.

.

20pcs 13mm*457mm Пескарење Појас 40-120Grit Мешани Powerfile Пескарење Ремени Сандер Полирање Моќ Алатка Mayitr

20pcs 13mm*457mm Пескарење Појас 40-120Grit Мешани Powerfile Пескарење Ремени Сандер Полирање Моќ Алатка Mayitr

DEN 348.00
DEN 536.16
-35 %
Од стока


HG0012422
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : алумина
Големина : 13mm*457mm
Боја : како на сликата покажува
Максимална линија брзина : 3000 (rmp)
Целосно смола врзани : 40, 60, 80 & 120 Ронки
Количина : 20pcs (секоја ронки има 5pcs)
Со употреба на различни типови на појас се вози со висока ефикасност мелење, лесен за употреба.
Алуминиум материјал производство, издржлив и силен, можат да го издржат жица-брзина брзо.
За голем број на дрво, мебел, метални и неметални брусење и полирање.
Пакет се вклучени :
20 x пескарење ремени (ремени само)
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
Mayitr
Големина:
13mmx457mm
Број На Модел На:
Сандер Појаси
Тип:
Пескарење Појаси
R

Купувачите избираат и