.

.

Ротари Моќ Алатка Поставите 40pcs За 3.2 mm месо тело Пескарење полски Сечење Додаток Малку Наместете ја Мини Вежба за Полнење Абразивни Алатка

Ротари Моќ Алатка Поставите 40pcs За 3.2 mm месо тело Пескарење полски Сечење Додаток Малку Наместете ја Мини Вежба за Полнење Абразивни Алатка

DEN 105.00
DEN 123.84
-15 %
Од стока


Спецификација :
1. Дијамант мелење : погоден за резба
2. Petiolate воденички камен : погоден за полирање на мелење метал брус
3. Смола cut-off : се погодни за сечење метал, како што се челична шасија
4. Четка за чистење : погоден за чистење метал површината рѓа и др
5. Sandpaper Прстен : погоден за дрво, резба и тоа мора да биде со sandpaper прстен поврзување прачка
N ote :
Ве молиме овозможи ситни e rror поради прирачник за мерење.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Пакет Се Вклучени :
40pcs/set * Ротари Алатка Додатоци Колекции

Бренд Име:
Kitbakechen
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Абразивни Диск
is_customized:
No
Број На Модел На:
GJ0800-01
Тип:
Електрична Мелница Постави Алатка
Се Справи Со Дијаметар:
3.2 mm
Примена:
Полирање и Пескарење
Функција:
40Pcs Ротари Алатка Додатоци Колекции
функција 1:
Ротари Моќ Алатка Додаток Сет
Карактеристика 2:
Абразивни Ротари Алатка Додатоци
R

Купувачите избираат и