.

.

10pcs/многу Оригинални Нови Замена За Sony Xperia Z5 Плус Z5 Премиум E6883 5.5 Dual Sim Картичка Читателот Држачот за Sim Лента

10pcs/многу Оригинални Нови Замена За Sony Xperia Z5 Плус Z5 Премиум E6883 5.5 Dual Sim Картичка Читателот Држачот за Sim Лента

DEN 528.00
Од стока


Добредојдовте на нашата продавница.Нашиот професионален тим ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги. Ако не можете да најдете она што ви треба во нашата продавница,ве молиме падна слободно да контакт. Опис : Модел : За Sony Xperia Z5 Премиум 5.5" Квалитет : Оригиналниот Пакет Тежина : 0.02 kg Гаранција : 6 месеци Секој објект е тестиран пред превозот Пакетот Вклучува :
10 компјутери x Оригинални Нови Замена За Sony Xperia Z5 Плус Z5 Премиум E6883 5.5" Dual Sim Картичка Читателот Држачот за Sim Лента
Производ Фотографии :

Тип На Производ:
Sim Картички Адаптери
Бренд Име:
dower мене
Број На Модел На:
За Sony Z5P 5.5
R

Купувачите избираат и