.

.

PC300-5 Багер Главната Контрола Вентил 709-90-52203 , олеснување вентил за Komatsu

PC300-5 Багер Главната Контрола Вентил 709-90-52203 , олеснување вентил за Komatsu

DEN 3602.00
DEN 3792.00
-5 %
Од стока


Производ Фото :

Школка Тип:
Затворен Тип
Напон:
24V
Бренд Име:
CMP
Производителот Дел Број:
709-90-52203
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Дел Број:
709-90-52203
MOQ:
1 парчиња
Гаранција:
3 месеци
Состојба:
Нови
Важат за:
Komatsu Багер делови
R

Купувачите избираат и