.

.

Бронза на Ѕвонење Книга Scrapbooking Албуми Менија Агол Заштитници Метални Делови За Книги,Моделот Врежан,25мм,Одговара 5mm дебелина,20PCs

Бронза на Ѕвонење Книга Scrapbooking Албуми Менија Агол Заштитници Метални Делови За Книги,Моделот Врежан,25мм,Одговара 5mm дебелина,20PCs

DEN 191.52
Од стока


Тип:
Агол Загради
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
25*25*5mm
Состојба:
100% нови
боја:
Бронза На Ѕвонење
Материјал:
Железо
Големина:
Approx
Одговара На Дебелината:
Одговара 5mm дебелина
R

Купувачите избираат и