.

.

ZX330 ZAX330 багер главниот олеснување вентил 0719308

ZX330 ZAX330 багер главниот олеснување вентил 0719308

DEN 5928.00
DEN 6240.00
-5 %
Од стока


Нашата Предност : Hitachi EX120-2 багер конверзија комплет Багер резервни делови во полн обем се достапни; 100% за осигурување на квалитет, развој и производство се следи оригиналната оние; Брз одговор во рок од 24 часа ; Мали цел е дозволено; Разумни акции и навремена испорака; Оригиналното пакување, неутрален пакување или прилагодено пакување; Позитивни повратни информации од корисниците од странство пазарот; Одлични По-продажбата на услугата. Maintance услуга : поправка за следење, ЕКИ компјутер и хидраулична пумпа; monior часа ресетирање, итн.
Име на производ : Багер вентил Место на Потекло : Кина(копно) Бренд Име : SINOCMP Услуга : брза испорака Достапни број на Модел : ZX200-5 EX300-3 EX200-3 EX200-2 ZX200-2 ZX200-3 Дел број : 0719308 Гаранција : 3 месеци Состојба : Нова Достапност : во Парк MOQ( Минимум Цел Количество ) : 1 Парче Снабдување Способност : 500pcs неделно Порт : Гуангжу/ Шенжен/ Хонгконг Испорака Методи Експрес : DHL Fedex ЕМС ПРОЗОРЦИ Методи за Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Paypal Тип : ОЕМ замена на резервни
Производ Фото
♥ Ако сакате да знаете повеќе за нашите производи ,ве молиме да ја посетите нашата веб-страница, и добредојдовте да не контактирате во било кое време.

Бренд Име:
CMP
Школка Тип:
Затворен Тип
Достапност:
во парк сега
Состојба:
100% нови
Примена:
багер копач резервен дел
Гаранција:
3 месеци
испорака:
UPS-от,Fedex,DHL,EMS
MOQ:
1 Парче
Име:
багер вентил
Услуга:
брза испорака
Достапни Број На Модел На:
ZX200-5 EX300-3 ZX200-3 ZX200-2
Дел Број:
0719308
R

Купувачите избираат и