.

.

Filigree Триаголник Лилјак Coner Cabochon,Древните Бронзени Тон Агол,Flatback Метал Embellishments Scrapbooking,Оркестарот За Дрвена Кутија

Filigree Триаголник Лилјак Coner Cabochon,Древните Бронзени Тон Агол,Flatback Метал Embellishments Scrapbooking,Оркестарот За Дрвена Кутија

DEN 47.52
Од стока


Тип:
Агол Загради
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
40*40mm
is_customized:
Yes
Состојба:
100% нови
боја:
Бронза На Ѕвонење
Материјал:
Железо
Големина:
Approx
R

Купувачите избираат и