.

.

DMWD Електрични Мини Двојна Јајце Тек Создателот првенство Котел Omelette појадок двојно пржени Јајца Господар варени јајца и колбаси машина печка

DMWD Електрични Мини Двојна Јајце Тек Создателот првенство Котел Omelette појадок двојно пржени Јајца Господар варени јајца и колбаси машина печка

DEN 1481.00
DEN 1592.16
-7 %
Од стока

Плаќање : (1)метод на Плаќање на Aliexpress Проверете тука (2)Ние accpet кредитна картичка,TT remittance,Western Union,Money Gram и други методи за плаќање. (3)Ако има никакви потешкотии за плаќање,ве молиме контактирајте директно со нас во секое време. За царинска декларација : (1)Ако имате било какви други барања, ве молиме контактирајте со нас. (2)Кога вкупниот износ на добра треба да се де прогласи повеќе од 550 долари,ние ќе ве известиме да го плати 33 долари за царинска такса Превозот информации : Можеме да ја пратите пратката од страна на Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,Кина изразат ЕМС или DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от.. (1)Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,пратката може да биде пристигна во 15-35 работни дена за повеќето земји. (2)Кина изразат DHL, FEDEX, ТНТ,парцела може да пристигне во 4-8 работни дена за повеќето земји. (3)ЕМС испорака обично трае 7-15 работни дена, во зависност од земјата deliveried да. (4)Ако не сте добиле пратката во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме директно да контактирате со нас,ние ќе ги пратите пратката и да одговорите на што е можно поскоро,Клиенти satisification е нашите најдобри желби. (5)Увозни давачки/Даноци и Давачки не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија,Овие трошоци се на купувачите одговорност. (6)ПОС Малезија без следење на информации. (7)Кина Пост Обичен Мал Пакет Приклучокот не на следење на информации (8)Ние само може да брод на пратката на адреса предвидено од страна Aliexpress,ве Молиме проверка на вашата адреса внимателно кога ќе изработка на плаќање.

боја:
Светло Жолта
Приклучок Тип:
ЕУ, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА
Моќност (W):
140W
Капацитет:
2-3
Функција:
Парен Јајце Пудинг
сертификација:
CE
Бренд Име:
DMWD
Број На Модел На:
ldn03502ls
Напон (V):
220v
Домување Материјал:
Пластични
R

Купувачите избираат и