.

.

НОВИ 200PCS 3 Во 1 Пеперутка Комбинација Конектори Шкафот Кабинет Заеднички Fastener Загради Мебел Поврзете Фитинзи DIY Алатки

НОВИ 200PCS 3 Во 1 Пеперутка Комбинација Конектори Шкафот Кабинет Заеднички Fastener Загради Мебел Поврзете Фитинзи DIY Алатки

DEN 9600.00
DEN 14768.64
-35 %
Од стока


Добредојдовте на нашата продавница
Ако купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;
На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~
НОВИ 200 PCS 3 Во 1 Пеперутка Комбинација Конектори Табела Шкафот Кабинет Заеднички Fastener Загради Мебел Поврзете Фитинзи DIY Алатки Q9
Опис :
Тип : 3 Во 1 Мебел Поврзување Загради
Материјал : Цинк Легура
Боја : Сребро (Како На Сликата Покажува)
Големина : Како Слика Покажува
Answer : ___________________________ Note : 1,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2, ве Молиме овозможи 1~2mm за отстапување на мерни податоци. Пакетот Вклучува : 200 PCS Мебел Поврзување Загради
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Поддршка Aliexpress Зачувам.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.

Тип:
Агол Загради
Број На Модел На:
Q9
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Бренд Име:
OuXinDiLong
R

Купувачите избираат и