.

.

SK290-6E SK330-6E Kobelco Багер overglow олеснување вентил YN22V00002F5 YN22V00002F6

SK290-6E SK330-6E Kobelco Багер overglow олеснување вентил YN22V00002F5 YN22V00002F6

DEN 5472.00
DEN 5760.00
-5 %
Од стока


Нашата Предност : Hitachi EX120-2 багер конверзија комплет Багер резервни делови во полн обем се достапни; 100% за осигурување на квалитет, развој и производство се следи оригиналната оние; Брз одговор во рок од 24 часа ; Мали цел е дозволено; Разумни акции и навремена испорака; Оригиналното пакување, неутрален пакување или прилагодено пакување; Позитивни повратни информации од корисниците од странство пазарот; Одлични По-продажбата на услугата. Maintance услуга : поправка за следење, ЕКИ компјутер и хидраулична пумпа; monior часа ресетирање, итн.
Име на производ : Kobelco Багер Вентил Место на Потекло : Кина(копно) Бренд Име : SINOCMP is_customize : ДА Достапни број на Модел : SK120-5 SK200-5 SK200-6 SK230-6 SK200-6 E SK230-6 E SK250-6 E SK250 LC-6 E SK290-6 E SK330-6 E SK350-6 E SK140 LC-8 SK200-8 SK210 LC-8 SK250-8 SK260-8 SK350-8 Дел број : YN22 V00002 F5 YN22 V00002 F6 Гаранција : 3 месеци Состојба : Нова Достапност : во Парк MOQ( Минимум Цел Количество ) : 1 Парче Снабдување Способност : 500pcs неделно Порт : Гуангжу/ Шенжен/ Хонгконг Испорака Методи Експрес : DHL Fedex ЕМС ПРОЗОРЦИ Методи за Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Paypal Тип : ОЕМ замена на резервни
♥ Ако сакате да знаете повеќе за нашите производи ,ве молиме да ја посетите нашата веб-страница, и добредојдовте да не контактирате во било кое време.

Бренд Име:
CMP
Школка Тип:
Затворен Тип
Достапност:
во парк сега
Состојба:
100% нови
Примена:
Kobelco багер копач резервен дел
Гаранција:
3 месеци
испорака:
UPS-от,Fedex,DHL,EMS
MOQ:
1 Парче
Име:
Kobelco багер вентил
Услуга:
брза испорака
Достапни Број На Модел На:
SK120-5 SK200-5 SK200-6 SK230-6 SK200-6E SK230-6E SK250-6E
Дел Број:
YN22V00002F5 YN22V00002F6
R

Купувачите избираат и