.

.

E320B E320C 320D Багер Педалот за гас Локатор 227-7658

E320B E320C 320D Багер Педалот за гас Локатор 227-7658

DEN 5426.00
DEN 5712.00
-5 %
Од стока


Нашата Предност : Hitachi EX120-2 багер конверзија комплет
Багер резервни делови во полн обем се достапни; 100% за осигурување на квалитет, развој и производство се следи оригиналната оние; Брз одговор во рок од 24 часа ; Мали цел е дозволено; Разумни акции и навремена испорака; Оригиналното пакување, неутрален пакување или прилагодено пакување; Позитивни повратни информации од корисниците од странство пазарот; Одлични По-продажбата на услугата. Maintance услуга : поправка за следење, ЕКИ компјутер и хидраулична пумпа; monior часа ресетирање, итн.
Име на производ : Багер Гас Моторни Локатор на Местото на Потекло : Кина(копно) Бренд Име : SINOCMP Состојба : нова Број на Модел : E320 B E320 C 320 D E312 C
Дел Број 227-7658 2277658
Се применуваат за : Багер копач резервни делови се Гаранција : 6 Месеци Достапност : во Парк MOQ( Минимум Цел Количество ) : 3 Дел Снабдување Способност : 1000pcs неделно Порт : Гуангжу/ Шенжен/ Хонгконг Испорака Методи Експрес : DHL Fedex ЕМС ПРОЗОРЦИ Методи за Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Paypal Тип : Багер Гас Моторни Позиционер Сензор, Фитинг сензор, позиција трансдуцерот
Производ Фото
♥ Ако сакате да знаете повеќе за нашите производи ,ве молиме да ја посетите нашата веб-страница, и добредојдовте да не контактирате во било кое време.

Бренд Име:
CMP
Школка Тип:
Затворен Тип
Достапност:
во парк сега
Состојба:
100% нови
Гаранција:
6 МЕСЕЦ
Начинот На Достава:
DHL, UPS-ОТ, FEDEX, EMS
MOQ:
3 дел
Име:
Багер Гас Моторни Локатор
Достапни Дел Број:
227-7658 2277658
Достапни Број На Модел На:
E320B E320C 320D E312C
Услуга:
брза испорака
R

Купувачите избираат и