.

.

Микробранова Јајце Шпорет Љубов Срце Облик Мувла Котел Јадење Кујната Готвење Алатка

Микробранова Јајце Шпорет Љубов Срце Облик Мувла Котел Јадење Кујната Готвење Алатка

DEN 141.00
DEN 147.84
-5 %
Од стока

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Задржи јајца влага, вкус, свежи, хранливи материи богати Јајце сад микробранови печки, високо-квалитетен материјал, срце облик на капакот форма дизајн На топлина-отпорни на температура 140 степени, температурата беше -20 степени ладно толеранција Спецификации : Боја : Бела Материјал : ПП Големина : 20x6cm/7.87x2.36" Количина : 1 Pc Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : (Без мало пакет) 1 Pc x Јајце Шпорет

Тип:
Јајце Алатки
Пластични Тип:
PP
Број На Модел На:
896A032803
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Јајце Алатки Тип:
Јајце Ловокрадците
Бренд Име:
OOTDTY
Eggbeater Врска Метод:
Други
Функција:
јајце шпорет
R

Купувачите избираат и