.

.

Цинк Легура Ѕверот Нога,Декорација Нозе,се Зголеми Цвет Нога,Гроздобер Дрвена Кутија,Кабинет Агол,Злато Позлатен Боја,31*32-милиметри

Цинк Легура Ѕверот Нога,Декорација Нозе,се Зголеми Цвет Нога,Гроздобер Дрвена Кутија,Кабинет Агол,Злато Позлатен Боја,31*32-милиметри

DEN 47.52
Од стока


Тип:
Агол Загради
Број На Модел На:
31*32-милиметри
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Состојба:
100% нови
боја:
Злато Позлатен
Материјал:
Цинк Легура
Големина:
31*32mm
R

Купувачите избираат и