.

.

5pcs/многу универзален адаптер за напојување ac 100v-240v dc 12v 1.5 а 1500mA adaptador НИ plug 4.0*1.7 мм нови

5pcs/многу универзален адаптер за напојување ac 100v-240v dc 12v 1.5 а 1500mA adaptador НИ plug 4.0*1.7 мм нови

DEN 766.00
DEN 1178.88
-35 %
Од стока


5pcs/многу универзален адаптер за напојување ac 100v-240v dc 12v 1.5 а 1500m A adaptador НИ plug 4.0*1.7 мм нови
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
-Сосема Нов.
-Гаранција : 36 Месеци.
-Влез : 100-240 V, 50-60 Hz (за светот употреба)
-Излез : 12 V / 1.5 А
-Конектор Големина : 4.0 mm x 1.7 мм
Употреба : AC Адаптер за Полнач, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x 5pcs/многу универзален адаптер за напојување ac 100v-240v dc 12v 1.5 а 1500m A adaptador НИ plug 4.0*1.7 мм нови
Карактеристики На Производот :
Во Текот Напон Заштита. Краток Спој Заштита. Во Текот Температура Заштита. PCB & Капакот е изработен со Fireproofing материјали. Ниска Бран и Бучава. Високо Квалитетни Суровини. 100% ОЕМ Компатибилни.
Производ Тестирање :
Секој производ да поминат низ. Строги Стареење Тестирање. Во Текот Напон Тестирање. Над Температурата На Тестирање. Безбедност На Тестирање.
Неколку корисни совети : Ако го користите адаптер за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност.

Бренд Име:
DBJBA
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
Chargeur исхраната преносни За Адаптер
Пакет:
Yes
Приклучок Тип:
US
Излезна Струја:
1.5 а
Излезниот Напон:
12v
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
Состојба:
100% Сосема Нов
Конектор Големина На:
4.0 MM X 1.7 ММ
is_customized:
Yes
Излез:
12V 1.5 А
гаранција:
3 Години
R

Купувачите избираат и