.

.

Багер PC220-7 пилот вентил 723-40-71102 за Komatsu

Багер PC220-7 пилот вентил 723-40-71102 за Komatsu

DEN 5426.00
DEN 5712.00
-5 %
Од стока


Нашата Предност : Hitachi EX120-2 багер конверзија комплет Багер резервни делови во полн обем се достапни; 100% за осигурување на квалитет, развој и производство се следи оригиналната оние; Брз одговор во рок од 24 часа ; Мали цел е дозволено; Разумни акции и навремена испорака; Оригиналното пакување, неутрален пакување или прилагодено пакување; Позитивни повратни информации од корисниците од странство пазарот; Одлични По-продажбата на услугата. Maintance услуга : поправка за следење, ЕКИ компјутер и хидраулична пумпа; monior часа ресетирање, итн.
Име на производ : Koma*су багер пилот вентил Место на Потекло : Кина(копно) Бренд Име : SINOCMP Достапни Дел Број : 723-40-71101 723-40-71102 723-40-71103 723-40-71104 Достапни Број на Модел : PC200-7 PC210-7 PC220-7 Гаранција : 6 месеци Состојба : Нова Достапност : во Парк MOQ( Минимум Цел Количество ) : 1 Парче Снабдување Способност : 1000pcs неделно Порт : Гуангжу/ Шенжен/ Хонгконг Испорака Методи Експрес : DHL Fedex ЕМС ПРОЗОРЦИ Методи за Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Paypal Тип : Оем
Производ Фото
♥ Ако сакате да знаете повеќе за нашите производи ,ве молиме да ја посетите нашата веб-страница, и добредојдовте да не контактирате во било кое време.

Бренд Име:
CMP
Школка Тип:
Затворен Тип
Достапност:
во парк сега
Состојба:
100% нови
Примена:
багер копач резервен дел
Гаранција:
6 месеци
испорака:
UPS-от, Fedex, DHL, EMS
MOQ:
1 Парче
Дел Број:
723-40-71102
Број На Модел На:
PC220-7
Услуга:
Брзо Delivey
Име:
Koma*су багер пилот вентил
R

Купувачите избираат и