.

.

Врвен Квалитет на AC Адаптер 19V 1.58 НА 30W за Acer Стремат Еден KAV60 KAV10 P531 P531F PAV70 721 751H E100 752 A110 531H 532H Серија

Врвен Квалитет на AC Адаптер 19V 1.58 НА 30W за Acer Стремат Еден KAV60 KAV10 P531 P531F PAV70 721 751H E100 752 A110 531H 532H Серија

DEN 469.00
DEN 721.92
-35 %
Од стока

Врвен Квалитет на AC Адаптер 19 V 1.58 НА 30 W за Acer Стремат Еден KAV60 KAV10 P531 P531 F PAV70 721 751 H E100 752 A110 531 H 532 H Серија
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
-Сосема Нов.
-Гаранција : 36 Месеци.
-Влез : 100-240 V, 50-60 Hz (за светот употреба)
-Излез : 19 V / 1.58 НА
-Конектор Големина : 5.5 мм x 1.7 мм
Употреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Врвен Квалитет AC Адаптер 19 V 1.58 НА 30 W за Acer Стремат Еден KAV60 KAV10 P531 P531 F PAV70 721 751 H E100 752 A110 531 H 532 H Серија
AC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .
Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел :
https : //www.aliexpress.com/store/product/Wholesale-AC-Power-Cord-cable-For-laptop-adapter-lead-Adapter-US-EU-UK-AU-Plug-All/1957296_32738067666.html
Карактеристики На Производот :
Во Текот Напон Заштита. Краток Спој Заштита. Во Текот Температура Заштита. PCB & Капакот е изработен со Fireproofing материјали. Ниска Бран и Бучава. Високо Квалитетни Суровини. 100% ОЕМ Компатибилни.
Производ Тестирање :
Секој производ да поминат низ. Строги Стареење Тестирање.

Бренд Име:
DBJBA
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
Chargeur исхраната преносни За Адаптер
Пакет:
Yes
Приклучок Тип:
EU
Излезна Струја:
1.58 На
Излезниот Напон:
19V
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
Состојба:
100% Сосема Нов
Конектор Големина На:
5.5 мм x 1.7 мм
is_customized:
Yes
Излез:
19v 1.58 на
гаранција:
3 Години
R

Купувачите избираат и