.

.

Нови едно парче 4pcs/set Тони Тони Хеликоптер акција фигура Хеликоптер cos Mihawk зачувај ја Doflamingo Учат акција фигура кукла модел играчки

Нови едно парче 4pcs/set Тони Тони Хеликоптер акција фигура Хеликоптер cos Mihawk зачувај ја Doflamingo Учат акција фигура кукла модел играчки

DEN 784.00
DEN 825.60
-5 %
Од стока


ОПИС
Име : едно парче Стока материјал : ПВЦ Состојба : НОВА Големина : Околу 10cm Верзија : Кинески верзија

Возраст Опсег:
> 14 Години,> 8 години,Grownups,> 3 години
Пол:
Унисекс
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Тип На Објект:
Модел
Бренд Име:
fancifad
Димензии:
околу 10cm
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Remastered Верзија
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Далечинска Контрола:
No
Број На Модел На:
DHZ0216
Предупредување:
-
Материјал:
ПВЦ
Големина:
about 10cm
R

Купувачите избираат и