.

.

AC A/C Компресор За TM16 Автомобил на Воздух Conditoning Компресор 8pk 12V / 24V

AC A/C Компресор За TM16 Автомобил на Воздух Conditoning Компресор 8pk 12V / 24V

DEN 5242.00
DEN 5760.00
-9 %
Од стока


A/C AC A/C Компресор За TM16 Автомобил на Воздух Conditoning Компресор 8pk 12 V / 24 V
ДЕТАЛИ
ОБЈЕКТ :
I. G.
КОМПРЕСОР ТИП :
АВТО AC КОМПРЕСОР
МАКАРА ДИЈАМЕТАР :
ММ
ГОДИНА :
СИТЕ
REFREGERANT :
R134 A
VOLT :
12 V
ДЕЛ NO. :
/
ПРИМЕНА : За TM16 AC Компресор
И за други автомобили за други години
(ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања)
СЛИКИ :
КАКО ДА СЕ КУПАТ ?
ДОЗВОЛЕТЕ МИ ДА ВИ КАЖАМ :
Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат?
А : 1.Го изберат предмети што треба,а потоа Кликнете на botton
"Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката"
2.Pls наведете го редоследот на информациите и да ја потврдите нарачката .
На пример : Изберете ur превозот начин ,
Како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн.
3.Внесете страна на купувачот исплата,Изберете начин на плаќање.
Плаќање термини како подолу.
Кредитна Картичка
Т/T (Банкарски)
Money Bookers
Дебитна Картичка
4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти.
5.Прифати предмети и Повратни информации.
Q2 : Како можеме да им помогнеме у спаси цена?
A : Pls контактирајте со Нас
Ние ќе ви помогнеме у избере најдобар превозот начин според ur треба.

Боја Име:
12V, 24V
Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација
Бренд Име:
СРЕЌЕН ТУРИНГ
Објектот Висина:
26inch
Објектот Ширина:
20inch
Материјал Тип:
Други
Објектот Тежина:
8kg
Име На Модел:
I. G.
Објектот Должина:
28inch
Година:
сите
Специјални Функции:
A/C ЗА АВТОМОБИЛ
Компресор Тип:
Автомобилот AC Компресор
Ладилни:
R134a
Volt:
12v
Примена:
За TM16
оем#:
/
Пакет:
Тешко Хартија кутија, 1set/кутија;4 кутии/картон
испорака:
брзо
Услуга:
Да се потрудиме драги
Дел Бр.:
/
R

Купувачите избираат и