.

.

Нови Dragon Ball Девојки Z Андроид Бр 18 Секси Симпатична Девојка Слика Аниме Колекционерски Маскота Дете Играчки Кинески верзија

Нови Dragon Ball Девојки Z Андроид Бр 18 Секси Симпатична Девојка Слика Аниме Колекционерски Маскота Дете Играчки Кинески верзија

DEN 1306.00
DEN 1536.00
-15 %
Од стока


Големина : Околу 180-200mm Висина Симпатична и колекционерски Состојба : Сосема нов, Неотворена Plz имајте на ум дека тоа е Кинески верзија

Верзија Тип:
Првото Издание
Пол:
Унисекс
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Тип На Објект:
Модел
Бренд Име:
HIENAAN
Возраст Опсег:
> 6 години,12-15 Години,Grownups,8-11 Години
Mfg Серија Број:
Кукли
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Број На Модел На:
Dragon Ball супер Андроид Бр 18 ПВЦ Акција Фигура
Тема:
Филм & TV
Димензии:
Околу 180-200mm Висина
Со Анимација Извор:
Јапонија
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
ПВЦ
Предупредување:
Не е за деца под 6 години
Големина:
Approx 180-200mm Height
R

Купувачите избираат и