.

.

QFP/TQFP/LQFP 32/44/48/64/100/144 pin за да го НАТОПИ Pin Одбор Адаптер Конвертор Модул M09 dropship

QFP/TQFP/LQFP 32/44/48/64/100/144 pin за да го НАТОПИ Pin Одбор Адаптер Конвертор Модул M09 dropship

DEN 51.00
DEN 60.00
-15 %
Од стока


Овој двоен двострано pinboard карактеристики едната страна на печ е 32pin -44 pin се претвори НАТОПИ, а на другата страна е 48pin -144pin, теренот 0.5 mm проред. QFP/TQFP/LQFP 32-144pin префрлиме НАТОПИ двострано pinboard двострано уникатен дизајн ја прави одбор компатибилен со повеќе модели на IC пакети QFP, како што се 32pin, 44pin, 48pin, 64pin, 100pin, 144pin. Страна на далноводи 32pin -44pin пак НАТОПИ. На другата страна е TQFP48, TQFP64, TQFP100, TQFP144, теренот 0.5 mm растојание од Спротивната страна : LQFP32, QFP44 0.8 mm теренот Големина : (L*W*H)5.60*5.60*0.15 cm/2.20"*2.20"*0.06" Количина : 1 компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува 1pc*QFP/TQFP/LQFP 32/44/48/64/100/144 pin за да го НАТОПИ Pin Одбор Адаптер Конвертор Модул

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
AC/DC Адаптери
врска:
Приклучок Во
Излез Тип На:
Други
Употреба:
Универзална
R

Купувачите избираат и