.

.

Висок Квалитет на Новите Автомобили, A/C AC Компресор За TM16 12V 24V 8Grooves Макара

Висок Квалитет на Новите Автомобили, A/C AC Компресор За TM16 12V 24V 8Grooves Макара

DEN 5424.00
Од стока


Нов Висок Квалитет на Новите Автомобили, A/C AC Компресор За TM16 12 V 24 V 8 Grooves Макара
Детали
Точка БР. : G. ЅИД
Име На Модел : G. W.
Компресор Тип : Авто AC КОМПРЕСОР
Автомобил Производител :
За TM16
Pully Дијаметар : mm
Жлебови : 8 PK
Номинална Напон(V) : 12 V /24 V
Ладилни : R134a
Потекло : Кина (копно)
Година : СИТЕ
Примена :
За TM16
ОЕМ БР. :
/
Кинескиот Ѕид A/C Компресор за : Ако u не може да се најде модел што треба , ве молиме контактирајте со нас.
Испорака :
Кога сте на ставање на ред,можете да одберете превозот метод кој ви се допаѓа.
Ако не сте сигурни која е повеќе погоден,можете да ни каже.
Ние ќе ви помогне да се избере подобро и поевтино еден.
Откако вашата уплата е завршена,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2-3working дена.
Ние donot гарантира време на испорака како меѓународна пратката ќе биде influnced
од страна на некои unctrolled фактори.
PS : На превозот цена е не вклучувајќи ги и сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и
даноци за увоз во купувачите земјата.
Се враќа :
Ние и ветуваме да се потрудиме да ви даде најдобра услуга.
Може да се врати на производи во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина,и ние ќе
Наплата тебе.

Боја Име:
12V, 24V
Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација
Бренд Име:
СРЕЌЕН ТУРИНГ
Име На Модел:
г.w.
Објектот Ширина:
26cm
Материјал Тип:
Други
Објектот Тежина:
8kg
Специјални Функции:
авто ac компресор
Објектот Должина:
28cm
Година:
сите
Објектот Висина:
25cm
Автомобил Производител:
За TM16
Pully Дијаметар:
MM
Ладилни :
R134a
Компресор Тип :
авто ac компресор
Компресор Класа:
Висок
Примена:
За TM16
Volt:
12v
Дел Бр.:
/
R

Купувачите избираат и