.

.

20V 3.25 AC Адаптер Полнач за Лаптоп Lenovo Z500 B470 B570e B570 G570 G550 G430 G450 G455 G460 G460A G475 G555 G560

20V 3.25 AC Адаптер Полнач за Лаптоп Lenovo Z500 B470 B570e B570 G570 G550 G430 G450 G455 G460 G460A G475 G555 G560

DEN 618.72
Од стока


1.Влез : 100-240 V ~1.5 А, 50/60 Hz 2.Излез : 20 V 3.25 3.Големина на Конектор : 5.5*2,5 mm 4.Боја : Црна 5.Безбедност на Усогласеност : CCC / CE 6.Работна Температура : 0~40 C 7.Температура на чување : -20~60 C 8.Амбиентниот Влажност : 0~95% Не-Кондензација
Пакување вклучувајќи
1 x pc AC адаптер (не се вклучени AC кабел, само адаптер)
Превозот 1. Нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по плаќање потврдена. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да потрае и до 24 часа за Aliexpress да се потврди плаќањето. 2. Ние само брод да се потврди цел адреса. За руската клиент, ве молиме да се обезбеди контакт име и презиме, ако не, руски царинското ќе се одржи на пратката и испрати назад до Кина. 3. Почитувани Пријатели, ако сакате да купите полнач, ве молиме да не избере испорака метод преку epacket (освен САД клиенти), ве молиме изберете Кина пост воздух mail или други. Бидејќи epacket не го прифати електронски производ овие денови. Ви благодариме за соработката.
Царинската
1. Цената што ја плаќаат за објектот исклучува било царински даноци. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
2. Ние обично се изјасни стоката како ПОДАРОК на commericial. Ако ова не е во ред за вас, ве молиме да ни оставите порака.

Пакет:
Yes
Бренд Име:
dolmobile
Компатибилен Бренд:
За Леново,Универзална
Излезна Струја:
3.25 На
Број На Модел На:
20v 3.25 на
Излезниот Напон:
20v
R

Купувачите избираат и