.

.

Рачни Рамо Говорникот PTT Микрофон Микрофон за полнење за Motorola XiR P6600 P6600i P6608 P6620 P6628 XPR3500 MTP3250 E8600 DP2000 Радио

Рачни Рамо Говорникот PTT Микрофон Микрофон за полнење за Motorola XiR P6600 P6600i P6608 P6620 P6628 XPR3500 MTP3250 E8600 DP2000 Радио

DEN 863.52
Од стока

Објектот Карактеристики : Говорник : Димензија : 45mm, Чувствителност : 94d B ± 3d B, Отпорност : 8 Ω ± 15%, Аудио : 2 W Микрофон : Тип : electret микрофон, Големина : 6.0 * 2.7 мм, Фреквенција : 20-16000 HZ, Чувствителност : -40d B ± 2d B, Отпорност : 2.2 K Ω Компатибилен Радио Модели : за полнење За Motorola Радио : DEP550, DEP570, DP2000, DP2400, DP2600, MTP3250, TETRA MTP3100, TETRA MTP3200, TETRA MTP3250, Xi R P6600, Xi R P6608, Xi R P6620, Xi R P6628, XIR E8600/8608, XPR3300, XPR3500 Пакет, Вклучувајќи : 1 X Звучник Микрофон за полнење за Motorola Радио Превозот Време Совети : Сите на пакет испратена преку препорачана пошта. со следење на број може да се следат пакет statu. тоа е безбедност на безбедно товар. Превозот време е за 2050 дена. Како резултат на различни земји' политики и временски и други причини. испратени до diffrent земја ,превозот време ќе биде diffrent. Има било какви прашања. ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате преку али порака. ви благодариме! Повратни информации : Остави негативен фидбек е не може да го реши проблемот. Постојат многу, многу повеќе позитивни начини да фаза на оваа за добра комуникација ве Молиме да испрати порака до нас преку Aliexpress. ние ќе се обидеме нас најдобро да го решите вашиот проблем. ви благодариме! За Даноци : Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас.

Приклучок Тип:
Црна
Бренд Име:
Banggood
врска:
Приклучок Во
Употреба:
Префрлување
Излез Тип На:
Никој
Излезниот Напон:
Никој
R

Купувачите избираат и