.

.

2018 Африкански Фустани за Жени Гроздобер Bazin Riche Возбудува Ракав Долго Фустани Партија Традиционалните Африкански Облека WY2965

2018 Африкански Фустани за Жени Гроздобер Bazin Riche Возбудува Ракав Долго Фустани Партија Традиционалните Африкански Облека WY2965

DEN 2449.00
DEN 3061.44
-20 %
Од стока


Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени?
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Како можам да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
За Повратни Информации
Pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, pls се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Посебни Употреба:
Традиционална Облека
Тип На Објект:
Африка Облека
Број На Модел На:
WY2965
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Тип:
Kanga Облека
Бренд Име:
ORIENTAR
Тип На Објект:
Африкански Облека
Ткаенини:
Восок/Batik
Шема:
Печати
Посебни Употреба:
Традиционална Облека
Тип:
Dashiki
is_customized:
Yes
се Обидел:
Yes
Сезоната:
Есен Apring
Стил:
Свадба/Партија Фустани
Големина:
M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL,6XL
R

Купувачите избираат и