на дестинација и други фактори како што се времето, сезонски, и други оддалечени места,Понекогаш може да биде повеќе од еден месец,се надевам, ќе може да се чека малку подолго...

Beadsnice чиста 925 фунта сребрен накит синџир extender рачно изработени ѓердан extender промет на големо во фабрика цена ID27516
Свеж

синџир extenderВи благодариме за се заинтересирани во нашите производи !Опис : Име Beadsnice ID27516 чиста 925 фунта сребрен накит синџир extender рачно изработени ѓердан extender промет на големо во фабрика цена Бренд beadsnice ID 27516 Lenth 43mm Тежина 0.17 грам Материјална солидна sterling silver не позлатен Количество 10pcs ЗАБЕЛЕШКА : Повеќето од нашите производи се 100% рачно изработени и уникатни во бои и форма...

Beadsnice трговија на големо diy сребрен прибор чиста 925 фунта сребро синџир extender со срцето шарм pendant ID27515
Свеж

сребрен синџир extenderВи благодариме за се заинтересирани во нашите производи !Опис : Име Beadsnice ID27515 трговија на големо diy сребрен прибор чиста 925 фунта сребро синџир extender со срцето шарм pendant Бренд beadsnice ID 27515 Lenth 46mm Тежина 0.33 грам Материјална солидна sterling silver не позлатен Количество 10pcsЗАБЕЛЕШКА : Повеќето од нашите производи се 100% рачно изработени и уникатни во бои и форма...

3 Бои Микро Отвори CZ Срцето Конектори одговара Накит Одлуки Хривнија Наоди Додатоци Срцето Шарм DIY Занает 13*10мм
Свеж

26792177100% Сосема Нов и Висок КвалитетМикро Отвори CZ Конектор Шарм За Изработка на НакитМатеријал : Висок квалитет на бакар + ААА Австриската кубни циркониПозлата : 3 Пати Platinum / Розово Злато / Злато ПозлатенКрај : Високо полиранОбјектот големина : 13mm*10мм (1 инч=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчи)Објектот тежина : 1.0 gФункција : Додатоци За Ѓердани Нараквици Парична Казна Накит ОдлукиСите предмети се за промет на големо цена.Повеќе ќе купи од нас,повеќе попуст ќе добиете.Новодојдени2177Поврзани Објекти Може Да Заинтересирани2177 Кликнете на линкот подолу за да ја проверите повеќе предмети : Нашата Продавница во Кина на YIWUИлјадници различни стиловиВисок Квалитет На Бакар ДодатоциМикро Инлеи 3А Циркон КаменYIWU ГИГАНТ АЗИЈА НАКИТ КО.LTD е професионална поставите дизајн, производство и продажба на накит компанија за производство на...

Трговија на големо 30pcs Плоча Тибетански сребро Pendant Легура DIY Модна шарм Хривнија Ѓердан Накит Додатоци js1256
Свеж

Answer : ___________________________ Note : Материјал : цинк легураБоја : Тибетската сребро.Потекло : КинаГолемина : Види производ сликиТаму може да биде боја разлика, затоа што секој човек екранот е различна

10pc 6/8/10/12mm Круг Cufflink Празно Settings Месинг Ќорци Рамки База за Cabochon Камео DIY Облека Ткаенината Линк Додатоци Z394
Свеж

10pc 6 / 8 / 10 / 12mm Круг Cufflink Празно Settings Месинг Ќорци Рамки База за Cabochon Камео DIY Облека Ткаенината Линк Додатоци Z394Превозот начини : 1...

Бесплатен Превозот 40PCS висок Квалитет Бела К Глеѓ Легура накит приврзоци за нараквица ѓердан DIY накит одлуки js1003
Свеж

Answer : ___________________________ Note : Ако ви се сад, Велика Британија, Франција, Германија, Канада, Австралија, ве Молиме изберете e Packet ќе ја прими стоката побрзо од Другите земји ќе го следат followup каналМатеријал : цинк легураБоја : Бела кПотекло : КинаГолемина : Види производ сликиТаму може да биде боја разлика, затоа што секој човек екранот е различна

ТОПЛА ПРОДАЖБА 6MM 100PCS/МНОГУ ГУМА МОНИСТРА ИЗОЛАЦИЈА МОНИСТРА ЗА DIY НАКИТ НАОЃАЊЕ ЃЕРДАН ХРИВНИЈА !!
Свеж

Материјал : ГумаГолемина : 8 MMБоја : МешаниКоличина : 100 КОМПЈУТЕРИКонверзија : 1mm=0.0394 инчен,1inch=25.4 mmСе користи за : Diy Изработка на Накит

накит правење на резерви на Бакар Микро Отвори CZ Кристал Сребро Момче И Девојка Деца Шарм Конектори За Ѓердан Хривнија Делови
Свеж

26792177100% Сосема Нов и Висок КвалитетМикро Отвори CZ Конектор Шарм За Изработка на НакитМатеријал : Висок квалитет на бакар + ААА Австриската кубни циркониПозлата : 3 Пати Platinum / Розово Злато / Злато ПозлатенКрај : Високо полиранОбјектот големина : 12mm*21mm (1 инч=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчи)Објектот тежина : 1.6 gФункција : Додатоци За Ѓердани Нараквици Парична Казна Накит ОдлукиСите предмети се за промет на големо цена.Повеќе ќе купи од нас,повеќе попуст ќе добиете.Новодојдени2177Поврзани Објекти Може Да Заинтересирани2177 Кликнете на линкот подолу за да ја проверите повеќе предмети : Нашата Продавница во Кина на YIWUИлјадници различни стиловиВисок Квалитет На Бакар ДодатоциМикро Инлеи 3А Циркон КаменYIWU ГИГАНТ АЗИЈА НАКИТ КО.LTD е професионална поставите дизајн, производство и продажба на накит компанија за производство на...

10pcs NCAA Тексас-Сан Антонио Roadrunners Snap копчиња 18mm Спортски кадар копчиња Diy Прилепува Хривнија Накит&алки шарм
Свеж

10pcs NCAA ТексасСан Антонио Roadrunners Snap копчиња 18mm Спортски кадар копчиња Diy Прилепува Хривнија Накит&алки шарм1) Тип : Snap Копчиња 2) MOQ : 10 компјутери 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) Мојата друга продавница : ПРЕВОЗОТ : ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% &nb3p;задоволство.Се надевам дека ќе добар ден!Ви благодариме за вашиот добредојдени.10pcs NCAA Furman Paladins snap копчиња Стакло 18mm Спортски кадар копчиња Diy Прилепува Хривнија Накит&алки Шарм

Сребрена Боја Железо Eyepins Накит Наоди Големина: 7.0 cm долги, 0.6 мм дебелина, дупка: за 2mm, за 1500pcs/500g
Свеж

Железо Eyepins, Сребрена БојаГолемина : 7 0cm долго, 0 6mm дебели, дупка : за 2mm, за 1500pcs / 500gEyepins се за накит дизајн главен...

30 компјутери 25мм/30мм Brooch Назад Бар сребро брошеви база изолација DIY Накит Наоди Делови Додатоци
Свеж

5813117976071019 Особено се препорачува пакет пакет парче парче парче пакет парче парче пакет пакет парче метарДраги пријатели, добредојдовте на нашата продавницаВе молиме имајте во предвид : 1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $7...

2 парчиња/многу Дупка Големина 5mm Магнетски Затворач Конектори За Изработка на Накит од не ' Рѓосувачки Челик Кожа Кабелот Clasps Нараквици Крајот Капи F5288
Свеж

2 парчиња / многу Дупка Големина 5mm Магнетски Затворач Конектори За Изработка на Накит од не ' Рѓосувачки Челик Кожа Кабелот Clasps Нараквици Крајот Капи F52881)Материјал : Нерѓосувачки Челик2)Големина : 5mm3)Бои : Сребрена На Ѕвонење4)Пакување : 2 buc / многу5)Тежина : Околу 25g / број / opp вреќа6)Забелешка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку DHL, EMS, UPSот, FEDEX и така натаму (Освен оддалечените области).7)Можеме да им понудиме на пад на превозот...

20mm 5pcs Висок Квалитет Бронза Позлатен Бакар Материјал Hairpin Коса Клипови Hairpin База Поставување Cabochon Камео J5-15
Свеж

Добредојдовте на Џеф ПРОДАВНИЦА!П : Дали имате минимум цел количина или вредност ?A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден во 2 работни дена...

Промоција! DIY трговија на Големо 3 Боја Мода Метал Меѓусебно 18mm Нога Snap Копчиња за Нараквици Накит Додатоци
Свеж

Добредојдовте на нашата продавница!Ние гарантираме сите наши производи се во добра состојба пред пратката...

5Meter Темно виолетова Стакло Фацетирани Rondelle Монистра Rosary Ланци,Злато Позлатен Жица Завиткан јамка Синџир Ѓердан хривнија Накит
Свеж

Топло promptЗдраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за васПакет Детали : Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон ...

50 компјутери Силикон Студ Earring Назад Тапа Уво Пост Ореви Накит Наоди И Компоненти Накит Додатоци
Свеж

5813117976071019 Особено се препорачува пакет пакет парче парче парче пакет парче парче пакет пакет парче метарДраги пријатели, добредојдовте на нашата продавницаВе молиме имајте во предвид : 1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $7...

20mm 5pcs Висок Квалитет на Антички Сребрен Позлатен Бакар Материјал Hairpin Коса Клипови Hairpin База Поставување Cabochon Камео J5-14
Свеж

Добредојдовте на Џеф ПРОДАВНИЦА!П : Дали имате минимум цел количина или вредност ?A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден во 2 работни дена...

Новиот Дизајн Природен Камен Издлабени Животинско Симпатична Koala Labradorite Ѓердан Pendant,31x25x8mm 9.7 g Мода Накит Додаток
Свеж

Добредојдовте На Убава Џек!Новиот Дизајн Природен Камен Издлабени Животинско Симпатична Koala Labradorite Ѓердан Pendant,31x25x8mm 9.7 g Мода Накит ДодатокЈас години искуство во скапоцен камен трговија...

5Meter Светло Виолетова Стакло Фацетирани Rondelle Мушка Синџири,позлата Sliver Жица Завиткан Rosary Синџир Ѓердан хривнија Накит Шарм
Свеж

Топло promptЗдраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за васПакет Детали : Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон ...

2 парчиња/многу Дупка Големина 5mm Магнетни Clasps За Нараквици од не ' Рѓосувачки Челик Кожа Кабелот Крајот Капи Конектори За Накит Одлуки F5285
Свеж

2 парчиња / многу Дупка Големина 5mm Магнетни Clasps За Нараквици од не ' Рѓосувачки Челик Кожа Кабелот Крајот Капи Конектори За Накит Одлуки F52861)Материјал : Нерѓосувачки Челик2)Големина : 5mm3)Бои : Сребрена На Ѕвонење4)Пакување : 2 buc / многу5)Тежина : Околу 25g / број / opp вреќа6)Забелешка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку DHL, EMS, UPSот, FEDEX и така натаму (Освен оддалечените области).7)Можеме да им понудиме на пад на превозот...

6M-30M (235-1179 инчи ) Должина 0.25-0.6 mm Diamter Бакар Метал String Beading Жица Кабелот String Тема за DIY Ѓердан Bracele
Свеж

5813117976071019 Особено се препорачува пакет пакет парче парче парче пакет парче парче пакет пакет парче метарДраги пријатели, добредојдовте на нашата продавницаВе молиме имајте во предвид : 1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $7...

20Pcs Злато Сребро Бронза Вртливата Hummer Затворач Клипови Копче Кука Keychain Сплит Копче Прстен Наоди Clasps За Keychains Изработка на 32-милиметри
Свеж

5813117976071019 Особено се препорачува пакет пакет парче парче парче пакет парче парче пакет пакет парче метарДраги пријатели, добредојдовте на нашата продавницаВе молиме имајте во предвид : 1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $7...