.

.

Кујнски Алатки Висок квалитет големи долга рачка пластични жолчка белка од јајце сепаратор

Кујнски Алатки Висок квалитет големи долга рачка пластични жолчка белка од јајце сепаратор

DEN 45.00
DEN 76.80
-41 %
Од стока


боја:
Бела
Тип:
Јајце Алатки
Пластични Тип:
PP
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Eggbeater Врска Метод:
Рака
Јајце Алатки Тип:
Јајце Dividers
Број На Модел На:
ЛЛ-DQFLQ
Функција:
Одделни жолчка
R

Купувачите избираат и