.

.

ДОКСА НОВО 1 Сет за во Автомобил Тркала Брзина ABS Сензор За ФОЛКСВАГЕН Поло ДО Passat Голф Фокс TT WHT003860 WHT003861 WHT003862 WHT003863 6Q0927808B

ДОКСА НОВО 1 Сет за во Автомобил Тркала Брзина ABS Сензор За ФОЛКСВАГЕН Поло ДО Passat Голф Фокс TT WHT003860 WHT003861 WHT003862 WHT003863 6Q0927808B

DEN 727.00
DEN 1211.04
-40 %
Од стока

Тркала Брзина ABS Сензор ЗА АВТОМОБИЛ TT 2015-2017. Q2 Јом ab 2017 А1 Модел 2011-2017 A3 Јом 2013-2017 "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б8 Година 08. 2014-2017 "ФОЛКСВАГЕН" Голф Година 2013-2017 "ФОЛКСВАГЕН" Фокс 2005-2012. "ФОЛКСВАГЕН" Поло 2005-2017. "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan Јом од 2017 "ФОЛКСВАГЕН" До / E-Up Година. 2012-2017 Citigo Јом 2012-2017 Roomster BJ 2006-2015 Врвен III, BJ 2015-2017 Fabia II/III, BJ 2007-2017 Octavia III, BJ 2013-2017 Брза Јом 2013-2017 Seat Mii Јом 2012-2017 Seat Ibiza Јом 2009-2017 Седиште Ateca Јом 2016-2017 Седиште Леон Јом 2013-2017 Седиште Толедо IV Година 2013-2017 Производ дел број : WHT003860 WHT003861 WHT003862 WHT003863 Пакет состав : Пред Лево WHT 003 861 *1 PCS Пред Право WHT 003 860 *1 PCS Задното Лево WHT 003 863 *1 PCS Задните Право WHT 003 862 *1 PCS
1. Сите предмети треба да се провери и спакувани пред да ја испратите. Проектот ќе се реализира во рамките на 1-7 работни дена по клиент плаќа цел.
Ние треба да се организираме пратката во ред, бидејќи имаме илјадници наредби секој ден. Ние ќе го испратите производот до вас, како е можно поскоро.
2. Имаме само го потврди цел адреса. Вашата цел адресата мора да соодветствува со вашиот превозот адреса.
3. Превоз на пакети до некоја дестинација, што обично се 5-50 работни дена (тоа може да потрае некое време за оддалечени подрачја). Ако ви треба оваа цел лошо.

Повторливост:
Стандард
Hysteresis:
Стандард
Тип На Сензор:
Холцер
Бренд Име:
докса
Резолуција:
силна
Мерен Опсег:
Стандард
линеарна:
Стандард
Чувствителност:
Чувствителни
Дел Број:
WHT003860 WHT003861 WHT003862 WHT003863
компатибилен број:
0986594502 6Q0927807B WHT003863 6Q0927807A
Гаранција:
1 година
Погоден за автомобил:
Fornt Задното Лево Десно Тркало Брзина ABS Сензор 6Q0927808B
Одговара Автомобил Moble:
ФОЛКСВАГЕН Поло ДО Passat Голф Фокс TT Седиште Леон Јом Octavia Citigo
Автомобил Moble :
Седиштето Толедо Врвен ФОЛКСВАГЕН Tiguan ФОЛКСВАГЕН Passat Б8 Q2 А3
R

Купувачите избираат и