.

.

Лаптоп Ac Адаптер за Полнач за Acer Ultrabooks S7 392 9890 Напојување 19V 2.37 НА 45W 3.0*1.1 mm ADP-45HE Б

Лаптоп Ac Адаптер за Полнач за Acer Ultrabooks S7 392 9890 Напојување 19V 2.37 НА 45W 3.0*1.1 mm ADP-45HE Б

DEN 761.00
DEN 1170.72
-35 %
Од стока

Лаптоп Ac Адаптер за Полнач за Acer Ultrabooks S7 392 9890 Напојување 19 V 2.37 НА 45 W 3.0*1.1 mm ADP-45 HE Б
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
-Сосема Нов. -Гаранција : 36 Месеци.
-Влез : 100-240 V, 50-60 Hz (за светот употреба)
-Излез : 19 V / 2.37 НА
-Конектор Големина : 3.0 mm x 1.1 mm
Употреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Лаптоп Ac Адаптер за Полнач за Acer Ultrabooks S7 392 9890 Напојување 19 V 2.37 НА 45 W 3.0*1.1 mm ADP-45 HE Б
AC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .
Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел :
https : //www.aliexpress.com/store/product/Wholesale-AC-Power-Cord-cable-For-laptop-adapter-lead-Adapter-US-EU-UK-AU-Plug-All/1957296_32738067666.html
Карактеристики На Производот :
Во Текот Напон Заштита. Краток Спој Заштита. Во Текот Температура Заштита. PCB & Капакот е изработен со Fireproofing материјали. Ниска Бран и Бучава. Високо Квалитетни Суровини. 100% ОЕМ Компатибилни.
Производ Тестирање :
Секој производ да поминат низ. Строги Стареење Тестирање. Во Текот Напон Тестирање.

Бренд Име:
DBJBA
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
R13 R7-372T R5-431T R5-471T R7-371T R7-471T S13
Пакет:
Yes
Приклучок Тип:
EU
Излезна Струја:
2.37 На
Излезниот Напон:
19V
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
Состојба:
100% Сосема Нов
Конектор Големина На:
3.0 mm x 1.1 mm
is_customized:
Yes
Излез:
19v 2.37 на
гаранција:
3 Години
R

Купувачите избираат и